Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Amnesia Haze

Użytkownik
 • Zawartość

  166
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

66 Świetna

O Amnesia Haze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Siłownia, psychologia, muzyka, sztuki walki.

Ostatnie wizyty

549 wyświetleń profilu
 1. Hej. Jak u Was wygląda sprawa z papierosami? Palicie? Do odpowiedzi zachęcam zarówno Panie i Panów.
 2. Dziewictwo

  Już kilka razy ktoś Ci zwracał uwagę, że my wcale nie pogardzamy prostytutkami tylko nie chcemy się z nimi pakować w związek. Ile razy trzeba Ci to jeszcze powtarzać?
 3. A jak to u was wygląda? Często dostajecie miłe spojrzenia i uśmiechy od mężczyzn? Odwzajemniacie czy może ignorujecie?
 4. Powrót do gry - czy każdy się do tego nadaje?

  Szkoda, że te wszystkie wartościowe kobiety nie potrafią odwdzięczyć się tym samym.
 5. SexMasterka i nowa piosenka "Rak"

  Niechętnie przyznam, że progres względem "poka sowe" jest słyszalny, ale mimo wszystko sobie tego nie będę puszczał.
 6. Powrót do gry - czy każdy się do tego nadaje?

  Przełknąłem, ale z początku nie było łatwo. Mimo wszystko myślę, że zaliczyłem spory progres. Teraz śmiać mi się chcę, kiedy wspominam czasy pisania romantycznych wierszy do mojej ex świeżo po rozstaniu, ochh ale musiało jej to połechtać ego. Z natury to ja jestem bardzo kochliwy, całuśny i przytulaśny chłopak, więc zawsze muszę się mieć na baczności, bo jak trafi się jakaś zawodniczka 100% w moim typie to może być mi ciężko bronić się przed jej "atakami". Przynajmniej z wyglądu nie przypominam bety.
 7. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo lubisz sobie dopowiadać coś, czego nikt nie napisał. W którym miejscu @blck.shp napisał, że nie można pragnąć bliskości a zarazem się rozwijać? W innych Twoich postach również można zauważyć tendencję do przeinaczanie czyiś wypowiedzi. @blck.shp Zapewne miał na myśli, że nie powinniśmy szukać swojego szczęścia w kimś lub czymś, ponieważ uzależniamy wtedy swój stan emocjonalny od czynników zewnętrznych, a prawdziwe szczęście powinniśmy tylko czerpać z własnego wnętrza.
 8. Ludzie są nieszczęśliwi, ponieważ szukają szczęścia na zewnątrz i uzależniają je od przedmiotów i ludzi, zamiast czerpać je ze swojego wnętrza.
 9. Dziewictwo

  Czy coś więcej trzeba dodawać?
 10. Dziewictwo

  A poczytałaś trochę w tym temacie? Bo póki co podważasz to, jak natura uwarunkowała kobiety. Masz małą wiedzę, na naszym forum są Panie, które zdają sobie z tego sprawę i przyjmują to do wiadomości.
 11. Podstawy ezoteryki

  Witam Wszystkich. Moglibyście polecić mi jakieś książki, które pomogą mi zrozumieć czym jest ezoteryka?
 12. Dziewictwo

  Wyobraź sobie, że w Twoim związku z facetem zacznie się sypać i na horyzoncie pojawi się jakiś fajny kolega z pracy, który dobrze zarabia, jest przystojny i ogólnie masz niemalże mokro, kiedy go widzisz. Jaką wtedy masz gwarancję, że nie skoczysz w bok i co więcej jaką gwarancję będzie miał Twój obecny partner, że tego nie zrobisz biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze ekscesy. Zawsze możesz uznać, że seks z takim ciachem był Twoja fantazją i ją po prostu spełniłaś. Tak czy inaczej na pewno trafisz na jakiegoś misia, który mimo wszystko będzie chciał się z Tobą wiązać, więc nie martw się jakoś specjalnie.
 13. Dziewictwo

  Hahahah. Pięknie ubrane w słowa, bo to nie było z miłości, więc się nie gniewaj misiu i w ogóle to się nie liczy. " Wiem, że nie zdradzę, będę starała się być dobrą partnerką" - nie wiesz i co więcej widzę, że kompletnie nie jesteś świadoma kobiecej natury "XXI wiek oznacza, że mamy równouprawnienie" - czyli w taki sposób kobiety chcą z niego korzystać, yhym
×