Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Amnesia Haze

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  403
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

229 Świetna

About Amnesia Haze

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 09/14/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Siłownia, psychologia, muzyka, sztuki walki.

Recent Profile Visitors

1750 profile views
 1. Siemka. Mógłby mi ktoś z Was przybliżyć, jak wygląda sytuacja z odzyskaniem prawa jazdy przed upływem czasu, na które zostało odebrane? Mój wuja ostatnio narozrabiał w skutek czego ma odebrane prawko na 5 lat. Gdzieś od kogoś usłyszał, że po upływie połowy czasu zawieszenia prawka można powalczyć o jego szybsze przyznanie. Orientujecie się jak to wygląda w praktyce?
 2. A ma ktoś informacje, co w takim przypadku przez te 2 tygodnie z wynagrodzeniem dla pracowników empików, księgarni itd. Za ten nieprzepracowany czas nie dostają ani złotówki?
 3. Znajomość mojej koleżanki z Popkiem zakończyła się po 2 wspólnych nocach. Zresztą to było oczywiste.
 4. Hej. Moja dziewczyna od najmłodszych lat boryka się z migrenami. Według mnie jest to spowodowane tym, że jej matka paliła papierosy, gdy była z nią w ciąży. Jednakże są to tylko moje spekulacje, dlatego potrzebowałbym opinii osoby z większą wiedzą w tej dziedzinie.
 5. Szkoda, że obrazków instruktażowych już nie da się zobaczyć.
 6. @JoeBlue No był seks tego dnia i poprawiłem na koniec minetą. A na kolejny dzien sytuacja jak opisałem, czyli ona zmęczona. Poza tym mi już nawet nie chodzi o fakt, że mi nie dokończyła, ale same foszki przez ostatnie 2 dni i o to, że bez słowa odwróciła sie plecami do mnie, traktując mnie przez to przedmiotowo.
 7. @Czlowiekronaldo Nasz dialog wyglądał mniej więcej tak, od momentu aż zacząłem wstawać z łóżka i się ubierać. Ona: Co ty odwalasz? Ja: Zabieram się do domu, jak taka zmęczona jesteś. Ona: Serio będziesz mi o coś takiego się wkurzał? Ja: Dla mnie takie zachowanie jest śmieszne, żeby Ci ręka od tego zmęczenia nie odpadła. I potem cisza. Ogólnie przedwczoraj miał miejsce seks(całkiem udany zresztą) i wtedy jakoś potrafiła normalnie poprosić o to, czy zrobię jej minetkę. Z kolei wczoraj faktycznie coś wspominała, że jest zmęczona po pracy no, ale ja tego wytłumaczenia nie kupuje. Gdyby była zmęczona to by od razu powiedziała, że ten wieczór chce odpuścić i najwyżej rano sobie odrobimy, a nie że jak jej zrobić to fajnie a mi to już sił brak.
 8. @balin @zuckerfrei @giorgio @Tomko @Cortazar @Turop @Trevor @leto @Amadeus @Jaśnie Wielmożny Witajcie znowu. Ogólnie miałem wrażenie, że sprawy zaczynają powoli wracać na właściwy tor, ale chyba jednak się myliłem. Panna wydaje się przez ostatnie dni jakaś rozdrażniona (twierdzi, że to przez dni płodne) no ale nie to jest sednem sprawy. Dzisiaj wieczorem podczas spraw łóżkowych zaspokoiłem ją oralnie, na co ona w rewanżu zaczęła mi "dogadzać" ręką przez jakieś 3 minuty aż nagle odwróciła się bez słowa plecami do mnie i na moje pytanie "czy to wszystko" odpowiedziała " jestem zmęczona". Powiem szczerze, że poczułem się w tamtym momencie zlekceważony, więc po jakiejś minucie po prostu się ubrałem i wróciłem do siebie do domu. Z mojego wcześniejszego tematu można wyczytać, że mam problemy z przedwczesnym orgazmem, ale mimo tego zawsze starałem się finalnie jej dogodzić w inny sposób. Nie wiem kurcze, czy faktycznie tak nie jest, że straciłem przez tą sytuację na grillu w jej oczach jak mówicie i teraz będzie tylko gorzej, bo jakoś przed tym było wszystko lepiej. co radzicie czynić dalej?
 9. No cóż, ogólnie było w porządku - popiłem z facetem jej ciotki. pierwszy dzień przebiegł spoko. Drugi już trochę gorzej, bo każdy trochę wymęczony dniem poprzednim. Dzisiaj Panna została u siebie , bo miała do ogarnięcia chatę i jakieś rzeczy do pracy, a ja uderzyłem do kumpli na domówkę. No i niby wszystko jest względnie ok, ale mam wrażenie, że panna ma jakiś żal o to że nie byłem bardziej wygadany przy rodzince czy cholera wie co. Przed chwilą rozmawialiśmy przez telefon i sama w pewnym sensie przyznała, że ma żal wciąż o tą akcję, którą wam opisałem. Na co ja odpowiedziałem, że nie będę znowu męczył tego tematu i się rozłączyłem. Ogólnie zastanawiam się nad zakończeniem tej relacji, bo nie mam zamiaru znosić jakiś żali jakbym nie wiadomo co zrobił.
 10. Jutro zdam relacje z tego jak było, a póki co darowałbym sobie dalsze wróżenie z fusów.
 11. Chodzi o to, że o tym dzisiejszym spotkaniu wiedziałem już w poniedziałek, ale nie było jeszcze potwierdzone na 100%. Potem jej ciotka wyjeżdża, więc to będzie ostatnie spotkanie z jej rodziną na najbliższy rok. Więc nie chce już teraz niepotrzebnie znowu stroszyć piórek i specjalnie nie jechać.
 12. Wygląda na to, że problem jest tymczasowo zażegnany. Przed chwilą sama do mnie zadzwoniła i doszliśmy do porozumienia, że nie ma sensu rozgrzebywać już tej sprawy. Dzisiaj znowu odwiedzamy jej ciotķę zanim wyjedzie, ale tym razem zostajemy z noclegiem. Zobaczymy co to spotkanie przyniesie.
 13. @Amadeus Masz rację. Jak do mnie pierwsza zadzwoni to powiem jej mniej więcej wlasnie to, co napisałeś. Jeśli jej zależy na relacji to odpuści i zrozumie, a jeśli nie to trudno.
 14. Nie, ale jestem tak wychowany, żeby nie robić tego przy ludziach w towarzystwie. Skoro doszliśmy do wniosku, że zjebałem to jak dalej ruszyć ten temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.