Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Amnesia Haze

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  376
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

220 Świetna

About Amnesia Haze

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Siłownia, psychologia, muzyka, sztuki walki.

Recent Profile Visitors

1275 profile views
 1. Planuję na to lato zakup wentylatora kolumnowego, czy ktoś może polecić jakiś warty uwagi model? Zależy mi, aby wentylator nie był głośny.
 2. Ja mam 20 lat, wyrwałem 18 letnią dziewczynę na gg, a zbyt piękny nie jestem. Dziewczyna 7/10.
 3. Czyli nie winić kobiet, które same nie potrafią sobie radzić i szukają nadzianego jelenia do usidlenia?
 4. To nie wina kobiet, tak działa ich instynkt. Tak samo kobieta może powiedzieć, że wkurwia ją to że facet ciągli myśli o seksie.
 5. Zmysł estetyczny? @Byłybiałyrycerz napisał, że ze straganu byłby ładny. Może po prostu nie podobają Ci się rzeczy tanie?
 6. Przecież ten temat to troll. Nie zauważacie tego schematu? Kontrowersyjny wątek, który ciągnie się na minimum 4 strony, w którego trakcie co niektórzy zaczynają obrzucać się gównem i nawet nie zauważają, że autorka sama nie angażuje się w temat. Ktoś, kto zakłada te tematy nie oczekuje żadnej pomocy w rozwiązaniu problemu, tylko chce doprowadzić do kilkustronowych sprzeczek wśród userów, bo a nuż będzie z tego woda na młyn w potencjalnym oczernianiu forum. A no i oczywiście zawsze musi też wpaść @arch : )
 7. Ty tak na serio? - adresowane do @sombrero23 Jedno nie wyklucza drugiego.
 8. Sytuacja jest na tyle kuriozalna, że aż śmierdzi trollem.
 9. Witam. Jako, że w grudniu zakończyłem służbę przygotowawczą, a swoją przyszłość w dalszym stopniu zamierzam wiązać z wojskiem, kieruje się do Was z pytaniem - czy ktoś z obecnych na forum ma jakieś informacje, jak "od zaplecza" wyglądają studia wojskowe na AWL? Głównie chodzi mi o takie rzeczy, jak poziom nauki, czy ciężko się dostać itp i itd. No i najważniejsze czy w ogóle chętnie przyjmują absolwentów takich szkół na etat w jednostkach.
 10. @Obliteraror Własnie artykuł z tej strony sprawił, że założyłem ten temat.
 11. Hej. Ostatnimi czasu w polecanych filmach na yt pojawiły mi się materiały Roberta Gryna, czyli jednego z najbogatszych młodych przedsiębiorców w tym kraju. Ogólnie co do jego postaci mam mieszane uczucia, jego filmy polegają na głównie na tym, że próbuje zainspirować jak najwięcej Plaków do działania, podążania za marzeniami i bycia bardziej przedsiębiorczymi i niezależnymi. No i niby wszystko jest ok, ale jego materiały tak naprawdę nie przekazują żadnej wiedzy w jaki sposób do tego dojść. Cały czas słyszymy powtarzane jak mantrę: "próbuj", "działaj", "jest tyle możliwości na biznes". Tyle, że sam nie potrafi podać jakich, rzuca tylko ogólnikowymi pojęciami, których mógłby nam udzielić praktycznie każdy. Nie wiem, może sam mam błędną mentalność i oczekuje podanego rozwiązania na tacy, ale po prostu zastanawia mnie ogólny zachwyt ludzi nad jego filmami. Bo jak już pisałem nie ma w nich żadnej wiedzy. Przypominają mi one materiały pewnego Pana z kanału "sukces.pl", który został idealnie rozpracowany przez "Marszałkowski psychologia". A co Wy sądzicie o jego postaci?
 12. Czemu ciężko tym jeździć?
 13. Uroczyście przysięgam, że skończyłem z paleniem papierosów raz na zawsze. Wystarczająco długo karmiłem się iluzją, że palę tylko "okazyjnie" i wszystko mam pod kontrolą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.