Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Amnesia Haze

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  368
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

216 Świetna

About Amnesia Haze

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 09/14/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Siłownia, psychologia, muzyka, sztuki walki.

Recent Profile Visitors

1165 profile views
 1. O proszę bardzo. Idę o zakład, że autor wychodzi z podobnego założenia co Pan @Libertyn i dlatego "nigdzie" nie ma dla niego pracy.
 2. Ty tak na serio? - adresowane do @sombrero23 Jedno nie wyklucza drugiego.
 3. Sytuacja jest na tyle kuriozalna, że aż śmierdzi trollem.
 4. Witam. Jako, że w grudniu zakończyłem służbę przygotowawczą, a swoją przyszłość w dalszym stopniu zamierzam wiązać z wojskiem, kieruje się do Was z pytaniem - czy ktoś z obecnych na forum ma jakieś informacje, jak "od zaplecza" wyglądają studia wojskowe na AWL? Głównie chodzi mi o takie rzeczy, jak poziom nauki, czy ciężko się dostać itp i itd. No i najważniejsze czy w ogóle chętnie przyjmują absolwentów takich szkół na etat w jednostkach.
 5. @Obliteraror Własnie artykuł z tej strony sprawił, że założyłem ten temat.
 6. Hej. Ostatnimi czasu w polecanych filmach na yt pojawiły mi się materiały Roberta Gryna, czyli jednego z najbogatszych młodych przedsiębiorców w tym kraju. Ogólnie co do jego postaci mam mieszane uczucia, jego filmy polegają na głównie na tym, że próbuje zainspirować jak najwięcej Plaków do działania, podążania za marzeniami i bycia bardziej przedsiębiorczymi i niezależnymi. No i niby wszystko jest ok, ale jego materiały tak naprawdę nie przekazują żadnej wiedzy w jaki sposób do tego dojść. Cały czas słyszymy powtarzane jak mantrę: "próbuj", "działaj", "jest tyle możliwości na biznes". Tyle, że sam nie potrafi podać jakich, rzuca tylko ogólnikowymi pojęciami, których mógłby nam udzielić praktycznie każdy. Nie wiem, może sam mam błędną mentalność i oczekuje podanego rozwiązania na tacy, ale po prostu zastanawia mnie ogólny zachwyt ludzi nad jego filmami. Bo jak już pisałem nie ma w nich żadnej wiedzy. Przypominają mi one materiały pewnego Pana z kanału "sukces.pl", który został idealnie rozpracowany przez "Marszałkowski psychologia". A co Wy sądzicie o jego postaci?
 7. Czemu ciężko tym jeździć?
 8. Uroczyście przysięgam, że skończyłem z paleniem papierosów raz na zawsze. Wystarczająco długo karmiłem się iluzją, że palę tylko "okazyjnie" i wszystko mam pod kontrolą.
 9. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Ciekawe czy w realu też z Was takie "alfy" i lejecie w twarz kobietą za byle przekomarzanki. Tak popatrzeć co tu się zaczyna wyprawiać na tym forum w ciągu ostatniego pół roku, to naprawdę nie idzie to w dobrym kierunku.
 10. Nie idiota, tylko nieuświadomiony człowiek. Gdybyśmy nie trafili na Marka i na forum to sami byśmy mogli być tymi "idiotami".
 11. Hej. Ostatnio natknąłem się na ten filmik : Sprawa jest całkiem ciekawa, co o tym myślicie?
 12. A co powiecie o Seacie Ibiza III?
 13. Amnesia Haze

  Auto do 10k

  Cześć. Przymierzam się do zakupu samochodu, na który jestem w stanie przeznaczyć 10 tysięcy. Wiecie jakim marką i modelom najlepiej będzie się przyjrzeć w tym limicie cenowym?
 14. To było w książce Roberta Kiyosakiego - Bogaty ojciec, biedny ojciec. A jak wiadomo z wiarygodnością tego Pana jest tak sobie.
 15. No dobrze, ale jaką temperaturę masz w tej piwnicy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.