Jump to content

Amnesia Haze

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

230 Świetna

About Amnesia Haze

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 09/14/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Siłownia, psychologia, muzyka, sztuki walki.

Recent Profile Visitors

2,409 profile views
 1. Cześć. Parę dni temu natknąłem się na ten filmik - https://www.youtube.com/watch?v=BFUcz-V1utA. Zaintrygował mnie ponieważ wydaje mi się, że spreparowanie tych wszystkich "głosów z zaświatów", które możemy usłyszeć przez ekipę używająca urządzeniania o nazwie SB-7, mogłoby być wyjątkowo trudne o ile w ogóle możliwe. Czy ktoś z Was miał okazję pobawić się takim sprzętem albo może coś więcej powiedzieć na temat jego wiarygodności?
 2. Witajcie. Chciałbym sobie kupić jakiś kompleksowy zestaw witamin, ale niestety nie do końca orientuje się co jest warte uwagi. Co sądzicie o swanson century formula with iron?
 3. Właśnie chcę zapalić olejek z CBD w e-papierosie, ale natrafiłem na taki artykuł - https://starychemik.wordpress.com/2019/10/11/uwaga-bardzo-wazne-dotyczy-zdrowia-i-zycia/ i trochę się zdystansowałem. Co o tym sądzicie?
 4. Próbował ktoś z Was liquidów do e papierosa z zawartością CBD?
 5. Hej. Mam pytanie do kogoś, kto orientuje się trochę w farmakologii lub po prostu na sobie przetestował różnicę między tańszymi suplami a droższymi. Na przykład ten produkt - https://ostrovit.com/product-pol-19118-OstroVit-Vitamin-D3-4000-K2-100-tabs.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN a ten - https://pakerszop.pl/witaminy-i-mineraly/olimp-gold-vit-d3-k2-sport-edition-60caps.html?gclid=EAIaIQobChMImpjHmPC56wIVDdOyCh0zfQJHEAkYASABEgK1cfD_BwE. Tak samo dajmy na to ashwagandha od firmy swanson a ta od ostrovitu- też cenowo jest między nimi przepaść.
 6. Cześć. Chciałbym zaczerpnąć porady, któregoś z bardziej doświadczonych braci odnośnie zakupu mieszkań pod wynajem. Osobiście słyszałem wśród znajomych historie o osobach, które dorobiły się w ten sposób pokaźnych pieniędzy, ale niestety nigdy nie miałem okazji bezpośrednio z kimś takim porozmawiać i dowiedzieć się jak to faktycznie wygląda od środka. Z tego co pamiętam, ktoś tu na forum zajmuje się nieruchomościami i byłbym bardzo wdzięczny gdyby mógł mi trochę przybliżyć ten biznes.
 7. Siemka. Mógłby mi ktoś z Was przybliżyć, jak wygląda sytuacja z odzyskaniem prawa jazdy przed upływem czasu, na które zostało odebrane? Mój wuja ostatnio narozrabiał w skutek czego ma odebrane prawko na 5 lat. Gdzieś od kogoś usłyszał, że po upływie połowy czasu zawieszenia prawka można powalczyć o jego szybsze przyznanie. Orientujecie się jak to wygląda w praktyce?
 8. A ma ktoś informacje, co w takim przypadku przez te 2 tygodnie z wynagrodzeniem dla pracowników empików, księgarni itd. Za ten nieprzepracowany czas nie dostają ani złotówki?
 9. Znajomość mojej koleżanki z Popkiem zakończyła się po 2 wspólnych nocach. Zresztą to było oczywiste.
 10. Hej. Moja dziewczyna od najmłodszych lat boryka się z migrenami. Według mnie jest to spowodowane tym, że jej matka paliła papierosy, gdy była z nią w ciąży. Jednakże są to tylko moje spekulacje, dlatego potrzebowałbym opinii osoby z większą wiedzą w tej dziedzinie.
 11. Szkoda, że obrazków instruktażowych już nie da się zobaczyć.
 12. @JoeBlue No był seks tego dnia i poprawiłem na koniec minetą. A na kolejny dzien sytuacja jak opisałem, czyli ona zmęczona. Poza tym mi już nawet nie chodzi o fakt, że mi nie dokończyła, ale same foszki przez ostatnie 2 dni i o to, że bez słowa odwróciła sie plecami do mnie, traktując mnie przez to przedmiotowo.
 13. @Czlowiekronaldo Nasz dialog wyglądał mniej więcej tak, od momentu aż zacząłem wstawać z łóżka i się ubierać. Ona: Co ty odwalasz? Ja: Zabieram się do domu, jak taka zmęczona jesteś. Ona: Serio będziesz mi o coś takiego się wkurzał? Ja: Dla mnie takie zachowanie jest śmieszne, żeby Ci ręka od tego zmęczenia nie odpadła. I potem cisza. Ogólnie przedwczoraj miał miejsce seks(całkiem udany zresztą) i wtedy jakoś potrafiła normalnie poprosić o to, czy zrobię jej minetkę. Z kolei wczoraj faktycznie coś wspominała, że jest zmęczona po pracy no, ale ja tego wytłumaczenia n
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.