Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

overkill

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana overkill w Rankingu w dniu 20 Marzec

overkill posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

225 Świetna

O overkill

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Trójmiasto

Ostatnie wizyty

605 wyświetleń profilu
 1. Nie koncentruj się tak bardzo na tym, realizuj swoje cele. Bądź sobą ale opanowany i skuteczny w działaniu .
 2. Popieram w pełni. Ja też na początku myślałem że moja ex na wiele rzeczy się zgodzi i będzie można się dogadać, a potem zobaczyłem żądanie alimentów na ponad 2 k ! Co nie oznacza, że na jakimś farcie Tobie się uda ale tak łatwo to na pewno nie będzie. Pamiętaj, że ty z natury będziesz miał jakieś zahamowania , a kobieta to jedzie po bandzie na maxa wykorzystując przy tym bezwzględnie fakt, że ona zostaje z dzieckiem (po prostu społecznie dużo więcej w takiej sytuacji jej wolno - to jest też trwały element matrixa)
 3. Pełna zgoda. Myślę, że to też jest miłość wyidealizowana. @cooper żyjesz wyobrażeniem jak to będzie i przyjąłeś to za coś co nastąpi. Inni już tu wskazali, żebyś się nie rozczarował. To tak dla rozwagi
 4. @giorgiolaska zostawiła Cię w najtrudniejszym momencie swojego życia , a ty masz wyrzuty czy skrupuły ??? To jest odstrzał totalny i to z dubeltówy. Na koniec szmatą pociągnij. Piszę tak, nie żeby Ci wytknąć Twoje postępowanie, bo sam też tak miałem i znam ten moment czy tę sytuację, jak facet mimo wszystko stara się zachować postawę i wybiela laskę, że niby nic się nie stało bo on coś nawalił. Takich sytuacji jest pełno - ona postawiła już krzyżyk a on wciąż wierzy Piszę tak, żeby Cię otrzeźwić w tym wszystkim. Bo otóż stało się. Laska poszła na łatwiznę i jak poczuła problemy to spiernicza. To jest game over. W sporej części przypadków to typowe zachowanie (ale nie zawsze, czasem zdarza się inaczej). Posłuchaj audycji Marka : Panie zawsze uciekają z tonącego okrętu, a zrozumiesz w pełni i dokładnie co Ci się przytrafiło i jakie mechanizmy rządzą wtedy Paniami
 5. Nie wiem co o tym myśleć. Cała ta wazektomia to taki "feministyczny" wymysł z Zachodu, który dotarł do nas i u nas się teraz szerzy. To także ma być taka pseudo równowaga, że niby kobieta sama nie musi tylko dbać o ilość dzieci i brać jakieś proszki, to facet też może sobie wszystko podwiązać. Równość i równa odpowiedzialność za ilość potomstwa
 6. Super - co prawda to prawda Poniżej KROKUS po reaktywacji
 7. Szczególnie jak kobiety przyprawiają rogi a facet przez lata wychowuje nieswoje dziecko.
 8. @EnemyOfTheState Nie dorosłym ludziom - tak reaguje kobieta kiedy w emocjach szybko traci argumenty. Ten tekst o średniej jest modelowy - z kobietą o takiej pierdole możesz dyskutować godzinę. Z facetem zamienisz dwa zdania i wszystko będzie wyjaśnione. Ona nie przyjmuje racjonalnych argumentów. Wyjdziesz z toną naukowych, racjonalnych, potwierdzonych dowodów ona i tak dalej będzie nawijać swoje. Nie ma racjonalnej dyskusji z kobietą a już szczególnie kiedy dochodzą emocje.
 9. Cześć
 10. Będzie - to jest klasyka . Popuścisz to rogi będą Manipulacja klasyczna - nic nowego. Standard przyzwyczajaj się. Czerwona lampka ! To desperacja - chce Cię zatrzymać na siłę . Stary nie ma nic gorszego niż ładowanie kogoś celowo i świadomie w dziecko. Dużo czujności i ostrożności życzę To jest gra - sprawdza Cię i Twoje granice i jak się zachowasz PS: Jeśli się ugniesz to na horyzoncie masz następujący scenariusz: Powrót do stanu poprzedniego sprzed rzekomej zmiany + kolejne dziecko a wtedy masz kibel (bo sytuację będziesz miał dużo trudniejszą)
 11. Słuchajcie, ja uważam, że to jest dobry materiał analityczny. Przypomnijcie sobie dyskusje z kobietami a zwłaszcza w jakiejś sytuacji gdzie są emocje - to przekręcanie słów, wmawianie czegoś czego facet nie powiedział i to przeskakiwanie z tematu na temat - typowe, typowe :)) Zabawny show ale jak prawdziwy
 12. @BarharRozwiodłeś się już mentalnie, ale nie zrobiłeś tego prawnie. Znam takich co utrzymują taki stan długimi latami.
 13. Ostatnio u mnie ciągle to gra:
 14. Tak to jest jak człowiek w życiu z kobietami przeżyje to i tamto to nie ma co się dziwić, że już cudu na jakimś spotkaniu nie oczekuje i nie wkręca się - "o ta jest inna albo ta może mnie zaskoczy czymś innym" bo po prostu nie jest inna i nie zaskoczy niczym. Osobiście bym nie poszedł bo dla mnie to oczywisty bełkot pseudolanserki, która chce być inna od pozostałych kobiet - żeby jasność była. Ale nie zniechęcam ani nie zachęcam Autora wątku. Może to być tez jakiś mały element rozwoju w życiu @rixder Poszedłbyś na półnagiego albo nagiego faceta który opowiada jakieś pseudo filozoficzne bajki o życiu???? Myślę, że nie . Ale na kobietę chcesz iść . Wiesz dlaczego? Bo to Twoja podświadomość tym kieruje i podświadomie oczekujesz czegoś innego - to jest zakamuflowana poszukiwanie "odmiennej" czy "innej" kobiety od tych które poznałeś. Takie jest moje zdanie.
 15. Powtórzę to co inni na początku - nie idź na takie rozwiązanie - nie bądź misiem i miękką fają. Szanuj się i ustal jasne reguły. Nie wiadomo czy z nią będziesz za ileś miesięcy/lat a kredyt to kredyt, banku nie będzie interesowało to czy tamto później. Albo razem wnosicie po połowie albo trudno pozostaje wynajem. Jak kupisz chatkę w tym układzie to moim zdaniem będzie to kulminacyjny moment jak księżniczka dorżnęła swojego rycerza. Nie naciągaj staruszków na ich oszczędności życia. Niech mają swoje oszczędności, w ich wieku tez muszą coś mieć w razie jakiś sytuacji.