Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

dr Mordechaj B'rzyt-wa

Starszy Moderator
 • Zawartość

  5095
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  85

dr Mordechaj B'rzyt-wa wygrał w dniu 12 Luty

dr Mordechaj B'rzyt-wa posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5121 Świetna

O dr Mordechaj B'rzyt-wa

 • Tytuł
  Kapitan
 • Urodziny 01.01.1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Hajfa, 50k p.n.e.
 • Interests
  Krzemienne menory, sześcioramienne maczugi.

Ostatnie wizyty

5276 wyświetleń profilu
 1. Nie :>
 2. Tłumaczenie się z tego co zamierzasz robić nie uchroni Cię od kary w przyszłości. Przynajmniej nie na tym Forum. Jak będziesz śmieszkować z poważnych tematów, to stąd wylecisz. Takie mamy zasady, nie zrozumiesz ich, lub się nie opanujesz - Twój problem. My nie chcemy tu takich osób.
 3. Jak chcesz popisać o tym co Cię boli to sobie załóż osobny wątek. Offtopy są zabronione.
 4. Nie ma przypadków, są tylko znaki :> :> :> Nawet ostatnio myślałem o powieszeniu sobie nad łóżkiem jakiego ładnego panoplium w składzie którego miała się znajdować siekiera. PSZYPADĘG?
 5. Kupić, nie kupić, Aj-waj. Policz co się bardziej opłaca.
 6. Ale poczucie humoru jak widać pozostało :>
 7. Myślę że pierwszym rodzajem wiedzy jakim powinieneś się zainteresować, jest ta zawarta w SJP.
 8. Opera ma darmowego VPNa w trybie prywatnym (włączanie manualne + wybór lokalizacji) Tylko nie wiem czy działa na mobilach.
 9. Poprawka. Hasła przede wszystkim muszą być DŁUGIE. Niekoniecznie musi to być zlepek losowych znaków otrzymywanych z password generator'a. Dobra metodą jest wzięcie sobie 4-5 losowych słów a następnie zmodyfikowanie ich przez podmianę liter na cyfry i znaki specjalne, lub jeszcze lepiej - wstawienie tych znaków w środku wyrazu. W odróżnieniu od generatorów takie hasło jest łatwiejsze do zapamiętania. W przypadku kiedy mamy dużo haseł polecam zacząć używać managera haseł, przykładowo: KeePass2 (mały program o linuxowym rodowodzie, wersje portable na pendrivy) O hasłach i metodzie wyboru:
 10. Elo.
 11. Nikt Cie nie zablokuje :> Fakt, ten poetycki język potrafi być denerwujący jak ktoś szuka konkretów.
 12. @Klapaucjusz masz więcej szczęścia niż rozumu z tym że exmałżonka nie chciała dziecka :> Miałbyś teraz do wiwatu. Przy okazji polecę Tobie 2 książki: Robert Bly "Żelazny Jan" - od bycia chłopcem do bycia mężczyzną, napisana ciekawym językiem, mnóstwo odniesień do mitologii grecko-rzymskiej i realiów europejskich. Obszar jaki porusza to głównie procesy podświadome, dlatego lepiej przeczytać ją po lekturze którejś z książek Marka na temat podświadomości. Może być bardzo pomocna w autodiagnozie wzorców związanych ze sprawami rodzinnymi, które odpowiadają za dużą część problemów życia dorosłego. Lawrence Shannon "The Predatory Female" - napisana w formie wywiadu rzeki, humorystyczna książka traktująca o przyziemnych sprawach związków takich jak seks i pieniądze. Może być pomocna w oswojeniu się z koncepcją imperatywu biologicznego i tego że kobieta to też drapieżnik tylko z nieco innymi narzędziami.