Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Tam jest wolność wypowiedzi, bo to blogi. A dlaczego tu powinna być, przecież to założyciel forum ustala zasady, czyż nie? Jeśli komuś to nie będzie pasić, po prostu odejdzie.

 

1. Znacznie mocniej rozbuja wahadło emocje kobiet, które poczują się odrzucone, a przecież im się "należy" - otóż nic się nie należy, jeśli struktura tak nie postanowi.

2. Na swój temat czytam znacznie gorsze rzeczy - ale prawda jest taka, że opisuję jak wygląda kobieta w praktyce, i tyle. Nie ma we mnie nienawiści, wręcz przeciwnie. Ale mam prawo mieć swoje miejsce, gdzie np. nie chcę widzieć kobiet i mam w dupie to, co sobie o tym ktoś pomyśli.

 

Możesz mieć wszystko w dupie , ale z tego żyjesz , i po to jest to forum zeby nakrecac Twoją koniunkturę, wiec nie do końca to jest prawdą co piszesz. Jeżeli chcesz elitarności powinieneś rozdać kody dostępu na forum  zeby stworzyć kółko wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trolli i gimbusiarni. Ja bym chciał osobiście żeby było to tak elitarne forum jak dws, które od tylu już lat trzyma wciąż bardzo wysoki poziom merytoryczny.

http://dws.org.pl/

Tam nie ma zbędnych dyskusji, zbaczania z tematu, personalnych wycieczek, słownych przepychanek, jest tylko rzetelna dyskusja, nawet w przypadku nowicjuszy. A za najmniejsze uchybienia, nie stosowanie się do regulaminu, czy zwykłe literówki jest kasowanie postów, czy w skrajnych przypadkach ban. Coś o tym wiem, bo mnie raz dwa ukrócili jak chciałem pisać o czasach współczesnych i Bredzisławie Komoruskim, bo na dws obowiązuje zakaz pisania o obecnej polityce. Krajowej i światowej.

Szczerze mówiąc, nie chciałbym takiego zamordyzmu - ma być lekko na luzie, ale z klasą. Są w końcu działy o pierdzeniu i dymaniu :)

podrywał? robi cię ciekawie, a może jesteś gejem?

Ty zbereźniku, teraz wiadomo dlaczego tak walczysz żeby Panie tu zostały :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie chciałbym takiego zamordyzmu - ma być lekko na luzie, ale z klasą. Są w końcu działy o pierdzeniu i dymaniu :)

 

Zamordyzm...eeee no bez przesady, najwyżej trochę. :P  Z tymże to jest forum już mocno specjalistyczne. Nie mówię, że ma być aż tak sztywno, ale niemniej zasady być muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie - to jest męskie forum, więc powinno być tylko dla nas. Ale prawda jest taka, że niby jak sprawdzisz to kto siedzi po drugiej stronie? Można laski zrobić out, ale jak chca to i tak wejda w przebraniu. Walka z wiatrakami, tym bardziej , że PANIE, które sa obecnie na forum jakoś nikomu chyba nie przeszkadzają, Są tematy, w których w ogole się nie udzielaja, ani nie zagladają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć wszystko w dupie , ale z tego żyjesz , i po to jest to forum zeby nakrecac Twoją koniunkturę, wiec nie do końca to jest prawdą co piszesz. Jeżeli chcesz elitarności powinieneś rozdać kody dostępu na forum  zeby stworzyć kółko wzajemnej adoracji.

Nie przekręcaj proszę moich słów. Mam w dupie opinię tych ludzi, którzy w mojej decyzji widzą nienawiść, co jest kompletną bujdą. Mam się przejmować zdaniem ludzi mi nieprzychylnych, chcących ustawiać mnie pod swoje przekonania? Jakoś nie robię tego od wielu lat, i nie zginąłem. Forum póki co, to dla mnie koszt ponad dwóch tysięcy złotych, które zarobiłem na książce. Zanim zacznę na nim zarabiać, miną lata. Czepiasz się Marcel już byle czego, tyle Ci powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie - to jest męskie forum, więc powinno być tylko dla nas. Ale prawda jest taka, że niby jak sprawdzisz to kto siedzi po drugiej stronie? Można laski zrobić out, ale jak chca to i tak wejda w przebraniu. Walka z wiatrakami, tym bardziej , że PANIE, które sa obecnie na forum jakoś nikomu chyba nie przeszkadzają, Są tematy, w których w ogole się nie udzielaja, ani nie zagladają.

Mogą nas okłamać, ale to zawsze wyjdzie w praniu - wcześniej czy później. Wtedy ban i konto zyskuje czerwony znaczek, napis "agent wroga" czy coś w tym stylu, co rozbawi i dowartościuje naszą męską brać. Dziewczyny nie przeszkadzają - ale byłoby fajnie gdyby te forum się czymś wyróżniało, było elitarne i po prostu inne. Miejsce gdzie kult kobiety nie ma wstępu - bo nie. Dla naszej, męskiej satysfakcji.

Zarabistalala już jeden Twój post poleciał. Czekam na następne Twoje odzywki na poziomie.

Ciekawe czy będzie coś o Twojej niedojrzałości emocjonalnej? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi jak nie mam nic na dany temat di powiedzenia to milczę albo zajże poczytam i się nie wtrącam a zarabista wali do każdego postu swoje smuty i toi przez nią ta cala afera panoszy się tu na forum :( ja tu zaglądalam od dawna bez zakładania konta i dowiedzialam się tego , co chciałam wiedzieć i nie namieszałam tak jak ona , a powiem też to że są tu fajni ludzie co nie którzy i mozna z nimi prowadzic konwersacje na poziomie a jak Ty zarabista nie umiesz z kims rozmawiać to co ty tu siejesz kosc niezgody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekręcaj proszę moich słów. Mam w dupie opinię tych ludzi, którzy w mojej decyzji widzą nienawiść, co jest kompletną bujdą. Mam się przejmować zdaniem ludzi mi nieprzychylnych, chcących ustawiać mnie pod swoje przekonania? Jakoś nie robię tego od wielu lat, i nie zginąłem. Forum póki co, to dla mnie koszt ponad dwóch tysięcy złotych, które zarobiłem na książce. Zanim zacznę na nim zarabiać, miną lata. Czepiasz się Marcel już byle czego, tyle Ci powiem.

 

Wraziłem swoje zdanie bez czepiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.