Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

wymagana większość to 50,01 % na razie prowadzą alfa, dziewczyny mobilizujcie się ! :D

 

A to ja coś przegapiłam? Myślałam, że to tylko Bracia między sobą decydują i głosują.

Czy może mamy przekonywać Braci na priv ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana pomysłu że będzie jak było, to wygrana bylejakości, zgodności z normami ustalonymi dla kobiet - a to jest forum męskie, dla mężczyzn i na tym skoncentrowane. Podkreślam raz jeszcze, że zagłosowanie na opcję "rezerwatu" jest ideą która ma w założeniu nas skonsolidować, a Panie leczyć z pychy i niezdrowych przekonań, które ich same rujnują. Każda inteligentna kobieta na tę opcję zagłosuje, bo pisanie w rezerwacie to dla niej nie problem (to tylko nazwa), a problem tylko dla tych roszczeniowych, bezczelnych Pań, które uważają że im się wszystko należy "bo tak". Otóż nie, nie wszystko. 

 

Co więcej, takie "tupeciary" niszczą także normalne kobiety, a "rezerwat" jest ciosem właśnie w te złe - dobre więc zagłosują tak, by im pokazać że nie wszystko wolno. Ja tak to widzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, podsumowując:

być moze to mój ostatni post,a więc:

Rozumiem was mężczyzn, że chcecie mieć swój świat, taki w którym kobieta nie przeszkadzałaby wam w ważnych sprawach :D

Tylko, że forma w jaki to zasugerowaliście i to co wyprawia sie teraz na forum jest po prostu śmieszne:)

Te wszystkie rozmowy, te przepychanki i cała ta ankieta nie miałaby miejsca gdybyście sie nas czyli kobiet...nie bali ;)

 

Dlaczego nikt nie ma odwagi napisać po prostu: BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WSTĘPU KOBIETOM NA FORUM "BRACIA SAMCY"

i po temacie :lol:

Ja ze swojej strony dodam jeszcze, że było miło i szkoda że miałoby się skończyć, ale cóż coś się kończy, coś zaczyna :P

Pozdrawiam wszystkich samców bardzo ciepło :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymagana większość to 50,01 % na razie prowadzą alfa, dziewczyny mobilizujcie się ! :D

 

O, liczymy w promilach :-)

 

A to ja coś przegapiłam? Myślałam, że to tylko Bracia między sobą decydują i głosują.

Czy może mamy przekonywać Braci na priv ? :D

 Tak, nawet Paweł z Niemiec wyskalował zagadnienie.

Ja proponuje przyjęcie 1 laski od pani przekonującej za 1 promil w stronę pełnej wolności pań na forum.

 

"Alfy" startują od 0,01%

"Bety" i inne literki, sobie coś wymyślą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sylwia, przecież ankieta jest chyba najodpowiedniejszą formą rozwiązywania tego typu problemów?

Wiesz co Vincent chodzi mi bardziej o sposób w jaki sie o nas kobietach wyrażacie, ja rozumiem, że sa wśród nas różne wredoty, ale też i takie sa tu potrzebne:))

jeśli wszystko będzie idealne nie bedzie równowagi, powinno być Ying i Yang, żeby to zdrowo funkcjonowało.

Zobacz nawet gdy jakaś kobieta wtrąca swoje trzy grosze w rozmowe samców, czy obserwujesz jak to oddziałowuje na Ciebie, co sie wtedy z Tobą dzieje? albo sie wkurzasz i rzucasz ciętą riposte, albo wchodzisz w polemike z Panią..w jednym i drugim przypadku zachodzi w Tobie jakaś reakcja, która wpływa Ciebie, na Twój rozwój, poznawanie...

Jest nas tutaj naprawdę niewiele, naliczyłam chyba z 15 pań, na 205 użytkowników, nawet jeśli będzie ich przybywać i tak zawsze będzie nas tu dużo mniej. Czy naprawdę dla tej garstki chcecie wydzielac jakiś "rezerwat"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Sylwia? Staram się mimo wszystko podchodzić na chłodno do Panien i nie unosić się emocjami. Rozgrywać je jak Kiszczak Kuronia (sprzedał jego książkę z płomienną dedykacją w antykwariacie :P) Wyjątkiem była zarabistalala, ale ona ewidentnie łamała regulamin i rzucała inwektywami (jeśli chcesz kontynuować ten temat to zapraszam na priv).

 

Nie twierdzę że nasze, forumowe kobiety jako ogół zachowują się szczególnie nagannie. Problem w tym że w wielu tematach nie są w stanie wypowiedzieć się merytorycznie i tez niepotrzebnie zabierają głos robiąc bałagan, podnosząc tym samym ciśnienie co niektórym. Jak ja się na czymś nie znam i nie jestem w jakiejś dziedzinie wystarczająco kompetentny, to zawsze milczę. Dlatego osobiście jestem jednak za strefą dla kobiet, gdyż forum,u "podstaw założycielskich" było jednak określone bardziej jako męskie niż żeńskie. Ale decyzja w rękach użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwio.
Ying-yang - powiadasz? - przecież to właśnie jest rozumiane pod pojęciem rezerwatu! Jedna część czarna dla Was, i jedna biała dla Nas. Krótka piłka. Czysta logika.

Każda przestrzeń w której mogą przebywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni - przechodzi pod panowanie kobiet z tego względu, że My Was pragniemy bardziej niż odwrotnie. To jest WŁADZA METODĄ POŚREDNIĄ - PROXY POWER.

Dlatego też jeżeli jest miejsce tylko dla mężczyzn, to momentalnie zaczynają się w nim pojawiać kobiety, celem zdobycia metod kontroli nad odcinającą się grupą Samców. Dlatego tu jesteście.

 

Wydzielenie miejsca tylko dla nas to metoda zachowania równowagi w środowisku. Dlatego istnieją loże masońskie, kluby wędkarskie/łowieckie, motoryzacyjne itp. Tu nie zawsze chodzi o realizację hobby, ale o WOLNOŚĆ OD GONIENIA ZA SAMICĄ. Ludzie, którzy jeszcze tego nie kumają, albo chcą się do Was łasić nakłaniają do 'równości' i parytetów a w istocie zaburzają tą delikatną równowagę społeczną.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł, 9 stron o demokracji i walce płci... Eeee przepraszam że głosowanie ? Że w wojsku ? Gdzie dowódca, gdzie jego sztab czyli jego doradcy ? Mmmmm, ok szeregowi rządzą... Nie będzie normalnie na tym świecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.