Skocz do zawartości

Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

Czy waszym zdaniem pora roku ma wpływ na wzmożone zainteresowanie samiczek naszym towarzystwem?

 

Pytam bo od jakiś dwu tygodni wzrosła ilość zaczepek pod moim adresem na różnych portalach ,nawet na  których już od dawna nie buszowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pikaczu napisał:

czyli jak widzicie wszystko ma znaczenie

jest wiosennie(dobra hooy nie napisze ze ciepło.chociaz tyle na swetrze to sie dobujam na siłke i spowrotem)słoneczko swieci.to juz jest inne nastawienie ludzi do zycia a w szczeglnosci kobiet.pogoda nasłonecznienie nawet pora dnia reguluje nastroje


Witamina D. Chociaz niektorym ludziom to powinno sie wiadrami ja do ryja wsypywac:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pikaczu napisał:

wejdz do autobusu o 7 rano z nastawieniem witaj swiecie jestem%-)i popatrz sie na smutne ryje%-)

 

tia, wejdź do autobusu o 5 nad ranem i zobacz stada młodych bab z ciastkiem i energetykiem w ręku (ostatnio częsty widok u mnie %) ) mase na wiosne robią czy co :D  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamina D3 to raczej bardziej na ogólne zdrowie. Głównie chodzi o melatoninę, której synteza hamowana jest przez światło. A więc im dłuższa pora dnia, tym mnie jej powstaje. U ludzi działanie melatoniny na popęd seksualny i hormony płciowe u osób dorosołch jest nadal dyskusyjne, jednak pojawiają się pewne hipotezy, które poświadczają wzrost popędu właśnie w okresie wiosenno-letnim z racji jej mniejszego stężenia. Zastanawiającym jest chociażby to, że zbyt wysoki poziom melatoniny w czasie rozwoju narządów płciowych, szczególnie u mężczyzn, powoduje hipogonadyzm.

 

W każdym razie główną funkcją melatoniny pozostaje wzbudzanie i podtrzymywanie snu, rola antyoksydacyjna itd., oczywiście tak bardzo pokrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tarnawa napisał:

Na wycinke to leginsy a może na wcinke

średnio to wygląda przy 80 kg i 160 cm, ale co tam masa musi być

 

@PanDoktur zbilansowane nawyki żywieniowe, kiedyś magnez wszędzie reklamowali teraz czas na witamine D, muszą w końcu coś sprzedawać; tak jak w odzywkach w zasadzie kreatyna i bcaa ma potwierdzone działanie, reszta to pierdylion miksów kofeina tauryna i inne pierdoły które dość latwo dostarczyć w naturalny sposób

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mordimer napisał:

@PanDoktur zbilansowane nawyki żywieniowe, kiedyś magnez wszędzie reklamowali teraz czas na witamine D, muszą w końcu coś sprzedawać; tak jak w odzywkach w zasadzie kreatyna i bcaa ma potwierdzone działanie, reszta to pierdylion miksów kofeina tauryna i inne pierdoły które dość latwo dostarczyć w naturalny sposób

Akurat niedobór witaminy D3 jest dosyć powszechny, a jej wpływ na zdrowie jest bardzo ważny. Wchłanianie i biodostępność większości suplementów jest w przedziale 10 - 25%, więc zgadam się, że jest to zwykłe nabijanie klienta w butelkę, ale co zrobisz. W każdym razie jak ktoś jada pokarmy zwierzęce, szczególnie jaka, wątroba i wystawia się na słońce to problemu D3 mieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.