Skocz do zawartości

Jestem kobietą, odpowiem na pytania.


agu17

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, wroński napisał:

Dlaczego @red nie porzuci choć na chwilę skąpstwa i nie kupi mi;

- kucyka,

- zegarka,

- butów (dwie pary),

- nożyka,

- perskiego dywanu z jakimś pokićkanym wzorkiem.

 

Oraz dlaczego moi sąsiedzi alkoholicy w końcu się nie pozabijają.

Sory winetu ale z tymi butmi to ja mialem sie zakrecic, albo ja albo red, nie badz taki niezdecydowany :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Assasyn napisał:

Sory winetu ale z tymi butmi to ja mialem sie zakrecic, albo ja albo red, nie badz taki niezdecydowany :)))

 

Przecież to ewidentny wałek ze strony Wrońskiego, liczy na 2 pary ode mnie i dwie od ciebie :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, red napisał:

 

Przecież to ewidentny wałek ze strony Wrońskiego, liczy na 2 pary ode mnie i dwie od ciebie :P 

Dokładnie, ciekawe ilu ma takich "sponsorów" na innych forach :> A sam zyje jak paczek w maśle, albo król...perski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Assasyn napisał:

Dokładnie, ciekawe ilu ma takich "sponsorów" na innych forach :> A sam zyje jak paczek w maśle, albo król...perski :)

 

Ten jego meczet aryjski reformowany to też mocno podejrzany, niedługo zacznie wyłudzać jakieś dotacje na mniejszości i kupować ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SUMIE DZIS COS TROSZKE SKROBNE NIE WIEM CZY OSTATNIO PISAŁEM COS O TESTACH STOSOWANYCH PRZEZ KOBIETE. KOBIETA CHCE CHŁOPA. TAKI PROBLEM ZE KOBIETA CHCE CHLOPA W CALOSCI. CHLOP BIEDNY ZAKOCHANY ODDAJE CALY SWOJ WOLNY CZAS SIEDZAC ALBO PISZĄC Z NIA CHŁOP KOCHA JA CALYM SERDUSIEM I WGL JEST TYLKO JEJ. WSZYSTKO PIĘKNIE CO NIE? NIE DO KONCA DOBRY Z MATMY NIE JESTEM ALE TAKIE ROWNANIE KUMAM ZE JEZELI ON SIE JEJ ODDA CALY TO CO MOŻE DAC WIECEJ NIZ DAL? NO NIESTETY NIC. WIEC BIEDNA LOCHA SZUKA INNEGO SKORO TEN DAL JEJ WSZYSTKO WIEC NIE NIC WIECEJ JEJ NIE DA I JA ZNUDZIL TO ZNAJDUJE TAKIEGO CO JA CIEKAWI. JEŻELI "DAWKUJESZ" SIEBIE KOBIECIE, MASZ PEWNOSC ZE UTRZYMASZ JA PRZY SOBIE, BEDZIE CHCIALA WIECEJ CIEBIE A TY JEJ TEGO NIE DASZ TO JESZCZE BARDZIEJ TEGO ZAPRAGNIE. SPOTYKAJ SIE Z NIA ZBYT CZESTO NIE PISZ DO NIEJ POZWOL JEJ BY CZASEM TESKNILA. JEZELI TESKNI TO WIEDZ ZE JEJ SIE SZYBKO NIE ZNUDZISZ. PISZ TYLKO ZEBY SIE Z NIA UMOWIC NA SPOTKANIA. UMAWIAJ SIE Z NIA MAX TRZY RAZY NA TYDZIEN NAPEWNO NIE DWA RAZY POD RZAD. KURWA ROZPISALEM SIE A MIALEM PISAC O TESTACH XDDDD TAK WIEC BABY TESTUJA CIE PO TO BY DOSTAC CIE WIECEJ. W JAKI SPOSOB KOBIETY TESTUJA? CHYBA NAJPOPULARNIEJSZY TEST KOBIET KAZDA GO STOSUJA I TA KTORA PODRYWASZ I TWOJA AKTUALNA I TWOJA BYLA. KOBIETA CHCE BYS BYL ZAZDROSNY OPOWIADA CI PIERDOLY O SWOICH KUMPLACH PRZYJACIELACH I BYLYCH TYLKO PO TO BY CIE TESTOWAC. JEZELI ZAREAGUJESZ W TAKI SPOSOB >HURR LOCHA KURWO JAK MOZESZ GADAC Z INNYMI JA NIE GADAM Z KARYNAMI DURR TO MOZESZ BYC PEWNY ZE OBLALES TEST. LOCHY CHCA TWARDEGO FACETA A NIE ZAZDROSNA PIZDE. NIGDY NIE BYLEM ZAZDROSNY. ZAZDROSC TO OBJAW TEGO ZE BOISZ SIE ZE TWOJA POZYCJA JEST ZAGROZONA I ZE KTOS OKAZE SIE LEPSZY OD CIEBIE. LASKI KOCHAJA PEWNYCH SIEBIE WIEC NAPEWNO NIE TAKICH CO SA ZAZDROSNI ZACYTUJE SIEBIE GDY KTOS PYTA MNIE CZEMU NIE JESTEM ZAZDROSNY I POZWALALEM LOSZCE JEZDZIC NA DYSKOTEKI I KLUBY >PO CO MAM BYC ZAZDROSNY JAK NIE JEST WARTA MNIE I JEST KURWA TO NAWET W KOSCIELE MNIE ZDRADZI A JAK JEST PORZADNA I WARTOSCIOWA TO NAWET GDY GRECKI BOG ADONIS WYSTAWI KUTABAJA TO ONA NIE ZDRADZI BO CIE KOCHA. KOLEJNY TEST TO JEST ROBIENIE Z CIEBIE PANTOFLA WIEDZ ZE JEZELI ZGADZASZ SIE NA PROSTE RZECZY DLA NIEJ TO BEDZIE DLA NIEJ SYGNAL ZE MOZE CIE BARDZIEJ PANTOFLIC W SKUTEK CZEGO DOSTANIE CIE CALEGO A TEGO NIE CHCESZ PRAWDA? ODMAWIAJ JEJ OD POCZATKU MOGE TERAZ URAZIC ISTOTY CIPOIDALNE ALE TAK NAPRAWDE TRESUJ JA OD POCZATKU JEZELI BOZIA DALA RACZKI I NOZKI (BO MAM NADZIEJE ZE WARZYWA NIE CHCESZ RUCHAC POJEBUSIE XDDDD) TO MOZE ZROBIC WIELE RZECZY BEZ TWOJEJ POMOCY NIE BADZ JEJ SLUZACYM OCZYWISCIE JEZELI POTRZEBA WNIESC LODOWKE TO RUSZ DUPE I WYPRODUKUJ TROCHE TESTOSTERONU I JEJ POMOZ. JESTES JEJ FACETEM JEJ MEZCZYZNA JEJ PRZYSZLYM OJCEM JEJ DZIECI I JEJ BEZPIECZENSTWEM A NIE PIERDOLONYM KELNEREM ANI JANUSZEM WOZNYM NIE MOZESZ JEJ USLUGIWAC MASZ BYC SAMCEM ALFA 

 Sory nie mogłem, idealna pasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Assasyn napisał:

Sory winetu ale z tymi butmi to ja mialem sie zakrecic, albo ja albo red, nie badz taki niezdecydowany :)))

 

Już spieszę z wyjaśnieniem.

Red został obrany jako sponsor ogólny a ty jako szczegółowy.

 

3 pary, przyznam brzmią nieźle. 4 to już lekka przesada. Nie zmieszczą mi się do szafek.

A więc ponowie podzielcie między siebie ofiarność w ofiarowywaniu obranego obuwia.

Oto typy;

http://shopmiler.com/pl/produkt/buty-loake-dovedale-tan-grain,id-216

http://www.le-premier.pl/hyde-brown-grain-090,3,26,866

http://www.sklep.klasycznebuty.pl/386,barker-lambourn-cherry-grain.html

 

O czymś niższym pomyślimy później.

 

Hmm, nawet niebrzydkie :P

http://www.sklep.klasycznebuty.pl/718,berwick-3010-tan.html

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile jest ciemnej energii we wszechświecie ?

2. Czy na granicach czasoprzestrzeni wszechświat rozszerza się szybciej niż predkość swiatła ?

3. Czy "czarne dziury" napewno są czarne ?

4. Czy "zmarszczki grawitacyjne" są podobne do celulitu na twoich pośladkach lub udach.

5. Co to jest NIC ?

6. Ile waży "osobliwość":D?

 

I jeszcze jedno, chyba najważniejsze;).

Czy skąpy @red w konću kiedyś zmięknie i kupi @wroński-emu mokasyny, albo zegarek + zapłaci za wysyłkę inpost:lol: ?

SH.

Edytowane przez SledgeHammer
tego brakowało ???????
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Samiec Alfa napisał:

Jak wyprowadzić wzór na promień orbity elektronu w atomie wodoru, opierając się na pierwszym postulacie Bohra? 

 

 

 

Pozwól, że wyręczę.

 

Napisałbym równanie przyrównujące siłę dośrodkową w ruchu elektronu wokół protonu do siły grawitacyjnej między elektronem, a protonem. Potem skróciłbym z mianowników promień, wymnożył obie strony przez masę elektronu, następnie skorzystał z pierwszego postulatu Bohra, zamieniając (po tej stronie równania, gdzie była siła dośrodkowa) moment pędu podniesiony do kwadratu (jest on w liczniku), na stałą Plancka podniesioną do kwadratu (liczę dla n=1). Potem bym przeniósł promień na lewą stronę, resztę na prawo i wstawił dane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wojskowy33 napisał:

Panowie może by tak #HejtStop i zacząć zadawać pytania z sensem? Skoro jest taki potencjał ;)

 

Że co?:o Nie pozamieniałeś się z czymś na łby?

 

Licytujemy się ile jeszcze w temacie powstanie postów i stron? Na razie zbliżacie się do 50.

Czemu dajecie jej atencję? Przecież ona tylko na to czeka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wojskowy33 napisał:

i zacząć zadawać pytania z sensem? Skoro jest taki potencjał

 

Ależ wypraszam sobie !!!

Wszystkie moje pytania były z sensem, te od 1 do 6 są fundamentalne.

Spędzają sen z powiek wielkim fizykom tego świata - no może za wyjatkiem punktu 4,

..................bo wiadomo jak wyglądają:lol:.

 

34 minuty temu, wroński napisał:

A Inpost to palanty, "zgubili" mi zegarek, dobrze chociaż, że sprzedawca kasę zwrócił

 

A to ten od @red'a, co miał ci go przysłać. Już wszystko jasne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SledgeHammer napisał:

A to ten od @red'a, co miał ci go przysłać. Już wszystko jasne;)

 

Chyba nie myślisz, że się ugiąłem i kupiłem Wrońskiemu zegarek :lol: Sam sobie kupił, a efekt taki jak opisany wyżej :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SledgeHammer napisał:

1. Ile jest ciemnej energii we wszechświecie ?

Zdania są podzielone. Część uważa, że tyle samo co jasnej, część uważa, że nie da się policzyć... A część ma to w dupie i zastanawia się, jak w wieku 24 lat ukryć zmarszczki i dorwac w miarę atrakcyjnego misia :D

 

2. Czy na granicach czasoprzestrzeni wszechświat rozszerza się szybciej niż predkość swiatła ?

Najbliższa granica czasoprzestrzeni jest w chuj daleeko od nas, ale przenosząc pomiary promieniowania w podczerwień i obserwując to co nam  tego wyszło zakłada się że w okolicach prędkości światła. Chociaż już wyliczyliśmy na podstawie przesunięć że zwalnia i to znacząco.

 

3. Czy "czarne dziury" napewno są czarne ?

Nic nie wiemy na temat wnętrza "czarnych dziur". Nazywamy je czarnymi, gdyż skompensowanie masy powoduje wygenerowanie tak dużego pola grawitacyjnego, iż wszystko w okolicy jest wychwytywane i wchłaniane do środka. Dopiero nie dawno stworzyliśmy urządzenia i techniki zdolne do pomiaru promieniowania z tych obiektów.

Niestety, ale by coś więcej uzyskać- nie posiadamy urządzeń do tego.

 

Po pierwsze, najbliższa "czarna dziura", jest tak daleko, że dopiero chuj wie które prawnuki byłyby w stanie odczytać dane z pomiarów z krawędzi, gdyż nie posiadamy umiejętności tworzenia tuneli czasoprzestrzennych

 

Po drugie, nasza technika nie pozwala na to, byśmy nadali odpowiednią prędkość urządzeniom pomiarowym na granicy "czarnej dziury" by zniwelować przyciąganie grawitacyjne (siła odśrodkowa i satelity wokół ziemi).

 

Jako ciekawostka- "Czarna Dziura" była zwana wcześniej jako "Osobliwość Schwarzwilda" (proszę o poprawkę, jeśli walnąłem się przy nazwisku).

 

4. Czy "zmarszczki grawitacyjne" są podobne do celulitu na twoich pośladkach lub udach.

Tak, z ta różnicą, że Twoje zmarszczki, Agu17 powodują zanik zainteresowania, natomiast grawitacyjne, wręcz przeciwnie, powodują narastające podniecenie i powoli przybliżają nas do stworzenia zakrzywienia czasoprzestrzeni czyli stworzenia słynnego "tunelu czasoprzesterzennego oraz kilku innych ciekawych rzeczy:D

 

5. Co to jest NIC ?

NIC to jest nic.... Przyznaję się, sam nie rozumiem pytania :(

 

6. Ile waży "osobliwość":D?

Hmmm.... Jak już wspomniałem- nie jesteśmy w stanie podać dokładnej masy, gdyż nie jesteśmy w stanie określić dokładnej wielkości czarnej dziury, gdyż przesłania ją horyzont zdarzeń. Każdą czarną dziurę określa się na plus/minus po wielkości horyzontu zdarzeń i siły oddziaływan na najbliższe jej ciała niebieskie. Masy we wszechświecie podaje się w masach naszego słońca.

 

I jeszcze jedno, chyba najważniejsze;).

Czy skąpy @red w konću kiedyś zmięknie i kupi @wroński-emu mokasyny, albo zegarek + zapłaci za wysyłkę inpost:lol: ?

SH.

 

Tego dowiecie się już w najbliższym odcinku.

 

Pytanie ode mnie do Cię:

 

Jak to się stało, że masz 24 lata i jeszcze żadnego usidlonego chłopa.?

Jak Twoja psychika wytrzymuje presje rodzinno-koleżeńsko- społeczną, żeś "stara panna" i dziwna jakaś, że nie ma chłopa?

Jak Twój dyktat biologiczny na potrzeby posiadania potomka?

Jak zmieniło się Twoje postrzeganie walorów faceta po przez pryzmat wieku? Jak było w wieku 18 lat, jak sześć lat później?

 

I nie katuj nas zdaniami typu- nic się nie zmieniło... :D

 

Edytowane przez Arox
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verde Wnioskuję po nicku, że masz na imię Agnieszka. Czy wszystkie Agnieszki to suki? Znałem kilka i niestety nie mam dobrych wspomnień.

 

Nie wiem, znam tylko 2, o dekade starsze, w sumie spoko babki :] Ja jestem przeciwieństwem definicji "suka", potulne ze mnie ciele ;)

 

Brzygot

Niekoniecznie, lubie gdy facet mi czegoś zakazuje. Lubie gdy kaze mi np zostać z nim w domu, może i poudaje że nie do konca mi to pasuje, ale w głebi ducha sie ciesze ze jest taki władczy i dominujący :D

 

Arox

Pytanie ode mnie do Cię:

Jak to się stało, że masz 24 lata i jeszcze żadnego usidlonego chłopa.?

Jak Twoja psychika wytrzymuje presje rodzinno-koleżeńsko- społeczną, żeś "stara panna" i dziwna jakaś, że nie ma chłopa?

Jak Twój dyktat biologiczny na potrzeby posiadania potomka?

Jak zmieniło się Twoje postrzeganie walorów faceta po przez pryzmat wieku? Jak było w wieku 18 lat, jak sześć lat później?

 

- z kilku powodów : 1 Byłam w związku 4 letnim, nie wyszło. 2 Jestem trochę stuknięta i mam swoje jazdy 3 Jestem wysoka i chuda nie kazdemu taki typ odopwiada

- szczerze to dobrze mi samej i wlasnie gdyby nie ta presja spoleczno kolezenska to bym w ogole żadnego choopa nie szukala ( tylko z jednym facetem bylo mi tak naprawde dobrze, z tym z ktorym bylam przez 4 lata, ale to byla dosc specyficzna relacja, nie sadze ze uda mi sie to kimkolwiek jeszcze powtórzyć :(:) )

- lubie dzieci, ale tak sama z siebie nie wiem czy bym sie na nie zdecydowała, chocby ze wzgledu na strach przed porodem, no ale znowu ta presja spoleczna. Nie chce uchodzic za starą bezdzietną wariatke.

- jakos w wieku 13-16 lat chciałam żeby on po prostu był, nie ważne jaki . Jakikolwiek, z ktorym bede mogla pochodzic na spacery za rekę. Później zawsze lubowałam się w ogarnietych chlopcach nigdy nie imponowali mi typowi "bad boye" alkohole, papierosy, konflikty z prawem, i kurwa co drugie słowo. Tak więc moje wymagania co do mezczyzn z perspektywy 6 lat nie zmienily się za wiele.

RESZTA

cała reszta pytań to krecenie sobie ze mnie wała :lol::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.