Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Silny

Dział "humoru".

10 postów w tym temacie

Potrzebujemy najlepszych kawałów, żartów, śmiesznych zdjęć, bekowych opowieści, konkursów, quizów, samczych krzyżówek (hasło kakaowe oko:>) i innych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuje swoją własną skromną osobę w tym dziale...Mam cały asortyment zartów, i multum opowieści...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie, dzisiaj rozwiązuję krzyżówkę, a tam pytanie: Skoda na drodze. HA HA HA, zaplułem się zupą na momencie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może komiks "Przygody białego rycerza" :lol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozna wykorzystać kilka tekstów z   ''Sciana hańby''

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Komiksy to świetny pomysł, ale gigantyczna robota :< A ten quiz z wielkimi brzuchami może być? Co o tym sądzicie? Na dole z dziesięć bebzoli wielkich a na górze oczy same czy twarze, i trzeba dopasować :> Odpowiedzi na innej stronie by były.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry komiks to kwestia tekstu, a nie formy graficznej, ta może być na max prosta:

image_240.jpg

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, może byłbym pomocny w kwestii jajcarskich rysunków. Mogę wysłać na priv linka do moich już gotowych rzeczy, może coś by spasowało :)  mam parę tematów damsko-męskich. Ewentualnie mógłbym coś narysować ale to też potrzebowałbym czasu i jakiś określony temat. Jestem tu nowy i nie chce też syfu robić żeby adminów zasypywać mailami :D  a tak oficjalnie to się wstydzę zdradzać swoje id :D hahah

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, Mistrzunio napisał:

Hej, może byłbym pomocny w kwestii jajcarskich rysunków. Mogę wysłać na priv linka do moich już gotowych rzeczy, może coś by spasowało :)  mam parę tematów damsko-męskich. Ewentualnie mógłbym coś narysować ale to też potrzebowałbym czasu i jakiś określony temat. Jestem tu nowy i nie chce też syfu robić żeby adminów zasypywać mailami :D  a tak oficjalnie to się wstydzę zdradzać swoje id :D hahah

Wyślij proszę mi, zobaczymy czy pasują :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach