Skocz do zawartości

Samice w związkach chwalą się swoimi "kochankami"


Dobi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie było wszędzie socjalizmu tylko każdy w miarę płaci za siebie(podstawowa opieka zdrowotna i minimalne podatki) to skończyłoby się księżniczkowanie ... A tak mężczyźni tyrają a w zamian tworzone są prace biurowe, urzędnicze, think-thanki... Przecież biurokracja ma nie tylko za zadanie grabić podatki. To ona niszczy mężczyzn. Nie byłoby gówno prac typu przekładanie papierków w urzędzie to skończyłyby się "niezależne po 30-stce"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wojskowy33 napisał:

@Mosze Redkiedyś napisał, że takich normalnych jest aż 0,5%, więc co 200 jest całkiem fajną normalną babką :D

 

Pisałem też, że z tych 0,5% trzeba jeszcze odliczyć te, które nie podchodzą nam wizualnie ;)  Więc zostaje sporo mniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy naprawdę się puszczają, czy tylko gadają o tym.

Przestały się chwalić "kochankami", gdy wyjaśniłem im, że w oczach mężczyzn robią z siebie kurwy. Wtedy zmieniły front i zaczęły gadać, że to był tylko żart, że tak naprawdę nikogo nie mają na lewo i chciały sprawdzić moją reakcję...

Czyżby?

Zastanawiam się po prostu, czy baby mają aż tak bardzo nasrane we łbach, że bycie kurwą w oczach innych jest dla nich czymś fajnym. Czy może prześcigają się w ilości kochanków, aby przy innych samicach wyjść na bardziej atrakcyjne. Na takie, które mają powodzenie.

Nie wiem, co w ich łbach siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to co siedziało przez wieki nam @Dobi Faceci też się prześcigali w ilości partnerek, do dziś się chwalą ile to panien nie ruchnęli. Może panie też tak robią? Myślę, że one bardziej nie na ilość ale jakość tych kochanków by się licytowały. Jeżeli ruchnął ją miliarder no to nie jest to samo co gdyby ją ruchnął dejmy na to ogrodnik, listonosz czy sąsiad ;)

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja ostatnio...

Mała imprezka, znajomi żony, 3 małżeństwa ,w tym 2 dzieciate i ja z juniorem

Małe co nieco, towarzystwo sie trochę rozproszyło i gadki pań, wszystkie 30+, o nieobecnej koleżance...

No a popatrzcie ile X przewaliła, nawet murzyna miała..., a teraz patrzcie mąż super zarabia,przystojny, dwoje dzieci,ładne mieszkanie itd... pitu pitu

Bez specjalnego wsłuchiwania mozna było wyczuć żal że one tak nie poużywały, i przy jednym "ogonie"

 

Nie wchodziłem w polemikę bo i po co,i tak już patrzą na mnie jak na kosmite:D.

 

MInął rok od smierci żony..., inne spotkanie..., panie sie kręcą w końcu pytanie "pochwal się kogo poznałes,kogo masz itd , ...

A ja co was pogieło... po co mi to...,mała wymiana argumentów a właściwie monolog z mojej strony, jakieś frazesy od pań...

W końcu mówie że nie zrobie tego synowi..., o ja pierdole ich miny ... bezcenne...nagle okazało sie że ich waginy są nic nie warte w zderzeniu z ojcowską miłością,

cóż szybka zmiana tematu przez panie.

 

Dziwne a zarazem śmieszne  i żałosne te stworzenia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Dobi said:

Ja nie wiem, czy naprawdę się puszczają, czy tylko gadają o tym.

Puszczają się naprawdę. Ale większość nigdy się do tego nie przyznaje.

 

3 hours ago, kryss said:

nawet murzyna miała

To póki co nie jest powszechnie chwalone, więc większość się nie przyznaje ile BBC miało. Ale sporo pań miało a te co nie miały to często chciały by mieć, tylko nie mają gdzie.

 

3 hours ago, kryss said:

Bez specjalnego wsłuchiwania mozna było wyczuć żal że one tak nie poużywały

Przeważnie też poużywały. Tylko to tak jak z alkoholizmem, człowiek nie mówi, za dużo piję i się staczam. Tylko: Jolka to za często chleje i zaniedbuje dzieci, Janusz jak by nie pił to by się dorobił. A na siebie nie patrzą w tych kategoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojskowy33 kobiety sprytnie to wszystko ukrywają, nawet alkoholizm swój. Zobacz po facecie widać jak chleje, nie? A kobieta,a to piwko do kolacji, jedno, drugie, trzecie. Albo całą butelkę jakiegoś wina opierdoli do serialu. Chłopak ją rzucił?  A to się napije. Ciężki dzień w pracy ? a to się napije. A przeca alkoholizm się rodzi stąd, że przeżywanie emocji zastępuje się alkoholem.  Nieraz widziałem dziewczyny, które więcej wódy niż ja mieściły albo piły bez popity. Podobnie i seksik na boku mogą ukrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczają się na potęgę, przynajmniej te 30+...

Mało tego, one zdradzają nie tylko swoich mężów/partnerów, ale także kochanków...

 

Napatrzyłem się ostatnio, po imprezie każda poszła się dymać:

- żonata 35L zdradziła swojego kochanka z jakimś małolatem, o mężu szkoda gadać , bo zdradza go non-stop z kim się da (mają dwójkę małych dzieci)

- druga żonata 42L też zdradziła, choć ma stałego kochanka od wielu lat, ale poszła do łóżka z nowo poznanym moim kumplem

- jedna śliczna, niby samotna (i pojebana)  27L, wzięła na chatę przypadkowego gościa

- jedna szprycha SMV 9.5 , gdzieś się urwała wcześniej, więc jest szansa, że się nie dymała - ale akurat ona jedyna mogła, bo rozwódka :P

- no i ja, o sobie nic nie napiszę , tylko tyle, że to było dymanie życia, calutki dzień po tej zacnej imprezie :lol: Bo bez wytrysku i orgazmu u niej ! Polecam!

 

Chwalą się potem między sobą tymi zdradami, dokładnie tak jak my zaliczonymi laskami.

Tylko się telefony urywały na drugi dzień między nimi...

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.