Skocz do zawartości

Jak pozbyć się mobbera?


Rekomendowane odpowiedzi

No patrzysz w oczy i wybierasz jeden z powyższych punktów, które powyżej napisałem, żeby zdrada mniej Ciebie bolała. To się racjonalizacja nazywa. 

No mam Ci to tłumaczyć? Kobiecie? Która jest mistrzynią w racjonalizacji?

 

Wielka miłość czeka tuż  za rogiem! Daj jej szansę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artem napisał:

No patrzysz w oczy i wybierasz jeden z powyższych punktów, które powyżej napisałem, żeby zdrada mniej Ciebie bolała. To się racjonalizacja nazywa. 

No mam Ci to tłumaczyć? Kobiecie? Która jest mistrzynią w racjonalizacji?

 

Wielka miłość czeka tuż  za rogiem! Daj jej szansę :D

Akurat zdrada nie jest dobrą podstawą do racjonalizacji, bo świadczy o słabości, a nie wygórowanych potrzebach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten wątek i zauważam że co niektórzy dwoją sie i troją a problem nadal nie rozwiązany, w mniemaniu autorki wątku...

Chłopy! choćbyście tu produkowali się na sto stron to i tak to nic nie zmieni...dlaczego? samice maja w sobie taki wkurwiający(na początku) i fajny(z dystansu) mechanizm...

Otóż, samica nie przyszła tutaj po to aby rozwiązać problem, bo to nie leży w jej naturze, różnica pomiędzy mężczyznami i kobietami polega na tym że mężczyzna rozwiązuje problem, a kobieta tylko o nim gada...Dlatego wasze posty, przedstawione racjonalnie i silnie argumentowane nie dostoswuja sie do trybu ''pracy'' mózgu samicy...

Wniosek taki z tego że Ona tego nie zrozumie, bo nie chcę zrozumieć, a nagnie ten wątek i wasze odpowiedzi do takiego stopnia że wyjdzie Szowinisci, wszyscy są tacy sami, nikt mnie nie rozumie...:) 

Co więcej? loszka zdobywa tym samym atencję, 250 postów na mój pewnie wymyślony z dupy temat, ale jaja! ja to jestem jednak wyjątkowa :) 

Dwie strony wątku, a loszka nadal zadaję te same pytanie, tylko ubrane w coś innego...gadać, gadać o problemie, tylko o to chodzi, atencja, nawet ta wirtualna, ba, w dzisiejszych czasach to sposób na swoje kompleksy, budowanie chorego ego i ściąganie i wysysanie energii, a jak jeszcze doda ''pociągający'' awatar imitujący wytrysk w usta to już w ogóle :) 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Assasyn napisał:

Dlatego wasze posty, przedstawione racjonalnie i silnie argumentowane nie dostoswuja sie do trybu ''pracy'' mózgu samicy...

 

Dostałam porady pt.: "daj mu dupy" i "kamerka". Jak dla mnie pierwsza w grę nie wchodzi, a druga w ostateczności. Więc gdzie tu to "silnie argumentowanie"? Wskaż mi, proszę, gdzie tu była argumentacja do innych porad, która nie odnosiła się do ANALIZY MOJEJ OSOBOWOŚCI, lecz do RAD, CO ZROBIĆ. Poza dupą i kamerką oczywiście.  Z góry dziękuję.

 

8 minut temu, Assasyn napisał:

Szowinisci, wszyscy są tacy sami, nikt mnie nie rozumie...:) 

Na jakiej podstawie tak piszesz? Zacytuj, proszę.

8 minut temu, Assasyn napisał:

'pociągający'' awatar imitujący wytrysk w usta to już w ogóle

Jak ktoś lubi cycki i wstawia je w avatara, to jest ok, ja zaś lubię truskawki w śmietanie, wytrysk w usta również - to już nie jest ok? :D
 

 

Napisałam wcześniej z podziękowaniami za rady i analizę, a teraz PROSZĘ O NIEMARNOWANIE CZASU NA BEZPRODUKTYWNE UDZIELANIE SIĘ W TYM WĄTKU, JEŚLI MA ONO POLEGAĆ NA NIEDAWANIU RAD. To chyba najlepszy dowód na to, że atencja to ostatnie, na czym mi zależy. 
Jeśli nikt nie ma innego pomysłu na rozwiązanie sprawy, proszę, zamknijcie ten temat :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Assasyn napisał:

Co więcej? loszka zdobywa tym samym atencję

  A co tam, ważne że lubi w dupę, toż to skarb. @Olka Napisz o wrażeniach, to dla nas ważne, jak rozluźnić 'oczko', jak przygotować kobietę, przede wszystkim, jak ją przekonać że nie będzie bolało,

wręcz przeciwnie będzie dobra zabawa. No i rozszerz opowieść o Twoich doznaniach. Jeszcze jedno, Twój partner woli po czasie jednak cipkę, za luźna się zrobiłaś w tamtym miejscu? Dlaczego zmienił preferencje?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz rady szybko, krótko i na temat? Proszę bardzo.

 

Po pierwsze, zastanówmy się gdzie leży problem. Czy jest nim Pan O.? Człowiek jak człowiek, ma jakieś swoje podejście, ale go nie zmienisz. Jemu ta sytuacja nie przeszkadza ani innym. Więc nie kolega jest problemem. To może Twoja pozycja w firmie, która wymaga tego, że się z nim spotykasz? Hmm. Na strukturę firmy też masz znikomy wpływ. No to jeśli nie Pan O. ani otoczenie? To 3...2...1... Bang! Ty jesteś problemem. A raczej Twoje podejście do sprawy. Bo widzisz, tylko Tobie to przeszkadza, a chcesz zmieniać innych. Nie tędy droga panienko.

 

Dziwi mnie, że nie próbujesz zmienić swojej postawy w tej sytuacji. Napisałaś, że widzisz to, że podoba mu się gdy doprowadza Cię do zakłopotania. Więc zareaguj inaczej. Odkręć kota ogonem. Wy dziewczynki jesteście w tym dobre :D Może jakoś się zmusisz do przyjmowania komplementów z uśmiechem. Wiem, to cholernie trudne.

 

Pokaż, że podoba Ci się dostawanie komplementów i przestań się przejmować tym, że się komuś podobasz. Po prostu. Czego Ty się właściwie boisz? Że Cię zgwałci w pracy? Co Ci grozi, poza tym, że Ci gościu słodzi w robocie, chce za Ciebie robić pracę, z czasem będzie Ci dawał prezenty, kumpele zazdroszczą itd... Jeju jakie to straszne, tak bardzo Ci współczuje :lol:

 

CZYLI: luzuj majty :) - taka moja błyskotliwa rada.

 

Ja tu widzę 3 opcje na źródło problemu z nastawieniem na 3. :

1. Robisz z igły widły.

2. Temat powstał dla atencji chłopaków z forum.

3. Tak na prawdę Pan O. sprawia, że robisz się nie wiedzieć czemu (my wiemy :D ) mokra i boisz się, że przy lepszym poznaniu dojdzie do zdrady, a tego nie chcesz. Twoja podświadomość już się dla niego wypina, tylko świadomość nie pozwala.

 

Tylko nie okaż się trolololem bo właśnie mi pożarłaś trochę czasu, który mogłem bardzo produktywnie wykorzystać np. leżąc i patrząc w sufit.

Pozdro.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Drizzt napisał:

Dziwi mnie, że nie próbujesz zmienić swojej postawy w tej sytuacji. Napisałaś, że widzisz to, że podoba mu się gdy doprowadza Cię do zakłopotania. Więc zareaguj inaczej. Odkręć kota ogonem.

Mogłabym, pewnie. Tyle że się obawiam, że go to tylko zachęci i uzna, że "przecież dałaś mi przyzwolenie". 

 

57 minut temu, Drizzt napisał:

Może jakoś się zmusisz do przyjmowania komplementów z uśmiechem. Wiem, to cholernie trudne

Tak, nie jest fajnie przyjmować komplementy od kogoś, kto wyzwala w nas strach :) Wiem, cholernie trudno to pojąć.

58 minut temu, Drizzt napisał:

Pokaż, że podoba Ci się dostawanie komplementów i przestań się przejmować tym, że się komuś podobasz. Po prostu.

Skoro wg Was taka reakcja nie doprowadzi do tego, że zacznie być bardziej nachalny, to spróbuję. Choć mam dziwne wrażenie, że odbierze to jako tzw. zielone światło. 

59 minut temu, Drizzt napisał:

Robisz z igły widły.

Całkiem możliwe.

1 godzinę temu, Drizzt napisał:

Tak na prawdę Pan O. sprawia, że robisz się nie wiedzieć czemu (my wiemy :D ) mokra i boisz się, że przy lepszym poznaniu dojdzie do zdrady, a tego nie chcesz. Twoja podświadomość już się dla niego wypina, tylko świadomość nie pozwala.

Na jego widok mam odruch wymiotny (NIE MÓJ TYP, JEST PASKUDNY), więc trudno o Niagarę między nogami. Ja go unikam, bo mnie obrzydza, nie dlatego, że kręci. Z tym drugim przypadkiem radzę sobie zupełnie inaczej.

 

32 minuty temu, Mnemonic napisał:

Dlaczegóż, ach dlaczegóż dziełanież owegoż dżentelmenaż powodujeż takież a nie inneż reakcjeż u @Olka(ż)?

DlaczegÓŻ wyzwala strach? Bo jest momentami przerażający.

 

Panowie, dziękuję raz jeszcze, kolejny punkt widzenia daje mi mocno do myślenia, że może faktycznie, zamiast się bać, powinnam reagować inaczej. 

A z racji tego, że nie chcę Waszej atencji, proszę o nieudzielanie się już w tym temacie. Chyba wszystko zostało w nim napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adolf napisał:

 

    Kochaniutka/ki Olka jestem :)  nie odpowiedziałaś/eś na moje pytanie odnośnie anala, niezwiązane z tym tematem, pragnę zauważyć bardzo proszę się udzielić.spoko, ale w odpowiednim dziale i wątku analowi poświęconym. Chciałbym wiedzieć.To się ceni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Olka napisał:
23 minuty temu, Adolf napisał:

 Chciałbym wiedzieć.To się ceni.

 

    Płacę dwie stówy za Twój anal, jeśli jesteś samicą. Ewentualnie 'dobre' perfumy za dwie dychy, za Twoje relacje z doznań. Serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Olka napisał:

Dostałam porady pt.: "daj mu dupy" i "kamerka". Jak dla mnie pierwsza w grę nie wchodzi, a druga w ostateczności. Więc gdzie tu to "silnie argumentowanie"? Wskaż mi, proszę, gdzie tu była argumentacja do innych porad, która nie odnosiła się do ANALIZY MOJEJ OSOBOWOŚCI, lecz do RAD, CO ZROBIĆ. Poza dupą i kamerką oczywiście.  Z góry dziękuję.

 

Na jakiej podstawie tak piszesz? Zacytuj, proszę.

Jak ktoś lubi cycki i wstawia je w avatara, to jest ok, ja zaś lubię truskawki w śmietanie, wytrysk w usta również - to już nie jest ok? :D
 

 

Napisałam wcześniej z podziękowaniami za rady i analizę, a teraz PROSZĘ O NIEMARNOWANIE CZASU NA BEZPRODUKTYWNE UDZIELANIE SIĘ W TYM WĄTKU, JEŚLI MA ONO POLEGAĆ NA NIEDAWANIU RAD. To chyba najlepszy dowód na to, że atencja to ostatnie, na czym mi zależy. 
Jeśli nikt nie ma innego pomysłu na rozwiązanie sprawy, proszę, zamknijcie ten temat :)


 

Ojeju, aż nóźką tupnełaś chyba? ;)

Do rzeczy, widzę że nadal masz problem z wzrokiem, wyraźnie odpisałem jak widzę dawanie porad takim osobom  jak Ty, oceniłem jakby całokształt,  którego celowo nie chcesz widzieć, przeczytaj mój post, tylko ze zrozumieniem ;)

Stać mnie na samodzielne myślenie, wiec nie pójde Twoja drogą, i nie zacytuje, a co, wolno mi ;)

A no własnie cycki, dobrze że o nich wspomniałaś, pokaz ;)

 

Co do dalszej czesci Twojej wypowiedzi, tej na zielono, aby Ci ułatwic zadanie ;) to musiałbym usunać Twoje wpisy...;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Olka napisał:

życzę miłego wieczoru. Pozostałym Panom również.

   

   Ależ ja się bardzo dobrze bawię się z Tobą, nie opuszczaj mnie i kolegów. Sądzę że jak się postarasz to możesz liczyć nawet na bukake:D. Jak Cię to będzie rajcować.

 

Ot foszek zaistniał, albo może taktyczne wycofanie?

 

Jebał trolli.

 

  Jeżeli zatrollowałeś to chuj Ci w okrężnicę, nawet nie bo sprawi Ci to przyjemność.

 

Chuj ci w gardło, taki murzyński, duży, po same migdałki!:D

 

Pozdro!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olka czyżby brak argumentow spowodował zaistniała sytuacje? No zostan no, nie chce zostać szowinistą który nie rozumie kobiet i ich potrzeb, jop Twoja mać...;) 

Widzicie? A mówiłem ze jej nie zrozumienie podli stulejarze ;)wstyd mi za was ;)

Jak można nie rozumiec nowoczesnych kobiet? Sto lat za Sudanem, na pole i truskawki zbierać raz, ja jestem chętny ;)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uraziliście damę Wy Gbury! A ona jedyne czego chciała to żeby zebrała się tutaj Grupa Uderzeniowa, która ruszy jej na pomoc i postraszy albo i nastuka tamtemu Panu. Problem w tym, że członkowie Grupy poznali by wtedy prawdę i cali misterny plan szlag by trafił :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Assasyn napisał:

jop Twoja mać

  Po rusku 'job' się pisze, z fonetyki.:)

3 minuty temu, Assasyn napisał:

nie chce zostać szowinistą

  I tak nim jesteś, ty podły, tfu..

 

4 minuty temu, Assasyn napisał:

 czyżby brak argumentow

  Nigdy ich nie było, taka zagrywka, sam dałem się zwieść. Dobrze że trzymamy się w kupie i takie trolle są szybko wyłapywane.

 

Pozdro dla @SledgeHammer, był szybszy od błyskawicy.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Assasyn napisał:

Ojeju, aż nóźką tupnełaś chyba? ;)Gdzie tam, szkoda mi butów :)

Do rzeczy, widzę że nadal masz problem z wzrokiem, wyraźnie odpisałem jak widzę dawanie porad takim osobom  jak Ty, oceniłem jakby całokształt,  którego celowo nie chcesz widzieć, przeczytaj mój post, tylko ze zrozumieniem ;) Nie chcąc wyjść na ignorantkę, uczynię zadość prośbie, lecz mam niedosyt, bo uważam, że pisać o "jakby całokształcie" może każdy i w dowolny sposób, ale odniesienie się do konkretnej wypowiedzi rozjaśnia o wiele bardziej pewne tezy, które w moim mniemaniu mogą wymagać wyjaśnienia. Chodzi o to, że opinia wyrażona w oparciu o całokształt nie jest tak jasna, jak ta oparta na danej, zacytowanej podstawie. 

Stać mnie na samodzielne myślenie, wiec nie pójde Twoja drogą, i nie zacytuje, a co, wolno mi ;) Ja tylko poprosiłam o konkretną podstawę tezy, by móc ją lepiej zrozumieć, bo nie mogę się z nią zgodzić. Ale jak uważasz. Nie chcesz się odnieść, to nie.

A no własnie cycki, dobrze że o nich wspomniałaś, pokaz ;) Pokażę, już niedługo. Mojemu mężczyźnie ;)

 

Co do dalszej czesci Twojej wypowiedzi, tej na zielono, aby Ci ułatwic zadanie ;) to musiałbym usunać Twoje wpisy...;) Z tym też się nie zgodzę, bo zwróciłam się do Was z problemem, a Wy to traktujecie jak próbę pozyskania poklasku. Nie.

 

25 minut temu, Adolf napisał:

Ależ ja się bardzo dobrze bawię się z Tobą, nie opuszczaj mnie i kolegów. Sądzę że jak się postarasz to możesz liczyć nawet na bukake:D. Jak Cię to będzie rajcować.

Narzekacie na współczesne kobiety, że szafują dupą, robią z siebie dziwki i brakuje im łagodności. Ale jak ma zachować się kobieta, która czyta na swój temat takie posty? Zniesmaczyłeś mnie, a szkoda, bo wydawałeś się mężczyzną na poziomie.

25 minut temu, Adolf napisał:

Ot foszek zaistniał, albo może taktyczne wycofanie?

Ani jedno, ani drugie. Napisałam wyżej, że wszelkich odpowiedzi mogę udzielić w temacie dot. anala. Ale nie życzę sobie traktowania mnie jak dziwkę. To już przegięcie.

25 minut temu, Adolf napisał:

Jebał trolli.

 

  Jeżeli zatrollowałeś to chuj Ci w okrężnicę, nawet nie bo sprawi Ci to przyjemność.

 

Chuj ci w gardło, taki murzyński, duży, po same migdałki!:D

Mężczyzna na poziomie...

15 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Uraziliście damę Wy Gbury! A ona jedyne czego chciała to żeby zebrała się tutaj Grupa Uderzeniowa, która ruszy jej na pomoc i postraszy albo i nastuka tamtemu Panu. Problem w tym, że członkowie Grupy poznali by wtedy prawdę i cali misterny plan szlag by trafił

Gdzie tam, zaraz uraziliście. Niektórzy po prostu, zamiast przeczytać ze zrozumieniem prośbę samicy, z góry zakładają, że chce ich wykorzystać do sobie tylko znanych celów. Skoro proszenie o pomoc jest próbą wykorzystania, to już wiem, by na tym forum o pomoc nie prosić :) Choć, nie powiem, kilku Panów mi jej udzieliło, za co jestem wdzięczna.

 

Widzę, że z wątku o mobbingu zrobił się jakiś, bo ja wiem, kącik wzajemnej adoracji. Panowie, ja tu przyszłam o coś zapytać, dostałam odpowiedzi - podziękowałam.
Byłoby więc miło darować sobie pisanie nie na temat oraz obrażanie mnie i traktowanie jak dziwkę i trolla.
Jeśli już musicie, wyżyjcie się na kobietach, które naprawdę zalazły Wam za skórę, nie wydaje mi się, bym do nich należała.

 

I teraz - bez foszków, tupania nóżką i  taktycznego wycofania: miłego wieczoru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Olka napisał:

Zniesmaczyłeś mnie, a szkoda, bo wydawałeś się mężczyzną na poziomie.

 

 

   Mężczyzną na poziomie, to ja mogę być dla Kobiet, nie dla Ciebie, który jest tak słaby, że musi się podszywać za kobietę. Tfu..

Nie chce mi się pisać o kilku manipulacjach których użyłeś w tym zdaniu. Mistrzostwo.

 

   Krótko, jesteś trollem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf, NIE JESTEM TROLLEM. Ile jeszcze razy mam to napisać, żebyście przestali o to pytać? Powtarzam to chyba już z piąty raz. 
Wszystko, co napisałam w tym wątku, jest prawdziwe. Nawet nie wiem, gdzie mogłam w swoich wypowiedziach sobie zaprzeczyć, by zostać uznana za  manipulatora i trolla. I na dodatek mężczyznę. Nie zmarnowałam Twojego czasu, nie obawiaj się.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Pozdro dla @SledgeHammer, był szybszy od błyskawicy.

 

Nie ma sprawy, dzięki:D.

@Adolf Ja mam już taki qrwa dar, urodziłem się z nim i za hooy nie wiem dlaczego:lol:.

Dobra Panowie, chyba nastał czas na 2 ulubione słowa, tak rzadko ich ostatnio używam.

 

POKAŻ CYCKI:P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.