Jump to content

Qvsky

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

10 Dobra

About Qvsky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam z tym wielki problem, zawsze staram się zrozumieć innych ludzi i sytuację przez którą czasami wywierają na mnie presję. Zracjonalizować. Co najgorsze, najczęściej mi się udaje. Możesz coś doradzić / powiedzieć więcej?
 2. Rozumiem. Po prostu się myli. A raczej - nie idzie w swych wnioskach tak głęboko, jak ja w swojej wypowiedzi.
 3. Znam ją od 6 lat, podejrzewam, że nie jestem pierwszy. : D Dodając do tematu: podstawą zdrowego i taniego (wymiennie z słusznego) żywienia w tym kraju jest ograniczenie mięsa do 2/3 dni w tygodniu.
 4. To ironia. Tak nie jest. Każda z tych korporacji była swego czasu mocno krytykowana przez społeczności (głównie, co rozumie się samo przez się) lewicowe i żadna z tych korporacji nie zaprzestała swoich działań (exploitu dóbr naturalnych czy pokładów ludzkich, jak w wyżej wymienionych przykładach). Nie jestem CEO tych korporacji więc nie wiem na ile te działania są "złe", ciężko mi sobie nawet wyobrazić siatkę zależności tak skomplikowaną. Nie oceniam tego. Ale przekaz: korporacja ma tak naprawdę wyjebane na naciski socjalnych wojowników, jest jasny. Sęk w tym, że ow
 5. Dlatego BP wycofało się z działań na morzach i do baków ładuje teraz olej słonecznikowy z naturalnych upraw, Apple zagwarantowało swoim pracownikom w Chinach 4-dniowy tydzień pracy a Nestle rozdaje wodę biednym i spragnionym. Istnieją na dzień dzisiejszy korporacje, które mogą przekształcić według własnego widzimisię, dosłownie wykupić i bez konsekwencji zarządzać obywatelami zmuszając ich pośrednio do pracy, całe państwa biedniejszej części świata. Myślisz, że ta zła i podła "biurokracja" jest bezpośrednią tego przyczyną, z sekretarką w zielonych włosach która po godzinach pisze
 6. Zgadzam się. Idea, że jakakolwiek maszyna (w tym przypadku abstrakcyjna) może istnieć i rosnąć w nieskończoność nie backfirerując lub przynajmniej nie wyrzucając za sobą ogromu przetrawionych odpadów, jest niepoważna. Myślę, że problem pojawia się wtedy gdy pojawia się ideologia. Najlepszy na świecie czajnik nie jest ideologiczny. Perfekcyjny czajnik ma podgrzewać wodę. Perfekcyjnie. Najlepiej. Fundamentalnie, zainstalowanie w czajniku gwizdka które głosiłoby rewolucyjne hasła jest głupią stratą materiału i czasu i konstrukcyjnie może wpłynąć na to, że czajnik się pręd
 7. Żart jeśli patrzysz przez pryzmat lewicy na te zjawiska. Korporacjonizm, aktualny peak prawej myśli gospodarczej, nosi w sobie znamiona wszystkich tych cech.
 8. Myślę, że bardziej niż gwarantuje utrzymanie, czego - generalizując - młodej lewicy wielkich miast nie brakuje (chociaż prawdopodobnie ich podświadomość dobrze zna ich niechęć do prawdziwej pracy i odpowiednio to kontruje. Prawdopodobnie bo nie wyciągnę teraz żadnych badań) to bezpośrednio daje im to zwykłe poczucie misji i celu w życiu. Czegoś esencjonalnego dla rozumnej małpy. Jeżeli ktoś nie ma prawdziwej pasji czy celu w życiu, lub ją ma ale widzi, że przegrywa w wyścigu z ludźmi bardziej zaangażowanymi i bezpowrotnie ją zaprzepaścił, zostaje walka o dobro na świecie (ew. zgorz
 9. Polecam znajomość partnerki i waszej obecnej sytuacji.
 10. Przykłady podane wyżej dobrze pokazują, jak można przegrać po wygranej w loterii, więc dla kontry. Ściana tekstu, ale dobre czytadło i raczej mało znane: Congratulations! You just won millions of dollars in the lottery! That's great.
 11. Za 7 lat może nie być kawalerek, a huby socjalne. Nie myśl o tym na razie. Edit: W sumie jasne, myśl, dobrze zrobi. Telewizor bym zostawił ojcu, bez ironii. Edit: Chyba, że dobry jako monitor.
 12. I tak większe w takim razie od mojego, bo też podkarpacie here, 400 zł pokój (rzadko się zdarza), 800-1000 kawalerka, sam płacę 760 zł. To była najlepsza decyzja mojego dotychczasowego życia. Na razie mierzysz mieszkanie z kimś przez pryzmat swojego ojca. Ojciec nie ma oporów, obcy człowiek będzie miał je przed Tobą. Poza tym, każdy chce się raczej w sytuacji wynajmowania mieszkania dogadać, to nie emigracja żeby nagle Ci do pokoju wpadło 3 nafetowanych typów po wyrokach. Odpowiednio przy wybieraniu pokoju spróbuj to wyczuć, zaobserwować. Właściwie gdziekolwiek nie trafisz i tak b
 13. Małe czy duże miasto? To dość istotne. Kawalerki w małym mieście idą po cenie pokoju w dużym. Ludźmi się nie przejmuj. Dogadasz się. Nawet jeśli nie, nikt nie będzie Ci tyranem, więc lepsze poletko do robienia dalszych ruchów.
 14. Zgaduję, że była opóźniona. Przeważnie tego typu wyłudzeniom padają ludzie z pewną przypadłością służącą odrealnieniu. Demencja, FAS czy chociażby dobrze stłuczony łeb.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.