Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7103
 • Donations

  209.98 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Everything posted by zuckerfrei

 1. Bo ona urodziła się jako kobieta i ma z tym problem i obarcza nim innych...
 2. @SzatanKrieger a za co masz dostać bana? Już tak sobie nie schlebiaj.
 3. W moim przekonaniu pisanie w twoja stronę nie jest atakiem, dla mnie to bardziej przekomarzanie się. Jeżeli odbierasz to jak jakiś atak, że ja siedzę tu wkurwiony to jesteś w błędzie, robię sobię pompki i piszę.
 4. @SzatanKrieger najcześciej nie odpisujesz na zadane moje pytania... Przemilczasz je, wchodzisz na inny tor, wtedy w moim małym zakompleksionym serduszku rodzi się głosik: czy on nie ma argumentów dlaczego nie komentuje? Przeciez czarno na białym napisane. WTF? Podobnie jak @SzatanKrieger we wcześniejszym wpisie: niby "nie chcem, alem muszem". Ja nigdy sie nie oburzałem, że kobieta tak mi powiedziała. Skąd to Ci przyszło do głowy? Ze swojej miarki? Czarnuchu, proszę Cię.
 5. A kiedy ona rozwalała masę topików? My Mamy prawo poczuć się zmęczeni. A to wcale nie oznacza, że faje nam zmiękły, i nie będziemy walczyć o swoje.
 6. @PIGUŁKA jestem tylko sumą moich doświadczeń z płcią piękną. Te, Jaskiniowiec to się wyloguj.
 7. Te @GentlemanCaveman jaskiniowiec ona tu już ponad rok pisze na forum... Także z dupy argument. Tam nie ma nic nowego. Niczym nie zabłysła. Gdybyś czytał forum od dawna... Daro to Ty?
 8. Wtedy @SzatanKrieger i @Fit Daria zostaną właścicielami forum i wydadzą jeszcze jeden ostatni Twoj Weekend. Czyli standard w dzisiejszym świecie.
 9. Na początku każdego związku zawsze wszytkie jak jeden mąż powtarzacie: wolę najgorszą prawdę, niż kłamstwo. Milczenie jest podobno złotem. Ale ja jeszcze takiego złota nie widzałem ani nie dotknąłem.
 10. Tzn widzę kaszalota i mam nie mowić, że to kaszalot? Bo nie mam kultury, obycia? To lepiej kłamać? To męskie forum, rubaszne, chamskie, z czarnym humorem. Tak męskie. Nie metroseksualne. Żeby ona była jeszcze sympatyczna, miła itd...
 11. Kop w dupę jeszcze nikomu nie zaszkodził. A moim zdaniem to nawet nie kop, a szurnięcie placem wskazującym. My tu jej nie chcemy. Powtarzam: była proszona, upominana, i tak to trwało... Basta. Wynocha.
 12. Ile razy Mosze Red ja miażdżył. Ile można. Była już tyle razy rozkładana i co? Niech typiara założy własne forum i tam szaleje.
 13. @Domi myszko, dawaj mu więcej sexu i innych przyjemności, a wszytko będzie OK. Posłuchaj starego rudego liska.
 14. @SzatanKrieger ja się tutaj z Tobą zgadzam. Ale ani Ty ani forum, nie jest od tego aby wyciągać jak z jej własnych zaburzeń. Tylko specjaliści. Natomiast ona psuje nam krew, ona może, my mamy przyklepywać? Nie ma zgody na takie coś. Ile można tolerować jej błędy? Dawać szanse bez końca? To może na forum ma być drugi obieg? W wiadomościach prywatnych będziemy pisać co naprawdę myślimy, a oficjalnie będziemy głaskać się po kroczach? No kurwa, ni99a Please. @Fit Daria to taki babski Bonus BGC? Niby spoko, ale nie do końca.
 15. Przepraszam, @SzatanKrieger iż nie jest mi dane wejść na Twój poziom, ale jak tak czytam i patrzę to chyba wolę byc zakompleksionym typkiem co mądruje do iPada. Napluć Tobie, a Ty, słońce kurczę świeci, ale chyba zaczyna padać.
 16. Święte słowa, zacytuję parę moich ex: Zuckerfrei ma małego sisiaka i słabo rucha. I chuj mnie to obchodzi, dzięki nim mam troszkę grubszą skórkę . Naprawdę mam wyjebane co tam kto o mnie... Raczej zapierdalam z biedy do dobrobytu.
 17. A cześć tej społeczności jakoś tego nie może pojąć...
 18. Jeżeli nie będzie się tu logować to z mojej strony luz. Ja nie jestem fejsbukowy nie śledzę, nie szukam. Na początku była bardzo zabawna, ale po czasie nawet najlepszy dowcip robi się nudny... I tu chyba każdy się zgodzi. Ja nawet kiedyś byłem za tym aby ona legalnie tu została i co zrobiła? A no właśnie... To ona ma problem nie my. Wszytkim tak szkoda jej, a przypomnijcie sobie co zrobiła z własnością intelektualną Marka... Wchodzi do mężczyzn, to niech liczy się z męska odpowiedzą, a ona ma szerokie spektrum... Była proszona, upominana, banowana....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.