Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  6238
 • Donations

  169,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

Wszystko napisane przez zuckerfrei

 1. zuckerfrei

  Dzień dobry

  Hej!
 2. Przestarzałym? Samotne "madki" czują sie teraz lepiej?
 3. zuckerfrei

  Młode dziewczę

  Miałem dość duży apartament (wynajem), ona nie miała gdzie mieszkać... 😛
 4. Jedna z moich mówiła: - popełniłam błąd, chodziło o relację ze mną, ale kłamstwo, że jest ze mną w ciąży było ok...
 5. To jest najlepszy przykład co tzw partnerstwo w związku robi facetowi z głowy i główki. Kurwa, krowa (rodzaj żeński) na łące ma więcej polotu od autora topiku ona przynajmniej "mieli".
 6. Przewiewa? A ubrany dobrze? Od tego zacznijmy. Dbasz o „higienę” ubioru zimowego. Zrób rachunek sumienia. Mi pomogło.
 7. Z mojego doświadczenia i obserwacji... powiedz jej głośno i dosadnie co i jak tak aby nawet sąsiedzi słyszeli. Wiem, próbowałeś rozmawiać i chuj z tego wyszło... rozmowa z kobietą - dobre.... hehe. To najprawdopodobniej nie podziała... Co doradzić? Ja już nie patrzę na to, że partnerka nie wychodzi z inicjatywą, ja z nią wychodzę i tylko ja, niemam z tym problemu, czy ona wychodzi. Jeżeli natomiast ja się dobieram do niej i nic z tego nie ma za trzecim razem i widzę, że kręci i się miga. To robię młyn... nic się nie zmieni? Kończę związek. Przecież ona i tak nie ma ochoty na igraszki. One z nami też się „nie pierdolą”. Z tego co wyczytałem nie ma dzieci. No women, No cry. Dwa. Nie ma ludzi idealnych, słabo w łóżku, ale kulinaria dobre, najgorzej jak nic nie ma tylko wymagania.
 8. zuckerfrei

  Profil na Facebooku a SMV

  @Obliteraror I to cieszy!
 9. zuckerfrei

  Ubezpieczenie motocykla.

  Poszedłem do PZU. Agentki która obsługuje moich rodziców. I wyszło 432 pln. OC + NNW. Jako, że jest to moje pierwsze ubezpieczenie i jestem golas w zniżkach. Zapłacone odjebane, za rok będę bardziej waleczny.
 10. zuckerfrei

  Ubezpieczenie motocykla.

  Chłopy, głupie ale pytam. Któregoś lutego kończy mi się OC na motocykl. Motocykl kupiony pod koniec wakacji 2018. (ubezpieczenie było od poprzedniego właściciela) Więc już czas aby ubezpieczyć motocykl na mnie. Będę to robił pierwszy raz. Mam pytanie co ze starym ubezpieczeniem, czy ja muszę coś z nim zrobić?? Czy to leży w interesie sprzedającego. Jakieś tips and tricks? Pozdrawiam ZF.
 11. zuckerfrei

  Profil na Facebooku a SMV

  @Obliteraror już miałem pytać czy korzystasz, a potem ta obrączka. BTW korzystasz?
 12. zuckerfrei

  Profil na Facebooku a SMV

  @wojkr mam tak samo jak Ty, jednak na fb są grupy tematyczne i czasem ludzie chcą sobie pomóc i dzielą się wiedzą o dziwo... mnie tam nie było z 10 lat ale wrócę. Bo pewnych spraw inaczej nie ogarnę. A kobiałki co robią na swoich fotach oszukują, też oszukujmy lecz my wiemy, znamy schematy co i jak, „bijmy” je ich bronią.
 13. zuckerfrei

  Profil na Facebooku a SMV

  Dokładnie tak jak napisał @SławomirP. Są tacy goście, typiary same wskakują im do łóżka, po prostu się tak dzieje, samo im to przychodzi. Ale są i tacy z takim samym smv którzy nic zero. Po za tym nie rozumiem tej niechęci do postępowania @Szycha2. Każdy wstawia zdjęcia na których najlepiej wychodzi. Może jeszcze jakiś pussy magnet zastosuj. Cała ta otoczka... tak to wszytko to pozerstwo... ale niech chłopak robi i potem wyciągnie wnioski...
 14. @The Motha ale jak napluli? Przecież to mżawka, „kapuśniaczek” taki.
 15. Nie. Jeżeli są dzieci trzeba balansować ale przyjaźń to za duże słowo.
 16. zuckerfrei

  Tanie plemniki.

  Panie daj Pan spokój.
 17. zuckerfrei

  Tanie plemniki.

  Remont łazienki. Potwierdzone info.
 18. zuckerfrei

  Walentynka do braci

  Mimo wszytko odczuwam niepokój.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.