Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zuckerfrei

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  6238
 • Donations

  169,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

Komentarze blogu napisane przez zuckerfrei


 1. @Kespert nie mam już like. Jutro odrobię. Celnie to opisałeś. 

  @Conrad piszesz o prawie szczytowej mocy w skali całego kraju? Niby wszędzie ucina się moc urządzeń elektrycznych chodzi mi AGD o przemyśle nie wiem nic. 

   

  Ktoś ma wiedzę na temat moich wcześniejszych pytań?

   

  Ile elektrowni opartych na „atomie” w teorii potrzebuje Polska? 


 2. Troszkę się rozpiszę, cieszę się, że @tips6 poruszył ten temat... 

  Zaraz po wojnie wydobywano u nas URAN i wszytko szło do CCCP? Czy na terenie PL jest coś jeszcze tzn przy obecnej technologii, można to wyszarpać?

  Nie jestem jakimś fanem IIRP, lecz wtedy społeczeństwo miało nóż na gardle, zbiórki kasy na armię oraz sprężenie się do wybudowania GDYNI. Mimo, iż bieda była wtedy totalna, było bardzo źle, jak czytam wspomnienia mojego dziadka to kurwa bieda była taka, że sama mówiła. ;)  Tu pojawia się to czym już rzygam: w chwili zagrożenia Polacy się (...) bla bla bla mam już to totalnie w dupie... Nie tak dawno fany post spłodził (nie pamiętam topiku) @Strusprawa1 pod którym się podpisuję się rękima i nogima. Był optymistyczny i celował w zakasanie rękawów, mowa też była właśnie o wybudowaniu elektrowni. Następnie odpisał @Kespert który storpedował mój optymizm i jeszcze leżącego w okularach skopał, swoim postem. Parę stwierdzeń było tam bardzo mocnych... i prawdziwych. Im starszy jestem, tym bardziej widzę że to makieta Państwa... Wiem, że dobrymi chęciami, droga do piekła jest wybrukowana... Jednak życzę temu krajowi Tej elektrowni z całego serca...

   

  Przecież mamy ten reaktor testowy?? Pod WWA? Mamy??

  Nie mam likeów. Wybaczcie.


 3. Ja już słodyczy nie ruszam ale całe pudełko potrafiłem zjeść sam, oni wszytkie słodycze maja przesłodzone.  :) Efes sik jak byk, ale ja miło zawsze wspominam. Berliński falafel i Efes. 

   

  I ci Kurdowie jak Polacy bez własnego państwa, rozdarci, bez szacunku...

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.