Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

OdważnyZdobywca

Użytkownik
 • Ilość treści

  231
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

115 Świetna

O OdważnyZdobywca

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1193 wyświetleń profilu
 1. OdważnyZdobywca

  Jak być bezemocjonalny na zachowania innych?

  To ja trochę z innej mańki (razem z Koszwil i El Cucuy) Bracia piszą tu o sposobach ,,z zewnątrz". Sam mam podobny problem i ,,zachowaj spokój/nie wkurzaj się" tylko częściowo pomaga. Gdzie/kiedy zaznałem największej ulgi? Gdy dotknąłem siebie, od wewnątrz. Gdy zacząłem czytać mistrzów duchowych, gdy powolutku zaczynam rozumiem co i jak działa. No właśnie. Dla mnie, kluczem było zrozumienie ( ciągle jest, bo hmm zaczynam). W międzyczasie właśnie jak brat wyżej, podnoszenie własnej wartości. Ale to już wiesz, bo jesteś na forum długo. Przytoczę cytaty które mocno na mnie wpływają (jeszcze nie odkryłem dlaczego i na co dokładnie) z książki ,,Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet" (btw. nie jest rewelacyjna, ale momentami mój mindset leżał i kwiczał, bo tak wpasowała się ,,we mnie"; dlatego polecam). Trafiają we mnie, coś odblokowują. Tak czuje. Staje się wewnętrznie bardziej pewny siebie. Nie muszę udawać, nawoływać sam siebie. To wypływa z wewnątrz. Ty też pewnie masz coś takiego. Tylko nieodkryte/nieuświadomione. Cała magia systemu polega na tym, że jeśli zdasz sobie sprawę z tego, iż opinia innych ludzi nie jest w stanie w żaden sposób na Ciebie wpłynąć, jeśli nie będziesz nawet jej brać pod uwagę - to dostaniesz darmowy bilet na przejażdżkę każdą atrakcją jaką daje życie. Nic ważnego się nie dzieje. A co w sytuacjach naprawę stresujących i naprawdę trudnych? No cóż - nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale ... nic nie jest warte by się tym przejmować. Nie ma takiej sytuacji, w której powinieneś reagować emocjonalnie, i nie ma takiej sytuacji, w której Twoja pewność siebie może naglę ucierpieć czy zmaleć.
 2. Jak sam nie masz wiedzy programistycznej to zawsze możesz to komuś zlecić (tylko zabezpiecz się,żeby nie było,że gość skradnie Twój pomysł). Masz plan, a jak go nie masz to go tworzysz, mówisz co jak chciałbyś żeby działało a w zleceniobiorcy zadaniu jest jak on to zrobi. Wtedy jesteś jak szef, masz apkę na swoje potrzeby i możesz działać dalej. Szukaj u ludzi tym zajmującym się na większą skalę. Ew. ich menedżerów itd.
 3. @zuckerfrei Co według Ciebie jest w nim nie tak? Zarabia na ludziach, ładne dziewczyny, szybkie samochody i wille to standard jeśli chcesz być uważany za ,,wyższego klasą" eksperta.
 4. OdważnyZdobywca

  Zjawiska paranormalne

  @Magician Biję się w piersi. Masz rację i przepraszam, że niechcący wprowadziłem w błąd. Link dotyczył "Chłopiec, który wrócił z nieba" Alexa Malarkey, nie "Niebo istnieje naprawdę" Toda Burpo.
 5. OdważnyZdobywca

  Zjawiska paranormalne

  @Magician To bzdury są. Mi też to za młodego próbowali wcisnąć. Przynajmniej jeśli chodzi o tą konkretną historie. http://wyborcza.pl/1,76842,17295967,Autor_ksiazki__Chlopiec__ktory_wrocil_z_nieba__przyznal.html
 6. Czyli - w ogroomie miejsc ilość pieniędzy wzrasta kwadratowo. Jesteś jeden najlepszych - pokonujesz 95% zawodników i (prawie) wszyscy są Twoi. Ktoś kto pokonuje 50% konkurencji - musi dużo więcej się bić, by osiągnąć to samo. Właśnie mi uświadomiłeś,że ten kto jest na szczycie - zgarnia wszystko. Wniosek - bądź najlepszy.
 7. Można zobaczyć spis treści? @SennaRot Czekamy na opinie.
 8. OdważnyZdobywca

  Jak ogarniacie finanse osobiste?

  @The Motha @michau Nie wierzę. Nie chcę wierzyć w to, bo wiem jakie będą konsekwencje. Zamiast brać życie za grzywę, będę bierny bo cyt. ,,muszą być rodzice i super uber kumple z FBI". Bierność, brak pewności siebie i wiary. Zupełna odwrotność tego kim byli self-milionerzy. A nawet jeżeli trzeba było mieć znajomości (bo oczywiście niekiedy trzeba i tego nie neguje) to te znajomości będę robił. Będę, bo to moja decyzja. Poznać, napić się z odpowiednimi ludźmi, pogadać itd. Wkurza mnie,,bo musi być to i tamto". Większość życia tak spędziłem i wiem jedno - nie chcę więcej. Wkurwiony jestem, zawsze uszy położone, niech inni biorą ja pójdę w kąt. Spierdalać. Zmiana zasad. Musiałem się wygadać chłopaki. Taka mała refleksja.
 9. OdważnyZdobywca

  Jak ogarniacie finanse osobiste?

  A może ktoś z Was drodzy bracia, był w takim momencie iż wiedział,że różne szeroko rozumiane programowanie zadziałało? Np po dwóch-czterech latach słuchania wielu informacji z pozytywnym zabarwieniem czy typowych afirmacji znacznie się wzbogacił (w tej sferze, której poświęcał tyle czasu). Przykładowo pojawiły się szanse/pomysły które zaowocowały przypływem gotówki ... A co do samego ogarniania: uważam,że trzeba wypracować swój sposób tj. taki który nam najbardziej odpowiada - czy to będzie comiesięczne odkładanie 10-20% zarobków, czy szukanie nowych źródeł/sposobów zarobienia pieniędzy. Na mnie działa zebranie wszystkich kosztów i zarobków w jednym miejscu (żeby to sobie zobrazować), podzielenie tego na różne grupy typu ,,obowiązkowe" (jak np: czynsz za mieszkanie czy garaż). Sposób od Szafrańskiego (i książkę również polecam). Oprócz tego ciągła edukacja. Przykładowo znajdę coś takiego -https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/porady-o-pieniadzach-od-16-osob-sukcesu/x47ftdm - czytam. Książki, słuchanie innych (YouTube) głównie tych gdzie chciałbym dość/mentorów (ważne samo w sobie też wybrać odpowiedniego człowieka, bo w dzisiejszym świecie masę osób daje ,,dobre" rady a sama jest np: na mocnej kresce finansowej).
 10. OdważnyZdobywca

  Zdobywaj mnie.

  Temat wyjaśniony. Ja z innej strony: jak laseczka przytula się, dotyk wchodzi jak masło, oczka szklane i te sprawy a telefon milczy? Było jedno spotkanie, fajne, trochę emocji, ja zaprosiłem. Potem pożegnanie i cisza tydzień. Jak kamień w wodę. Taki typ (sms i dzwonienie to magia) czy wszystko oki?
 11. OdważnyZdobywca

  Kolejne hajsy dla żydów.

  Panowie, swoi o swoich dbają, tak? No tak. Więc powinniśmy się uczyć od nich. 150 milionów na cmentarz dotychczas. A co będzie potem? ... Plus to są inwestycje jawne. Znaczy, wiemy,że dla Żydów. A ile jest takich o których jeszcze nie wiemy. Szok!
 12. OdważnyZdobywca

  Działalność studenta po pracy

  Panie, fotografia (i związane z tym drony) to dobry biznes. Tylko zrób jakąś szeroko mówiącą (w sensie nie 3-4 tylko ,,całościowo" - tak jak Ty byś chciał zatrudnić gościa) sesje i wtedy oferuj usługi. Innymi słowy - reklamę/próbkę tego co umiesz. Tu, jesteśmy względnie anonimowi, tam nie. Dlatego jeśli ja bym trafił na Ciebie, to chciałbym zobaczyć solidną stronkę, dane (żebyś nie był anonimowy w razie W) i coś co umiesz. Ale to już sobie ogarniesz. Często na weselach panowie (panie) który mają więcej pieniędzy chcą dostać zdjęcia z innych perspektyw/,,żeby było ładnie i trochę inaczej". W to też możesz celować.
 13. OdważnyZdobywca

  Jak straciłem resztki złudzeń

  Możesz rozwinąć? Schematy myślenia zostają z przeszłości więc jako 60-letni pan również możesz taki być (chodzi mi o podstawy/myślenie). Plus jestem ciekawy jak do tego doszedłeś 😃
 14. @mirek_handlarz_ludzmi Gdzieś czytałem statystyki i wychodziło (pi razy drzwi), że 70% przedsiębiorców którzy nie mieli własnej firmy (czyli de facto doświadczenia i obycia) a założyli spółki (kilkoosobowe), upadało bardzo szybko. W przeciągu kilku miesięcy. Oczywiście można to różnie interpretować - bo jak się nauczysz bez pracy na żywym organizmie? Podpatrywanie jak robią to zawodowcy, będąc w firmie, wydaje się dobrą drogą na początek (ważne żebyś przejmował kompetencje od szefów) Jeśli masz nieco wiedzy (i uważasz,że na razie wystarczy - bo o to chodzi, by ruszyć) to następnie zakładanie własnych firm/spółek.
 15. Jeśli opiszesz chociaż część tego co usłyszałeś, wiele osób będzie Cię tu za to wielbiło. W tym ja. @teddy1 podobnie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.