Jump to content

OdważnyZdobywca

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

234 Świetna

2 Followers

About OdważnyZdobywca

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,806 profile views
 1. No właśnie czego chcesz, bo to najważniejsze. Osobiście brałbym pierwszą, bo spełnia cechy które są dla mnie najważniejsze u kobiety, to czego nie dostanę nigdzie indziej - sexapil, pociąg, uczucie zwycięstwa, męskości (a mądrzejszych rzeczy posłuchać mogę w internecie, pogadać ze znajomymi czy nawet na forum BS). Uczyć się emocji kobiet też fajniej przy pierwszej. Żenić się nie zamierzam, więc dla wielu mężczyzn to układ idealny. No właśnie, ale dla Ciebie wcale nie musi. Spróbuj tej, do której jesteś bardziej przekonany. Uroda w końcu przeminie, ale i "doskonałe dopa
 2. @Rapke Wściekasz się a oni są po prostu nieświadomi. Ich ego nie pozwala im przejrzeć na oczy. Są jak zwierzęta. Czy warto obrażać się na zwierzęta, bo zachowują się tak jak stworzyła je natura? Zależy Ci na znajomości z tym kolegą, to widać. Stąd twoje oburzenie. I inne emocje. Osobiście nie skreślałbym go całkowicie. Na pewno póki będzie pod wpływem myszki, nie oczekiwałbym też za dużo. Nie chcesz nikomu pomagać. Wróć do tego gdy opadną emocje. Może zmienisz zdanie.
 3. Pamiętam go z wyborów w 2016. Trump nazywał go "Ted Kłamczuszek". Oby tym razem przezwisko nie zobowiązywało.
 4. Kto bierze na poważnie gadanie kobiet? No kto! One same nie wiedzą kogo chcą albo za chwilę im się zmieni (szczególnie jak trafią na dobrego w te klocki gościa). O widzę Bracia wyżej mnie ubiegli.
 5. Często te słowa są wykorzystywane przeciwko nam. Bracia nieźle wyżej to opisali. Patrząc z innej strony, w poczatkowej fazie (motylki, podryw) Milroh (top uwodziciel) poleca: mówić: "tak", plus potwierdzenie, że czujemy się "fantastycznie w jej towarzystwie i że nigdy z nikim się tak dobrze nie rozumieliśmy." Droga do brzoskwinki zmniejsza się kilkukrotnie. Zabawne jest to, że gdy trzymałem tak panny w niepewności (ona wyznała, ja nie), miłość ulatywała (im niżej siebie widziała, tym bardziej się zniechęcała) . Jakby słowa były ważniejsze od słów. Zaraz, to przypomina działanie inn
 6. Już widzę jak dzisiejsi 60-70-80 latkowie korzystają z CBDC. Albo ludzi którzy zuuuupełnie nie będą protestowali przeciwko 100% ściągalności podatków 🙃 Jeśli to wyjdzie to zajmie całe laaaata zanim się przyjmie, zanim społeczeństwo się zaadaptuje, nauczy się z tego korzystać (a i tak na początku będą dziury w systemie, te specjalne dla "przyjaciół partii" i te nie przewidziane, szczególnie w Polsce). Do tego czasu spokojnie będziemy mogli się przygotować. Nie mówię, że tego nie będzie, mówię tylko, że to nie jest czary mary i już. To długotrwały proces.
 7. @Trevor Sugerujesz, że pomimo czasu hossy będziemy mieli powolne opadanie BTC (lato czas stagnacji), by na jesieni/zime (lockdowny, dodruk itd.) mocno przebić ATH?
 8. Pany, bez paniki. Teraz dobry czas na zakup.
 9. @johnnygoodboy Dobre podsumowanie 👏 Czekamy na drugą część - jak budować zdrową i silną relacje (długoterminową). Może nawet wspólnie z @lync, bo też umie rozkminiać co jest nie tak? @mac Bycie uważnym, przezornym i zabezpieczonym? Zdecydowanie tak. Ale bać się? Zdecydowanie nie.
 10. A próbowałeś zmieniać rozmiar (zwiększyć) aktualnej partycji (np D:) na max? Jeśli przed chwilą były na tych partycjach dane (a nie robiłeś żadnego mocno nie znanego fiku miku z nimi) to znaczy, że z partycjami wszystko jest ok tylko system ich nie wykrywa. Zwiększanie rozmaru/przypisywanie litery to operacje które nic nie popsują a sprawia, że system owe partycje będzie odczytywał. Btw. EaseUS Partition jest dobry, ale płatny (do skomplikowanych zabaw).
 11. Kto szuka "Miłosnego potencjału mężczyzny" i "Miłosnego potencjału kobiety" piszcie do mnie PV. Wiem gdzie pewne ptaszki ćwierkają.
 12. Słuchałem ostatnio rozmowy Jacka Wilka (mecenas, informatyk, ekonomista i były poseł w jednym) z M.Wieczorkiem. Mówił m.inn o: 1. spisie powszechnym (odwlekamy ile możemy, jeśli zadzwonią - bardzo miło powiedzieć, że nie mamy pewności, że to oni, jeśli przyjdą do domu - powiedzieć, że prawdopodobnie jesteśmy chorzy i nie chcemy ich zarazić i podobne - takimi działaniami rząd nie może nam nic zrobić, bo nie odmawiamy udziału w spisie, chcemy go ale z powodu wyższej konieczności chwilowo nie możemy/nie mamy potwierdzenia). 2. Czasu trwania lockdownu - w ciągu półtora miesiąca powinniś
 13. Praktycznie wszystkie wskaźniki pokazują, że to jeszcze nie koniec. Podobna sytuacja (korekta) jak na początku roku. Kto się teraz boi - ten traci.
 14. @Alli miałem to samo na tel. Po kilku dniach samo przeszło. Na PC już mi dobrze działało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.