Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

OdważnyZdobywca

Użytkownik
 • Ilość treści

  239
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

119 Świetna

O OdważnyZdobywca

 • Ranga
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1276 wyświetleń profilu
 1. OdważnyZdobywca

  Dyspensa dla Marka... Sony

  Dajcie spokój. Było słowo,że nie. Więc nie. Przecież to nie sprawa życia i śmierci. A jak bardzo zechce to sobie kupi. Coraz to nowe akcje z tą Sony. Marek jest dorosły, wie co robi. Sony jakościowo ma produkty jak inne, podobne światowe firmy. Ten sam poziom. Więc nie ma co jej idealizować. Ehh... ale jak temat jest to niech już będzie. Jestem na tak.
 2. Zawsze gdy robiłem takie rzeczy, były emocje. Uważam,że jak najbardziej warto wspominać lecz umiejętnie. Prawie niezauważalnie. Dosłownie jakby to była najbardziej naturalna rzecz na świecie, taki pyłek (ale robi swoje). W zwykłej rozmowie, w ,,grach" z paniami. A przynajmniej takie podejście widziałem u naturala. A jak będzie przeginka? Będą ,,złe" emocje. Więc dawkować ile trzeba. W końcu to mechanizm atrakcyjności - inne kobiety - jesteś oceniany jako wartościowy. Ulala jaki on silny, mężny. Chce go! Jeszcze jest ciekawa rzecz - gdy znajdziecie się na bardziej ,,prywatnych" falach niektóre kobiety (z mojego skromnego doświadczenia wynika,że młodsze i/oraz krejzolki) mówią - ,,ah znowu ta szmata, ta kurwa z Adamem była. Ja jej pokażę. Jutro wszyscy się o tym dowiedzą" - czyli zarzuty do koleżanki z którą utrzymują przelotny kontakt. Subiektywny, pisał o tym mechanizmie w kontekście związków. I trochę Długowłosy.
 3. To odwróć sytuacje - ,,co ty, myślałaś,że normalny spektakl? Pff " - to powiedziane gdy już będziecie zaczynali robić ,,coś" jakkolwiek związanego z teatrem/spektaklem/łabędziami (a o to nie trudno) np: podczas dokarmiania kaczek. ,,Hmm może dam ci się lepiej poznać" i zabierasz ją gdzie tam sobie wymarzysz. Ja był poszedł na tą imprezę, o ile w domyśle będzie luźna. Coś Ci nie będzie pasowało - wychodzisz. Dostałeś pilnego sms, babcia potrzebuje pomocy. Chce Ci się powciągać białe kreski a tutaj nic nie ma itd. to już wedle humoru. Panna albo chce coś więcej spóbować z Tobą (tylko nie chce tego pokazać tzn. żeby nie zostać odrzuconą - miałem takie przypadki) albo mało zainteresowana (znaczy ot kolejny jakiś gość do kolekcji - szczególne częste w przypadku ,,ksiemżniczek")
 4. OdważnyZdobywca

  Rynek nieruchomości - Wasze opinie i prognozy.

  Może i tak. Chociaż wątpię,że ludzie się nie połączą. W końcu do stracenia będą miliardy złotych. Po prostu osłony będą takie, by tą wodę przytrzymać. Lub jakieś inne rozwiązanie problemu. Wszyscy wiemy co ludzie potrafią zrobić dla pieniędzy (i to nie takich ogromnych, w mniejszych skalach) to co tu mówić o połączaniu się i tych ,,zapatrzonych w pieniądz" oraz tych,, niezapatrzonych" - w końcu woda pochłonie część państwa, biedoty, klasy średniej i bogatych. A może to tylko moja imaginacja ... Jeśli chodzi o rynek nieruchomości - jest kilku synoptyków którzy przewidzieli poprzednie krachy. Ich brałbym pod uwagę do całości. Oprócz tego - ludzi zajmujących się tym zawodowo i mających sukcesy w przepowiadaniu przyszłości. To następna część. Ostatnią - jesteś Ty. Bo jeśli masz czekać jeszcze 5 lat aż może coś się wydarzy - to czy to zgadza się z Twoimi planami? Czy za 5 lat nie będziesz miał masy innych problemów/decyzji/sytuacji. Jeśli jesteś pewny - to uznanie dla Ciebie. Niewielu jest w stanie to powiedzieć. A my? Bawimy się pogodynki. Będzie/nie będzie. Kocha/nie kocha. Jak będziesz miał pewne informacje daj znać 😂 Kupimy sobie mieszkanie (albo dwa) w odpowiednich miejscach. Lub sprzedamy.
 5. OdważnyZdobywca

  Chiropraktyka warto spróbować.

  Byłem ze 3-4 razy u gościa który się tym zajmuje. Zawodowo. Żadnych dyplomów czy innych oficjalnych papierów na to nie ma. Ot, człowiek z polecenia. Białorusin/Ukrainiec. Od kilkunastu lat w Polsce. Robi to w domu. Znaczy ustawia kości. Pół rodziny do niego jeździ. Faktycznie, jak ustawi, to człowiek jakby wrócił do poprawnej formy (wystarczy,że coś lekko przesunięte wskutek niepoprawnego ułożenia ciała podczas snu). Swojemu synowi ustawia ze 2 razy dziennie. Jak mi pierwszy raz to robił, to plecy proste, oddycha mi się znacznie lepiej i mam znacznie większy zakres ruchu. To sprawia,że samopoczucie jest lepsze. Niestety, nie pilnując poprawnej postawy ciała cały czas, po pewnym czasie (prawdopodobniej kilka miesięcy) wraca się do tej niewłaściwej. Za drugim razem (coś koło 2 lat od pierwszej wizyty) zemdlałem drugi raz w życiu. Nic poważnego się nie stało, no ale jednak. Ostatecznie wróciłbym do niego jeszcze. Kobity nie mogą patrzeć jak on to robi. Podobno zbyt ,,brutalnie". Słyszałem opinie,że jak ktoś już zacznie sobie przestawiać kości, to do końca życia będzie musiał to robić. Jest też babeczka pod Warszawą która podobnie jak on - ustawia kości. Tyle,że ona (ma z 90 lat) jest bardziej znachorką/zielarką. Pomaga ludziom. Naprawdę. Lekarze nie dawali szans na zrośnięcie się/zagojenie się czegoś, ktoś chodził do niej przez wymagany czas - i voilà. Gość na filmiku jest bardziej pod lekarzy. Znaczy - całe oficjalne, medyczne środowisko. Badania, zalecenia itd. Wyżej opisywałem typy bez medycznego i oficjalnego zezwolenia. W tym temacie albo ktoś ,,czuje kości", albo nie. Przynajmniej z tego co widziałem.
 6. Dobrego życia! 😜 Abyś zaznał smaku pełnego zwycięstwa! 🤩😍 Ave Marek 😉
 7. OdważnyZdobywca

  Witam z Dobrą Nowiną

  Cześć, obyś wyniósł wiele wiedzy z tego miejsca.
 8. OdważnyZdobywca

  Strach przed przyszłością.

  Do tego. A do czego masz? Każdy ma do czegoś talent. Połowa sukcesu to wiedzieć do czego. Druga połowa - odpowiednio go wykorzystać.
 9. OdważnyZdobywca

  Jak być bezemocjonalny na zachowania innych?

  To ja trochę z innej mańki (razem z Koszwil i El Cucuy) Bracia piszą tu o sposobach ,,z zewnątrz". Sam mam podobny problem i ,,zachowaj spokój/nie wkurzaj się" tylko częściowo pomaga. Gdzie/kiedy zaznałem największej ulgi? Gdy dotknąłem siebie, od wewnątrz. Gdy zacząłem czytać mistrzów duchowych, gdy powolutku zaczynam rozumiem co i jak działa. No właśnie. Dla mnie, kluczem było zrozumienie ( ciągle jest, bo hmm zaczynam). W międzyczasie właśnie jak brat wyżej, podnoszenie własnej wartości. Ale to już wiesz, bo jesteś na forum długo. Przytoczę cytaty które mocno na mnie wpływają (jeszcze nie odkryłem dlaczego i na co dokładnie) z książki ,,Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet" (btw. nie jest rewelacyjna, ale momentami mój mindset leżał i kwiczał, bo tak wpasowała się ,,we mnie"; dlatego polecam). Trafiają we mnie, coś odblokowują. Tak czuje. Staje się wewnętrznie bardziej pewny siebie. Nie muszę udawać, nawoływać sam siebie. To wypływa z wewnątrz. Ty też pewnie masz coś takiego. Tylko nieodkryte/nieuświadomione. Cała magia systemu polega na tym, że jeśli zdasz sobie sprawę z tego, iż opinia innych ludzi nie jest w stanie w żaden sposób na Ciebie wpłynąć, jeśli nie będziesz nawet jej brać pod uwagę - to dostaniesz darmowy bilet na przejażdżkę każdą atrakcją jaką daje życie. Nic ważnego się nie dzieje. A co w sytuacjach naprawę stresujących i naprawdę trudnych? No cóż - nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale ... nic nie jest warte by się tym przejmować. Nie ma takiej sytuacji, w której powinieneś reagować emocjonalnie, i nie ma takiej sytuacji, w której Twoja pewność siebie może naglę ucierpieć czy zmaleć.
 10. Jak sam nie masz wiedzy programistycznej to zawsze możesz to komuś zlecić (tylko zabezpiecz się,żeby nie było,że gość skradnie Twój pomysł). Masz plan, a jak go nie masz to go tworzysz, mówisz co jak chciałbyś żeby działało a w zleceniobiorcy zadaniu jest jak on to zrobi. Wtedy jesteś jak szef, masz apkę na swoje potrzeby i możesz działać dalej. Szukaj u ludzi tym zajmującym się na większą skalę. Ew. ich menedżerów itd.
 11. @zuckerfrei Co według Ciebie jest w nim nie tak? Zarabia na ludziach, ładne dziewczyny, szybkie samochody i wille to standard jeśli chcesz być uważany za ,,wyższego klasą" eksperta.
 12. OdważnyZdobywca

  Zjawiska paranormalne

  @Magician Biję się w piersi. Masz rację i przepraszam, że niechcący wprowadziłem w błąd. Link dotyczył "Chłopiec, który wrócił z nieba" Alexa Malarkey, nie "Niebo istnieje naprawdę" Toda Burpo.
 13. OdważnyZdobywca

  Zjawiska paranormalne

  @Magician To bzdury są. Mi też to za młodego próbowali wcisnąć. Przynajmniej jeśli chodzi o tą konkretną historie. http://wyborcza.pl/1,76842,17295967,Autor_ksiazki__Chlopiec__ktory_wrocil_z_nieba__przyznal.html
 14. Czyli - w ogroomie miejsc ilość pieniędzy wzrasta kwadratowo. Jesteś jeden najlepszych - pokonujesz 95% zawodników i (prawie) wszyscy są Twoi. Ktoś kto pokonuje 50% konkurencji - musi dużo więcej się bić, by osiągnąć to samo. Właśnie mi uświadomiłeś,że ten kto jest na szczycie - zgarnia wszystko. Wniosek - bądź najlepszy.
 15. Można zobaczyć spis treści? @SennaRot Czekamy na opinie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.