Jump to content

BrightStar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  823
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

673 Świetna

About BrightStar

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

5,055 profile views
 1. Nie widziałem kont lasek szukących FwB które pokazywałyby twarzy raczej jest to pokazywanie dekoltu, nóg itd. i to jest znaczna mniejszość tak czy inaczej, większość ma wpisane No ONS, NO FwB i tak na Fake koncie słynnego Klaudiusza część mimo wszystko złamie swoje zasady i pójdzie do łóżka na pierwszej randce, no ale będąc tzw. normikiem raczej bym się nie nastawiał, no chyba że są to panny wiekowe, bardzo zdesperowanie i o niskim smv. Choć jak się próbuję dostatecznie mocno, nie pokazuję się desperacji i ma sie dobry bajer to wtedy wiesz nawet ślepej kurze ziarno czasem się trafi no ale gene
 2. @NoHope To chyba ta sama co ja "Poznałem ją na Tinder, pisała że jest z mody i robi dla E.Minge, była typowym lemingiem..." Mi raz laska z neta porysowała fjuta źle założona spirala, bo waliłem ja bez gumki 😟
 3. Właśnie poprzez te drgania również integrujesz te emocje które wychodza z procesu terapeutycznego. TRE jest trochę ograniczone do kilku ćwiczeń, w Lowenie (z którego wywodzi się TRE ale jest bardziej rozpowszechnione z powodu prostoty) Masz większy wachlarz ćwiczeń. Ogólnie polecam terapię Lowenowska indywidualna lub grupowa i profesjonalnego terapeutę teraz w każdym większym mieście można takie terapię znalezc.Daje to często szybsze efekty niż standardowe behawioralne poznawcze, na mnie one już nie działały.
 4. Nie zgodzę się, założeniem tej apki było głównie szukanie partnerów na ONS ale to w stanach zjednoczonych, gdzie jest trochę luźniejsze podejście. U nas w naszym bardziej pruderyjnym społeczeństwie to tak nie przejdzie większość panien szuka tam jednak księcia na związek, a to że przeważnie mają wystrzelone wymagania w kosmos i jak to w praktyce potem wychodzi to już inna sprawa... 10 - 20 % facetów może olać pierdzielenie kobiet o miłości i sobie na dużo więcej pozwolić no ale to mniejszość.
 5. Oj Zgredzik się odpalił nasz alfa ruchacz ! Do boju buchaju, niechaj Cię to nie zraża ! xD
 6. Pouczasz innych którzy ruchają mężatki, a sam psujesz rynek ruchając panny na pierwszych randkach i porzucając, potem takie panny czują się skrzywdzone i mają mniej zaufania do kolesi, mogą byc bardziej zdystansowane. Taki "moralny" jesteś a imo sam nie zachowujesz się w porządku. Chuj z tą twoja "moralnością" jest mocno wybiórcza, tak jak Ci wygodnie.
 7. Oj Zgredek, czemu tylko ruchasz nasze polskie witaminki ? One pewnie by chciały czegoś więcej z Tobą, a Ty tak tylko ruchańsko i wypad @NoHope Bumble też mi się bardzo podobał, bo to Panie muszą wykonać pierwszy krok po dopasowaniu. W Polsce głównie korzystają z tego zagraniczne Panny i rozmowa jest po angielsku. U nas to się nie sprawdzi na szerszą skalę bo "jak to ja muszę pierwsza zagadać? to facet musi być facetem i zrobić pierwszy krok" i inne tego typu pierdolety, Sprawdzałem go jeszcze gdy można było łatwo sobie zmienić lokalizację VPNem i zauważyłem że np w krajach Ameryk
 8. Od TRE polecam bardziej Lowena i ćwiczenia bioenergetyczne są bardziej poszerzone i dają więcej korzyści, chodzę teraz na zajęcia grupowe z Lowena i sobię chwalę: @Messer @self-awareJak robicie dokładnie odpuszczanie emocji. Standardowo, po prostu obserwujecie, akceptujecie je i z nimi "siedzicie" ?
 9. @NoHopeChicco to Ty masz inny nick ? W pełni Cię rozumiem. Obejrzyj to o to dlaczego warto być Mgtow Monk https://youtu.be/Qq3S4rvFYUM Ja je jeszcze rucham ale tez czuje że niedługo, jak nie znajdę dobrego zwiazku to też przechodzę na Mgtow Monk.
 10. Wiem wiem, ostatnio się też spotykałem głównie na bzykanie z taką rozwódką i ją odprawiłem ja zaczęła napierdzielać na swojego ex, dodatkowo była strasznie pasywno-agresywna zrozumiałem że musiała coś tam ostro nawywijać a siebie tylko wybiela to jej generalnie podziękowałem za znajomość. To widać po całokształcie, ja mam generalnie dobrą intuicję do takich panien, czasem jestem aż przewrazliwiony, dlatego też uniknąłem wielu chujowych i toksycznych związków które mógłbym mieć. @Zgredek Trochę gadasz jak ten PUAs który się naczytał Mysterego czy innego Tylera RSD i napierdzielasz w
 11. Sygnalizowanie często nie pomaga niestety. Mąż jest oporny na wszystko po 15 latach małżeństwa i w ogóle ma wyjebane. Gadałem z kilkoma mężatkami i często to tak wyglada. Czy bzyka się z bas boyami to niekoniecznie, po prostu znajduje sobie jednego który da jej trochę uwagi, atencji, czułości i bzykanka i usuwa konto i tyle nie każda tez mężatka to patusiara która musi doświadczać silnych emocji z bad boyami bo mąż był za dobry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.