Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BrightStar

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  332
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

183 Świetna

About BrightStar

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

1410 profile views
 1. Wow jak to jest dla Ciebie brzydka kobieta, to ciekaw jestem jak wyglądają te ładne które wyrywasz. Figura bardzo apetyczna, twarz taka sobie, nie wiem jak bez tapety ale jak charakter i usposobienie by się zgadzało to jak najbardziej można się zainteresować. Trochę manipulujesz bracie w tym poście, to że ktoś chcę odejść od PUAsowania które nieźle ryje banie swoją drogą (polecam drugą książkę Neila Straussa "The Truth" autora "Gry", który opisuje swoje terapie i problemy po zakonczeniu "kariery" jednego z najbardziej znanych trenerów PUA) założyć rodzinę czy choćby zmienić model biznesowy żeby się nie kojarzyć z PUA, nie jest niczym złym i nie oznacza, że "wszystkie polskie karyny to rozczeniowe księżniczki".
 2. Panowie skąd takie skrajne wnioski i projekcje? To, że Ci Panowie tytułują się specjalistami od uwodzenia, to jeszcze nic nie znaczy. Czy trudno zrozumieć, że Ci Panowie trenerzy to przede wszystkim biznesmeni i sprzedawcy którzy mają za zadanie sprzedać swój produkt? Rynek PUA już jakiś czas zaczął się kurczyć i nawet najbardziej zdesperowani panowie nie chcą płacić 3000 zł za 2-3 dni kursu, zorientowali się że gra jest nie warta świeczki i inne ruchy zaczynają wypierać PUA jak choćby MGTOW. Panowie trenerzy muszą zmienić model biznesowy iść bardziej w ogólno pojęty rozwój albo jak to zrobił też znany ze sceny PUA Vekan, sprzedaję kursy odnośnie Social Media i Marketingu i zrobiło tak kilku trenerów. A Ci którzy siedzieli w środowisku to wiedzą, że taki Adept, O'Rety czy Brunet mocno naciągali swoje wyniki z Paniami i potrafili przede wszystkim SPRZEDAWAĆ, a uwodzenie było znacznie dalej.
 3. Z drugiej strony przeciętny klient, nie za bardzo się orientuję i zwraca uwagę na SEO i to jak kod motywu może mieć wpływ na pozycjonowanie. Raczej interesuję go estetyka i łatwość w obsłudze i dodawaniu samemu elementów strony, edytowaniu ich w prosty sposób, stąd popularność tych site builderów. Może po prostu @loh-pan celuję w określoną niszę, dla której SEO jest rzeczą pierwszorzędną i tam sprzedaję. A zamiast bootstrapa jeśli nie wykorzystujesz wszystkich funkcji tylko grida to lepiej użyć cssa flexboxa, tak mi sie zdaję. Te wszystkie frameworki dodatkowo obciążają motyw i stronę, stąd te wątpliwości.
 4. @self-aware Dzięki za pamięć Ano dłubię, tyle że ostatnio miałem sporo spraw na głowie, z pracą itd. i idzie mi to jak krew z nosa. Mam skończony jedynie header i slider. Jeszcze, żeby się dokształcać w materii Wordpressa robię sobie kurs z Udemy i obejrzałem jeden z implementacji Gutenberga, właśnie polecałbyś coś z tej materii ? Chcę teraz zrobić na stronię głównej pod sliderem wpisy blogowe w formie siatki z kafelkami, coś takiego jak tu: https://muzyka.interia.pl Miałbyś jakieś tipy dla mnie?
 5. Zauważyłem właśnie podobne wychodzenie na wierzch stłumionych emocji jak gniew, strach przy praktykowaniu technik taoistycznych od Mantaka Chia, które również mają za zadanie pobudzać kundalini. Nawet Joga, może być niebezpieczna gdy ma się sporo zepchniętych emocji. Może @Messer mógłbyś się wypowiedzieć? Masz sporą wiedzę w tym temacie.
 6. Samotne matki te atrakcyjniejsze i dobrze zachowane, też potrafią serwować niezłą spierdolinę, gdy tylko widzą że mają powodzenie i mimo bagażu kręci się nadal wokoło wianuszek facetów. Ostatnio poznałem takie dwie w wieku grubo po 30tce, ale wygląd, figurka jak rakieta. Myślałem że może przerobię to na FwB ale jak jedna zaczęła manipulować, łapać mnie za słówka, doszukiwać się złośliwości to podziękowałem za znajomość. Więcej z tego nerwów i szarpania, niż przyjemności i w tle cały czas parcie na stworzenie z nią związku i tatusiowanie Brajankowi. Zauważam, że u mnie potrzeba seksu i bliskości, była kompulsywną ucieczką od problemów i napięcia, chwilowym dopaminowym uderzeniem. Gdy sobie zdałem z tego mocno sprawę, zaczyna działać chłodny mechanizm zysków i strat i nie godzę się na tolerowanie spierdoliny, za chwilę przyjemności często wątpliwej jakości.
 7. @self-aware Żeby ES6 kompilował Ci do ES5 musisz to chyba zrobić za pomocą node i babela zainstalowanego przez npm, inaczej z tego co się orientuje się nie da czy się mylę? Rzeczywiście masz minimalną liczbę tych sassowych plików z tego co widzę, tak w sam raz na każdy element na stronie, Underscore w samej bazie dodaje trochę zbyt dużo tych plików. Jak kompilujesz, ten style.scss przez gulpa po prostu?
 8. Chciałem iść na taki bootcamp weekendowy ale jak spojrzałem na program, i zauważyłem że uczą samych podstaw, które już w większości znam stwierdziłem, że nie warto. Warto nauczyć się samych podstaw samemu tzn HTML/CSS podstawy Javascript, PHP i rozsyłać CV i czasem w większych miastach to wystarczy na Juniora. Czasem można znaleźć pracę w mniejszych firmach przy obsługiwaniu jakiegoś sklepu internetowego plus wymagają HTML/CSS, podstawy PHP i jakieś drobne prace informatyczne, tak pracowałem. Dalsza nauka programowania to często żmudne robienie projektów samemu gdzie planujesz sobie jakiś projekt typu strona z wyszukiwaniem połączeń lotniczych, z jakimś API i po prostu szukasz informacji na własną rękę po necie, tak jest najskuteczniej.
 9. @self-aware Dużo masz ogólnie folderów z sassem? i plików .js? U mnie wychodzi w tej chwili, ze 4 pliki .js ale chyba będzie lepiej upchnąć to do jednego, tak jak loh-pan robił i po prostu zrobić jeden wp_enqueue_script w funkction.php, zamiast 4.
 10. O @arch nawet nie wspominam, on był zawsze poza konkurencją, taki master Yoda z niego. Legenda głosi, że masturbował się metodami Wing Tsun jak Bruce Lee i urwał sobie ciała jamiste w penisie
 11. To zacznij ćwiczyć te ćwiczenia jak oddech jąder, Sprężanie powietrza i wielki ciąg, to jest codzienna praktyka . Mi się póki co nie udało tego osiągnąć, mam za dużo blokad w ciele ale jest jeden użytkownik forum który robi to skutecznie, może sam się wypowie w temacie jak zechcę
 12. Mantak Chia i "Miłosny Potencjał Mężczyzny" przeczytany? Jeśli nie, to jest fundament w temacie orgazmu bez wytrysku.
 13. @self-awareElegancko widać, że masz sporą wiedzę. Długo uczyłeś się samego wordpressa? tzn czy robiłeś jakieś realne projekty wcześniej w wordpressie? np pluginy czy poprawki w motywach?
 14. Rozumiem Wszystko się zgadza jeśli chodzi o ostatnie posty, czy kategorie wpisów. Natomiast, myślałem o takim sliderze z jakimiś grafikami, ewentualnie z nagłówkami na nich jak Revolution Slider np ale ostatnie posty, czy kategorie to rzeczywiście lepsza opcja.
 15. @loh-pan W opcjach też dajesz możliwość, zmiany zdjęć prawda? User nie musi się raczej wgłębiać w kod, aby zmienić ścieżkę do plików graficznych?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.