Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BrightStar

Użytkownik
 • Zawartość

  186
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

97 Świetna

O BrightStar

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 1. Po co uszczęśliwiać kogoś na siłę? Dla niektórych to naprawdę sens życia czyli gromadka dzieci i księżniczka u boku, mogą dla tego celu wiele poświęcić, także stare znajomości, a to że ich wyobrażenie o szczęśliwej rodzince, często mija się z rzeczywistością to inna sprawa... Ja tam odpuściłem już dawno nawracanie innych, zresztą skąd mogę wiedzieć co jest dobre dla kogoś innego, może musi dostać po dupie od życia i to też jest ok...
 2. Czy warto podbijać ot tak?

  Ostatnio byłem z kumplami w klubie, nie miałem ochoty na żadne Puasowanie, chciałem się po prostu napić i pobserwować. Siedzę przy barze z kumplem byłem już ostro nawalony różnymi specyfikami i czuję że ktoś obciera się o mnie, a tam blondyna z 21 lat, cycki na wierzchu, wzrok tępy od wódy i się do mnie uśmiecha, przywitałem się i powiedziałem że jest strasznie niegrzeczna, to ta mi faka pokazała i się odwróciła, jeszcze barmanka się ze mnie śmiała, ja pierdolę Po tym definitynitywnie stwierdzam, że ja się do bajerów nie nadaję, coś zawsze pierdolne głupiego, gdybym był w miare przytomny to bym ją ostro zrugał, a tak było mi wszystko jedno.
 3. Doświadczenie oświecenia na żywo

  Dla mnie to takie pomieszanie z poplątaniem, nikt z nas nie wie czym naprawdę jest oświecenie, a każdy wypowiada się o koncepcie myślowym który ma w głowie. Każdy twierdzi inaczej, jeden powie że to otwarcie 7 czakr jednocześnie i wtedy staję się oświeconym, drugi że wzniesienie duszy na 7 gęstość, a trzeci że trzeba wyzbyć się wszystkiego, żeby się takim stać, parodia Według mnie to stan zdawania sobie sprawy z iluzji programów myślowych i nie przywiązywania się do nich na głębokim poziomie, taki zdrowy dystans, zarówno do tych dobrych i złych ale to nie znaczy, że trzeba się czegokolwiek wyrzekać na płaszczyźnie materialnej. Oświecenie to tylko koncept, do którego każdy dorabia sobie ideologię i raczej nie da się go osiągnąć raz i potem ciągle trwać w nirwanie i wiecznej błogości, raczej tu chodzi o wyzbywanie się cierpienia i iluzji, co wcale nie oznacza, aby nie uczestniczyć w życiu, paradoks ale kluczowy do zrozumienia. Niestety na tej drodze duchowej jest wiele pułapek, jak jakieś ruchy new agowe, fałszywi guru potrafiący dobrze manipulować tłumem zagubionych ludzi, można się łatwo pogubić i odkleić od rzeczywistości, wpaść jakieś gówniane iluzje o fioletowych płomieniach. Sam poszukuję swojej drogi w tym zakresie, na razie dla mnie duchowość to praca nad swoimi programami, myślami tak aby lepiej funkcjonować w tym świecie i być bardziej spełnionym.
 4. Nazwa firmy - konkurs

  Nie wiem, Januszex?
 5. Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum

  Gdzie tam z yt... To tylko przynęta i robienie zasięgów, aby faceci kupili od niego szkolenia stacjonarne za 3000 zł, kursy audio, wideo, ebooki czyli żyję z wciskania ideologii Pua i dzięki niej stać go na taki lifestyle który przyciąga kobiety. Oglądałem jakiś czas temu szkolenie Piotra Majewskiego dotyczące e-mail marketingu (czołowego polskiego speca od tego) i tam na tym szkoleniu obecny był właśnie Pan Rafał który narzekał że jego koledzy trenerzy Pua zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, a on nie może ich dogonić teraz pewnie ich ich dogonił, patrząc jaki ma marketing.
 6. Naczelny PuAs potwierdza wnioski z forum

  Jak nawet sam Rafał Żuber tak mówi to już koniec, miłości nie ma pora umierać.
 7. No fap

  Mnie to przekształcanie energii od Mantaka nie wychodzi dalej po ćwiczeniach typu wielki ciąg czuję wielką chcice, a próbowałem jeszcze wersji tych ćwiczeń od Jacka Bruneta i jest to samo.
 8. Ja też się pochwalę

  Przyjemne dla ucha, chociaż troszeczkę oklepane jeden happysad juz jest i z nimi mi sie to kojarzy troche takie pop-punkowe granie, no ale może się przebijecie chociaż to już nie te czasy gdy tego typu zespoły były mainstreamowe ale ja to mocno wybredny jestem muzycznie 😊 Życzę sukcesów w każdym razie.
 9. Wymagania wobec 30-latka

  Zamiast swipe'ować panny na tinderze, polecałbym Ci zająć się właśnie tym. A technik masz multum (np. modlitwa z intencją do Boga, psychoterapia, nlp, medytacja, afirmacje, praca z przekonaniami z neurointuicja.pl czy Markowy bogging lub nagranie modlitwa do Boga), przetestuj kilka i wybierz co najlepiej na Ciebie osobiście działa.
 10. Wymagania wobec 30-latka

  @GarrettAle Ty masz ciągle rozkminy chłopie, mam wrażenie, że niczym innym nie żyjesz tylko jak poderwać, jak mieć seks itd. Kobieta ma być DODATKIEM do życia, wiem że to oklepane stwierdzenie, wyjęte z PUA ale prawdziwe, gdy rzeczywiście je egzekwujesz. Twoją głowe ma zajmować Twoja kariera zawodowa, hobby, pasje, cele i plany a nie ciągłe rozmyślanie o tym jakby tu się umówić, czy przesiadywanie na portalach randkowych, wtedy masz odwrotny efekt od zamierzonego. CZASEM znajdujesz czas na randke i nie przywiązujesz do tego wielkiej wagi. Jeśli się dobrze bawisz z panną to kontynuujesz znajomość, jeśli nie to następna. Chyba że chcesz mieć już żonę, dzieci wtedy zmienia się perspektywa ale i tak z obecnym podejściem ja bym większy nacisk położył na pracę nad samooceną, a nie randkowanie, wiem co mówię bo sam się z tym borykam.
 11. Rok 2018 rokiem detoksu od kobiet

  Ja mam podobny wiek i też jeszcze dużo pracy przede mną, zaczynałem z jeszcze niższego poziomu pod każdym względem, nie ma co się biczować i sobie dowalać dodatkowo, bo to tylko pogarsza sprawę...
×