Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1070
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

721 Świetna

1 Follower

About Piter_1982

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1695 profile views
 1. Nie koniecznie, wyjątek jest dla miejsc gdzie układ graficzny jest ważny (np. ulotka) dla czytelności komunikatu. Z tego co pamiętam w słowniku interpunkcyjnym jest wzmianka o tym, że dla materiałów czytanych na monitorze komputera można też pominąć. Podobnie jest np. z pojedynczą literą na końcu wiersza. Nikt się nie czepia o wdowy czy bękarty na stronach internetowych.
 2. 1. Pamiętaj, że jest coś takiego jak kwota wolna od zajęcia. Więc koniec końców może opłacać się postawa a idź dobie do pracodawcy 2. Ja bym poszedł do psychiatry na NFZ, żeby przed sądem wykazać jak sprawa cię wykańcza. Poza tym nie tak łatwo jest pozbawić wolności kogoś kto leczył się psychiatrycznie nawet na depresję, a tu niestety widzę długą batalie przed tobą. Za niepłacenie coraz częściej słyszy się o wyrokach. 3. Nie wiem jaka masz dokładnie sytuację zawodową, ale czasami można uciec z pieniędzmi spod oka władzy (legalnie).
 3. Bankster idzie na prezydenta. Po nim Prezes na premiera, przy większości zrobią wszystko co chcą, a że lud ucierpi. Jarek kiedyś powiedział, że do póki ludzie nie umierają z głodu na ulicy nie ma problemu. Tak więc do czerwca raczej nic się nie stanie i będą pompować ile się da kosztem przyszłości.
 4. Te 70% z czego wynika? Jeśli to warunek dotacji, to 1. Wpisz w projekt maszynę, którą będzie w stanie zrobić tylko jeden jedyny producent. Niech odpali Ci górką za to, że u niego zamówisz. 2. Wybierz maszyny, które mało stracą na wartości i które łatwo wynajmiesz lub sprzedaż (po zakończeniu dotacji) Uczciwie pracując (ciężko) łatwiej wygenerujesz te pieniądze, chyba że ktoś ci załatwia tą dotację. ps. Każdy biznes wymaga pracy więc pytanie jak chcesz pracować. Można zbudować budę i prowadzić gastronomię. ps2. Ja bym rozpoczął wysokomarżową produkcję, którą łatwo przenieść gdzieś zagranicę, ale musiałbyś zaprojektować coś sensownego albo komuś zapłacić.
 5. Te filmy były kręcone jako aspiracje polskiego społeczeństwa, a nie jako rzeczywistość. Wszyscy żyliśmy nadzieją że zaraz będzie lepiej. Jest prawda ekranu i prawda historyczna, choć oczywiście było pięknie (mam 40 lat).
 6. Xanax brałem doraźnie. Na stałe psychotrop (bo o tym jest wątek), niestety nie jestem pewien ale chyba był to Lorafen. Na początku jak brałem po pół dawki to oczy mi się kleiły jak rano wstawałem i szedłem do łazienki. Zamykały mi się dosłownie i chciałem wracać do łóżka.
 7. W czerwcu kupiłem matę do akupresury, staram się na niej leżeć co dzień (po prostu dobrze się na niej czuję). I teraz sobie uświadomiłem, że nie bolą mnie plecy od tamtej. Tyle że mam poważne problemy z kręgosłupem
 8. Januszek weź się za siebie to zobaczysz, że i ona weźmie. Ssaki uczą się przez naśladownictwo. Macie wśród znajomych choć jedną osobę która dba o dietę, chodzi na siłownię?
 9. Skorzystałem bo miałem nerwową sytuację i do tego na pieńku z kilkoma osobami. Stres i lęki nie dawały mi spokoju nie mogłem funkcjonować. + Dobrze mi się spało, jedyny raz w życiu kiedy czułem się wypoczęty i miałem wywalone. Do tego Xanax na lęki. - spałem ponad 12 h na dobę - zmniejszenie libido - brak energii (paradoksalnie czułem się wypoczęty, ale fizycznie mogłem zrobić mniej) - odstawienie było ciężki
 10. Znałem w życiu jednego takiego mistrza. Mama była politykiem z PSL, ale on wszędzie chwalił PO (to było jakieś 10 lat temu). Skakał jak żabka po głowach innych . Co i rusz zmiana pracy albo budżetówka albo styk pieniędzy publicznych i firm prywatnych. Potem zniknął z radarów. Ostatnio widziałem go w TVPiS jak jako profesjonalista w swojej branży wychwalał posunięcia rządu. Sprzedałby każdego może poza żoną i dzieciakami. Znajomi/przyjaciele potrzebni mu jeśli ma z nich korzyść. ps. Miał ciekawe podejście to zranień. Jeśli nie mógł kogoś zniszczyć i wgnieść w glebę to odpuszczał. Uważał, że ryzyko zemsty może być zbyt duże. Bezlitośnie za to wykończył przynajmniej jedną osobę i to za błahe przewinienie, właściwie zranienie ego, bo żadnej krzywdy realnej nie poniósł. Uważał, to jak najbardziej za racjonalne. Jak ktoś jest silniejszy to przyjmuję jego racje, wobec słabszych nie mam litości.
 11. Kazimierz Kutz mówił, że organizowały bandy i polowały na pracowników przymusowych, których gwałciły. Tak został rozprawiczony i jego koledzy też. Był nastolatkiem wysłanym do Niemiec do pracy w rolnictwie.
 12. Mogę powiedzieć, że badanie kropli krwi to lipa jakich mało. Kiedyś chciałem przeanalizować swój organizm bo mam pewne podejrzenia, ale tę "metodę" można odrzucić na początek od razu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.