Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SaiyanPrince

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Świetna

About SaiyanPrince

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Likwidacja rozstępów z ciała (po zrzuceniu kilkudziesięciu kilogramów mam ich dość sporo, gorzej jak baba po ciąży ) Powiększenie penisa kwasem hialuronowym
 2. Masz tak słodki avatar, że serce mi się kraje, jak widzę, co robisz. Adwokat na cito. Koniec tematu.
 3. @Exar „Per aspera ad astra”. W jej przypadku „Per bolcera ad astra”. Zwykła księżniczka z gierkowskiej płyty. Była zwyczajną sekretarką, bez jakiegoś specjalistycznego wykształcenia. Wiem, że penis prezesa pozwolił Jej wkręcić się do zarządu pewnej firmy. Prezes się zmienił, ona została. I tak oto jest w stanie sobie pozwolić na śliczne M3 (oczywiście Bawarskie cudeńko). Mieszka w zapchajdziurze, w ładnym domku, godnym nuworyszki, z dala od aglomeracji, więc kawałek dojeżdża. Miała identyczne zdjęcie na portalu datezone, ale konto usunęła. Z jej opisu biła taka sama buta, arogancja i wyrachowanie. Przekonanie o wyższości, niczym Zenon Ziembiewicz z „Granicy” Nałkowskiej, ale determinizmu biologiczno-środowiskowego nie oszukasz. Schematyczna do bólu księżniczka z gierkowskiej płyty. Wstawiała m.in zdjęcia, jak gość robi jej minetę (ponoć wysoko postawiony w pewnych kręgach), po czym usuwała ze znajomych i obracała tak następnych. Koniecznie dobrze sytuowanych. Na mezalians sobie nie pozwoli, a pochodzenie robotniczo-chłopskie skrzętnie tuszuje :).
 4. Pewno Was zaskoczę ale tą od M3 ze screena @wrotycz znam osobiście ;).
 5. Kamerka to nie jest głupi pomysł, ale to nie program „Zdrady”, musi to być przeprowadzone pieczołowicie, z należytą starannością.
 6. Domi jesteś fantastyczną kobietą. Faceci powinni Ci paść do stóp i błagać o Twe łaski. Przysięgam, że zadłużę się w Providencie i w imię platonicznej miłości spełnię każdą Twoją zachciankę, bowiem przeznaczeniem mężczyzny jest być całkowicie oddanym kobiecie, a nagrodą samą w sobie dla mężczyzny, jest kobieca satysfakcja i poczucie bycia docenionej.
 7. W sumie jedyna zaleta tej masowej imigracji ukraińskiej jest taka, że Polacy mają w końcu wybór i to wybór zdroworozsądkowy. A Polki z klasycznym bólem dupy, że będzie coraz mniej jeleni do urabiania, bo Polacy wolą bardziej konserwatywne i tradycjonalistyczne Ukrainki. Polaku, wychodź za Ukrainkę!
 8. OP to jakiś troll? Stara się być głuchy/a na to, co piszą inni, rozszyfrowując Ją (?) niczym Polacy Enigmę, a ta pozostaje głucha na te wołania. Jeżeli to nie trolling, to w tym momencie mój wewnętrzny mizoginizm osiągnął apogeum.
 9. Pozwolę sobie podbić, by nie zakładać nowego tematu. Jedna diva dodała anons, w którym zastrzega że : „W przypadku rezygnacji na miejscu oczekuje 50 zł.” A jak nie to co?
 10. Podbiję temat, bo właśnie to obejrzałem, a też nie widzę tu zbyt wiele postów. Dobrze, że Wojtas uświadomił choć...śladowe grono odbiorców. Im więcej świadomych samców, jak bardzo spieprzyli "rynek matrymonialny", tym lepiej.
 11. @Turop Haha, ale o co się mam obrażać? Przecież to było świetne. Spokojnie, mam do siebie dystans. Nawet chciałem Cię obdarować reakcją, ale na dziś wyczerpałem limit 😅. Wiem, że ten mój romantyzm to żenada, dopiero teraz to dostrzegłem. I dostrzegłem, że mogła się przerazić. Więcej takiej gafy nie popełnię, a materiał forumowy chłonę jak gąbka, by na przyszłość, być o wiele bardziej asertywnym i ustrzec się takich „creepy” zachowań. BTW. Ta Twoja „fraszka” mi od razu się z tym skojarzyła...😂
 12. Nie ma się nad czym zastanawiać. Pełne zdecydowanie. Możesz jej to wysłać na pożegnanie, żeby bardziej zabolało.
 13. @doler Nie mam kompleksów, po prostu marzył mi się romans z cougarem, tyle. Nie ma już o czym gadać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.