Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Shambler

Użytkownik
 • Content Count

  208
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Świetna

About Shambler

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdę mówiąc to jej rysy twarzy są jakoś dziwnie męskie. Są różne zboczenia czy fetysze ale prawie w ogóle nie widziałem bardzo atrakcyjnej dziewczyny o rysach negroidalnych(kolor skóry to nie jest tylko jedyny wyznacznik tej rasy bo w Południowych Indiach są ciemnoskórzy ludzie ale ich Murzynami czy też Negroidami nie da się nazwać). Mają zbyt męskie rysy jak na płeć żeńską a często ich włosy nie są proste jak u białych czy żółtych kobiet.
 2. Shambler

  Seksroboty

  Żeby nie było widać różnic to musiałyby te lalki mieć jeszcze organiczne cechy jak żywy człowiek. A człowiek jak to człowiek lub udoskonalać rzeczy dawniej wynalezione. Co do samych lalek to one będą takim wentylem bezpieczeństwa żeby ludzie spod znaku mimowolnego celibatu(i nie tylko oni ale też większość przeciętnych mężczyzn) nie dokonywali strzelanin czy też gwałtów(choć samo bycie w mimowolnym celibacie może nie wystarczyć by być gwałcicielem czy masowym mordercą bo muszą zajść jeszcze inne czynniki niż brak dobrowolnego seksu).
 3. Jaka tam patola? Przecież Ksiek nie pije od maleńkości zaś major nie wącha nitro Dobra, żarty na bok. Po prostu ze względu na absurdalne ich zachowania ogląda się ich w takim samym celu dla którego powstał "dokument" Chłopaki do wzięcia. Dla poczucia się lepszym od nich. P:S: Odnośnie Chłopaków do wzięcia można zrobić w dziale "Niekonwencjonalni youtuberzy" dział "Jarek Mergner" bo tam są czystępne filmiki jednego z bohaterów. Równie zabawny jak cała trójka ze Szkolnej i Boboli.
 4. Robienie czegokolwiek w sprawach damsko-męskich z "rad" dawanych przez płeć żeńską i potem nie dziwota że taki facet co nasłuchał się tych damskich dyrdymałów ląduje we Friendzonie albo baba mu rogi przyprawia.
 5. Jak niżej: Swoją drogą Jareczek dalej odcina się od Szkolnej.
 6. Według mnie kontynuacja jest spóźniona o grubo dwie dekady. Trzecia część powinna powstać w 1996 roku albo w 2000 roku.
 7. Co by nie było to nawet jak się sprowadzi z konserwatywnego grajdołka dziewczynę do własnego to jak nasiąknie światopoglądem ginocentrycznym jaki jest forsowany przez media i zbieżny z retoryką SJW to będzie taka sama w zachowaniu jak miejscowe panny. Też będzie łaknąć uwagi jak "gwiazdki" z Instagrama i też będzie chciała robić to co robią te "wyzwolone"(od ostracyzmu społecznego bo od popędu już niekoniecznie) kobiety.
 8. Odnośnie tego podejścia jakie oni robią w Uzbekistanie tak jak większość krajów Islamskich nie zdziwię się jak któryś z bogatych możnowładców umieści w tym postsowieckim kraju jakiegoś lokalnego kacyka który będzie chciał zrobić rewolucję obyczajową na modłę zachodnią. Wtedy to będzie ten sam burdel w relacjach damsko-męskich jak na Zachodzie.
 9. A ciekawi mnie co ci ludzie studiują i czy tylko przyjechali żeby się zabawić bo nie oszukujmy się świat islamski w dużej mierze spoczął na laurach jeśli chodzi o jakiekolwiek osiągnięcia(chyba że za osiągnięcia uzna się ataki terrorystyczne).
 10. Zaraz, zaraz. Dlaczego prawie żadne z nas nie zastanowiło się dlaczego się wpuszcza obcokrajowców zarówno Hindusów, Chińczyków, Murzynów jak i Ukraińców do naszego? Dlaczego jest takie parcie a przynajmniej niedawno było na to by Polacy bardziej się mnożyli? Dlaczego nikt nie mówi o tym że w tym wpuszczaniu ludzi z krajów dodatnich w przyroście naturalnym chodzi o uratowanie ZUS'u? I jeszcze dochodzi pytanie dlaczego system emerytalny działa na zasadach sprzed wielu lat skoro śmiertelność się zmniejszyła w krajach rozwiniętych a dobrobyt względny się powiększył? Proszę się nad tym zastanowić bo nikt z rządzących czy opozycji i nikt spod znaku Alt Rightu czy SJW o tym nie mówi wprost.
 11. Z jednej strony pojęcie "Teoria spiskowa" pasuje do rzeczy o których można powiedzieć cytując klasyka że to jest "pół legenda, pół prawda, pół nieprawda" ale z drugiej strony te pojęcie używane często jako obelga zawstydzająca wtedy gdy ktoś zadaje niewygodne pytania które podważają to co się promuje społecznie lub w mediach głównego nurtu.
 12. Że ludziom z polskiej kopii 4chana się chciało włamywać na jego konto. Nie wiem doprawdy czym im popadł.
 13. Ciekawi mnie kiedy jakaś feministka albo człowiek spod znaku SJW będzie kwiczał na tę książkę. Przecież ta książka jest wbrew temu co chcieliby słyszeć obie grupy. Nie zdziwiłaby mnie taka reakcja. P:S: Swoją drogą autora tej książki kojarzę z YT. Przez jakiś czas miał tam kanał.
 14. Wszystko ładnie pięknie tylko najpierw avatar i przywitaj się w dziale "Przedstaw się" Poza tym sądząc po komentarzu to jedynie w rezerwacie mogłabyś się udzielać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.