Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Shambler

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Świetna

About Shambler

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Apropo miejsca zjazdu polecam wieś Wilkowo. Również na Mazurach.
 2. Anime to jest animacja a animacja powinna być traktowana na równi z filmem aktorskim czyli jako rozrywka dla dosłownie każdego tylko że nadal w głowach ludzi wychowanych w PRL'u jest takie głupie przekonanie że jak coś animowane = dla dzieci. Skoro to jest animowane i z automatu dla dzieci to puśćcie 6 letniemu chłopczykowi Higurashi No Naku Koro Ni(swoją drogą obejrzałem i polecam obejrzeć) albo South Park albo Family Guy albo nawet Simpsonów(choć w przypadku Simpsonów czy Family Guy to mogą oglądać z rodzicami tak samo jak Kiepskich). Co do samego Anime to generalnie lubię to oglądać a nawet te serie gdzie pełno ładnych pań obdarzonych hojnie lub też niekoniecznie. Najbardziej lubiłem Bleacha, Naruto(nie licząc fillerów czyli zapychaczy), Evangeliona, Code Geassa, Kapitana Tsubasę, Hokuto no Ken czy nawet Pokemony. Aczkolwiek może komuś się nie podobać fanservis robiony pod facetów jak w Highschool DxD czy pod baby jak w Kaichou wa maid sama. Rzecz jasna nie oglądam wszystkich animacji czy ze Wschodu czy z Zachodu.
 3. Dlaczego mnie to nie dziwi? Widać że dla tej kobieciny każdy kto krytykuje brednie jakie są powtarzane odnośnie kobiet i które mają z rzeczywistością tyle wspólnego ile ja mam z baletem. Pewnie że łatwiej powiedzieć na fora z gatunku Red Pill obelgi typu "mizogin", "incel", "przegryw" czy inne mające na celu zawstydzenie oponenta niż rzeczowo polemizować w celu obalenia tych tez używając nawet dowodów anegdotycznych które nie obalają reguły lecz nawet i tego nie użyto.
 4. Te samozaparcie, trzymanie diety i zdrowe odżywianie jest niewiele warte jeśli skóra nie jest gładka ani nie wygląda młodo a na to żeby tak zadbać o skórę to trzeba mieć dużo pieniądze bo co po wysportowanym ciele jak skóra ujawnia prawdziwy wiek. Co do zapuszczania się Polek po 20 to myślę że to nie jest domena tylko i wyłącznie Polek sądzę że kobiety z innych krajów Europy czy USA też podobnie działają. Żeby nie to że Lopez jest celebrytką i gwiazdą POP to by miała taki sam zapał jak ta dziewczyna o której wspomniałeś powyżej. Co do zapuszczających się mężczyzn to jest ich problem i jak chcą mieć bęben jak Kononowicz to będą mieli właśnie taki bęben zamiast sześciopaku. Naprawdę jesteś pewny że większość jej urody wynika tylko z samych ćwiczeń a nie z drogich operacji plastycznych na które nie byłoby jej stać gdyby nie była tak sławna jak jest obecnie? Sam sobie odpowiedz na te pytanie i ten przykład z nią to jest jedynie wyjątek od reguły.
 5. Ale pamiętać trzeba że gdyby nie była znaną celebrytką to by w wyglądzie nie różniła by się zbytnio od przeciętnej jej rówieśniczki która nie ma popularności i co za czym idzie zasobów tyle ile ma Lopez czy Halle Berry.
 6. Kościół to sam się zwalcza i to na własne życzenie strzelaniem samobójów.
 7. Użytkownik "Wojna Idei" wstawił z napisami polskimi film z przemyśleniami Jordana Petersona na temat tego jak atrakcyjność dla kobiet wpływa na spojrzenie takiego mężczyzny na płeć żeńską i nie tylko. Filmik jest tutaj:
 8. Konon jest obleśny od żarłactwa i bębeństwa oraz od picia mleka. Nie przypadkowo nazywa się go mlecznym człowiekiem.
 9. Ciekawi mnie czy ta kobiecina zdaje sobie sprawę z tego że ten "argument" typu "zostań gejem jak krytykujesz kobiety" jest zarzygany do granic możliwości przez kobiety?
 10. Mnie bardziej śmieszy to że zamiast coś robić z tym wszystkim to jeszcze bardziej się dobijają tracąc swoje owce do strzyżenia jednocześnie.
 11. A tymczasem jeden przedstawicieli KK stworzył własną odpowiedź na ten film: Swoją drogą KK coraz częściej gra jak Karius w ostatnim finale LM sprzed roku.
 12. Prawda że nie tylko baby stosują takie chwyty którymi próżno nazwać argumentami ale najczęściej to płeć żeńska "specjalizuje" się w tej taktyce, zwłaszcza jak się mówi o nich w negatywnym świetle. Co do słowa "przegryw" to jest nieudolne dosłowne tłumaczenie angielskiego słowa "loser" i jako tłumaczenie bardziej pasuje tu określenie "przegrany" bo to słowo naturalne dla naszego języka a nie taki koszmar z nieudanego tłumaczenia dosłownego.
 13. Powiem krótko - Negroidalne kobiety mnie nie kręcą i nie tylko chodzi tu o kolor skóry(jakby to był jeden element fenotypu) ale też o kształt twarzy, nosa, ust, rozmiar miseczki(mają taki sam jak na Dalekim Wschodzie) ponadto jeszcze włosy są wełniste i po ich wygoleniu one wyglądają jakby były łyse. Tyle w tym temacie.
 14. Pewnie że jak ktoś powie coś co jest bliższe rzeczywistości niż to co się wpaja większości to wywoła wściekłość bo ludzie nie chcą czuć się oszukani i następuje wyparcie. Co do łatek typu "incel" czy "mizogin" to typowa pseudo-taktyka używana przez baby by zdyskredytować męskiego oponenta i nawet w prawdziwym życiu wciskają takie łatki bo nie mają kontrargumentów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.