Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Shambler

Użytkownik
 • Content Count

  216
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Świetna

About Shambler

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To następnym razem daj negatywną ocenę ale bez komentowania. Kobiety na portalach społecznościowych czy na Reddicie mają pochlebstw aż za dużo a potem im się zaczyna wydawać że mogą oczekiwać jakiegoś przystojniaka a nie gościa w swoim zasięgu jeśli chodzi o urodę.
 2. Prawdziwa sprawiedliwość nakazywałaby hejtować zarówno Konona jak i Suchego. Pierwszy za te cechy które wymieniłeś a drugi za to że nie docenia czyjeś pomocy i gardzi ludźmi którzy robią proste prace. Obaj są siebie warci aczkolwiek fundamentem uniwersum jest właśnie ten mitoman Kononowicz.
 3. Kolejny osobnik który usiłuje żerować na czyiś pragnieniach tak jak większość kołczów. Ich się strasznie namnożyło jak królików w ostatnim czasie.
 4. Nieźle. Zwłaszcza że chętnie oglądałem Black Lagoon. To mogłoby konkurować z filmami akcji z Seagalem czy Jasonem Stathamem.
 5. Witajcie. Wcześniej był temat o Anime to teraz zakładam temat ogólnie o kreskówkach. Wiadomo że od czasów PRL'u animacja jest traktowana po macoszemu jako jedynie rozrywka dla małych dzieci. Nawet takie produkcje jak "Simpsonowie" "Miasteczko South Park", "Family Guy" czy produkcje grubasa Walaszka typu "Kapitan Bomba", "Blok Ekipa", "Generał Italia" ,"Egzorcysta" i "Porucznik Kabura" nie zdołały tego myślenia obalić i dalej telewizje puszczają z animacji głównie produkcje dla dzieci bądź bardziej dla uniwersalnej widowni produkcje jak "Shrek" czy "Zootopia". Ja uważam osobiście że animacja powinna być traktowana na równi z kinem aktorskim bowiem umożliwia ukazanie wielu rzeczy a nawet więcej niż zwykłe kino bo są mniejsze ograniczenia jeśli chodzi o wyobraźnie. Doprawdy ja lubię animacje zarówno dla dzieci z USA(Scooby Doo, Flintstonowie, Looney Tunes, Tom i Jerry), z Francji(adaptacje komiksów Asterixa), Z Rosji(Nu Pogodi, Cheburashka czy obecnie Masza i Niedźwiedź) jak i bardziej dla dorosłych(sitcomy Setha Macfarlane'a, Simpsonów Matta Groeninga czy ogólnie animowana japońszczyzna(pomimo że teraz mocniej schlebiają odstającym od społecznego dowodu słuszności ludziom spod znaku Otaku). Z Polskich to najbardziej lubiłem Koziołka Matołka(ale to dlatego że Babka Kiepska oglądała w Kiepskich jego a pozostałe produkcje zwłaszcza z PRL'u ledwo co tolerowałem bo były zbyt słabe) oraz produkcje Walaszka(który wywodzi się z Z.F. Skurcz. Nawiasem mówiąc polecam oglądać te produkcje Z.F. Skurcz bo choć robione na odpierdol to jednak w swym kiczu potrafią naprawdę rozbawić) Obecnie najbardziej lubię Toma i Jerrego, Simpsonów, Family Guy i Kapitana Bombę. Zadam wam pytanie jakie wy lubicie oglądać animacje jeżeli w ogóle lubicie. Nie zrażajcie się tym tematem bo animacja to ogólnie rodzaj sztuki i rodzaj narzędzia do tworzenia popkultury. Na koniec dam coś treściwego i krótkiego:
 6. Apropo lat 90 to od razu mnie się skojarzył ten filmik z sylwestra 1996/1997:
 7. Jeżeli taka jest cenzura na wikipedii to oznacza że cała strona promuje oczywiście nie wprost myślenie zgodne z SJW.
 8. White guilt ponownie. Czyli idąc takim tropem myślenia to przeciętny Janusz z Sosnowca powinien popełnić seppuku bo w Kongu Belgijskim działy się okropne rzeczy bo jest biały. Co za durnie albo po prostu są cyniczni.
 9. Prawdę mówiąc to jej rysy twarzy są jakoś dziwnie męskie. Są różne zboczenia czy fetysze ale prawie w ogóle nie widziałem bardzo atrakcyjnej dziewczyny o rysach negroidalnych(kolor skóry to nie jest tylko jedyny wyznacznik tej rasy bo w Południowych Indiach są ciemnoskórzy ludzie ale ich Murzynami czy też Negroidami nie da się nazwać). Mają zbyt męskie rysy jak na płeć żeńską a często ich włosy nie są proste jak u białych czy żółtych kobiet.
 10. Shambler

  Seksroboty

  Żeby nie było widać różnic to musiałyby te lalki mieć jeszcze organiczne cechy jak żywy człowiek. A człowiek jak to człowiek lub udoskonalać rzeczy dawniej wynalezione. Co do samych lalek to one będą takim wentylem bezpieczeństwa żeby ludzie spod znaku mimowolnego celibatu(i nie tylko oni ale też większość przeciętnych mężczyzn) nie dokonywali strzelanin czy też gwałtów(choć samo bycie w mimowolnym celibacie może nie wystarczyć by być gwałcicielem czy masowym mordercą bo muszą zajść jeszcze inne czynniki niż brak dobrowolnego seksu).
 11. Jaka tam patola? Przecież Ksiek nie pije od maleńkości zaś major nie wącha nitro Dobra, żarty na bok. Po prostu ze względu na absurdalne ich zachowania ogląda się ich w takim samym celu dla którego powstał "dokument" Chłopaki do wzięcia. Dla poczucia się lepszym od nich. P:S: Odnośnie Chłopaków do wzięcia można zrobić w dziale "Niekonwencjonalni youtuberzy" dział "Jarek Mergner" bo tam są czystępne filmiki jednego z bohaterów. Równie zabawny jak cała trójka ze Szkolnej i Boboli.
 12. Robienie czegokolwiek w sprawach damsko-męskich z "rad" dawanych przez płeć żeńską i potem nie dziwota że taki facet co nasłuchał się tych damskich dyrdymałów ląduje we Friendzonie albo baba mu rogi przyprawia.
 13. Jak niżej: Swoją drogą Jareczek dalej odcina się od Szkolnej.
 14. Według mnie kontynuacja jest spóźniona o grubo dwie dekady. Trzecia część powinna powstać w 1996 roku albo w 2000 roku.
 15. Co by nie było to nawet jak się sprowadzi z konserwatywnego grajdołka dziewczynę do własnego to jak nasiąknie światopoglądem ginocentrycznym jaki jest forsowany przez media i zbieżny z retoryką SJW to będzie taka sama w zachowaniu jak miejscowe panny. Też będzie łaknąć uwagi jak "gwiazdki" z Instagrama i też będzie chciała robić to co robią te "wyzwolone"(od ostracyzmu społecznego bo od popędu już niekoniecznie) kobiety.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.