Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Shambler

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Świetna

About Shambler

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z reguły ja wolę przedstawicielki płci żeńskiej z mojej grupy rasowo-fenotypowej czyli ładne od 5-8/10 babki z Europy Północnej, Południowej, Środkowej rzadziej zaś z Kaukazu czy Lewantu. Niemniej zdarza mi się zachorować na tzw żółtą febrę(uboczny skutek japońszczyzny animowanej): Dałem tę babkę ze względu na pończochy typu Zettai Ryouiki które są dużym lepszym ubiorem niż jakiekolwiek legginsy. Jakbym chciał dupsko damskie zobaczyć to wpisałbym po prostu hasło "thong".
 2. Wszystko ładnie pięknie, ale najpierw po założeniu konta powinieneś dać avatar u siebie, przywitać się w dziale "Przedstaw się" a dopiero na końcu pisać w innych działach.
 3. Odnośnie tego co powiedziałeś powiem: Nie polecam I wszystko w temacie.
 4. Im to pasuje bo siła nabywcza pieniądza w dawnym RFN'ie dalej jest większa niż w III RP więc to jest jedyny powód. To jest to samo co z Meksykanami którzy chcą dotrzeć do USA po zasiłki lub pracę o niskiej kwalifikacji mimo że uogólniając oni nie znoszą Amerykanów.
 5. W pierwszej kolejności to się przywitaj w dziale "Przedstaw się" a dopiero potem możesz wpisywać się w innych częściach tego forum.
 6. Szczerze mówiąc to nie lubię określenia "przegryw" bo raz że to nieudolne dosłowne tłumaczenie z angielskiego "loser" czyli przegrany. Drugi że takie określenia jak to "mizogin", "nieudacznik", "incel" służą jedynie zawstydzaniu oponenta który krytykuje pewne rzeczy. A co do tego wszystkiego to ludzie jak słyszą coś co podważa pewne społeczne zasady to nie mogą w to uwierzyć.
 7. Gwoli ścisłości to powinieneś napisać "wierzyć" a nie "wieżyć" a co do reszty słów to ja się zgadzam. Wiara w gadkę damską jest jedną wielką pomyłką.
 8. Zaś normalne jest też żeby autochtoni nie pozwolili sobie w twarz dmuchać i pozwalać na to by konkurencja z bardziej konserwatywnego pastwiska odbierała mu zasoby. A co do muzułmańskich kobiet to jak już się parzą z nie muzułmaninem to pewnie po cichu by nikt ich nie nakrył jak tylko to możliwe.
 9. Przecież to jest hipokryzja tylko że Europejczycy tej hipokryzji nie stosują bo wierzą w bajki o równości płciowej.
 10. A jednocześnie oni chcą kobiet Europejskich nie pozwalając Europejczykom na to by współżyli z ich kobietami. Typowi hipokryci.
 11. Kara karą ale danie opieki nad psem człowiekowi który żyje w swoim świecie nie wydaje mi się rozsądne.
 12. Ale to że Nera tak potraktował to się zdarzyło długo po tym co opisałem wcześniej. Dopiero w marcu roku bieżącego odebrali Nera a sam Konon trafił na dołek.
 13. Po części nie ma zębów bo mu parę lat temu obili jądra (oba)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.