Jump to content

Shambler

Użytkownik
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

129 Świetna

About Shambler

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żeby Konon został poważnie ukarany to musiałby poważnie podpaść komuś z rządu albo jakiemuś uprzywilejowanemu oligarsze. Za Magikarpia z Torunia wzięli się dopiero jak zaczął mówić krzywe teksty o prezydencie Adamowiczu.
 2. Klip dotyczy pewnego filmu o feminizmie w Korei. Komentarze bez niespodzianek typowe dla kobiet. Zobaczcie sami:
 3. Odnośnie konsol to od tygodnia udało mi się spłacić konsolę PS4 i co jakiś czas na niej gram przy czym ją nabywałem z innych pobudek niż nałogowe granie. Poza tym można też włączyć wi-fi i korzystać z YT. Co do walk między pecetowcami a konsolowcami to ja mam to gdzieś mimo że PC z reguły pod względem graficznym wygrywa zarówno z PS4 jak i z Xbox One. Ja raczej na ten moment i na moment premiery nie zamierzam jej zamawiać bo jeszcze PS4 będzie ważny przez kilka lat odchodząc stopniowo do lamusa przez PS5.
 4. A ja mogę odwrócić pytanie i zapytać się dlaczego kobiety nie interesują się brakiem doświadczenia seksualnego mężczyzny. To jest podobnego typu pytanie jak te zawarte w tytule tematu.
 5. Ruskie powiadasz? Ten drugi wprawdzie jest z Ukrainy ale śpiewa po rosyjsku
 6. Co najwyżej obcego można zasymilować ale różnice w fenotypie w przypadku ludzi z korzeniami subsaharyjskimi czy wschodnioazjatyckimi są przez więcej niż dwa pokolenia widoczne. Przywiązanie się do danej nacji się najbardziej liczy a nie jakieś dyrdymały spod znaku cywilnego nacjonalizmu. Trzeba też pamiętać o tym że u nas też są kosmopolici którzy nie mają przywiązania do ojczyzny mimo więzów krwi. @Jan III Wspaniały W porządku. Ja mam swoje zdanie a ty zaś masz swoje. Nie jestem człowiekiem który chce na siłę przekonać do swoich przekonań.
 7. Dyrdymały to ty piszesz i do tego sprzeczne ze sobą bo najpierw piszesz mi takie zdanie " Swoją drogą uważam, że jeśli wymieniony Ahmed urodził się i wychował w Szwecji to tak, jest Szwedem- nawet jeśli rodzice są przybyszami ze wschodu." a teraz piszesz że nie łączysz narodowości z byciem obywatelem. Nie zaprzeczaj sam sobie, kolego.
 8. I właśnie o tym mówię. Niektórzy zapominają o tym że jak ktoś się nie uważa za Polaka(niezależnie od tego czy jest obcym czy też rodakiem genetycznie) to nawet jak będzie obywatelem naszego kraju to on nie będzie Polakiem. Taka jest prawda.
 9. To masz głupie myślenie bo narodowość nie jest równoznaczna z byciem obywatelem. Liczy się tak naprawdę to za kogo się uważa a nie tylko papier wydrukowany w kraju czy PESEL.
 10. Nie jest Szwedem ponieważ narodziny w danym kraju nie oznaczają z automatu że ten ktoś należy do narodu większości a co najwyżej jest jego obywatelem. Jako przykład podam Niemców z Opolszczyzny. Też nazwiesz ich Polakami bo urodzili się w Polsce? Właśnie nie bo Obywatelstwo ≠ Narodowość.
 11. To następnym razem daj negatywną ocenę ale bez komentowania. Kobiety na portalach społecznościowych czy na Reddicie mają pochlebstw aż za dużo a potem im się zaczyna wydawać że mogą oczekiwać jakiegoś przystojniaka a nie gościa w swoim zasięgu jeśli chodzi o urodę.
 12. Prawdziwa sprawiedliwość nakazywałaby hejtować zarówno Konona jak i Suchego. Pierwszy za te cechy które wymieniłeś a drugi za to że nie docenia czyjeś pomocy i gardzi ludźmi którzy robią proste prace. Obaj są siebie warci aczkolwiek fundamentem uniwersum jest właśnie ten mitoman Kononowicz.
 13. Kolejny osobnik który usiłuje żerować na czyiś pragnieniach tak jak większość kołczów. Ich się strasznie namnożyło jak królików w ostatnim czasie.
 14. Nieźle. Zwłaszcza że chętnie oglądałem Black Lagoon. To mogłoby konkurować z filmami akcji z Seagalem czy Jasonem Stathamem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.