Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Shambler

Użytkownik
 • Ilość treści

  87
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

47 Świetna

O Shambler

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To co było do przewidzenia. To powinni słuchać wszelkiej maści faceci którzy są nieatrakcyjni fizycznie.
 2. Po pierwsze ja wiem bo widziałem zdjęcia Hawkinga i on był za życia antytezą jakiejkolwiek atrakcyjności fizycznej i to nie ze swojej winy. Po drugie można czegoś chcieć mieć a się tego nie ma. Mogę polepszyć tylko to co jest możliwe nie to co nie jest możliwe. Bez dużych zasobów ma się trudniej ale bez połknięcia czerwonej pigułki także. Po trzecie tacy ludzie jak ja muszą pozbyć się złudzeń że samorozwój może wystarczyć na lepsze życie ale mogą zrobić tak by nie było gorzej.
 3. Tylko że co z tego skoro nie był pożądany seksualnie tylko użyteczny finansowo czyli idealny na beta-bankomat.
 4. Shambler

  Powitanie

  Witam serdecznie.
 5. Może i się nie bawisz ale brzmisz jak ci coachowie co chcą nachapać się gadaniem truizmów dla tych bardziej ułomnych. Co do siłowni i tak nie mam do niej dostępu bo nie mieszkam w dużym mieście, za to mam dwa hantle i deskę do ćwiczeń i to na razie wystarcza by nie było gorzej. Co do fast-foodów nie jem ich zbyt często więc to nie jest wielki problem zresztą sam mimo wszystko nie jestem otyły. Gdyby tylko wystarczało chcieć to by nawet najbardziej przegrany genetycznie człowiek miałby wiele kobiet i to atrakcyjnych fizycznie 8/10 a tak to nie ma praktycznie żadnej właśnie ze względu na niewyjściowy wygląd(wprawdzie móglby próbować z brzydszymi ale one też wolałyby garstkę najbardziej atrakcyjnych mężczyzn a jemu samemu też by nie stanął na ich widok). Po prostu pozbyłem się złudzeń jeśli chodzi o kontakty damsko-męskie że będę miał jakiekolwiek szanse z płcią przeciwną w dodatku też wiem że robienie dobrej miny do złej gry w niczym nie pomoże a będzie większe rozczarowanie niż jakby się pogodzić z tym co jest zaś rozwój osobisty może nie wystarczyć by pomóc sobie.
 6. Wymieniłeś kolesia który żeby nie zasoby i renoma jaką nabył dzięki swoim odkryciom to by nawet na zaobrączkowanie nie miałby szans ze względu na jeszcze gorszą chorobę niż ja mam. Ja wiem że takie gadanie o wierze w siebie to typowa zagrywka dla wszelkiej maści szarlatanów którzy bawią się w coaching bo chcą żerować na kimś bardziej ułomnym niż oni sami. Ja wiem że lepiej nie będzie ale jak nie będzie gorzej to i tak będzie lepiej choć to w żaden sposób nie zwiększy mojej atrakcyjności dla płci żeńskiej.
 7. Nie jestem w błędzie bo tacy ludzie właśnie mają najwięcej partnerek seksualnych a nie ludzie którzy są otyli, oszpeceni przez chorobę przewlekłą lub po prostu z wadami które nie są wadą zdrowotną ale jednocześnie sprawiają iż nie są atrakcyjni dla bab. Nie będę nigdy proporcjonalny przez chorobę przewlekłą pleców którą mogę co najwyżej zahamować bo tej wady nigdy nie wyleczę a ta wada mnie oszpeca wizualnie przez co jedyne co mógłbym zrobić to zapłacić jakieś babie z Roksy tylko że to będzie mój jedyny sensowny wybór jeśli chodzi o seks.
 8. Pewność siebie jest niczym jeżeli nie ma się wyglądu najbardziej atrakcyjnego. W innych przypadkach dziewczyny uznają takiego dzieciaka za aroganckiego a jak podrośnie to przypiszą mu jak najgorsze cechy w zachowaniu.
 9. Przede wszystkim dobry wygląd, ekstrawertyczne cechy i następująca po nim pewność siebie. Ludzie którzy spędzają czas na siłowni lub na laniu tzw "lamusów".
 10. Pociągają mięśnie ponieważ tacy mężczyźni mogą sobie podporządkować nie tylko słabszego mężczyznę ale również kobiety bo mają pożądany przez nie wygląd plus jeszcze siłę fizyczną. Kto najczęściej zalicza dziewczyny w młodym wieku? Samiec Alfa z kwadratową szczęką i mięśniami czy jakiś introwertyczny chudy okularnik z niewyjściową twarzą ale nie oszpecony chorobą przewlekłą i do tego wycofany. Nie oszukujmy się ten drugi prawie w ogóle nie ma szans nie tylko na najładniejszą 8/10 dziewczynę(bo 9/10 czy 10/10 to fikcja z gatunku fantasy) ale również na przeciętną w dodatku nawet te najbrzydsze wolą tych pierwszych aniżeli drugich. Ja to widzę i bajek mi nie opowiadaj. Co do drugiej części to raczej największą cenę płacą ci którzy są wynikiem zdrady małżeńskiej czyli synowie lub córki "Chadów" którzy są wychowywani przez bankomatów czyli ojczymów co wychodzi bądź też nie wychodzi po latach.
 11. No widzisz kolego, ja też jak doszedłem do podobnych wniosków co ty to miałem pewną niechęć do kobiet głównie ze względu na rozbieżność między deklaracjami a ich rzeczywistymi czynami. Zresztą i teraz zdarza mi się zezłościć na płeć żeńską kiedy robią jakieś świństwo typu: rozwiązłość z łobuzami z mięśniami i kwadratową szczęką w wieku młodym a potem wraz ze stopniową utratą urody szukanie jakiegoś nudziarza jako bankomat choć za młodu był co najwyżej konfesjonałem a następnie zdradzanie go bo "lepsze" geny będzie miał archetypowy Chad. Niemniej w mizoginię i w bycie tzw "incelem"(swoją drogą te określenie jest często nadużywane przez feministki, białych rycerzy i wszelkiej maści ginocentrycznych socjaldemokratów by zdyskredytować kogoś kto krytykuje faworyzowanie kobiet kosztem mężczyzn) się po prostu nie bawię bo mi szkoda na to sił.
 12. Gdy słyszę kolejne bajki które kobiety opowiadają by wyjść na lepsze: Gówno prawda, że kobiety wolą tych co nigdy nie współżyli od tych co dymali aż za dużo. Takimi właśnie gardzą bo podświadomie myślą a raczej czują że jak nie ruchał nic to w jakimś stopniu jest zaburzony.
 13. Shambler

  Knury boże

  Jakie uniwersum, takie przeróbki.
 14. Shambler

  Knury boże

  Dla rozluźnienia atmosfery wstawiam wam bardzo śmieszny film związany ze Szkolną 17:
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.