Jump to content

Endriu

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2 Neutralna

About Endriu

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

567 profile views
 1. Jak powyżej, RC (Rewire Companion) wydaje się najlepszą opcją (udało się ogarnąć problem z apką, poprzez support). Czy nie było by dobrą opcją wstawić swe kody z tej apki i motywować się, obserwując postępy swe i innych? Jak coś to wrzucę swój kod z RC.
 2. Dotarło niedawno... a myślałem, że to nieszkodliwe, bo spotkałem się swego czasu z opinią, ale szkoda słów, bo wstyd. Kurde, jest w cholernie ciężko, a ta pora roku nie ułatwia, zważywszy na poziom mody jaki prezentują kobiety i te młodsze i te starsze. Tak, jest to bardzo trudna walka z tym podstępnym nałogiem.
 3. Ja wytrzymałem do tamtego tygodnia, choć edgging był często nadto upadłem w tamtym i w tym tygodniu, czyli dwa razy od połowy czerwca. Wstyd trochę, zwłaszcza gdy czułem że jest mi lepiej i mam wyraźnie lepsze samopoczucie i energię do działania. Wadą był brainfog, choć za radą nadopaminie.pl używam cdp choliny, ostatnio zwiększyłem dawkę do dwóch kapsów. Co do takiej motywacji używam Rewire Companion, gdize to jest nas 5 osobników, z czego dwóch to już powyżej 200 dni, a nasza trójka, to wytrzyma 20/40 dni i od nowa. Lecz z tą apką są problemy, gdyż przenosiłem konto na nowy smartfon,
 4. Spellman71 podziwiam za ten długi wpis, bo co by nie mówić, motywujesz. Sam sue zmagań z tym szambem od około 20 lat. Teraz jestem na 17dniu i chce iść dalej, z dala od tego rozerotyzowanego świata chroniąc umysł. Dziś akurat mam taki dzień z kiepskim nastrojem. Pogoda, biometr? Może i też, ale na podstawie wielu historii wiem, że to może być proces oczyszczania się z tego badziewia.
 5. Smerf zaprawde ma rację. Sam mam z tym do czynienia od tamtego roku, od jesieni. Jeśli zaczynasz coś w swym życiu zmieniać, zwracasz się ku Bogu, to masz takie odwiedziny. Ratuje wezwanie imienia Boskiego. Jak ktoś będzie potrzebował, to skorzysta. Pozdrawiam!
 6. Poległem. Do wczoraj 21 dni. Zaczynam od nowa, zmotywowany korzyściami.
 7. 11 dzień Panowie:) Po prostu cieszę się, że czuję się inaczej - lepiej. Motywacji dodaje mi ten temat, temat No Fap i na redicie r/NoFap. Bardzo łatwo jest ulec myślą om i pragnieniom, a ciężko ten ogień okiełznać.
 8. Ja mam podobny problem;) Też lek wysokości, od 2 metrów wzwyż. Pracuje nad tym, jednym z etapów była wizyta w parku linowym i zaliczenie 2 lvl z 3 wysokościowych. Ostatnio miesiąc temu wszedłem na 2 słupach po drabinie na jakieś 5-7 metrów do zapięcia liny dla dźwigu (usuwaliśmy 2 słupy oświetleniowe z działki). Dodam że wtedy byłem na znieczuleniu z poprzedniego dnia;), gdyż trochę popiliśmy i w ten dzień jakaś taka odwaga wstąpiła. ;))) Teraz myślę nad energylandią w Tychach;) przejazd rollercoasterem. Boje się tego, ale chcę spróbować;) Pozdrawiam!
 9. Na stronę braciasamcy.pl trafiłem przypadkiem, poszukując książki no more mr nice guy. A zaczęło się to od pewnej niespełnionej nadziej w pewnej damie, która nolens volens okazała się niewarta uwagi, a co za tym idzie niepotrzebnego cierpienia wewnątrz. Pewien Jegomość na mirko czacie z wykopu, podpowiedział kierunki działania, stąd też przypadkiem tu zawitałem, przy okazji uczyniwszy rekonesans i powiem za poprzednikami: tu jest wartościowy kontent! Cieszę się, że tu jestem, i mam nadzieję na pełny swój rozwój, gdy nie sztuka życie spieprzyć, nie uczyniwszy nic, co by więcej z niego skor
 10. Witajcie! Na forum trafiłem gdyż pora w swoim życiu pora coś zmienić. Inspiracja jest no more nice nr.guy. polecono mi: jak się nauczyć optymizmu, no more nice nr.guy droga prawdziwego mężczyzny. Inspiracja jest pewien facet z wykop.pl Teraz kończę no more... i pojawia się pytanie gdzie na Śląsku znaleźć grupę wsparcia, celem rozwoju. Endriu lvl31
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.