Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endriu

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Endriu

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. Poległem. Do wczoraj 21 dni. Zaczynam od nowa, zmotywowany korzyściami.
 2. 11 dzień Panowie:) Po prostu cieszę się, że czuję się inaczej - lepiej. Motywacji dodaje mi ten temat, temat No Fap i na redicie r/NoFap. Bardzo łatwo jest ulec myślą om i pragnieniom, a ciężko ten ogień okiełznać.
 3. Ja mam podobny problem;) Też lek wysokości, od 2 metrów wzwyż. Pracuje nad tym, jednym z etapów była wizyta w parku linowym i zaliczenie 2 lvl z 3 wysokościowych. Ostatnio miesiąc temu wszedłem na 2 słupach po drabinie na jakieś 5-7 metrów do zapięcia liny dla dźwigu (usuwaliśmy 2 słupy oświetleniowe z działki). Dodam że wtedy byłem na znieczuleniu z poprzedniego dnia;), gdyż trochę popiliśmy i w ten dzień jakaś taka odwaga wstąpiła. ;))) Teraz myślę nad energylandią w Tychach;) przejazd rollercoasterem. Boje się tego, ale chcę spróbować;) Pozdrawiam!
 4. Na stronę braciasamcy.pl trafiłem przypadkiem, poszukując książki no more mr nice guy. A zaczęło się to od pewnej niespełnionej nadziej w pewnej damie, która nolens volens okazała się niewarta uwagi, a co za tym idzie niepotrzebnego cierpienia wewnątrz. Pewien Jegomość na mirko czacie z wykopu, podpowiedział kierunki działania, stąd też przypadkiem tu zawitałem, przy okazji uczyniwszy rekonesans i powiem za poprzednikami: tu jest wartościowy kontent! Cieszę się, że tu jestem, i mam nadzieję na pełny swój rozwój, gdy nie sztuka życie spieprzyć, nie uczyniwszy nic, co by więcej z niego skorzystać:) Pozdrawiam! Endriu
 5. Witajcie! Na forum trafiłem gdyż pora w swoim życiu pora coś zmienić. Inspiracja jest no more nice nr.guy. polecono mi: jak się nauczyć optymizmu, no more nice nr.guy droga prawdziwego mężczyzny. Inspiracja jest pewien facet z wykop.pl Teraz kończę no more... i pojawia się pytanie gdzie na Śląsku znaleźć grupę wsparcia, celem rozwoju. Endriu lvl31
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.