Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mgławica_Oriona

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Świetna

About Mgławica_Oriona

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta, ty to pewnie chcesz, żeby mężczyzna usługiwał swojej pani i spłodził bombelka... Ta, na pewno. Mogę się założyć, że jesteś młodszą referentką w jakimś urzędzie za 1800 zł/mc i leczysz swoje kompleksy. Tacy ludzie pracują głównie na podobnych stanowiskach.
 2. Ta, ty za to jesteś pewnie 10/10 i jesteś taka "dojrzała". Przynajmniej ma jakąś pasję, z której czerpie przyjemność. Ja wyczuwam miastową karynę 4/10 z toną makijażu. Ta, ty pewnie jesteś taka światowa, zarabiasz 8000/mc i potrzebujesz księcia w białym porsche co cię będzie co miesiąc na Chorwację wiózł.
 3. Byłem na łyżwach. Zauważyłem, że jakaś dziewczyna mnie podpatruje, to po chwili po prostu zagadałem i tyle.
 4. Dzisiaj zdarzyła się odwrotna sytuacja. Poznałem dziewczynę, zagadałem. Po tym jak szła, to sama się spytała o facebooka. Także zależy to od laski.
 5. Media społecznościowe, konsumpcjonizm, moda na indywidualizm, coraz większa przepaść między pokoleniami, propaganda sukcesu, feminizm są temu wszystkiemu winne. Pomyśleć, że to wszystko stało się w zaledwie 10 lat ;/
 6. To już jest niestety plaga dzisiejszych czasów. Każdy każdego ma gdzieś, brak więzi między ludzi, tylko ciągła moda na indywidualizm i spłycenie relacji. Jest nawet temat z tym związany na forum. Ludzie pamiętają o tobie tylko wtedy, jak czegoś potrzebują. Nagle osoba, którą nie widziałem 15 lat powróciła z zaświatów. Dokładnie. Częstym zjawiskiem jest nawet to, że jacyś poboczni ludzie albo nawet ci którzy mnie prześladowali w szkole pokazując, że mnie nie lubią, po latach bez problemu ukłonią się i pogadają. Wielcy kumple ze szkoły średniej czy tam gimnazjum, z którymi dzielę mnóstwo wspomnień nie powiedzą nawet cześć na ulicy.
 7. Pokazuje. Wystarczy wejść na profil tej osoby. Jak odrzuciła, to znika przycisk "Dodaj do znajomych". To jest dobra metoda, sam ją stosuję. Nikt mi wtedy nie zarzuci, że odrzuciłem. U mnie to samo. A jak ktoś wrzuci jakieś "poprawnie politycznie" rzeczy, to z miejsca usuń + blokada. Choć usuwanie nie jest zawsze konieczne, można wejść na profil i anulować subskrybcję. Ja mam u 80% znajomych wyłączone to.
 8. Zauważyłem bardzo częstą rzecz. Znam się z niektórymi ludźmi, np. w pracy, rozmawiam z nimi itp. Gdy wyślę zaproszenie do znajomych na FB, bardzo często widzę odrzucone. Co to za jakieś zjawisko. Przykładowo. Miałem jedną koleżankę w pracy, bardzo miłą. Wysłałem jej całkiem niedawno zaproszenie na FB. Odrzucone. Co jest z tymi ludźmi nie tak? Może to głupie, ale dla mnie jest to atak w moją stronę (chociażby dlatego, że innych z roboty ma w znajomych). To jest pokazanie komuś, że się go nie lubi. Czy taka patologia jest u mnie w rejonie, czy w reszcie kraju również?
 9. Zaraz niedługo. Dziewczyna akurat z dość daleka, jakieś 150 km ode mnie . Po prostu chciałem kontakt do niej, nic więcej, żeby pogadać. A co by było dalej to by się zobaczyło.
 10. Tylko, że na Instagramie nie da się za bardzo z kimś pisać (da się, ale tylko na mobilnej wersji), a na telefonie też się niewygodnie pisze.
 11. Witam. Ostatnio jak zagaduję do dziewczyn, to po chwili rozmowy nie chcą dać nawet Facebooka (imię i nazwisko). Czy już naprawdę tak ciężko o podanie nawet facebooka? Wczoraj na lodowisku zagadałem jedną, bo puszczała oczka i się uśmiechała. Rozmowa się kleiła, więc pomyślałem, może da jakiś kontakt np. fb. Stwierdziła że ma facebooka, ale mówiła, że się "dobrze nie znamy". Ech...
 12. Nasze laski są wiecznie niezadowolone, nieważne czy są z kimś czy same. Po ich wyrazach twarzy widać. Jedne to "nie patrz na mnie, frajerze", a drugie jakby wracały z pogrzebu. Zgodzę się z tym, że zajęte laski będąc ze swoim chłopakiem czy tam mężem często puszczają oczka lub się uśmiechają, a nawet próbują zagadywać. Bardzo nie lubię tego zjawiska (ostatnio to poszło do góry).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.