Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mgławica_Oriona

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Świetna

About Mgławica_Oriona

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Lewactwo, feminizm, gendery i inny rak z zachodu, 2. Dzisiejsze dziewczyny/kobiety, 3. Ludzie, którzy mają monopol na prawdę (że to właśnie - ...moja racja jest najmojsza!!), 4. Palenie papierosów przez ludzi wokół + przymus wdychania tego, 5. "Responsywne" strony internetowe (czyli strony robione pod wszystkie platformy) przez co na dużym monitorze używanie takiej "smartfonowo-tabletowej" strony jest uciążliwe i obciąża przeglądarkę, 6. Ludzie gapiący się w telefon 24h - nawet jak prowadzą samochód, 7. Gdy ktoś ciągle przerywa w połowie bądź przekrzykuje, 8. "Odbijanie piłeczki" czyli np. -Jesteś agresywny i wulgarny nie mam ochoty z tobą rozmawiać, -Nie to ty jesteś agresywny (mimo, że nawet głupiej "cholery" nie powiedziałem. Nie bo ty, chyba ty.. 9. Fałszywi ludzie 10. Chwast, perz w postaci pamięci o byłej dziewczynie, która po dziś dzień śni mi się po nocach, 11. Ludzie idący całym chodnikiem, ścieżką rowerową, ulicą, nie reagując na np. klakson, 12. Debile jeżdżący motorami z wyjętymi tłumikami i hałasem 120+ dB przez moją wieś, 13. Ciągłe zachmurzenie i oczojebne światła ze wszystkich stron (zajmuję się astronomią i obserwuję nocne niebo przez teleskop), 14. SUVy i inne krowy upośledzone do tego stopnia, że nawet utwardzona, żwirowa droga jest dla nich wyzwaniem i nigdzie nie idzie tym zaparkować, 15. Facebooki, instagramy, snapy itp. 16. Brak prywatności w sieci i wszędobylski przymus logowania, rejestracji i inna inwigilacja..., 17. Ludzie w pracy, w szczególności płeć piękna - kablowanie, plotki, hipokryzja itp., 18. Przedni hamulec w moim rowerze, 19. Celowe postarzanie elektroniki. 20. Konsumpcjonizm na 100% konsumentów - muszę to mieć.. taka moda..... bo tanio... bo 100000000 Hz odświeżanie ma telewizor .. i 4K !!! Muszę mieć SUVA, "somsiad" ma, to ja też muszę. Więcej nic nie przychodzi mi do głowy.
 2. Znajdzie się w Polsce, ale są 2 opcje: - jest zajęta - tak się wysoko nosi, że noskiem dosięga stratosfery.
 3. Bardzo dobrze, że coraz więcej widzi co się dzieje. Ale to nadal mało. Mam nadzieję, że w końcu bańka pęknie.
 4. Nie wiem dlaczego, ale zawsze jak oglądam jakieś materiały z tamtych lat, nawet nie 80' 90' ale wczesnych 2000, to mam wrażenie, że kobiety wtedy były bardziej "kobiece". Ich styl ubioru, poruszania się, uśmiech - coś czego dzisiaj ciężko dostrzec. Właśnie oglądałem ostatnio film o rozpadzie Jugosławii. Na samym początku pokazane są dziewczyny jak tańczą podczas rocznicy śmierci Tity. Są naprawdę piękne. Podobnie jest jak oglądam nie tylko filmy (bo wiadomo, że w filmach są specjalnie ładne kobiety), ale zwykłe nagrania, materiały z tamtych lat.
 5. Podobno jest taka wtyczka co się nazywa Stop HTML5.
 6. Ja dawno temu, w czasach złotej młodości pojechałem na rowerze do sąsiedniej wioski. Spotkałem tam taką dziewczynę, która mi się nawet podobała. Zauważyła mnie po czym szła w moją stronę (musiała przejść przez dom, bo była za nim, na podwórku. Więc podjeżdżam. Ale pomyślałem, że zrobię ją w konia Jak weszła do domu to natychmiastowo zawróciłem i włączyłem turbo :D. Patrzę w oddali - ona wyszła na drogę i szuka mnie patrząc w przeciwną stronę xD
 7. Mówisz o pracy w cywilu czy jako policjant? Ja pracowałem w wojsku, w WKU jako cywil - informatyk. Zdecydowanie nie polecam. Więcej papierologii niż samej informatyki. Traktują tam ludzi jak popychadło (zrób to, zrób tamto, tabelka w excelu mi nie dziaUa, nie wiem jak maila wysłać - przecież informatyk jest od tego....), trep się wydziera na mnie i to za całe 2000 zł/łapę. Myślę, że w policji jest podobnie. Jak chodzi o wynagrodzenie to jak mieszka się z rodzicami, blisko, to kasy wystarczy, ale żeby się samemu utrzymać to kiepsko. Do wypłaty czasem dojdą drobne nagrody i 13-tka.
 8. Co za kretyńska moda. Nosić okulary przeciwsłoneczne w styczniu czy nawet w marcu w pochmurny dzień i w ciemnym pomieszczeniu. Ludzie są coraz głupsi. Jaki jest cel noszenia tych pingli w styczniu w ciemnym pomieszczeniu? By uniknąć kontaktu wzrokowego? Więcej feminizmu, genderów i zachodniej zarazy drugiej dekady XXI wieku. Smartfony, portale społecznościowe i tumblery wyprały mózg naszych samic do zera. Kiedy to wszystko pierdyknie z hukiem i się zrobi reset? I będzie tak jak dawniej (heh, dawniej, chociaż jeszcze te 10-15 lat wstecz). Powinni wprowadzić zakaz noszenia tych czornych pingli od września do maja pod karą mandatu kilkaset-złotowego
 9. Witam. Napiszę post o tym co mnie denerwuje od ok. 4-5 lat. Mianowicie wyglądające tak samo dziewczyny, jakby ktoś zrobił Ctrl+C i Ctrl+V setki czy tysiące razy. Mowa tu o kobietach ubranych na czorno, czorne brwi, czorne, długie rzęsy białe/czorne buty. Żadnych kolorów nie widać tylko czerń i biel... Denerwuje mnie też moda na te pseudo-yntelygentne okulary zerówki. Jakaś głupia moda weszła (bo nie sądzę, by większość kobiet miała problemy ze wzrokiem) i nic nie widzę, tylko te dziewczyny wzorujące się na pseudo yntelygentki (a z inteligencją u nich to chyba każdy wie jak jest). Co druga wygląda tak samo. Nieraz mam tak, że mylę daną osobę z kimś znajomym, bo podobnie wygląda. Podobnie stylizują się mężczyźni na ulicach. Byle kiedy to ciężko płeć odróżnić. Kolejnym paradoksem jest styl tych ubiorów. Chude kobiety wkładają porozciągane, luźne koszule co dla mnie jest aseksualne wręcz, a kobiety bardziej "przy kości" ubierają czoorne, obcisłe legginsy, które niezbyt leżą. Rzeczą, które mnie wkurzają to włosy. Jak nie czooorne to oczywiście różowe albo fioletowe..... co to ma być do ciula wafla? Latem zaś wielkie, czooorne okulary na pół twarzy (o nich pisałem już w moich poprzednich postach). O powykrzywianych, księżniczkowatych twarzach/ustach również. Masakra jakaś. Smartfonizm, feminizm, czorno-bializm...... Jeszcze te 7-8 lat temu tego nie było. Albo nawet te 5-6. Bardzo dawno nie widziałem dziewczyny w ładnym, dopasowanym podkoszulku i spodniach. Albo takiej blondynki/brunetki w spódnicy w kwiaty... ech rozmarzyłem się.
 10. U mnie tak było: Kobiety wyszły sobie do domu 4 godziny wcześniej, dostały po kwiatkach itp. oraz była składka po 20 zł. W innych, podobnych instytucjach było nawet śmieszniej - płeć piękna miały po prostu dzień wolny..... Dnia mężczyzny oczywiście nie było bo "wypada w niedzielę hehe"
 11. Grzmi, tylko plastik nie przewodzi prądu
 12. Trochę mylisz pojęcia. Nigdzie nie jest napisane, że "nie można pomidora z ogórkiem zjeść, bo coś tam się wchłania". Trzeba tutaj zaznaczyć, że dawne jedzenie nie było tak nafaszerowane chemią (pryskanie, pestycydy, GMO itp.) jak dzisiaj. Jak chodzi o warzywa i owoce to najlepiej samemu uprawiać i nawozić naturalnymi składnikami. Te ze sklepu to są pryskane ciul wie czym... Przykładem są winogrona, bądź jabłka. Wyglądają na ogromne, duże owoce (bo faszerowane chemią), a smakują jak g***o.
 13. Chciałbym się wrócić 7-10 lat temu do czasów technikum i jeszcze istniejącej wtedy normalności (mniej smartfonów, genderów, feminizmu itp.)
 14. Kolejną rzeczą jest interakcja z dziewczyną. Zawsze zanim zagadałem do dziewczyny to chciałem nawiązać kontakt wzrokowy/odwzajemnić uśmiech. Jeszcze te 8-10 lat temu było to jak najbardziej możliwe. Obecnie, albo ciężko jest to zrobić (bo samica patrzy się albo w telefon, albo pustym wzrokiem w jednym kierunku), a gdy pójdę na Rambo i po prostu zagadam, powiem cześć -> ona nic, zero.... Parę lat temu to było nie do pomyślenia....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.