Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Grajek

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Świetna

About Grajek

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do taty też nie odczuwałem nigdy pogardy. Jeśli już to odczuwałem złość na to, że nie dba o siebie.
 2. Ja mam schorowaną babcie, która ma ponad 90 lat i nie odczuwam pogardy. Nigdy nie miałem w sobie takiego uczucia względem niej. Jeśli już to współczucie i troskę.
 3. Nie wiem czy uwierzysz, ale grałem w ''akcje'' w wieku 13 lat za pieniądze uzbierane od rodziny. Oczywiście we wszystkim pośredniczył mój tato, który też grywał, jak zresztą znaczna część mojej rodziny Najwięcej jednego dnia zarobiłem około 300zł na akcji HUTMEN (przy wkładzie początkowym około 2000zł) Dla dzieciaka (13lat) to mega sumka Ale na końcu i tak zostałem na minusie bo straciłem na akcji BUDOPOL(z tego co pamiętam) W tym okresie przeczytałem kilkukrotnie tę książkę https://maklerska.pl/produkt/jak-zarobilem-2-000-000-na-gieldzie-wydanie-ii/ Ciekawa, wciągająca. Polecam
 4. @leto możliwe, że masz racje sam jestem bardzo ciekaw co by było gdyby.
 5. Myślę, że to zależy od faceta. Jednemu będzie tego brakować, inny będzie miał na to ''wyjebane''. W tym przypadku robotę w moim odczuciu robi pozycja zawodowa, dzięki której czujesz, że wiele kobiet ma na Ciebie ochotę. Takich rzeczy nie da się nie zauważyć. Dzięki temu masz ochotę zrekompensować te ''straty'' z przeszłości. Gdybyś nie ta pozycja to byś tego zainteresowania nie odczuwał. Możliwe, że ten problem nigdy by nie zaistniał. Ale w sytuacji, która zaistniała (pozycja, status, partnerka) szukasz nowych bodźców bo pułapy na pozostałych poziomach zostały już zaspokojone.
 6. Ciekawa propozycja! Pytanie jakie są koszty takiego projektu i obrona przed atakami hakerskimi.
 7. @maggienovakTemat trochę zszedł na poboczne tory. A jak u Ciebie? Czy sytuacja w związku się poprawiła?
 8. Widać, ze jesteś czujny @Mosze Red i zacny temat Tak btw to trochę brakuje mi takich topików bo dobrze się to czyta!
 9. Cytując jeden z komentarzy. "Być kobietą, być kobietą...."wjeżdżać sobie w świeży beton....:)
 10. Niesamowite jest wręcz to jak jesteś zafiksowany na tym punkcie. U mnie pod względem moralnym masz dużego +, bo trzymasz się długo(a domyślam się, że to nie jest łatwe) i masz zamiar o tym powiedzieć małżonce. A... myślałeś może o rozmowie z psychoterapeutą?
 11. @Jan III Wspaniały czują w Tobie dyktatora. Pewnie dlatego 🤣 🤣
 12. @mac najgorzej, że wiele osób myśli, że te pieniądze dostają za darmo. A ludzie się już do tego przyzwyczaili(socjal) i jeśli partie chcą rządzić to nie ma dla nich odwrotu.
 13. @Mosze Red masz jakieś autentyczne historie o których jeszcze nie wspominałeś na forum?
 14. Witam, Bez zbędnych szczegółów. Jako, że moją pasją jest taniec poszedłem sobie do klubu potańczyć. Podbiła dziewczyna (smv 7) zagadała o jakąś pierdołę i zaczęliśmy tańczyć. W trakcie krótkiej konwersacji powiedziała '' Ja jestem inna niż wszystkie''. Około pół godziny po tym tekście wyłożyła mi się na tacy sugerując numerek. Odmówiłem milczeniem. Odszedłem. Naszło mnie takie pytanie. Czy według Was taka sytuacja to upokorzenie dla kobiety? Jestem również ciekawy jak w Waszych związkach panie reagowały na sytuacje kiedy Wy odmawialiście seksu. Czy spotykaliście się z akceptacją czy raczej z różnymi rodzajami manipulacji związanej z ów odmową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.