Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Grajek

Użytkownik
 • Ilość treści

  113
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

61 Świetna

O Grajek

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Potwierdzam, sam zmieniłem dietę, w tym często piłem soki warzywno-owocowe z wyciskarki. Nie biorę leków co najmniej 3 lata. Nie wierze w aż takie przypadki.
 2. Grajek

  Czas się pokazać

  Podoba mi się. Fajna barwa
 3. Nie wiem jak inni, ale jestem przekonany, że Marcin Szabelski ma na tyle duże umiejętności, co zresztą widać na jego filmach, że na pewno nigdzie nie musi uciekać
 4. Ja wręcz przeciwnie. Od dziecka traktowałem kobiety na równo, nie było taryfy ulgowej, poczynając od szkoły. Tylko, że mnie w domu nie było prania mózgu odnośnie kobiet, a filmy romantyczne (i inne pierdoły) były dla mnie zbyt przesłodzone, więc ten przekaz nie trafiał do mnie.
 5. Współczuje matki. Ale pewnie ma za swoje i ma świadomość, że nie jesteście za nią tylko za ojcem.
 6. Grajek

  Poziom witaminy D we krwi.

  Jeśli znajdziesz to chętnie zobaczę z racji tego, że czytałem, że przy niedoborach witaminy D zmniejsza się również poziom testosteronu. Chciałbym zobaczyć czy rzeczywiście taka korelacja występuje.
 7. Jesteś w trudnej sytuacji. Nie wiem na ile to ma sens i czy jest obecnie taka możliwość, ale ja bym spróbował wziąć dzieciaka do siebie (nawet siłą) i starać się mu pokazać słowem i czynem jak bardzo go kocham oraz usiłować przekonać, żeby nie wierzył matce, że tata jest złym człowiekiem. Przy okazji dobrze byłoby, żeby babcia/dziadek potwierdzili przy dziecku ''Bartku, nawet nie wiesz, jak tata Cie mocno kocha i mu na Tobie zależy'' Czym więcej osób mu to powie tym większa szansa, ze uwierzy i przestanie się Ciebie bać.
 8. A czy wspominałeś jej dobitnie, że dom jest Twój bo został wybudowany za Twoje pieniądze? Dom został postawiony w trakcie małżeństwa czy przed? Konsultowałeś się z prawnikiem?
 9. Grajek

  Śp. Lepper w UE

  Może już niedługo coś wyjdzie na jaw, a może jestem zbyt naiwny...
 10. Grajek

  Poziom witaminy D we krwi.

  Z jakiej firmy suplementujesz witaminy? Czy poziom testosteronu i wit D sprawdzałeś przed rozpoczęciem suplementacji? Poziom testosteronu w górnej granicy, ale to dobrze
 11. Grajek

  Poziom witaminy D we krwi.

  Chlorek magnezu doustnie? Nieźle Jeśli zamienisz na jabłczan magnezu i połączysz z sokiem to wypijesz ze smakiem
 12. Ja akurat nie stosuje diet węglowodanowych/tłuszczowych/białkowych bo większa uwagę zwracam na to jak czuje się po danym posiłku. Staram się więc jeść to po czym czuję się dobrze - po prostu. Aczkolwiek jestem ciekawy co spożywasz na tej diecie tłuszczowej i co uznawałeś za dietę węglowodanową bo można to rozumieć wielorako. Z jednej strony węglowodanami złożonymi będzie zdrowa kasza gryczana/jaglana, będą to owoce, warzywa, suszone owoce. Z drugiej strony za dietę węglowodanową można uznać pszenne białe pieczywo, pszenne bułki i wszelkiej maści słodycze.
 13. Bo są to wartości mierzalne i można to sprawdzić za pomocą odpowiednich mierników. Prześledziłem filmy ze sprzętem do badań pomiarowych i te normy są przekroczone. Pasma 2,4ghz i 5ghz są obsługiwane przez te mierniki. Jeśli chodzi o pasmo 5ghz to robią to już mierniki pół-profesjonalne/profesjonalne.
 14. Ciekawe czy tak rzeczywiście było. Wiadomo, że wielu z nas może pomylić przyczynę ze skutkiem bo często się mylimy i opieramy się na podstawie swoich ograniczonych informacji.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.