Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Grajek

Użytkownik
 • Ilość treści

  73
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

43 Świetna

O Grajek

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dlatego wole panie bez makijażu(jeśli już to bardzo delikatny). A sam makijaż kojarzy mi się m.in. z kompleksami, które owa panna chce zakryć. Oczywiście podnosi swoje smv i zwiększa potencjalnie wybór lepszych kandydatów, Ale to już każdy z nas przecież wie
 2. Jeśli nie znajdzie tego mieszkania to nie wyjdzie na prostą. Tak wiele czasu minęło i dalej mieszka w jakiejś szopie? Nie wygląda to obiecująco. A w mojej opinii to osoba, która sobie poradzi jeśli to mieszkanie dostanie. Na kanale jest dużo więcej osób, które otrzymują pomoc a są mniej wiarygodne od Adama. Oczywiście nie śledzę tego dokładnie, nie moje pieniądze, nie znam efektów pomocy pana Jacka, nie chce nikogo oceniać bezpodstawnie, ale to, że od tak długiego czasu nie może znaleźć mieszkania jest niepokojące.
 3. U mnie jest podobnie, ale mam słabszą wolę od Ciebie i nie zawsze udaje mi się dotrzymać postanowień. Docelowo mam zamiar przejść na weganizm z wyłączeniem jaj (ze swojej hodowli). U mnie zdrowie mocno na + , bardzo poprawił mi się stan cery po odrzuceniu nabiału. Samopoczucie też znacznie się poprawiło. Tak naprawdę to żadna filozofia. Masło zastępuje olejem kokosowym a mięso jajami. Jeśli miałbym wybierać co trudniej rzucić, mięso a słodycze. To zdecydowanie to drugie. Masz jakąś stronę z przepisami, z której korzystałeś po zmianie sposobu odżywiania i mógłbyś ją polecić?
 4. Grajek

  "Śmieciowa" woda

  Sam filtr, z mineralizatorem, dobrej firmy (amerykańskiej, chińszczyzny nie warto kupować), kosztuje minimum 600 złotych brutto. Do tego dochodzi montaż – od 150 złotych brutto i cena elementów hydraulicznych niezbędnych do podłączenia – około 50 złotych brutto. Sumarycznie uznajmy więc, że na początek trzeba w przyjemność posiadania superczystej wody zainwestować około 800 złotych. https://zaradnyfinansowo.pl/czy-filtr-odwroconej-osmozy-sie-oplaca/ Odwrócona osmoza to inwestycja, koszt początkowy urządzenia może wynosić około 1000 zł, ale stały dopływ do czystej wody i niezbyt wysokie koszty eksploatacji filtra rekompensują wydane na początku pieniądze. Dostępne są również filtry osmotyczne bardziej zaawansowane technologicznie, których cena wyjściowa będzie wyższa. Wszystko zależy od zasobów portfela i naszych wymagań. https://www.filtry-do-wody.info/odwrocona-osmoza/ Wszystko pewnie zależy od jakości.
 5. Wiesz co mi się nie podoba? Że w tej całej sytuacji masz łatkę ''chuja'' i w opinii otoczenia to Ty straciłeś. Rozpłakała się(a skąd wiesz czy nie celowo?) Twoja laska dalej jest z Tobą, a w razie rozpadu związku z jej winy(załóżmy, że Cię zdradzi) ma argument ''On się nade mną znęcał'' a jej koleżaneczki to oczywiście potwierdzą. Grunt przyszykowany(na wszelki wypadek), Celowo czy nie, patrząc na fakty to ona zyskała. Moim zdaniem niepotrzebna akcja na imprezie. Takie rzeczy najlepiej rozwiązywać na osobności.
 6. Rozmowa z człowiekiem, który nabawił się(jak twierdzi) problemów zdrowotnych od masztów telefonii komórkowej.
 7. Grajek

  "Śmieciowa" woda

  Najprawdopodobniej będzie jak mówisz. Koszt to około 1000 zł z tego co czytałem. Na jak długo wystarczy takie rozwiązanie i czy często trzeba coś wymieniać?
 8. Wywiad: Nie wiem czy tak post wygląda dobrze czy lepiej go połączyć.
 9. Wiem, rozumiem Cię. Jak byłem w podobnej sytuacji to postawiłem na: * Zdrowe odżywianie( wpływa pozytywnie na mental) * Sport (wpływa pozytywnie na mental) * Rozwój (musisz czuć, że się rozwijasz - wpływa pozytywnie na mental) * Pasja (poprzez pasje możesz poznać innych ludzi, wchodzisz wtedy w pewne środowisko i czujesz się akceptowany - wpływa pozytywnie na mental) * Podejście do życia( dystans do pewnych rzeczy, które dają CI dystans do życia(większa wyjebka na opinie otoczenia - wpływa pozytywnie na mental) * Szacunek do siebie i innych ( daje poczucie harmonii i wpływa pozytywnie na mental) I wiele innych rzeczy, których pewnie sam nie jestem świadomy. Każdy jest inny. Musisz znaleźć swoją drogę. Życzę CI powodzenia.
 10. W mojej ocenie problem wynika ze strachu przed opinią innych, braku pewności siebie i zaniżonej samoocenie. Mam racje czy się mylę?
 11. Grajek

  "Śmieciowa" woda

  Jak dużą zauważyłeś poprawę? Zastanawiam się w co zainwestować. To co wstawił bratmniejszy wydaję się całkiem rozsądne na początek.
 12. Fajnie mieć świadomość i obserwować pewne mechanizmy. Czysta przyjemność
 13. Ja tę w kroplach. https://www.ceneo.pl/60728608 W jedzeniu wit D jest naprawdę mało i trudno ją przyswoić. Najlepiej słońce a z okresie zimowym pozostaje suplementacja. https://akademiawitalnosci.pl/witamina-d-brakujacy-kawalek-twojej-ukladanki-zdrowia/ - polecam artykuł.
 14. Dobrze, że zadałeś te pytania. Możliwe że ten człowiek jest uczciwy, ale każda złotówka powinna być dokładnie rozliczona, tak aby ludzie widzieli na co idą ich pieniądze. A jest ich naprawdę dużo - coś koło 50k. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Czy wszystkie pieniądze mają trafić do potrzebujących. Czy pan Jacek pobiera pewną kwotę z tych pieniędzy za poświęcony czas, który wkłada w ten projekt?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.