Jump to content

Grajek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

173 Świetna

About Grajek

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym szukał czegoś w tym stylu https://www.otomoto.pl/oferta/honda-accord-2-0-vtec-156km-111tys-km-elegance-zadbana-bezwypadkowa-ID6BVU96.html? https://www.olx.pl/oferta/honda-civic-viii-z-polski-i-wlasciciel-138-tys-do-negocjacji-CID5-IDAFURr.html#3224815713
 2. Ja polecam dietę jak najmniej przetworzoną Na początek wyeliminowanie ''sztucznego'' cukru/ smażenia i czytania etykiet na produktach.
 3. @Hippie Bardzo ładne. Szczególnie nr 2
 4. Jeśli to byłby jednorazowy wyskok to jeszcze rozumiałbym dylematy(głównie ze względu na dziecko), ale jeśli to trwało kilka lat to nie licz, że po wybaczeniu on będzie Ci wierny. Trudno po czymś takim zaufać. Ja bym nie potrafił. Naprawdę uważasz, że jesteś w stanie? Czemu chcesz z nim być?
 5. @dobryziomek A może warto spróbować u pana Rafała Olszaka przez skype? Będziesz miał porównanie i wtedy zadecydujesz.
 6. @mac Czemu masz taką niską kaloryczność? 1500-1700 to naprawdę mało. Może to skutkować obniżonym samopoczuciem. Spróbuj zwiększyć chociaż chwilowo, abyś czuł, że jesteś najedzony. To mocno przekłada się na mental.
 7. @deomi Z tych, które podałaś najlepsze dla mnie to nr 4 i nr 1, aczkolwiek wydaje mi się, że na pewno możesz znaleźć coś lepszego.
 8. @alicja95 1:11 Istotny moment
 9. Mógłbym gotować. Ogarnąłbym temat ale osobiście kobieta, która nie potrafi gotować(przedstawiona z Twojego opisu)... no ja wiem, ujmę to tak, gorzej rokuję Jakby nie potrafiła gotować to myślę, że byśmy się podszkolili Dla wspólnego dobra ?
 10. @Obliteraror też bym się zawiódł takim zachowaniem. Zrobiłeś coś od serca a dostałeś kopa w dupę. Przykre. Zapamiętałbym to już na zawsze i kwiatów nigdy nie wręczył. Jak najbardziej rozumiem i gratuluję konsekwencji.
 11. W ''mojej pasji'' są kobiety lepsze ode mnie(o wyższych umiejętnościach) Można z nimi na ten temat porozmawiać i widać, że to lubią. Ich się raczej na istagramie nie znajdzie
 12. Tylko, że naprawdę są osoby, które nie mają pojęcia o szkodliwości cukru. Dla takich osób to byłoby przydatne. A każda osoba w duchu i tak podejmuje decyzje i jest odpowiedzialna za swoje zdrowie i za siebie. Poza tym jeśli ktoś ma świadomość, że cukier jest szkodliwy to raczej takie komunikaty ''cukier jest szkodliwy dla zdrowia'' itp będzie ''negował'' ''uodparniał się''. Po prostu się przyzwyczai(tak samo jak z napisami na papierosach) i nie będzie to miało większego znaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.