Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wilczek

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Świetna

About Wilczek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

148 profile views
 1. @ZamaskowanyKarmazyn jeśli zrobiłby to bez wahania to i tak byłby stanowczy, to może i by nie zmieniła
 2. @Imbryk zależy od czego? @DanielS my jako mężczyźni zauważamy tę lekkomyślność, a kobiety? Czy widzą tylko "stanowczość"? Czy może faktycznie, jeśli przegrywał by ktoś z ich rodziny to by już miały dosyć takiego szybkiego podejścia?
 3. @balin mówią, że o gustach się nie dyskutuje @Analizator ja na miejscu gościa bym się zastanawiał w miarę możliwości, ale czy takie właśnie działania jak tego gościa z TV oznaczają dla kobiet stanowczość?
 4. @leczo w niektórych sprawach warto się lepiej zastanowić i pomyśleć, np nad jakimiś inwestycjami, ale chodziło mi tutaj właśnie o kontekst relacji damsko męskich. @Imbryk no mogłoby być coś podobnego, lecz nie w takich słowach. Plus mojej mamy jest taki, że nie wyzywa nikogo z rodziny za złe decyzje, wyrazi własne zdanie, ale nie zdarzyło jej się, żeby kogoś za to obrażać. Ale podejrzewam, że w stosunku do kobiet, które są ileś lat w związkach masz rację.
 5. Witam! Nie wiedziałem gdzie założyć ten temat, więc jeśli będzie to nieodpowiedni dział to z góry przepraszam. Ostatnio siedziałem przy obiedzie i oglądałem pewien teleturniej, w którym trzeba wybierać odpowiedzi na postawione pytania. Był tam gość, który nie zastanawiał się nad odpowiedziami, tylko od razu ich udzielał (sporo z nich było błędnych) i wtedy moja mama powiedziała, że jest to stanowczy facet. Stąd ten temat, czy dla kobiet stanowczy facet to ktoś kto wybiera bez wahania, nawet jeśli wybierze źle? Wtedy konsekwencje wyboru nie mają dla nich znaczenia bo szybko się zdecydował? Pozdrawiam braci
 6. @Tim2049 no myślę, że to dobry pomysł, chyba, że nie będzie chciała iść ale no to już nic na to nie poradzę, jej decyzja.
 7. @TheFlorator opory były przed tymi wszystkimi rzeczami, ale je przełamałem, powoli i krok po kroku, i teraz już wychodzi normalnie, bez stresu (przynajmniej z mojej strony) a dziewczyna też nie wygląda na jakąś zestresowaną. @imprudent_before_the_event przepraszam bracie, myślałem, że będzie wiadomo o co chodzi, tak więc prostuje, że wszystkie 5 punktów, które opisał @TheFlorator jest obecnych
 8. @TheFlorator wszystkie 5 punktów, które wypisałeś są, nie ma tylko tradycyjnego seksu, i dziewczyna jest dziewicą, więc tak wszystko się zgadza.
 9. @TheFlorator ja po prostu mówię na to pieszczoty, myślałem, że każdy się połapie, ale faktycznie muszę zacząć pisać precyzyjniej bo później są niedomówienia...
 10. @Rexer tak są i handjoby i pieszczoty ustami także jakoś mega pokrzywdzony nie jestem, a ona sama mówi że jej się to podoba.
 11. @PatZz jeśli by nie była dziewicą to okej, mógłbym tak zrobić, ale jest więc mogę poczekać, dawać emocje i sam przy tym korzystać i spędzać fajnie czas, bo oprócz seksu robimy też parę fajnych rzeczy, które umilają mi to czekanie. Btw tak mam tego świadomość, że ktoś może przyjść, powie dajesz albo spierdalaj i ona mu da, ja tak zrobię za dwa miechy, jeśli nie dotrzyma danego słowa, albo nie zdarzy się to wcześniej. Mam też świadomość tego, że mogę dostać kopa w dupę, jak zjawi się ktoś lepszy, bo tego nigdy nie wiadomo. Jeśli tak się stanie to trudno, nie rozwali się z mojej winy, ja będę miał nowe doświadczenie i zakoduje w głowie, że nie warto czekać. Narazie nie mogę tego stwierdzić po moim doświadczeniu, ani po opini braci bo są różne, i każdy z nich może mieć rację, stwierdze to za jakiś czas. Jeśli bracia mówiący, że nie warto czekać mają rację, to wtedy im podziękuję i przeproszę, że dawali rady a ja nie słuchałem. Jak rację będą mieli bracia mówiący że warto czekać, również im podziękuję. Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo wdzięczny za każdą radę, bo mogę z nich wiele wynieść na przyszłość. Takie jest moje zdanie na chwilę obecną, i prawdopodobnie będzie się zmieniać wraz z rozwojem wydarzeń. @Rexer my całowanie i inne przyjemne rzeczy robimy, ze spotkań wracam zaspokojony i ona też, tylko klasycznego seksu nie mamy jeszcze za sobą. Jak gadałem z nią o tym, to mówiła że najbardziej boi się tego, że guma może się zsunąć albo pęknąć. Tyle, że bać to ona się będzie zawsze póki tego nie spróbuje.
 12. @suski @SSydney no jeśli chodzi o chłodnik to dziś już jest, z przyczyny którą opisałem wyżej bądź na poprzedniej stronie. Były już 3 telefony, i kilka wiadomości, nie odbierałem i nie pisałem, zobaczymy co będzie jutro. Możliwe że te wszystkie problemy dlatego, że w jakimś stopniu jestem cipą w tym związku bo nie mam doświadczenia, myślę, że z biegiem lat się to zmieni. Natomiast jeśli nie jestem najlepszą partią, a ona ciągle ze mną jest to widocznie lepszej na razie nie ma. Z drugiej strony w każdym związku może się trafić lepsza partia i związek może się rozpaść.
 13. @Ragnar1777 jedną koleżankę znam osobiście, a resztę tylko ze słyszenia. Odnośnie domówki narazie cicho, nie wiadomo nawet czy się ona odbędzie.
 14. @suski masz jakiś pomysł jak dać takiego kopa? Już wiem, że mogą być filmy, i różne pieszczoty ale obiawiam się że w tym przypadku może to nie wystarczyć. Jeszcze zostaje kwestia mindsetu, myślę, że powinien być taki: chcesz to okej, nie chcesz też dobrze.
 15. @Feniks8x no zerwać to bym z nią nie chciał, poczekam te dwa miesiące i będę robił to co dalej, jeśli się nie uda to trudno zawsze nowe doświadczenie. A teraz pytanie czy próbować wcześniej coś z seksem jak będą emocje czy czekać tyle ile było zaplanowane? Bo tak jak mówisz gra jest warta świeczki, a ten związek jakoś mega zły nie jest, laska się stara, nawet dziś rano do mnie dzwoniła więc no... A z tą koleżanką nie sądzę, żeby się znały bo propozycje koleżanka składała już zanim miałem dziewczynę, ale jakoś nie miałem ochoty wtedy korzystać. @Feniks8x teraz pytanie jak się zabrać do tego, bo nawet jak będą emocje, a zacznę zakładać gumę to laska przeanalizuje i wyjedzie z argumentem że mieliśmy czekać. No chyba, że zrobię tak że nie będzie zadawać pytań tylko wyjdzie to naturalnie, w co wątpię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.