Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Helena K.

Użytkownik
 • Content Count

  174
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

168 Świetna

3 Followers

About Helena K.

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. To moje pokolenie, pokolenie mileniasów. Czuję się jak w zoo jak na to patrzę. Jestem kompletnym zaprzeczeniem tego. Jednak się da. To możliwe bo kobiety są mniej inteligentne. Jeśli większość tu to mężczyźni to dobrze o tym wiem Panowie nic się nie chwalicie, że to forum to skrzydło mensy 😁
 2. O, masz to bardziej skomplikowane niż myślałam 😁 Ja bym się nie zorientowałam czy to pierścionek zaręczynowe czy też nie, może kolega też. Myślę, że pierścień może być tu najmniejszym problemem, chyba, że się prznałaś, że to zaręczynowy. Jeśli chcesz kontynuować relację to swoją postawą zakomunikuj, że ten etap skończony. Wykaż zaangażowanie i nie wspominaj byłego, jeśli pojawią się pytania, na które odpowiedź może się wydawać kontrowersyjna to mów zgodnie z prawdą, jak jest. To przybliży Tobie, a przede wszystkim jemu na czym stoicie. Jak ma wyjść to wyjdzie, jak nie to nie zmarnujecie sobie nawzajem czasu.
 3. @Cortazar chylę czoła przed Twą twórczością, jest talent, jest niewymuszony humor, jest błyskotliwe ubieranie w słowa rzeczywistości. Aplauz dla Pana. Mam nadzieję, że będziesz dalej podążać tą drogą, bo jest naprawdę dobra 😁
 4. O, nigdy nie wpadlam, zeby wyguglować te symbole, dzięki! Jestem kobietą, więc trzepanie zadanek logicznych traktuję jak rozrywkę umysłową, nie doświadczę jej życiowo, dla mnie to abstrakt. Zresztą czy jej założenia sprawdzają się w życiu? Pewnie tak,ale jak wchodzisz do skali makro lub mikro to gdzie tu jej racja bytu? Nurtuje mnie, a widzę, że są tu spece, jak systemy logiczne istnieją obok siebie, to się nie wyklucza, tak dla laika na chłopski rozum?
 5. Wrzućcie jakiś dobry skrypt z logiki tutaj, to wszyscy się obeznamy z tematem 😁. W rezerwacie to sie może przydać 😁
 6. Przestań odbierać wszystko tak do siebie. Piszę jakie mam zdanie, które jest w opozycji do Twojego, a Ty zamiast przejść obok, to prostujesz, dementujesz, no po co? Obchodzi Cię to tak bardzo? Nie? To przestań się tłumaczyć.
 7. Czemu Ty się tak rzucasz? Czemu Cię obchodzi moje zdanie w ogóle? Czemu czujesz, że musisz się przede mną tłumaczyć z czegokolwiek? Czy chcesz przekonać mnie czy może bardziej siebie? To, co przytoczyłaś to nie są marzenia, to są cele. Marzenia to coś więcej dla mnie niż check lista, one mówią o jakimś sednie "ja", jak ktoś myśli, jak postrzega świat. Marzenia nie muszą być realne, ba, nawet dobrze byłoby gdybyśmy mieli odwagę puścić wodzę fantazji będąc ze sobą sam na sam, ale do tego wpierw trzeba umieć samemu ze sobą przebywać. Marzenia to- jak określił to Rnext- temat nieco pornograficzny. W kontekście tego, co napisałam wyżej można zrozumieć dlaczego. W Twoich postach przewija się względny wobec Ciebie punkt odniesienia, albo jest to jakaś osoba, gruba osób, albo abstrakcyjna norma "jak na polskie warunki", to daje wrażenie, że gdyby nie świat zewnętrzny Twoje jestestwo rozpadłoby się w drobny mak. Musisz odnieść siebie i swoje sukcesy, do czegoś, żeby poznać ich wartość. To trochę smutne, dla ludzi z zewnątrz, dla Ciebie pewnie nie- bo tego nie zauważasz. Pieniądze są przyziemnym marzeniem i nigdy nie będą dla mnie celem samym w sobie, mogą być ewentualnie środkiem, ale i to nie jest takie oczywiste, To, co robię na co dzień warte jest dla mnie ze względu na satysfakcje niż gratyfikacje pieniężne. Na publicznym forum, zupełnie o to niepytana, piszesz o swoich zarobkach. Jak mamy to odebrać? Fajnie, ale to nic nie znaczy, nie ma dla mnie wartości, nie rośniesz ani nie malejesz w oczach, piszesz o tym, bo ważne jest to dla Ciebie, i gitara. I proszę, nie zaśmiecaj mi skrzynki na privie.
 8. Schematyczny status constans. A przedstawiasz jakbyś osiągnęła najwyższy szczyt egzystencji. Bo to jest tak, że to co dla Ciebie jest sufitem, dla innych może być jedynie podłogą. Chociaż to całkiem fajna sprawa cieszyć się zwyczajnym życiem.
 9. Tak prawda, pomieszalam pojęcia nadwagi z otyłością, zbyt uproscilam. Najmniej jednak główną myślą, którą chciałam przekazać jest koleracja między powikłaniami zdrowotnymi nieprawidłowej wagi tj. cukrzyca, a zamożnoscią społeczeństwa.
 10. @Adams Zestawienie jakie znalazłam jest no open access, tu są dane statystyczne z lipca 2019 roku, co trzecia osoba jest otyła, w ciągu 4 lat liczba zachorowań na cukrzycę, która jest pokłosiem otyłości wzrosła trzykrotnie (sic!) http://www.kuenselonline.com/one-in-three-bhutanese-overweight-finds-study/ Muszę poprawić, to były dane o otyłości wśród dzieci.
 11. Obrączka na palcu, dziecię, domek. Tak, znamy ten schemat. Marzenia 90% kobiet na tym padole. Ja nawet 10% marzeń nie spełnie, musiałabym żyć 250 lat 😁
 12. Chyba się zgodziłyśmy, że leki OTC i suplementy to główny generator zysku, prawda? O tu powyżej.
 13. Moja szósta czakra mówi mi, że @ewelina przeprowadza w rezerwacie ezoteryczny blitzkreig. 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.