Jump to content

Helena K.

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

657 Świetna

5 Followers

About Helena K.

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

3,325 profile views
 1. Mes culpa, rzeczywiście ma. Co nie zmienia faktu, że dezaktywacji jako takiej nie ulega, bo receptorowy jest jego mechanizm wnikania do komórek (te białeczka tam wystają ponad osłonke), niemniej tym bardziej winno to nakłaniać do mycia rąk. Bardziej chyba przekonać się nie da.
 2. Nie wszystkie, ten nie. Odłuszczające środki takie jak mydło i spłukiwanie pod bieżącą wodą zapobiega przyleganiu i przenoszeniu drobnoustrojów w kontakcie oraz do wrót zakażeń (śluzówki). Ot, cała filozofia.
 3. @Ważniak rozgromiłeś mój wpis, kładę uszy po sobie (ale tylko trochę). Obserwując rzeczywistość z perspektywy młodych dziewczyn jasno widać korelacje między liczbą fatygantów, a wzrostem pewności siebie i zazwyczaj powodzenie nie jest uwarunkowane ponadprzecietnym rozwojem osobistym, a atrakcyjną fizjonomią. Dbanie o formę jako pochodną zdrowia- co do tego zupełnie nie mam zastrzeżeń, ale jest taki moment w metryce, że wśród rówieśników zdrowy, ale przeciętny wygląd i olej w głowie często przegrywa z bogato zdobioną wydmuszką. Taki komunikat zwrotny dostajemy, wnioski z tych obserwac
 4. Ok. Poprawiam: "Chcecie nam wmówić, że bez instalacji tindera i wałkowania tabunów facetów na randkach, jesteśmy na ostatniej prostej do przejścia przez ścianę jako bezdzietne i niezamężne, a dalej tylko mogiła?"
 5. Jeszcze odnosząc się do pierwszego postu @Ważniak. W całym tym kołowrotku nie miałabym czasu wcisnąć 3 randek dziennie, ani nawet 3 tygodniowo. Chcecie nam wmówić, że bez instalacji tindera i wałkowania tabunów facetów na randkach, jesteśmy na ostatniej prostej do ściany? No bez jaj.
 6. No patrz. Ja usłyszałam to wiele razy, jestem towarzyska, a rzadko gadam o bzdetach i nigdy nie biorę udziału w przekrzykiwanych dysputach ( jeszcze zależy, co uważamy za bzdety). Proszę nie sprowadzać ekstrawertyków do poziomu niżej. Osobiście lubię ludzi, bo mnie ciekawią.
 7. Gdybym nie miała własnego oleju w głowie, to czułabym się jak przegryw. Całe życie albo w sporcie albo w książkach, ściana blisko, a ja nadal bezdzietna panna. No usiądź i płacz. Dzięki Bogu, że trenowałam skok w wzwyż, może przy dobrych wiatrach uda mi się o tyczce tę ścianę przeskoczyć ?. Wymagania wyśrubowane dla pań. Dla panów obowiązują podobne? Bo Himalaiste w tym całym tłoku to ja jednego w życiu spotkałam, na 27 lat istnienia.
 8. Czemu uważasz, że jest to kontrowersyjne? Normalna sprawa, po przesycie. Może ostatnio miałaś zbyt dużo emocji i to taki efekt z odbicia teraz, musisz się wyciszyć i odpocząć. Ja mam bardzo małą grupę z ludzi, z którymi się regularnie kontaktuje, a która całkowicie wysyca moje potrzeby interakcji. Nigdy nie czułam się zmęczona ich towarzystwem. Może warto się przyjrzeć czy ludzie wokół Ciebie rzeczywiście Ci pasują, czujesz się z nimi komfortowo, bo jeśli nie to oni też z pewnością odczują ten dyskomfort, po co się tak szarpać?
 9. Musiałam wyguglować ten minerał, żeby zrozumieć analogię: "Jest szeroko rozpowszechniony, czasami tworzy duże wystąpienia o charakterze złóżowym"* * źródło dla dociekliwych: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jaspis ?
 10. x- minut to nie widełki przedwczesnego wytrysku. Chyba, że x=1, to wtedy tak (ale "minut" to jednak liczba mnoga)
 11. Jak najbardziej rozumiem. Przecież doskonale jestem w stanie egzystować samodzielnie, jednak wchodząc w relacje nie oczekuję że partner będzie moim prostym odbiciem. Gdyby tak było mogłabym stworzyć związek z drugą kobietą, ale z pewnych względów ciągnie mnie do mężczyzn, bo są między nami różnice, które mogą sie wzajemnie uzupełnić. W tym kontekście o tym mówię, czy Ty to też tak rozumiesz? P.s. nie jestem w stanie zrealizować całkowicie swojej kobiecości bez przestrzeni, którą stwarza mi odpowiedni mężczyzna. Nie mam na myśli tu stereotypowych działań spłycanych
 12. Mialam wrażenie po przeczytaniu Twojego komentarza, że sama chcesz się postawić w takiej roli. To, co napisałaś powyżej dla mnie brzmi nieco agresywnie. Dobrze, że umiesz skręcić szafkę, myślę, że większość ludzi może temu podołać. Gdzie ma Cię uzupełniać Twój hipotetyczne partner jak jesteś zupełnie samowystarczalna? Udostepnisz mu część swojej przestrzeni życiowej? Może uszczkniesz mu chociaż obszar własnych uczuć czy uwagi, chyba, że tu również działa perpetum mobile? Żebyś mnie dobrze zrozumiała, nie mówię o tym, że masz być czy grać nieporadną kobietę, ale nie trzeba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.