Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Helena K.

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  442
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

483 Świetna

3 Followers

About Helena K.

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

958 profile views
 1. No tak, mogłam się zorientować, że ktoś to na to wpadnie. Całkiem niewinny fetysz 😁.
 2. No i to jest życie na krawędzi i szaleństwo na miarę moich możliwości! Gdzieś to przeoczyłam, a dodaje otuchy, że nie tylko ja jestem tak szalona (czasem do lodów dodaje nawet łyżeczkę dżemu!) piąteczka😁😁.
 3. Shit happens. Byleby nie obudowywać tego w emocjonalną otoczkę. Zostawiasz i idziesz dalej. No, ale są i tacy, których rollercoaster w życiu kręci najbardziej, jak nie będziesz chciała to nie wysiądziesz.
 4. Otóż to! Niezależnie czy się gubię w lesie, gotuje mleko na śniadanie czy działam w ekstremalnej sytuacji 😁
 5. Z przymrużeniem oka, nawet mnie nieco śmieszy to przerysowanie cech 😁.
 6. Z ciekawości zajrzałam na te stronę. Wyszło, że jestem reflektorem, bez żadnego centrum energetycznego. Te diagramy zawierają mnóstwo informacji, zupełnie nie mogę ich jakoś skonsolidować, dzięki @crystal, że uporządkowałaś ten chaos informacyjny w przystępny sposób.
 7. O nie, taką puszkę trzeba otwierać na otwartej przestrzeni żeby przeżyć. Jednak większość mężczyzn nie kończy zgonem w łóżkowych pieleszach, to jednoznacznie dowodzi, że ta teza nie ma racji bytu 😁.
 8. Można, aczkolwiek nie określiłabym tego jako "wychodzenie", a zdobywanie zainteresowania. Można to potraktować jako eufemizm, kwestia interpretacji i perspektywy. Będąc sama, niespecjalnie zainteresowana bliższą relacją partnerską, trafił mi się chłopak, który po pierwszej odmowie na kawę nie odpuścił i subtelnie drążył temat. Po paru "przypadkowych" rozmowach dałam się zaprosić na spotkanie. W trakcie zorientowałam się, że to bardzo ciekawy, inteligenty człowiek, byliśmy ze sobą przez 4 lata. Nie trzeba fanfar i confetti z nieba podczas pierwszego spotkania, czasem to się rozciąga w czasie.
 9. Nie rozumiem bruleski, nie ma ona dla mnie wydźwięku ani erotycznego ani kabaretowego, jest miałka, no ale to rzec gustu. Polecę banałem, ale uważam, że Rita Hayworth rusza się o wiele lepiej, bardziej zwiewnie i efemerycznie https://youtu.be/qyYiO51peVc.
 10. Wyciągam wnioski z Twoich wypowiedzi. Do obrażania jeszcze daleko.
 11. @tamelodiaWiększość osób ma schopenhauerowski okres do przejscia w życiu, ale on się kończy, dobrze żeby się skończył, bo ileż można trwać w tym samym stanie. Z boku wygląda to jak wpisy zgorzkniałej baby, a przecież jesteś młodsza ode mnie, energia i witalność powinna się wylewać z Ciebie hektolitrami. Przejmujesz się na wyrost, to nie wniesie nic konstruktywnego do Twojego funkcjonowania, jedynie zafiksujesz się niepotrzebnie na jednej wizji i nie dostrzeżesz okazji jakie stwarza Ci życie. Z perspektwy retrospekcyjnej, szkoda tych zmarnowanych szans w życiu.
 12. Czaisz ironię czy nie czaisz w końcu? Zdecyduj się. Dziewczę, Twój dwupak szarych komórek ma jakieś zakłócenia na linii. Naprawdę, już miałam nadzieję, że idzie ku lepszemu.
 13. Więc jak ma się ta wstawka o oglądających się kobietach do stwierdzenia, że między innymi dlatego motylki szybko nie odlecą? Czy wtrącenie od niechcenia, żeby podbić swój piar? 😁
 14. A jak straci kończyny w wypadku albo zmieni się kanon urody i zmniejszy się liczba chętnych dziewuch to motylki się ulotnią szybciej wtedy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.