Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Aram

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Świetna

About Aram

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

197 profile views
 1. Dokładnie, jestem tego samego zdania bo nawet jeśli jakiś znikomy procent dzieci ucierpiałby na skutek wprowadzenia takiego prawa to i tak oszczędziło by to znaczną większość dzieci przed widmem rozwodu swoich rodziców co na pewno pozostawiłoby trwały ślad w ich psychice na resztę życia. Jakie są efekty późniejszego dorastania takiego dziecka chyba nie muszę przypominać, (zresztą kiedyś ktoś tu na forum wkleił jakieś statystyki że robiono gdzieś tam badania i wyszło że wśród skazanych za gwałt głównie przodowali więźniowie którzy w dzieciństwie byli wychowywani przez samotne matki). Podsumowując, to zniesienie obowiązku alimentacyjnego oprócz tego że uratowało by dużą ilość rodzin przed rozpadem a dzieci ocaliło by przed nieszczęśliwym dzieciństwem to jednak największą korzyść na tym wszystkim odniósł by nasz naród, gdyż raz że takie dzieci z rodzin wychowywanych przez matkę i ojca są o wiele bardziej szczęśliwsze niż te które pochodzą z rozbitych rodzin więc w momencie kiedy wejdą w dorosłe życie jest większa szansa że ominą szerokim łukiem przeróżne nałogi takie jak alkohol, papierosy, narkotyki itp. A w dodatku nie będą się borykać z problemami psychicznymi. Drugą korzyścią jaką przyniosło by to prawo byłaby selekcja naturalna. Kobiety wybierałyby tylko tych mężczyzn którzy sobą coś reprezentują, są przedsiębiorczy i rokują dobrze na przyszłość, a więc cała reszta psychopatów, różnego rodzaju meneli, sebixów i bad boyów byłaby zepchnięta po za nawias. Ich szanse na reprodukcje znacznie by zmalały a to z czasem odbiło by się pozytywnie na kondycji naszego narodu.
 2. Ja z kolei uważam że powinno się znieść całkowicie obowiązek alimentacyjny na dzieci, wtedy kobiety nie odpierdalałyby takich numerów swoim mężom bo każda miała by na uwadze że jak nie będzie szanować swojego męża i on odejdzie to wtedy zostanie z niczym. Nie mówiąc już o karynach i tych wszystkich "kobietach wyzwolonych" szukających nieustannie przygód z coraz to nowymi partnerami. Taka jedna z drugą to dwa razy by się dobrze zastanowiła nim siadła by komuś na bolca- zaciąży to zostanie z niczym. Wiem że brzmi to strasznie zważając na fakt że takie dziecko nie jest niczemu winne i w tym przypadku zostało by bez środków do życia, ale pomyślcie tylko ile korzyści by to przyniosło dla społeczeństwa. Raz że zmusiło by to kobiety do wybierania mężczyzn tylko tych co sobą coś reprezentują, a więc szansę na reprodukcje mieli by tylko ci faceci którzy mają wykształcone jakieś dobre cechy np. Są odpowiedzialni, wierni, posiadają jakieś kwalifikacje co z góry czyniło by ich lepszą partią dla potencjalnej samicy niż np. taki Bad Boy/Patol przy którym nie ma gwarancji czy zechcę on później łożyć na wychowanie swojego dzieciaka. A po drugie to rodziny by się nie rozpadały bo kobiety by dbały i starałyby się aby zatrzymać przy sobie faceta.
 3. Myślę że tam w Showmaxie ktoś dobrze sobie to przemyślał że wojna z fanami Blok Ekipy przyniesie im więcej strat niż pożytku. Gdyby szybko nie dogadali się z Walaszkiem to zapewne mieliby już zalane wszystkie swoje konta pocztowe spamem od kilkunastotysięcznej armii sfrustrowanych fanów jego seriali a znając zamiłowanie naszych rodaków do hejtu to mogłoby być nie wesoło. Tutaj na przykład na takim kanale "Blok Ekipa +" już na drugi dzień od zamknięcia kanału "Spinki" ogłoszono konkurs na Diss na Showmaxa.
 4. Wygląda na to że usunięto mu kanał za rzekome naruszenie praw autorskich. Link do artykułu: http://www.apynews.pl/oficjalny-kanal-blok-ekipy-usuniety Niewiem o co tu chodzi ale napewno na jego miejscu bym się mocno wkurwił zwłaszcza że miał grubo ponad milion subskrypcji, miejmy nadzieję że wkrótce sprawa się wyjaśni i kanał wróci na YT.
 5. Niemcy to mistrzowie intrygi jest to taki sprytny i przebiegły naród który nie raz już pokazał jak potrafi się dobrze zorganizować i skutecznie walczyć o swoje interesy. Weźmy przykładowo takie dwie przegrane przez nich wojny światowe: Po pierwszej wojnie mimo narzuconego na nich traktatu wersalskiego potrafili się jakoś zorganizować i odbudować po cichu swoją armie tak że żaden z zachodnich obserwatorów tego nie zauważył. Po drugiej wojnie mimo totalnej klęski i okupacji kraju przez trzy mocarstwa w dość krótkim czasie byli w stanie odbudować swoją gospodarkę i przegonić ekonomicznie Wielką Brytanię która tą wojnę wygrała. Czy to o czym mówi ten koleś w tym filmie jest prawdą tego nie wiem ale znając ich poczynania historyczne można odnieść wrażenie że jest to całkiem prawdopodobne.
 6. Pewnie to jakaś lewaczka która dla fejmu w swoim lewicowym środowisku zdecydowała się wyjść za mąż za takiego Trynkiewicza lub co bardziej prawdopodobne musi mieć ona coś nie równo pod sufitem. Bo co jak co ale nie powiecie mi chyba że taki Trynkiewicz ma powodzenie u kobiet? Większość kobiet za to co zrobił będzie czuła do niego wstręt i obrzydzenie. Według mnie jest całkiem prawdopodobne że ta cała historia może być sprytną manipulacją tej Pani co napisała tą książkę aby w ten sposób wyciągnąć gruby hajs ze sprzedaży tych książek od poruszonych tym tematem ludzi. Gdybyśmy żyli w normalnym i zdrowym społeczeństwie to jeśli faktycznie trafiła by się taka chora psychicznie kobieta która zdecydowała by się wyjść za mąż za takiego zwyrodnialca to nikomu by nawet nie przyszło do głowy żeby robić z nią wywiad a tym bardziej pisać książkę na temat ich "miłości" choćby dla tego aby uszanować pamięć rodzin jego ofiar. Myślę że ta kobieta która zdecydowała się opisać ich historie powinna zostać potępiona społecznie aby dać jasny sygnał innym pseudo dziennikarzom że pewnych tematów nie powinno się poruszać, ale i tak wiem że tak nie będzie a jej książka odniesie zapewne duży sukces co tylko pokazuję że jako gatunek ludzki upadliśmy już tak nisko.
 7. TubeMate kiedyś było fajne lecz teraz coraz więcej filmów/muzyki nie ściągniesz z niej bo są chronione prawami autorskimi. Polecam aplikacje VidMate ściągniesz z niej każdą muzykę nawet tą chronioną prawami autorskimi.
 8. Mógłbyś szerzej to wyjaśnić? Zmieniłem w ustawieniach na ciemny motyw i lipa blokując ekran dalej wyłącza mi YT.
 9. To wszystko wygląda jak scenariusz z kiepskiego pornosa. Albo ta koleżanka twojej matki naoglądała się Brazzers i teraz fantazjuje aby zaliczyć syna swojej "przyjaciółki" albo chcę w ten sposób upokorzyć twoją matkę i zemścić się na niej za coś... Ja bym w to nie wchodził, nie pomyślałeś o tym jaka niezręczna to będzie sytuacja gdy po tym wszystkim ona znowu zechce odwiedzić twoją matkę? Będziecie przykładowo siedzieć razem przy stole a ona cały czas będzie się do ciebie usmiechała i gdy nadarzy się ku temu okazja bo np. Zostaniecie na moment sam na sam to ona zacznie się do ciebie dobierać a to wszystko pod jednym dachem razem z twoją matką. Nie wiem jak Ty ale ja napewno czułbym się wtedy nie swojo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.