Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1777
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dyletant last won the day on November 24 2019

dyletant had the most liked content!

Community Reputation

1203 Świetna

1 Follower

About dyletant

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1944 profile views
 1. Gdyby był typem bez uczuć to by tu nie pisał, bo nawet by nie wiedział o takich miejscach jak to.
 2. Na ilu forach zadałaś to pytanie? Dlaczego akurat nurtuje cię to do takiego stopnia, że pofatygowałaś się o rzeczy, których kobiety na co dzień nie robią? Dlaczego tutaj?
 3. Czytałem tu różne historie, łącznie ze swoją, więc odpowiem kolokwialnie: nie rokuje na nic dobrego, to zepsuty owoc życia czyjegoś amen.
 4. Mówisz oczywiście o 2020 roku? Kiedy ja rżnąłem moją laskę jak dziwkę i lubiłem kiedy była dziwką w łóżku, to tylko dlatego że miałem ją za dziwkę. Nic mniej, nic więcej, miała być moją prywatną dziwką i spełniać moje potrzeby - tak jak ja jej. To wszystko.
 5. To jest kurwa tak trudny temat, że ja pierdole... Każdy z nas to przeżył, od szkoły do... zapierdalać na kogoś bo ktoś nasmarował sobie rączki kremem... Sory, ale u mnie tak nie ma, jestem wychowany normalnie.
 6. Sprzęt kupiony - 400zł, 40kg, jedziemy.
 7. Powiem ci szczerze że jakiś czas temu tez się nad tym zastanawiałem bo miałem bardzo rzeczywisty sen w którym wyskoczyłem przez balkon, obok którego śpię... wiec jak temu zapobiec... chyba uratował by mnie tylko zamek na kod głosowy. Mimo wszystko, jedziemy dalej z tym koksem.
 8. Ja kiedyś przeczytałem że ma wszystko i nic więcej jej nie trzeba. W takim razie notowania forum są bardziej pożądane niż najbardziej pożądane pożądania.
 9. Hormony i dupo-goniarstwo, czyli po prostu ładnie ubrany prymityw - tak to nazywam - jakkolwiek pisano o tym w literaturze...
 10. @mastroeni to przez wysokie mniemanie o sobie, karmienie otoczenia dupą - nic więcej. Swoją drogą otoczenie warte tyle samo co osoba wygłaszająca audiencję.
 11. Jak tylko zobaczyłem ten temat, od razu przyszedł mi do głowy Anal... conda 😅.
 12. Ja myślę że prawda jest bardziej brutalna niż nam się wydaje, mianowicie.... My mamy skłonność do oddania i wierności, ale staramy się im dorównać w ich nielojalności i byciu zimnym - po co ? Po to żeby wsadzić, a potem płacić albo zaangażować się i płacić i płakać? Nie warto - Z. Stonoga. Nie wiem na ile obraz mężczyzn w oczach kobiet został zniekształcony przez popkulturę i feminizm, ale na pewno mają też jakieś biologiczne zależności, które stymulują ich mózgami względem poszczególnych sytuacji, jednak na kanwie 20 lat obcowania z kobietami jestem w stanie powiedzieć że kiedyś było inaczej. Czy wygrają? Moim zdaniem nie, ucierpi ludzkość, bo bardzo ciężko będzie odbudować role i pozycję mężczyzny.
 13. Libertyn mądrze napisał, ja tylko dodam coś od siebie. Nasi rodzice, czyli pokolenie 50+ żyło w innych czasach - nie było tak wszechobecnego skurwienia i ludzie w dobie powstającej z kolan gospodarki wręcz byli głodni drugiego człowieka - dziś niestety człowieka możesz kupić (showup, zbiornik, chaturbate, etc...). Kiedy człowiek jest młody - ma więcej energii na wychowywanie potomstwa, produktywność, zbiegiem lat słabnie, więc problemy będą się niestety nawarstwiać. Ludzie w dalszym ciągu błądzą bo: - nie potrafią dochować wierności - potem płacz że są sami... - nie rozumieją podstawowej zasady egzystencji w społeczeństwie, że jednostka nie istnieje - każdy człowiek jest uzależniony od drugiego (nie będę mnożył przykładów), więc muszą nauczyć się żyć w symbiozie, w zgodzie, a żyją w nienawiści - gonią za pieniędzmi, tracąc zdrowie, potem wydają te pieniądze aby zdrowie odzyskać... i wiele wiele innych paradoksów które zaobserwowałem przez te kilkadziesiąt lat pięknego życia. Co do samego clue autorki... coś w tym jest, ale nie do końca przekłada się to już na styl życia obecnych czasów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.