Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1684
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dyletant last won the day on November 24 2019

dyletant had the most liked content!

Community Reputation

1129 Świetna

1 Follower

About dyletant

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1776 profile views
 1. Moim zdaniem to tez nie do końca pewne, ponieważ na zebranie statystyk z danego okresu czasu potrzeba jakiegoś okresu czasu, poza tym takie dane gromadzą instytucje państwowe a jeśli kłamią... to nigdy nie dowiesz się prawdy. Ja bym to nazwał paradoksem mieszanym.
 2. Rozbieranie to nie seks - źle skonstruowane pytanie. Natomiast całe zjawisko jakim jest stosunek jest takie, że nawet tam człowiek musi zapierdalać na siebie i na nią... Ona zatem leży i pojękuje żeby on szybciej doszedł, udaje orgazmy, obserwuje go i już wtedy wie jakie taktyki zastosować, żeby go wykorzystać... Bo sam seks... służy tylko przedłużeniu gatunku i nic więcej z tego nie będzie... Jak mówi Mońka: co potem, co potem...
 3. Nie widzę potrzeby umawiania-marnowania się, jak Marek z kimś kto nie jest tego wart a jedyne co może mi zaproponować to lód. Prymityw i to straszny.
 4. Dlaczego mężczyźni częściej zdradzają? Wysoce kontrowersyjnym tłumaczeniem Schopenhauera występowania większej procentowo liczby zdrad wśród mężczyzn jest odwołanie się do biologii człowieka. Mężczyzna jest w stanie reprodukować praktycznie bez żadnych przerw, kobieta natomiast jest płodna jedynie kilka dni w miesiącu. Do tego dochodzi jeszcze 9 miesięczna ciąża. Z tego powodu natura powoduje iż miłość mężczyzny (powtarzając jak mantra: miłość a.k.a. instynkt płciowy) słabnie od chwili, kiedy zostaje zaspokojona i w tym też momencie obiektem pożądania stają się inne kobiety. Filozof sam pisze iż “Bezpośrednio po kopulacji słychać śmiech diabła.”. Przytacza również słowa Platona: “Lubieżność jest żądzą najbardziej jałową.”. Miłość kobiety przeciwnie — potężnieje, szczególnie po poczęciu, w celu zachowania partnera przy sobie jako żywiciela i obrońcy rodziny. Schopenhauer tym tokiem rozumowania stwierdza iż zdrada mężczyzny jest na swój sposób naturalna i nie powinna być srodze piętnowana. To samo zdanie wydaje się posiadać raper Ten Typ Mes, który w utworze “The Chauvinist” rapuje: I na tym kurwa poprzestanę...
 5. Jest pychą udawać, że się wie coś, czego się nie wie.
 6. Z tego co w życiu widziałem to mają niesamowite umiejętności w marnowaniu czasu innym.
 7. Kto zagłosuje na Bosaka? Cejrowski.
 8. Nikt nie ma jednego celu w życiu. Cele powstają w miarę naszego rozwoju, lub giną wraz ze złą kondycją finansową lub zdrowotną.
 9. Zgadzam się z Korwinem - mam takie samo zdanie na temat sensu życia, ale niestety jednym jest łatwiej innym trudniej bo do wszystkiego muszą dochodzić sami. A takie gadanie o tym, że nasza wina, że my powinniśmy - to zwykła ideologia bezproduktywnych pasożytów.
 10. Kiedy zaczęła się panika... ignoranci, tacy jak ja, nie widzący skutków, nie słuchający mediów - byli wyśmiewani. Teraz kiedy wszyscy przejrzeli na oczy że to międzynarodowy blef i nic poważnego - nikt nie przyzna się do bycia tchórzem - tylko powie że lepiej być zapobiegawczym. Gówno prawda. Czas pokazał kto jest tchórzem, a kto ma odrobinę odwagi i rozumu.
 11. 🧐 A jednak... @Marek Kotoński kiedy wreszcie otworzysz ośrodek monitorowania chujowych zachowań, albo gabinet ponoszenia konsekwencji dla takich przypałów...
 12. Pytam co zrobiłeś dla lepszego życia innych ludzi, żyjących tu z tobą w symbiozie? Czy jesteś egoistą myślącym tylko o sobie? Na wszelki wypadek dodam, że MK jest przykładem człowieka działającego dla idei innych ludzi. Czas start - czekam na dowody.
 13. Na zakończenie spekulacji: tak, uważam że są tu panikarze, histerycy, trole, kobiety i inne pochodne. Ktoś uważa inaczej? To jego spostrzeżenia. Moje są jak wyżej. Kiedy pisałem o możliwości przenoszenia się wirusa przez powietrze - ignorancja, kiedy pisałem o możliwości skażenia wody - ignorancja - ale kiedy pisze o tym "pan doktur" - to robi się wielka atencja, dlatego uważam jak wyżej. @trop idź tym tropem, a zrozumiesz co miałem na myśli. Oznaki słabości widać postach pisanych panicznym tonem i ich przepowiedniach o końcu świata - których jakby napisali czy to śladowe ilości czy 10 więcej niż dotychczas nie przedłużą ich życia. @Trevor Nikt mi niczego nie zaburza bo niby w jaki sposób? Przenikliwy? W czym? Wysunąłem teorie jako pierwszy na forum, ale przez ignorancje nikt się nie odniósł... a nie - zapomniałem - po prostu wszyscy nie zauważyli tego co napisałem bo... "ktoś zaburzy ich sielankową wizję świata". Pogrubiona czcionka to twoje słowa, nie moje. W ten sposób rodzi się dezinformacja i opluwanie jadem. To wszystko, żegnam, idę na spacer.
 14. Masz pretensje nie do tych ludzi co trzeba, ale rozumiem że najłatwiej gryzie się tych, którzy są najbliżej, a co ty zrobiłeś w walce z systemem dla innych ludzi?
 15. Możesz nie wkładać mi słów do ust? Skoro ktoś się zachowuje NIEPORADNIE I HISTERYCZNIE - to chyba nie za pomocą mnie, tylko z powodu strachu i braku odwagi. Zresztą już nie jeden post o tym uświadczył. Strach myśleć, co by było w przypadku okupacji czy wezwania na front...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.