Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  621
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

345 Świetna

About dyletant

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Fajnie że taka kobieta jak ty zachodzi w ciąże - to pierwsze. Po drugie super że jesteś świadoma obowiązków i relacji. Po trzecie że śledzisz forum. Do rzeczy... Nie powinnaś brać do siebie wszystkiego co tu wyczytasz. Nie da się zbudować szablonu zachowania czy sposobu bycia żeby komuś odpowiadać. Masz męża - musisz go szanować i pamiętać że jeśli jest w porządku, zauważy twoją troskę bardzo szybko - o ile nie jej nie ma teraz. Nie martw się o to co będzie jutro - nikt tego nie wie. Dbaj o dzisiaj. Pieniądze raz są, a raz ich nie ma. Nie bądź materialistką zakochaną w pieniądzach - bądź zakochana w mężu i dziecku. Przecież masz obawy - więc dbaj o dziecko, poświęć mu tyle czasu ile uzgodnicie - kiedy będziesz sie czuła na siłach i dogadacie to - wróć do pracy. Pamiętaj jednak, że czasu spędzonego z dzieckiem nie wynagrodzisz mu w pieniążkach czy zabawkach. Pozdrawiam. @deomi masz trudne przejścia - okej, ale nie sądź wszystkich jedną miarą ok?
 2. W końcu z jakiegoś powodu cię porzuca. Jeśli zmienisz te negatywy na takie cechy jakich oczekuje, może ponownie zapuka do twoich drzwi. Ja zawsze powtarzam, jeśli laska nie lata za tobą tylko ty za laską to czego się spodziewasz?
 3. Jak jest zagrożenie bo jest ryzyko - jest ryzyko - są dowody - na podstawie faktów dokonanych... Po co te spekulacje?
 4. Najprostszy sposób Marek. Podaj mi je przez wetransfer czy meganz to ci je połączę i odeślę best quality.
 5. dyletant

  Rimming u Pani

  Zdarzyło się to nieraz w naszym sąsiedztwie.
 6. dyletant

  Rimming u Pani

  Jednych obrzydza innych podnieca... A jeśli już kogoś to tak obrzydza, to niech pomyśli jak prymitywnym zjawiskiem jest sam sex... I to że ludzie robią to tak samo... jak np. psy. 😂
 7. Skoro odgórnie nie darzy cię szacunkiem to zrób to samo - innej opcji nie ma.
 8. @Still ty tak naprawdę z tym podpierdalaniem? Nie spodziewałem się...
 9. A ja mam kurwa pytanie do kobiet: Dlaczego wy nie chcecie nabywać męskich cech tylko szantażujecie i zmuszacie mężczyzn do feminizacji? Dlaczego chcecie ich zmiękczać pod siebie? Myślicie że nikt tego nie wie / nie widzi? Tfuuu.
 10. @robert_m PO się nie sprawdziło 🤣. No faktycznie. Ale przynajmniej opierdolili ludzi i śmieją im się w twarz na wszystkich komisjach. Ja bym tego nie nazwał zwykłym nie sprawdzeniem, a dyskwalifikacją. Cień nadziei w Kukizie i Liroju.
 11. Kiedy wy obrońcy kościoła w końcu zrozumiecie że kościół to firma? Kiedy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.