Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1106
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dyletant last won the day on November 24

dyletant had the most liked content!

Community Reputation

746 Świetna

About dyletant

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

955 profile views
 1. Still, bez urazy ale jak ma we łbie kutasy to nawet matki nie posłucha, a co dopiero ciebie. Poza tym niech mówi jak chce, bardziej bym się martwił o to czy pamiętają o dziecku jak są w łóżku bo to zostawia większe blizny w psychice... Myślę, że obcy typ ma wyjebane, a ona jak widać poniekąd też bo nie dba o dobro dziecka będą z biologicznym ojcem tylko myśli o swojej dupie. Przykre to kurwa.
 2. Jak byłem w podstawówce, to zrobiliśmy tak samo z kumplem przy -25.
 3. @Moriente jeśli finalnie było tak jak napisałeś to szacun, poza tym jakbym czytał siebie. A takim jak ona... życzę jak najgorzej. Ooby nikt nigdy im nie pomógł - bo ja takim kurwom nigdy nie pomogę.
 4. Oby każdy z nas przeżył chociaż połowę tego co ona, to nie będzie mu żal odchodzić.
 5. Mam wrażenie że ktoś tu popadł w babskie ręce i nie umie się z nich wydostać...
 6. Miałem kiedyś kobiety, które się we mnie kochały, kupowały na pęczki, w zamian dostawały jedynie towarzystwo. Więc jednak może im zależeć, ale to były inne czasy. Bardzo inne okoliczności przyrody. Jeśli kobieta chce się odwzajemnić, zrobi to bardzo szybko i na pewno to zauważysz. Jeśli ma tylko słowa, to będzie ci schlebiać.
 7. Bo niepotrzebnie spanikował i pojechał. Najpierw sprawdzasz zdalnie wszystkie możliwe warianty a nie lecisz xxx drogi. Facet jak wyjdzie z domu to baba za nim nawet za drzwi nie wyjdzie...
 8. Za naszego żywota w Polsce nie będzie hinduskich zwyczajów, więc nie ma co drążyć, bardziej oscylowałbym wokół realnych zmian. Brak nadmiernej cywilizacji = poddanie zabobonom z powodu braku naukowego wytłumaczenia zdarzeń i przyczyn. Nadmierna cywilizacja = skurwienie totalne wszystkiego, a przy oporze, tłumaczone pożytecznością dla ogółu.
 9. Dzisiejszy dialog nie jest dialogiem z moją żoną, a cudzą, która poznałem na czacie, dosłownie po chwili poszukiwań. O jej stanie cywilnym dowiedziałem się w trakcie rozmowy i oczywiście nie propaguję zdrad. Z racji tego, że forum pisze się swoimi zasadami nie wklejam zdjęć, laska jak dla mnie zadbana ale z nadwagą, buzia spoko, elegancka ale widać że ma pracę siedzącą. W sumie jej zdjęcie dużo by dało, ale nie wolno to nie wolno (chyba że ktoś uzna inaczej i cenzura coś pomoże? Proszę napisać). Cała rozmowa, miała na celu szybki kontakt i natychmiastowe umówienie się z laską. Po czacie, przeszliśmy na whatsapp, gdzie uległa i napisała żebym przyjechał - oczywiście była po paru drinkach i jak usłyszałem jej głos w słuchawce to pomyślałem wtf. Pisownia oryginalna. Co ciekawe tego samego dnia (t.j. wczoraj) odezwała się laska, która zaczepiłem w pracy (30 lat), dała mi numer i po tygodniu pisania okazuje się, że też z kimś, też od 9 lat, ale jest niezadowolona ze związku i uważa że lada moment się rozejdą bo: - wie, że to jej ostatni gwizdek żeby urodzić dziecko (do dzisiaj jeździ za granicę i zarabia, no i w końcu zaczęła się budować (jej marzenie) - oboje są w Skandynawii) - on nie chce, bo jest od niej starszy o 15 lat - co prawda dużo podróżowali ale wszystko się wypaliło (na fb ma dużo zdjęć z tych wycieczek, ale na żadnym nie ma jej partnera... może był zwykłym sponsorem i panem do towarzystwa, nie wiem...) Pani nr. 2 ma zajebistą osobowość, dużo energii, poznałem jej rodziców (jak była po towar na budowę), wczoraj przegadaliśmy chyba z 5h na kom., jednak nie jest typem naiwnej kotki. Dialogów wam nie przedstawię, bo było tego zbyt dużo i głównie na słuchawce. Generalnie ma parcie na dziecko, bo jak stwierdziła, nie mogła sobie na nie pozwolić nie mając dla niego warunków (domu). Na wszystko zapracowała sama i jest z tego dumna. W sumie powiem wam szczerze, że trochę mnie zawstydziła swoją pracowitością ale w końcu naocznie przekonałem się, że parcie na dziecko jest dla kobiety wszystkim i zrobi wszystko żeby się spełnić w tej kwestii. Pani nr. 1 - ewidentnie szuka wrażeń i mimo swojej nadwagi na pewno je znajdzie. Dialog, może posłużyć przykładem bo jest to typowy szablon zdradzającej- spotkałem się z nim już wiele razy. Nic więcej o niej nie potrafię napisać. Takie przypadki omijamy.
 10. Still, nie zaruchałeś wczoraj czy co? W dzień wolny o 7 rano zaczynasz kazanie. Coś jest nie tak... 😂
 11. Songohan, napij się czegoś - mnie to uspokaja, poza tym... Musisz w końcu zebrać się na konkretne decyzje bo się wykończysz. Nie teraz, nie za 5 minut i nie jutro. Ochłoń. Zejdź z domu na dzień, dwa.
 12. Ten pies to taka kość w gardle. Rozumiem że "one" potrafią robić różne nieprzewidywalne rzeczy, ale jak można pchać się do kogoś z obsrańcem na noc? Myślę, że to jednak jakaś jej "podświadomość". Normalni ludzie nie chodzą na spotkania z psami... A może bardzo lubi pieski, niestety znam i takie... Co do twojej odpowiedzi, to jesteś nią za bardzo oczarowany, a jeśli to dorosła samica i do tego w miarę dobrze wykształcona, to sztukę manipulacji ma opanowaną bezbłędnie, tylko może nie spotkała do tej pory na swojej drodze kogoś kto by jej odmówił i spadła jej pewność siebie, którą naleganiem chce właśnie naprawić. Bełkot, albo popraw post albo sprostuj bo nie rozumiem.
 13. Jest 31-letnią panną? A ty ile masz? Potrafisz napisać o niej coś obiektywnego?
 14. @Mosze Black, gdyby mnie rozgrywała to by mnie tu nie było, tylko siedziałbym pod jej cyckiem i robił za pantofla albo czytałbyś inne treści, a pantoflem nigdy nie byłem i raczej nie będę, więc jednak uwagi na mój temat nietrafione.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.