Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  499
 • Donations

  10,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

264 Świetna

O dyletant

 • Ranga
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

300 wyświetleń profilu
 1. Prawda jest taka że na wsi było ciężko i jeśli ktoś miał okazję uciec z niej do miasta np. przez szkołę to tak zrobił. Powodów może być wiele. Tak jak ktoś wspomniał - brak antykoncepcji prawdopodobnie miał największy wpływ na ilość urodzeń. Natomiast ludzie ze wsi wyjeżdżający za granicę od 15 lat (wejście PL do UE) robią to dlatego, że nie opłaca im się prowadzić gospodarki. Na wsi jest obecnie po 2-3 gospodarzy, którzy mają dużo pola i mają czym je obrobić - oczywiście bez dotacji by się nie obeszło, ale to szeroki temat.
 2. dyletant

  Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)

  Dobra film już mam jakby co.
 3. dyletant

  Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)

  Ma ktoś link do filmu?
 4. @still taki trochę ty 😎.
 5. Nie wiem jak dla niej, ale dla ciebie (moim zdaniem) fajną i ciekawą niespodzianką byłoby sprawdzenie czy ta kobieta będzie z tobą na dobre i na złe. Po co? Żebyś już do końca życia nie musiał pytać obcych ludzi jaką masz jej zrobić niespodziankę i czy w ogóle masz ją zrobić. Kobietom nie warto zbytnio kadzić bo popadają w samozachwyt i żądają coraz to więcej. Zachowaj dystans nawet do tej, którą jak to ci się pewnie teraz wydaje "kochasz".
 6. dyletant

  Starość

  @Nefertiti Dopiero zobaczyłem że jesteś kobietą. Kończę dyskusje.
 7. dyletant

  Starość

  @Nefertiti Jaki ostatni etap? Wytłumacz mi co zależy od ciebie?
 8. dyletant

  Starość

  No faktycznie od nas... Jak ci dadzą 1500zł emerytury o ile w ogóle dadzą to nie będziesz mieć takich dylematów. Zejdź na ziemię.
 9. Ja również. Aktualnie w zasięgu wzroku mam dwa takie przypadki.
 10. @Quo Vadis? Bo ta instytucja nie jest nastawiona na sprawiedliwość, tak jak sądy - tylko na wyniki!!! Stąd też wynikają absurdy w różnych sprawach. I to jest patologia. Wtykanie nosa w nieswoje sprawy to nic innego jak biało rycerstwo w jeszcze bielszej postaci. Kto by to nie był. Zasada: nie wtykam nosa w nieswoje sprawy i "ja nie sądzę, bo nie mam takich potrzeb".
 11. @Still Utrudnianie widzeń, nieprecyzowanie dat i miejsc do ostatniej chwili to nie taki margines. To zwykłe ludzkie wkurwienie i robienie komuś na złość za decyzje jaką podjął. @Morfeusz Byłem świadkiem takiej sytuacji u dobrego znajomego.
 12. dyletant

  Kamerka czołowa do nagrywania.

  No to musisz koniecznie postawić na ostrość i klatkaż, czyli nie będą to tanie rzeczy jak w przypadku kamerek samochodowych.
 13. Dalej nie rozumiem ale jeśli chodzi o laskę która mnie o to zapytała to jest szczupła.
 14. @Still Praktyczne o stażu chyba nie ma co wspominać. Staram się nie wypowiadać w tematach, w których nie mam doświadczenia.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.