Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1461
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dyletant last won the day on November 24 2019

dyletant had the most liked content!

Community Reputation

977 Świetna

1 Follower

About dyletant

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1330 profile views
 1. Jestem spokojny, nigdy nie szukamy wojny, ale kiedy się w niej znajdę, bardzo szybko się odnajdę. Miłego wieczoru.
 2. Sam prujesz się jak baba bo ktoś ma inne podejście do życia niż ty, a potem piszesz że nie musisz się pruć prawa ręko proboszcza... W nauczyciela to się baw w domu, ze swoimi dziećmi. Pipa to lekkie określenie właśnie takich niedowiarków jak ty, więc pruj gacie dalej a potem odwracaj kota ogonem, jakie to miałeś charytatywne intencje. Powiedziałeś, poszło, nie ma przebacz. Ja nie jestem no name-em żebym musiał coś tu komuś udowadniać, w przeciwieństwie do ciebie... Zobaczysz to zrozumiesz. A po osiemdziesiąte ósme - nie uznaję formy sztucznej tolerancji w piśmiennictwie i słownictwie bo tak każą, więc te nauki z podstawówki zostaw też dla swoich dzieci. Na kolejny zlot przyjedź z nickiem na kartce, żebym mógł cie poznać ok?
 3. Masz jakiś problem z tym co napisałem czy problem w czytaniu ze zrozumieniem? Bo widać że coś cie boli. Jeśli masz problem do mnie to załatwiaj takie sprawy jak facet a nie jak pipka skomląca na forum i prowokująca na ogólnym. Przez to nie będziesz bardziej męski.
 4. Pięknie ujęte to co niedopowiedziane -> one nie umieją przegrywać, a że system im sprzyja, wykorzystują to w każdy możliwy sposób.
 5. No jasne Patton, to co, może na zgodę jakiś batton? Kozak? Wielki? Po co ta eskalacja/prowokacja i wycieczki w moją stronę? Jasno napisałem, że jak ktoś ma do mnie problem to od razu go wyjaśniam bo nie lubię niejasności i zawiesiny w powietrzu. Zostaw sadzenie na wiosnę, warzyw.
 6. Jeździ tam jakiś podmiejski albo PKS? 😎
 7. Jest jakiś namiar z lektorem? Alledrogo nic nie pokazuje, film dość stary.
 8. @RealLife a nie wyczuwasz w tym podstępu? Bo ja tak 😎.
 9. Podstawowa sprawa: są kobiety które lecą tylko na hajs i są kobiety które lecą na hajs i na wygląd. Dalej - czy chciałbyś mieć ulane babsko, które ciężko przerzucać na łóżku? Albo myślisz że ona chcę mieć gościa który nie ma ochoty na seks bo jest wiecznie zmęczony? Wniosek: na pewno przyjdzie etap w życiu każdego z nas, kiedy spadnie nam aktywność seksualna i wygląd nie będzie już miał większego znaczenia, ale dopóki jesteśmy młodzi i organizm daje jeszcze szanse na dobry metabolizm - należy o siebie dbać. Wiadomo że to wysiłek, ale ten wysiłek to nasza przyszłość.
 10. O cholera, to było tak dawno temu że już nie pamiętam czy miałem już jakieś skutki uboczne... No może podniesione nerwy. Powodzenia i traktuj to jak nowe życie a nie jak wyścig z kimś czy chęć oszczędzenia.
 11. Ironia, po co? Wystarczy to co napisałem. Kolejny raz ironia + próba znieważenia, po co? ... Skoro wchodzisz na forum i piszesz ileś postów skierowanych do mężczyzn, oni ci odpowiadają a ty wchodzisz z nimi w pyskówki, podważasz ich zdanie (bo jest niezgodne z twoimi oczekiwaniami jak się domyślam), lekceważysz to co piszą, kłócąc się jakby ci ktoś stłukł jajka w koszyku i wylał na głowę, to powiedz mi o co ci chodzi, po co ty tu jesteś? Żeby się kłócić czy żeby coś zrozumieć? A zaczęło się tak niewinnie: Potem temat pt. "bezdzietna z wyboru", oraz "w obronie kobiet". Co będzie następne?
 12. Pozwolę sobie odpowiedzieć za brata: w celu zweryfikowania tego co piszesz, swojej autentyczności. Masz z tym jakiś problem? Przecież osobowościowo jesteś maksymalnie w porządku na każdej linii - tak o sobie mówisz. Nasuwa mi się obraz Marka i tego gościa z którym ma konflikt. Marek się nie ukrywa, bo nie ma nic do ukrycia - wręcz przeciwnie - rozpowszechnia nie tylko swój wizerunek - rozpowszechnia również swoje przekonania, swój światopogląd - niczym wielki myśliciel - jest wiarygodny, a jego przeciwnik? Dużo muczy, ale nie ma z tego mleka. Jest niewiarygodny.
 13. Miałem na myśli zdanie oznajmujące a nie lamentujące . Oczywix że należy mieć wywalone i żyć po męsku - czyli nikt oprócz tego co żyje dłużej, no i naszego przodka nie będzie nam mówił jak mamy żyć. Chyba że ktoś jest degeneratem zaprzepaszczającym wszystkie życiowe szanse i przechlewającym budget. Dajmy na to laska ma zaburzenia i mówi ci że jesteś zbyt taki, nie taki, a chciałaby żebyś był taki i taki... Więc w nadziei że to coś zmieni, zaczynasz tańczyć jak ona gra, ale kiedy zmienia imprezę - zostajesz na parkiecie sam z poczuciem frajera. Nie wiem kto chce się tak poczuć ale to jest kompletny bezsens.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.