Jump to content

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,076
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  60.00 PLN 

dyletant last won the day on November 24 2019

dyletant had the most liked content!

Community Reputation

1,366 Świetna

2 Followers

About dyletant

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,471 profile views
 1. Takie kpiny to rutyna w tym skurwionym od ziemi do nieba kraju drogi panie.
 2. Ktoś z komentujących miał kiedyś sprawę w polskim sądzie przeciwko systemowi albo instytucjom sądo-pochodnym?
 3. Nie? A na wsiach są bloki czy domy jednorodzinne, Patton, co ci ?
 4. Nie rozumiem tych wszystkich zachwycających się urokiem swojego ciała i jęczących otworzyć otworzyć... Kurwa, są lasy, drogi, boiska, bieżnie, piwnice, allegro (można się zaopatrzyć w potrzebny sprzęt) i niech się w końcu skończy ten kult ciała i jęczenie tych wszystkich durni - co nie ma co wrzucać na instagram? Żałosne. To nie jest potrzebne do codziennej egzystencji. Co innego jakby zamknęli sklepy - ludzie na wsi by sobie poradzili bo mają ziemie i pole ale problem mieliby miastowi bo zazwyczaj nie mają ziemi.
 5. Najwięksi uczeni potwierdzają moje słowa sprzed roku kiedy to forum ogarnęła panika... Fajnie wiedzieć, że nie jest się tchórzem i innym od reszty.
 6. https://wiadomosci.wp.pl/rzeszow-szczepiono-pacjentow-wielokrotnie-tymi-samymi-strzykawkami-6626852653333184a
 7. Jeśli chodzi o zmęczenie to w przypadku normalnych stosunków jest to samo. Z drugiej strony, nie kumam ludzi którzy operując wiedzą medyczną (albo tylko słownictwem) nie są w stanie poradzić sobie z waleniem konia 😗. Sorry ale rady z forum nie pomogą jeśli nie masz samozaparcia i samodyscypliny.
 8. Spoko, jeśli się odizolujesz od wszelkich bodźców - to może ci się udać. Ale to tak jakbyś chciał odebrać sobie część siebie. Poza tym, żyjesz w odosobnieniu? Wątpię.
 9. Nic nie odkryłem, tworzę statystyki jeśli już. Każdy człowiek z odpowiednim libido musi współżyć - tak jak jeść, pić itd... Więc walka ze sobą może być złym kierunkiem. Ja mam większy zastrzyk i poczucie spełnienia w stałym związku.
 10. Kiedy regularnie współżyłem ze swoją ex - nie miałem ochoty oglądać porno. Potrzeba wraca kiedy nie ma stałego współżycia. Nie wiem jak u was.
 11. Dlatego niestety trzeba nagrywać - zainteresowani niech piszą na priv - po weryfikacji wskażę co i jak.
 12. @Fury King nosisz spódnicę czy jesteś trollem?
 13. Może to niezbyt grzeczne ale wszystkim bojącym się i uległym, tchórzliwym proponowałbym poddać się eutanazji, otworzyć krematoria i normalni będą mogli dalej normalnie żyć a poddani zostaną straceni. Przecież wyręczyli by całą tą farsę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.