Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Użytkownik
 • Ilość treści

  187
 • Donations

  10,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

67 Świetna

O dyletant

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

111 wyświetleń profilu
 1. Nie rozumiem waszego poirytowania. Przecież tylu Polaków siedzi np. w UK gdzie jest dobry socjal - w sumie po to wyjechali bo w Polsce nie mieli nic na start - zero wsparcia. Czy ktoś z was kiedykolwiek wytknął swoim znajomym to prosto w oczy ? To że u nas trafiają się Karyny to żaden wyjątek - w UK też są - zapewniam, widziałem. Tam nawet częściej ćpają niż tylko piją. Problem Polski nie polega na rozdawaniu pieniędzy, tylko na tym że rządzą nami złodzieje i prostacy. Dlatego ciągle brakuje pieniędzy.
 2. dyletant

  Dziś [21.01] 56 urodziny Krzysztofa Kononowicza.

  Forma grzecznościowa nie jest formą obowiązkową . Poza tym nie mam w zwyczaju pisania z wielkiej litery tego co nie muszę i czego nie trzeba. Nie unoś się niepotrzebnie - nie ma powodu, naprawdę.
 3. dyletant

  Witam

  Siemanko!
 4. dyletant

  Dziś [21.01] 56 urodziny Krzysztofa Kononowicza.

  Akurat tego wieczora dzwoniłem do Majora. Ktoś wezwał psiarskich, przerwali strima, zabrali je na komendę i wezwali rodziców. Z twoim nickiem 😎
 5. @Byłybiałyrycerz No ta pierwsza to była mamuśka, rypaliśmy ją z kumplem na zmianę, kumpel był starszy ode mnie o jakieś 30 lat, ale solidny ruchacz, dużo towarów u niego poznałem. Druga to moja ex. Pisałem o niej, w domu patola ale kulturallna, chuj wi jak to nazwać. Ma się za księżniczkę, jest ekstrawagancka a 3 dychy i dzieciak na karku. Powoli się otwiera z tego co zawsze jej mówiłem że jest zakazane - to lubię najbardziej. Coraz częściej mówi o lasce, ze chciała by ją zlizać. Dodam tylko że jej siostra tez polatuje z laską. I teraz sobie pomyśl: ruchasz siostrzyczki 🙃 bezcenne. A trudno mnie czymś zaskoczyć.
 6. Moje "damy" jakoś nie miały z tym problemu 😄. Jedna to miała taki arsenał zabawek w takim tapczanie w kuchni co u nikogo nie widziałem tylu w jednym miejscu. Dziecko spało w pokoju na wprost, my pijemy, staram się być cichutko, a ta lezy najebana na tym tapczanie i robi wibro-testy . Sick! Inna sytuacja. Laska najpierw wyczuwa czy mam opory czy nie, a po chwili rżnie i drze się jakbyśmy byli na pustyni... Ja nie wiem kurwa, szkoda mi tych dzieci, ale przecież jak nie ja, to będzie ktoś inny. Zawsze powtarzam: - Zamknij ten ryj, dziecko za ścianą A ta do mnie: - To mi tak nie rób... Tak wiem, jestem wulgarny. Czasami to cecha.
 7. dyletant

  Z deszczu pod rynnę

  Ironicznie to ja traktuje kobiety a nie braci na forum, którzy są w trudnej sytuacji. Służę doświadczeniem, co 2 głowy to nie jedna.
 8. dyletant

  Z deszczu pod rynnę

  Liczysz tutaj na złotą radę i na pokrycie swojego zdania. To nie ten etap. Na razie nie zrezygnujesz bo jeszcze nie dostałeś w zbroje. Zbroja pęknie, wtedy zrozumiesz.
 9. dyletant

  Kobieta > Samica > Kobieta

  Miałem kiedyś tak samo, potem się okazało że to było tylko zapewnienie że jestem dla niej kimś ważnym, a ona ruchała się już na boku z kim innym (kobiety nie potrafią dobrze kłamać - nawet!).
 10. dyletant

  Z deszczu pod rynnę

  Na twoim miejscu nie do końca wierzyłbym w te osobiste historie. To może być jej parawan. Kobiety zasłaniają się różnymi a robią to po to, aby wzbudzić litość i coś tym ugrać. Taka karta przetargowa.
 11. To nie ten etap, znamy się jak łyse konie, ale jasno powiedziane że bez zobowiązań i żadnych deklaracji. 😂 To był tylko joke. To dzisiaj dłuuugo nie zasnę. Szablonowa akcja. Pogratulować.
 12. dyletant

  Z deszczu pod rynnę

  Muszę cię trochę zmartwić. Nigdy nie możesz się angażować w pojedynkę... O 50 na 50 to już nie wspomnę. Jeśli ktoś ci coś deklaruje, to oczekujesz słów czy czynów ? Obserwuj. Mają być czyny - niestety jest to dosyć długa perspektywa ale to ważne. Słowa bez czynów są nic nie warte. To jak powiedzenie jutro pójdę do pracy. A rano się zaspało. No właśnie i tu jest moim zdaniem trochę pogrzebany pies. Bo skoro na innych płaszczyznach jest ok, to skąd twoje wątpliwości ? I po co ? Zasada jest prosta. Jeśli ona chce z tobą być, nazwijmy to bezinteresownie i nie jęczy przesadnie o żeniaczce czy dzieciach (chociaż to drugie jeszcze bym zrozumiał), to jej na to pozwól. Jeśli chce z tobą być, to nie zrezygnuje z powodu obserwacji, a jeśli intencje będą inne niż deklaruje dzisiaj, to będziesz miał problem z głowy bo bomba sama wybuchnie. Powiedz jej, że potrzebujesz czasu i oswojenia - bo przecież tak jest. Wszystko.
 13. Moja młodsza pani kupuje tylko za 9,99zł. Nie bawimy się w konwenanse. Ale kto wie co by powiedziała jeśli ja bym je kupił 😄 Pewnie byłaby rozkmina czy go nie stać? Czy jest skąpy?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.