Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1673
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dyletant last won the day on November 24 2019

dyletant had the most liked content!

Community Reputation

1117 Świetna

1 Follower

About dyletant

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1555 profile views
 1. Pytam co zrobiłeś dla lepszego życia innych ludzi, żyjących tu z tobą w symbiozie? Czy jesteś egoistą myślącym tylko o sobie? Na wszelki wypadek dodam, że MK jest przykładem człowieka działającego dla idei innych ludzi. Czas start - czekam na dowody.
 2. Na zakończenie spekulacji: tak, uważam że są tu panikarze, histerycy, trole, kobiety i inne pochodne. Ktoś uważa inaczej? To jego spostrzeżenia. Moje są jak wyżej. Kiedy pisałem o możliwości przenoszenia się wirusa przez powietrze - ignorancja, kiedy pisałem o możliwości skażenia wody - ignorancja - ale kiedy pisze o tym "pan doktur" - to robi się wielka atencja, dlatego uważam jak wyżej. @trop idź tym tropem, a zrozumiesz co miałem na myśli. Oznaki słabości widać postach pisanych panicznym tonem i ich przepowiedniach o końcu świata - których jakby napisali czy to śladowe ilości czy 10 więcej niż dotychczas nie przedłużą ich życia. @Trevor Nikt mi niczego nie zaburza bo niby w jaki sposób? Przenikliwy? W czym? Wysunąłem teorie jako pierwszy na forum, ale przez ignorancje nikt się nie odniósł... a nie - zapomniałem - po prostu wszyscy nie zauważyli tego co napisałem bo... "ktoś zaburzy ich sielankową wizję świata". Pogrubiona czcionka to twoje słowa, nie moje. W ten sposób rodzi się dezinformacja i opluwanie jadem. To wszystko, żegnam, idę na spacer.
 3. Masz pretensje nie do tych ludzi co trzeba, ale rozumiem że najłatwiej gryzie się tych, którzy są najbliżej, a co ty zrobiłeś w walce z systemem dla innych ludzi?
 4. Możesz nie wkładać mi słów do ust? Skoro ktoś się zachowuje NIEPORADNIE I HISTERYCZNIE - to chyba nie za pomocą mnie, tylko z powodu strachu i braku odwagi. Zresztą już nie jeden post o tym uświadczył. Strach myśleć, co by było w przypadku okupacji czy wezwania na front...
 5. A pomnożone przez x - ceny wszelkich leków i wyrobów medycznych, środków czystości, żywności to co innego jak nie biznes? Mówi się o spadku ekonomicznym, ale o wzroście o xxx % przez ostatnie tygodnie ani słowa. Nowotwory to nie tylko zyski dla koncernów - to przede wszystkim budowa ośrodków z przeznaczeniem do hospitalizacji, naświetlania i leczenia chorych - które de facto nic nie daje a NFZ zataja dane statystyczne co do skuteczności leczenia np. radioterapiami. Wiem coś o tym, bo pisałem stosowne pisma do w/w instytucji.
 6. @Stefan Batory ta wiedza, to ogólne ko repetytorium informacji zebrane w 1 post, gdzie na wiele pytań i tak nie ma odpowiedzi. Ja się nie poddaje panice, jak większość pseudo-samców tutaj. Więcej odwagi bo tego skomlenia czasami już nie da się słuchać - jak panienki.
 7. @Obliteraror Ciekawe czemu w tak ważnych filmach komentarze są wyłączone - knebel w mordę nieposłusznym na nowej ziemi. Tak to odbieram - zwykła propaganda na nowych ziemiach. Nie wiem na co liczą, skoro będą tysiące innych analiz płynące od zwykłych ludzi z epicentrum zdarzeń i będą temu zaprzeczać... Jeśli chodzi natomiast o gramaturę maseczek - to już jakiś czas temu czytałem o tym, że tak właśnie jest - więc ochrona jest pozorna i nieskuteczna bo jak założysz maskę przed chorym, skoro nikt nie wie czy jest chory, tym bardziej że ogłaszający sami powiedzieli że wirus może pozostawać w fazie bezobjawowej przez 14 dni, w ciągu której można zarażać innych - LOL. Do tego dochodzi chłodna analiza @manygguh. I na szczęście nowy wniosek: Dlaczego pomimo tak dużej ilości zgonów i zachorowań na różne rodzaje nowotworów - nikt nie wprowadza ograniczeń na czynniki szkodliwe, nie ubolewa nad chorymi i nie walczy z tą MEGA HIPER PANDEMIĄ??? Matrix - 2020. Niekoniecznie - najpierw trzeba by komuś udowodnić że nie zaraził się wcześniej lub z powietrza - drogą którą przechodzą choroby, nabywają i przenoszą je ptaki - ale oczywiście obiektywizmu tu nie będzie - będzie za to zasada domniemania aby skrócić drogę dochodzenia. Absurd, krzywdzący i godzący w ludzi.
 8. Oczywistym jest, że wszystkie okoliczności paniki do jakich nawołuje rząd, są zrobione dla usprawiedliwienia koniecznego wprowadzenia szczepionki - bóg jeden wie z jakim składem i z jakimi efektami ubocznymi, bo przecież nawet w przypadku epidemii ten kraj nie radzi sobie z niczym, a ludzie radzą sobie ze wszystkim sami.
 9. https://www.gov.pl/web/koronawirus/aplikacja-aplikacja-kwarantanna-domowa--ruszyl-proces-jej-udostepniania
 10. https://www.gov.pl/web/koronawirus/tarcza-antykryzysowa-ma-ochronic-firmy-i-pracownikow-przed-skutkami-epidemii-koronawirusa I rodzynek: Młoda mama zatrudniona na umowę zlecenie: Wypłata świadczenia gwarantowanego Dodatkowy zasiłek opiekuńczy Przedłużenie do końca maja terminu na złożenie deklaracji podatkowej PIT Wakacje kredytowe Opieka żłobkowa Ochrona konsumentów w zakresie nadmiernego wzrostu cen i innych nieuczciwych praktyk Przesunięcie płatności za media Jeśli jest twórcą - wsparcie finansowe twórców i artystów
 11. Najlepsze jest to, że wszyscy w pracy kaszlą ale nikt nie jest chory - duszący kaszel. Wchodzę do kauflandu, pracownicy kaszlą... Wszyscy chorzy - nie wiem na co, bo jeśli bez powikłań to ok, ale jak będą powikłania no to chujnia.
 12. Mi się za dużo rzeczy nie podoba w tym całym paraliżu... Np. to, że aby mówić o pandemii potrzeba śmierci znacznej ilości społeczeństwa a żeby to obliczyć, należy porównać jakieś okresy czasu - kto ma do tego dostęp? Nikt z nas. Poza tym... stan wojenny tez był niesłusznie wprowadzony - i też ginęli ludzie. Nie chcieli się do tego przyznać, upierali się przy swoim. Ręka rękę myje - węszę tu międzynarodowy interes.
 13. Bardzo ciekawa teoria, łącząca wszystkie punkty teorii spiskowych, może się ziścić. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/03/agenda-id2020-oto-do-czego-potrzebna-jest-pandemia/
 14. Jednocześnie ministerstwo przekazało, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła czwarta osoba zakażona korona-wirusem. To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące. Podawaj pełne informacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.