Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

dyletant

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  776
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

446 Świetna

About dyletant

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

529 profile views
 1. A po wsadzeniu jej do radiowozu był ciąg dalszy, czyt. Black Patrol 😋.
 2. Skąd ja to znam? Dzięki forum, to co się działo z kobietami na przestrzeni ostatnich 15 lat z rozrzuconych puzzli, składam w całość. Dzięki bros!
 3. Zgadza się, tylko ja nie biorę takiej opcji pod uwagę 😜 Jak zrobisz dziecko 20 mając 40 to i tak psychicznie się wykończysz, bo ona praktycznie nie zaznała życia, nie mówiąc o wyszaleniu - więc zrozumienia nie będzie bo będą inne priorytety, związek tez bym wykluczał. Jak chce się zaliczyć - to można i mając 70-80 lat - pieniądz przyjmie wszystko.
 4. Każda kobieta lśni i kadzi tylko do momentu wprowadzenia jej za próg swojego dorobku. Później już tylko szczeka.
 5. Jej płaczu nikt mądry nie chce słuchać. Póki jędrna dupa to porucha jakiś kutas, a chwilę później... wiadomo.
 6. No dobra, spoko, ale jak się ma 40, to żeby złapać 20 graniczy z cudem, o 25 nie wspominam bo zazwyczaj są już sparowane, no chyba ze pato...
 7. @mac spoko, ale mówisz o zaufaniu czy o czym? Pytam bo mi jakoś nie udaje się go odbudować - tzn. ja potrafię ale druga strona nie. Może dlatego że jest kobietą i uważa że wszystko co robi jest ok a siebie za bóstwo?
 8. Dlatego że jedno nie chce a drugie chce. Po jakimś czasie pierwszemu nie wychodzi, podsyca ogień u drugiego i jest pali się - ognisko... ale czy oboje będą do niego dokładać - tego nie wiadomo. Dzisiejsze "kobiety" nie lubią ciężarów.
 9. A przepraszam z czego ty chcesz coś odłożyć w Pulandii zarabiając minimum, albo nawet 3000zł? Nie znasz cen wynajmu, jedzenia, kosztów utrzymania? Gdzie podkreślam 3000zł to wciąż bogactwo w moim rejonie a zarabiają tyle tylko ludzie z własną działalnością.
 10. @Azizi kobieta... to co innego. Ona po alkoholu może przywieźć dziecko z nieswojego wesela, facet co najwyżej ciastka. Please...
 11. Ja tylko dodam, że miałem kiedyś przedszkolankę dupodajkę... Nie wiem jakim cudem przepracowała kilkanaście lat w zawodzie. Jest rozwiązła, puszcza się za wycieczki, a nawet bez, bo nic oprócz pół litra nigdy nie zaproponowałem. Ruchali ją i młodsi i starsi, więc reguły nie ma. Baba to baba, ma być przynoszone to może będzie wsadzane... jak ktoś inny nie wkładał. Poza tym, tak jak piszesz, czy nowe życie jest tego warte? Ona wie co zyska, a co ty stracisz więc na pewno wyczuje słabość w zapobieganiu podziału majątku. Czy masz opcję porozmawiania z nią w 4 oczy o tym wszystkim? Tak normalnie, bez emocji? W odpowiednim momencie.
 12. @czerwony obudził się w 2020 roku i myśli że nazywa się Kolumb. Brawo, brawo samcu alfa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.