Skocz do zawartości

Drażnią mnie ludzie z tatuażami


Rekomendowane odpowiedzi

Działają na mnie jak płachta na byka. Dlaczego?

No właśnie... robią je po to żeby się wyróżnić bo nie mają żadnych wyjątkowych zdolności manualnych dzięki którym ktoś zwróciłby na nich uwagę i już tutaj jest odpowiedź na ich pytanie.

 

Niestety tak jak w przypadku "chujusa z ruchan" - 99% ludzi to tchórze i naśladujący debile kierujący się psychologią tłumu tak i w tym wypadku będą się miotać że jak to - przecież to ich wyjątkowość i to tylko oni sobie zrobili...

ano kurwa nie bardzo... Nie każdy jest bykiem bo sobie zrobi taki tatuaż i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o januszy tatuaży.

Teraz co drugi albo trzeci jest wyjątkowy i musi się podzielić swoim wieeeelkim światopoglądem wypisanym na skórze - oczywiście wraz z popytem rośnie podaż...

 

To żadna indywidualność - to moda.

https://www.youtube.com/watch?v=LYCxdI4IRF0

Brzydzę się.

Edytowane przez dyletant
  • Like 7
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat 😉

 

Nie sądzisz, że pojawiała się u Ciebie projekcja? Tj. mechanizm obronny ego polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć. Łatwiej zauważyć nam jakieś niewygodne cechy u innych osób niż samemu przed sobą przyznać się, że je posiadamy. Ten mechanizm polega na zniekształceniu rzeczywistości w taki sposób, by uniknąć frustracji względem siebie. Sam tatuaż nie ma tak naprawdę żadnej mocy - jest energetycznie neutralny. 

 

Nie traktuj mojego posta jako ataku na Ciebie, pytam bo niesamowicie interesują mnie takie tematy i traktuje ludzki umysł jako największą zagadkę, z jaką miałem do czynienia :D

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie porucham taką z tatoo i taką bez. Też jestem oznaczony ale muszę się rozebrać, a na golasa nie latam...

 

 

 

 

 

 

PS. Na plecach mam wielkiego smoka jego ogon kończy sie na fiucie - to krótki ogon.

PSX.

6 godzin temu, dyletant napisał:

to moda

Leć do Japonii i powiedz to Panu z jakuzy.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Leć do Japonii i powiedz to Panu z jakuzy.

Kurwa, cukier... a polski trap to też indywidualizm? Nawet flow zapierdolone od amerykanów, na chuj te głupie usprawiedliwienia? Prawda dla jednych bolesna, dla drugich współczesna.

55 minut temu, Zerwito napisał:

Nie sądzisz, że pojawiała się u Ciebie projekcja

Jedyne co się pojawiło to brak zrozumienia głupoty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dyletant napisał:

zapierdolone od amerykanów, na chuj te głupie usprawiedliwienia?

A od kogo mieli brać? Od Chinczyków? (oni też biorą od Amerykanów) Ktoś nadaje ton, ktoś przejmuje. Masz 7 kręgów szyjnych - korzystaj do woli. (lub mysz w kompie)

@Damian jeżeli chodzi o tego Pana to właśnie korzystam z myszy do PC i omijam szerokim łukiem.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś temat o ludziach z tatuażami i ich typowymi cechami.

 

Nie każdy z tatuażem to debil chociaż większość robi je bo naśladują modę, która aktualnie jest a nie bo lubią tatuaże, więc są debilami :D

 

Ja tam lubię wytatuowane kobiety bo od razu wiem, żeby taką omijać nie muszę poznawać, mówi mi to sam jej wygląd :)

 

W Niemczech to wygląda prześmiesznie :D :D:D te wszystkie świeżutkie dziaby u gości 50+ . Beka.

 

To się zaczęło popularne jakoś razem z instagramem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się autorze tematu, że masz problem ze sobą skoro tak bardzo przeszkadzają Ci inni ludzie z tatuażami. Jak dla mnie jak ktoś chce mieć tatuaże to je ma, jak nie chce to ich nie ma. Nic mi do tego. Znam ludzi którzy nic sobą nie reprezentują z tatuażami jak i bez. Tak samo znam osoby które reprezentują sobą naprawdę spora wiedzę, umiejętności, kulturę osobistą itd i też jedni z nich posiadają tatuaże a drudzy nie. O niczym to nie świadczy. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rysunek dodaje 10 pkt do szacunu. W przypadku zawodników mma jest to +10 do siły ( nie dotyczy Fiodora Wladymirowicza, On nie musi) Taka moda. Co zrobisz. Dodają sobie niektórzy "grozy" tymi malunkami. Udają gangsta. 

Albo wypisują texty.Przepis na rosół to chyba Wawrzyk ma wypisane na klacie. Albo daty urodzenia pociech bo na głowe słabują.

Odrębna sprawa to skazani i osadzeni. Szczególnie starszej daty. Tam rysunki mogą nieść przekaz. 

Te patolskie tatuaże, robione domowym sposobem, są też "znakiem" . Znam osadzone, które miały pierscionki wytatuowane. Masakra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:

Reszta oszpeca się jakimś gównem typu tekst carpe diem, już nie wspominając o wytatuowaniu sobie imienia ukochanej :D

 

Przypomniałeś mi ten motyw:

 

comment_W6a3Lxs3PdOBybg6ki9eyfhyyEqGiH0g

 

A co do tatuaży, nie mam i nie chcę mieć, przy tym nie interesuje mnie jak dorośli, świadomi ludzie sobie modyfikują ciało, ich sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska goni zachod, niestety w dzisiejszych czasach trzeba umiec sie sprzedac, nie wazne jak, wazne zeby o Tobie mowili.. Jak widze takie cioty z tatuazami to az mnie reka cisnie ale chyba trzeba sie do tego przyzwyczaic. Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze w latach 90' ta polska byla bardziej normalna, wiadomo byl syf, ciemnota itp. ale jakos bardziej mi te czasy lezaly niz dzisiejsze.. zatrute internetami, fejsbokami, instagramami, youtuberami

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dyletant napisał:

Działają na mnie jak płachta na byka. Dlaczego?

No właśnie... robią je po to żeby się wyróżnić bo nie mają żadnych wyjątkowych zdolności manualnych dzięki którym ktoś zwróciłby na nich uwagę

A można się ubierać inaczej niż Ty czy to Cię denerwuje bo ktoś wygląda inaczej? XD

 

Taki tatuaż mam zamiar zrobić za 2 tygodnie:

RiESYrj.jpg

(profesjonalna wizualizacja)

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to w dupie - no, co najwyżej cierpi moje poczucie estetyki. Niemniej tatuowanie się uznałbym za jeden z przejawów wulgaryzacji społeczeństwa, czyli równania do najgorszych wzorców. I zanim ktoś tu wyskoczy z rytualnym tatuowaniem ciała na wyspach Pacyfiku etc. - przypomnę, że w naszej kulturze tatuaże do niedawna były atrybutem ludzi marginesu i kryminalistów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

A można się ubierać inaczej niż Ty czy to Cię denerwuje bo ktoś wygląda inaczej?

Nie poznaję kolegi.😎

3 minuty temu, zychu napisał:

przypomnę, że w naszej kulturze tatuaże do niedawna były atrybutem ludzi marginesu i kryminalistów

A gdybyśmy "poszli" do ziem obecnie polskich, a przed chrztem Polski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei - można się cofać nawet głębiej, tylko po co? Naszą kulturę ukształtowały inne imperatywy (m.in. chrześcijaństwo łacińskie).

ale okej - w takim razie co taki tatuaż miałby sygnalizować, jaki byłby przekaz? Bo jeżeli chodzi tylko o to, że wygląda cool - no to ok, jest cool. Wg ciebie. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu jestem w stanie zaryzykować "tezę", że napływ ludności z Półwyspu Skandynawskiego na nasze ziemie, przywlókł i tatuaż.

7 minut temu, zychu napisał:

jaki byłby przekaz?

Nie mam zielonego pojęcia, to mogłobyć wszytko i nic, ale pewno jakaś symbolika była. Zaznaczam, że nie jestem fanem wielkiej Lechii i w chuju mam Światowida, ale chuja wiemy o tamtych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziarę na ramieniu (chujowego tribala). Zrobiłem jak miałem 16 czy 17 lat, bo inne chłopaki robili też. Moda.

Na szczęście mały tatek i byle jaki t-shirt przykrywa. 

Poza tym uważam, że tatki to gówno. Jakbym się cofnął w czasie to pewnie dalej bym go zrobił, bo wątpię bym był mądrzejszy. 

Mnie może nie drażnią, ale jednak tatek oznacza jakieś problemy mentalne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, david001 napisał:

Jak widze takie cioty z tatuazami to az mnie reka cisnie ale chyba trzeba sie do tego przyzwyczaic.

X-D normalnie.

Wiadomo ziomek, tylko dresy, cotton worldy, białe skarpety i czarne szmaciane adidasy. Ziomek, nie wolno się wyróżniać bo wpier* na rejonie. xD

 

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Ja tam lubię wytatuowane kobiety bo od razu wiem, żeby taką omijać nie muszę poznawać, mówi mi to sam jej wygląd :)

Czemu?

Edytowane przez Analconda
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tego za coś mądrego, ale na ogół mam gdzieś co ktoś sobie wydziabał. Jedyna pozytywna funkcja tatuaży to zakrywanie niedoskonałości jak znamiona, blizny i podobne. 

 

Kobieta z tatuażami jak dla mnie ma -1/2SMV na dzień dobry, raczej wolę by miała ich mniej niż więcej, chociaż i wydziarane się zdażały.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damian napisał:

Ten to na pewno nic sobą nie reprezentuje.

 

2258568-Michal-Jesionowski-Wiele-osob-py

Reprezentować to on reprezentuje ale charakterem .... wygląd jego nijak nie kojarzy mi  się z tym co ten chłopak w życiu przeszedł i osiągnął. Dlatego trzeba być ostrożnym przy ocenie ludzi po wygladzie bo nigdy nie wiem tak naprawdę z kim mamy do czynienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.