Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Myrmidon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  315
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Świetna

2 Followers

About Myrmidon

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 10/12/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Muzyka elektroniczna lat '90
  Płyty winylowe
  Syntezatory analogowe
  Produkcja muzyczna
  Technika audio
  Fotografia aktu + portret
  Boks + rowery
  Motoryzacja lat '80 i '90

Recent Profile Visitors

1190 profile views
 1. @Morfeusz Różnica między nami jest taka, że ja żyję z kobietą od dawna i funkcjonuję w środowisku mężczyzn, którzy też ze swoimi kobietami sobie radzą. Ty za to skupiasz się na zdobywaniu lajków przytaczając intenetowy bełkot z propagandowych portali, a kobiety oglądasz na ekranie monitora. Nie trudno jest odróżnić zdrowo myślącego człowieka od sieciowego mesjasza, który powtarza "prawdy oczywiste" i obnaża schematy działania istot zwanych kobietami... Cóż internety byłyby warte, gdyby nie Twoje baczne oko w wychwytywaniu kolejnych niusów i badań... Powodzenia w krucjacie! Ja tymczasem idę poruchać.
 2. Niestety błędne rozumowanie. Założenie, że patologia jest schematem samo w sobie jest patologiczne. To, że widzisz tylko tyle oznaczać może że sam poruszasz się w zaburzonym środowisku,które uznajesz za normę. Dla mnie bezdzietni kawalerowie też są patologią, ponieważ wszyscy, których znam są menelami żyjącymi z zasiłków PCPR. Dla mnie za to właśnie to jest schematem, ponieważ jest powtarzalne.
 3. @zuckerfrei Dwóch moich kumpli się rozwiodło. Jeden zwyczajnie nie dogadywał się z żoną, po rozwodzie odżył emocjonalnie a finansowo nie stracił. Drugi, który był też moim wspólnikiem w pewnym interesie przez kilka lat prowadził podwójne życie i oszukiwał żonę i syna. Jak doszło do rozwodu przyczynił się do bankructwa firmy i zniknął z moją kasą. Z obydwoma nie mam już od kilku lat kontaktu. Przypadki, o których tu czytam są dla mnie tak odległe, że aż trudno to sobie wyobrazić. Wszystkim, którzy przeszli takie rzeczy serdecznie współczuję. Nie znam osobiście ludzi, którzy odnieśliby takie rany na polu bitwy z kobietami, jednak nie zaprzeczam istnieniu takiego zjawiska. Zakładam, że chociaż mnie to nie spotkało zło w takiej postaci istnieje. Współczuję.
 4. @zuckerfrei Chodziło mi o ogólną tendencję na forum. Każdy, kto przychodzi ze smutną historią jest tu gloryfikowany i w kółko przytaczane są "schematy", baby, kasa, baby, kasa... Natomiast osoby żyjące szczęśliwie brane są za beta frajerów, naiwniaków z klapkami na oczach... Współczuję Ci znajomych, ja w takim środowisku nie chciałbym się obracać. Dążę do kontaktu z ludźmi, którzy starają się żyć podobnie jak ja i moja rodzina. Przyjaźnimy się z żoną z kilkoma szczęśliwymi parami, znamy też dobrze rodziny kolegów ze szkoły naszego syna. Spotykamy się często wspólnie na grille, wyjazdy za miasto na weekend. Widzimy szczęśliwych ludzi, którzy darzą siebie uczuciem. Widać szczęściem nie są wszyscy obdarowani po równo, a może zwyczajnie trzeba na nie zapracować... Tego nie wiem. Może działa tu maksyma "z kim przystajesz takim się stajesz".
 5. Powęsz jeszcze trochę,... Może dojdziesz do wniosku, że jestem kobietą, ba feministką! Czy forum jest korespondencyjnym klubem klęski, że trzeba tu się tylko użalać?
 6. @Obliteraror Dobra puenta, ale działa w obie strony... Bo wielu mi zarzuca, że moja żona nie ma prawa istnieć...
 7. Nie zrozumiałeś. Wszyscy "single" w moim wieku, których znam osobiście to menele. Reszta znajomych funkcjonuje w rodzinach z dziećmi.
 8. Wybacz, ale generalizujesz. A Marek to jest jakąś wyrocznią? Przecież ten facet unika kobiet i nie wiąże się z nimi...
 9. Dobrze też wiem, że znaczna część forum wyrabia sobie opinie o związkach czytając propagandowe materiały w brukowcach. Ja skupiam się na życiu tu i teraz, chcę aby w moim małżeństwie było dobrze to na to pracuję a nie żyję jak egoista fantasta i czekam na ideał kobiety, który zstąpi z niebios...
 10. @Morfeusz Zanim poznałem moją żonę, dostałem porządnie po dupie od ex i doskonale wiem jakie są NIEKTÓRE baby. Co do zalet mojej żony - jeszcze kilka się znajdzie... Ale Ty powinieneś się skupić przede wszystkim na tym, aby zażyć dziś odpowiednią ilość czerwonych pigułek, tak na wszelki wypadek... Na zaś...
 11. @Morfeusz Wybacz, ale Twoje wątki przesiąknięte są fanatyzmem. To, że trafiłeś na nieodpowiednie kobiety nie znaczy, że wszystkie takie są. Wśród moich sąsiadów jest kilku facetów, którzy nie mieli nigdy rodzin, żon, dzieci i całe życie funkcjonują z zasiłków albo żebrają. Czy zatem powinienem wszystkich singli traktować z pogardą patrząc przez pryzmat tego, co widzę w bliskim otoczeniu?
 12. Czy wypada mi skomentować "hihihi..." Proszę nie lajkować!
 13. A może wpisywane treści powinny podlegać ocenie merytorycznej? Wielu tu takich, którzy "nałapali" punktów komentując w stylu: "Hehe..." "Nie wiem to się nie wypowiem..." "Wolę się rozwijać niż toczyć przemyślenia na tak filozoficzny temat..."
 14. Bezpośrednio padające promienie słońca tworzą duże kontrasty, mózg musi się nieźle natrudzić aby przetworzyć to na zrozumiały dla siebie obraz. Lekko pochmurna pogoda sprzyja widoczności, ponieważ chmury zachowują się jak olbrzymi dyfuzor, który rozprasza i załamuje światło tak, że nie pada ono kierunkowo. Zauważ, że nie ma wtedy widocznych żadnych cieni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.