Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

darktemplar

Użytkownik
 • Content Count

  206
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Świetna

About darktemplar

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jedni chcą zamoczyć jak najszybciej to wpadają w friendzone, inni chcą pochodzić dłużej to nie mogą bo panna na pierwszym spotkaniu już pułapki szykuje na chacie Jak życ?
 2. Ja podobnie z tym, że LTR były dwa, z czego jeden (ten poprzedni) dość krótki, następny skończył się już jw.; małżeństwem. Jeszcze bardziej zaniżam...:)
 3. Może Tyson nie jest takim stricte naukowcem. Miałem jednak na myśli, że oni zajmują się Nauką, a nie jakimiś paranaukowo, astrologiczno - pseudomedycznymi wywodami. Zaśmiecasz wątek wątpliwymi treściami. A ludzie wierzą w napisane słowo (przez kogokolwiek, gdziekolwiek) częściej niż Ci się wydaje - wątek nie musi być czytany tylko przez autora.
 4. Na tej liście tylko Bohm i Gribbin to naukowcy, reszta to raczej jacyś twórcy paranaukowi.... Z kosmologii to Richard Panek "Ciemna strona wszechświata" z roku chyba 2011 więc może już znasz...
 5. A co? Bracia tu stroją pióra i później samice piszą na priv oczarowane elokwencją wypowiedzi danego delikwenta? Słabo się staram, bo żadnego priva tu jeszcze nie dostałem...:)
 6. Tak. A co mnie obchodzą jakieś kilko postowe dywagacje na temat suchej waginy?! No niby tak, wiem to; tematy w rezerwacie często przekształcają się w szambo-nawalankę, ale czy zawsze musi tak być?
 7. Wracając do tematu i kwestii wygórowanych/sprzecznych oczekiwań mężczyzn na BS. Przytoczone tutaj wymagania odnośnie żony, napisane na tym forum; są racjonalne, ale nierealne - zgoda. Ale każdy dąży do ideałów przecież :) no zresztą te wpisy tutaj obrazują pewne pragnienia użytkowników, a nie realne czyny. Zresztą poczytajcie blogi pewnych blogerek, tam to są dopiero wymagania odnośnie mężczyzny idealnego. Jeśli chodzi o seks to zgadza się; lubimy kobiety otwarte w łóżku, więc połyk zawsze w cenie ;) Z drugiej strony przeglądałem ostatnio netkobiety i tam w dziale seks, sporo tematów typu "mój partner/faceci są beznadziejni w łóżku" Więc od Was też są wymagania w tej materii. I jak z tymi powyżej wymaganiami jest w praktyce? Pragnienia to jedno a rzeczywistość to drugie. Co męskich (głównie) pragnień, to jest tak, że od małego, młody mężczyzna jest zalewany obrazami atrakcyjnych kobiet; budowania przekonania że jak James B. masz zdobywać kolejne super laski i później budzi się taki człowiek w wieku 25 lat, super laski brak i jest frustracja. Żyjemy zresztą w kulcie sukcesu i nieustannego wyścigu porównań (na żywo, jak i w sieci), nie można być przegrywem, nie można być nawet średniakiem, trzeba być albo człowiekiem sukcesu, albo wpaść do otchłani nicości. I tak jak wyżej: jesteś mężczyzną, budzisz się około 25-28 lat a tu super kobiety brak, praca też nie taka jak było mówione, etc, I stąd się bierze ta frustracja i rzucanie takich nierealnych wymagań. IMO.
 8. forum Bracia Samcy tworzy społeczność Braci i jak każda taka społeczność, jest to twór złożony; są fanatycy, radykałowie, liberałowie, potakiwacze, "zwykli", zwisowcy, itd. Jedni głoszą zupełne odcięcie się od kobiet, połknięcie czerwonej tabletki i odrzucenie otaczającej rzeczywistości, a inni tu są bo można poczytać o samorozwoju lub pożalić się na swoje problemy w pracy/związkach/życiu. Różne są doświadczenia i różne są potrzeby. I oczywiście, że są tu gdzieś na forum BS pisane głupoty (zwłaszcza w dziale o teoriach spiskowych hehe), ale jest przecież też bardzo dużo wartościowej wiedzy. Wydaje mi się, że jedna z głównych idei jaka przyciąga tu mężczyzn to samorozwój; dążenie do bycia lepszym mężczyzną. Druga idea to jest odcięcie się od białorycerstwa i stawiania kobiet na piedestale i walka ze spierdoliną jaka jest w tym temacie w życiu, wokół nas. I te dwie idee sprawiają też że Wasze życie drogie Panie staje się lepsze. Bo lepiej obcować z prawdziwymi mężczyznami a nie pizdeczkami co nie? A pantoflarstwo i białorycerstwo, w dłuższej perspektywie, są też szkodliwe dla Pań, szkoda tylko, że nie wszystkie kobiety są tak dalekowzroczne... @MotherOfCats a może zadając takie pytania jak w tym temacie główne, warto zacząć od siebie? Może Tobie trudno dogodzić? Czytając Twoją odpowiedź na moje stanowisko w lekkim temacie o grach (gaming girls), gdzie po prostu zjechałaś mnie jak burą sukę bo ośmieliłem się mieć inne zdanie od Twojego i jeszcze ośmieliłem się żartować, to z tego wszystkiego wynika, że brak Ci co najmniej dystansu do pewnych spraw życiu i może do samej siebie. Warto może to przemyśleć.
 9. Ja też odpowiem z drugiej strony, jako chudzielec przez większość życia (65 kg i 188 cm). Więc taka sylwetka powoduje mały szacunek u męskiej części, chyba że umiesz się dobrze bić. Kobiety też mi mówiły wprost, że przy mnie nie czuły by się bezpiecznie (czasami to był shittest, no ale ogólnie to nie lubiły tego). Więc ogólnie moim zdaniem warto w granicach rozsądku): większy respekt innych ludzi, etc. Zwłaszcza, że ludzie często zakładają, że większy = silniejszy.
 10. Był podobny temat, tylko że pytał mężczyzna a odpowiadały panie. Wnioski chyba podobne, można też tam poczytać.
 11. To zapłać i skorzystaj. Co komu do tego? I nie musisz być w ogóle w związku, chyba że już jesteś.
 12. Hehe, w sumie one sobie tak rzucają te liczby, ciekawe na ile to koreluje z ich własnym "przebiegiem"... A 200? to już jest konkret, ale 100? Do zrobienia - 3 lata na jakimś uniwerku, licząc 1 gościa na tydzień. Ok nie uwzględniłem przerw na święta i na naukę do sesji , więc może 3,5 roku? Założyłem, że uniwerek gdzieś na zachodzie lub USA. Swoją drogą te dziewczyny z filmu raczej przeciętne z urody (jedna nawet poniżej) i pokazuje to fakt, że łatwiej osiągać duże przebiegi będąc kobietą niż mężczyzną. Temat nadaje się do rezerwatu IMHO.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.