Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Zeppelin

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Świetna

About Zeppelin

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już do niej pobiegłem z kwiatami Nawet na to nie liczę, tłumaczyć się nikomu nie będę, ale doceniam wpisy i opierdolenie mnie trochę, potrzebowałem tego. Dało do myślenia.
 2. Nie napisałem, że bez powodu chcę ją odblokować. To pytanie chodziło już za mną jakiś czas, chciałem poznać zdanie innych na ten temat. Chciałem poznać zdanie innych, ale to finalnie ja podejmuję decyzję i biorę za nie odpowiedzialność, nie Ty, nie inni, tylko JA. Ośmieszenie się przed dziewczyną, bo ją odblokowałem? XD Co mnie obchodzi co ona sobie pomyśli i co inni sobie pomyślą, czy to będzie miała w dupie czy nie. Robię to co chcę, w zgodzie z samym sobą przede wszystkim. Celem jest zadbanie o moje zdrowie psychiczne, bo im więcej myślałem czy ją odblokować czy nie, tym więcej energii na to poświęcałem. Odblokowałem ją i poczułem się lepiej, a o to przecież chodziło, a jakoś o niej nie rozmyślam całymi dniami, ani nie płaczę, ani do niej nie pisze, jak to mi jej brakuje. Pomijając Twoją ironię no i oczywiście to, że znasz lepiej powody ode mnie, to Twój wpis ma na celu raczej chęć dopierdolenia mi, niż pomoc i zmuszenie do refleksji.
 3. Zgadzam się z tym co napisałeś, jest mi obojętna w tym sensie, że nie płaczę już do niej do poduszki. Przepracowałem relację i podchodzę do tego bez większych emocji, o żadnym powrocie, ani odnowie kontaktu nie ma mowy. W odblokowaniu jej na mediach społecznościowych i reszcie był raczej zamysł, żeby odciąć się od etykietki "blokowania ex" i nie dawania jej tej satysfakcji/atencji, że bez blokowania nie dam rady się pozbierać i zapomnieć o niej, a na początku rzeczywiście tak było, gdyż to był początek poznawania matrixa, miałem wtedy dużo złych wzorców i dużo do przepracowania, blokowanie pomogło w procesie rekonwalescencji, teraz zmieniła mi się perspektywa z tym blokowaniem, stąd moje pytanie tutaj czy mimo wszystko po takim czasie lepiej ją odblokować. Dla zainteresowanych mój pierwszy wpis dotyczący byłej. Ale jeśli bym ją spotkał przypadkiem to serce by pewnie szybciej zabiło, w końcu to pierwsza dziewczyna i mam tego świadomość, tym bardziej, że staż związku był spory i zaczął się za gówniarza.
 4. Zgadzam się z tym co napisałeś. Jednak zmieniła mi się podejście na takie, jak napisał Pacman. Masz rację, jest taka opcja, że może szukać kontaktu, ale nie jestem pierwszy dzień na forum i rozumiem pewne mechanizmy. Most jest już dawno spalony i nie zgadzam się z Tobą, że nie jest mi obojętna, chodź przekonywać Cię nie będę, wytłumaczyłem wyżej skąd moje pytanie o odblokowanie.
 5. Bo zmieniła mi się perspektywa, teraz bym nie blokował dziewczyny z którą się rozstaję. Uważam to za dziecinne. Nie chodzi mi o odnawianie kontaktu, a odblokowanie na mediach społecznościowych, komunikatorach itp. Powiedziałbym, że jest to symboliczne. Jako, że to była ta 'pierwsza i jedyna' to bez blokowania byłoby ciężej się pozbierać. Nie wiem co się u niej dzieje i mało mnie to obchodzi, nie żywię do niej urazu już, jest mi obojętna, to po co blokować? Prób kontaktu nie było i bawić się w odnowę nie będę. Odblokowałem i poczułem się lepiej w sumie dzięki temu. Pierwsza dziewczyna = największy haj hormonalny. Może by szybciej serce zabiło jakbym ją spotkał na ulicy, ale nie miałem okazji tego sprawdzić. Ale jest mi obojętna, chociaż możecie mi pewnie nie wierzyć, nie mam zamiaru udowadniać tego
 6. Spodziewałem się odpowiedzi, że nie jest mi obojętna, ale spotykam się z kimś, więc dodatkowych wrażeń nie szukam. Mam takie same podejście, ale zablokowanie ex pomogło mi się pozbierać. Pewne rzeczy przepracowałem po rozstaniu i teraz blokowanie wydaje mi się dziecinne. Obojętność i brak kontaktu byłaby najlepszy rozwiązaniem. Gdybym miał się rozstać teraz z dziewczyną, to bym nie blokowałbym jej, stąd moje pytanie.
 7. Cześć. Czy odblokowywaliście swoje ex na portalach społecznościowych, ich numery itp. po odchorowaniu rozstania? U mnie mijają już prawie dwa lata od rozstania z pierwszą dziewczyną i wtedy blokowanie uważałem za konieczne, gdyż bez tego dalej pewnie by szukała kontaktu, a mi byłoby ciężej dojść do siebie. Naszła mnie ostatnio myśl czy jej nie odblokować, bo jest mi obojętna i dlatego wydaje mi się, że jest to głupie, że cały czas jest zablokowana, tak jakbym nadal żywił do niej uraz. Z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru z nią odnawiać kontaktu, ani w razie z jej strony prób kontaktu odpowiadać jej. Jestem ciekawy Waszego zdania, bo wiem, że część Braci jest za blokowaniem, a druga część przeciwnie.
 8. Tak to tylko tutaj zostawiam, jeszcze trwają zapisy!!
 9. Też myślałem nad C+E, ale jak na razie ogranicza mnie wiek. Dopiero gdzieś za rok/dwa będzie taka możliwość. Na cysterny/materiały niebezpieczne potrzebne dodatkowo jakieś uprawnienia są?
 10. G1 - eksploatacja do 1kV, po tym myślę, że możesz się domyślić co studiuję, wolę nie pisać tego wprost
 11. W związku ze swoim kierunkiem planuje zrobić sobie uprawnienia na SEP. Ale w przyszłości w wakacje też planuję pracować, stąd moje pytanie, czy warto zrobić jakieś inne kursy czy uprawnienia, które pracodawca doceni?
 12. Witam. Otóż jestem studentem i z okazji wakacji szukam pracy sezonowej. Patrzę na oferty pracy w mojej mieścinie i okolicach, jest to najczęściej jest to praca w magazynach i fabrykach. Z tego co widzę mile widzianym atutem u pracodawców(praca na magazynie i w fabrykach) jest uprawnienie na wózek widłowy. Przymierzam się do niego, ale pytanie do Was. Czy są jakieś inne uprawnienia, szkolenia, które warto zrobić, żeby dostać fajną pracę? Gdzie warto się zatrudnić i zdobywać doświadczenie w młodym wieku? Patrzę też na to bardziej przyszłościowo, jakie umiejętności, certyfikaty uprawnienia warto zrobić? Nie mam na myśli konkretnej branży i nie przeszkadza mi praca fizyczna.
 13. Lepiej zająć się sobą i swoim rozwojem, na razie wylecz się z tamtej, a na to potrzebujesz przede wszystkim czasu. Zajmij się czymś wartościowym, naucz się czegoś nowego, czytaj forum. Popracuj nad sobą, swoim mindsetem i nawykami, żebyś nie popełniał tych samych błędów. Na nowe panny będziesz jeszcze miał czas, niech to będzie Twój dodatek do życia, nie priorytet.
 14. Chłop przedstawia teorię i zadania. Tematy, które przedstawia przerabiane są w podstawie programowej na poziomie gimnazjum/szkoła średnia : Karol Rogowski Fajnie wytłumaczone, ogólnie podstawy. Polecam. Warto też sięgnąć do książek, tutaj wleci klasyk czyli 'Podstawy fizyki' tom od 1 do 5 David Halliday, Jearl Walker, Robert Resnick tych panów. Tylko tutaj wypada znać całki i rachunek różniczkowy.
 15. Historia podobna do mojej, też rozstanie ze swoją pierwszą dziewczyną w wieku 18 lat po długim związku. Jak jebło to bolało i też korciło, żeby ją podglądać na mediach społecznościowych. Pomogło przede wszystkim zablokowanie jej wszędzie. Niech Cię nie obchodzi co ona o Tobie pomyśli, jak ją zablokujesz. Chodzi tu o Twoje zdrowie psychiczne. Po pewnym czasie poczujesz się na tyle silny, że będzie Ci ona obojętna. Warto zająć myśli czymś innym, tzn. praca, nauka, wysiłek(sport). Daj sobie czasu, a się z niej wyleczysz. Trzymaj się i nie odzywaj się do niej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.