Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Zeppelin

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About Zeppelin

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Ooo to też jest temat rzeka. Ale nie Twój problem. @Esmeron jak możesz to rozwiń temat, bo ciekawy jestem Twojego punktu widzenia.
 2. Zeppelin

  Telefon

  Na allegro można kupić Samsunga Galaxy S5/S6, który jest solidnym telefonem. Kupowałem używaną S6 na allegro i cały czas dobrze śmiga. Przy Twoim budżecie można wypatrzeć na spokojnie nieużywany model. Minusem S6 jest brak możliwości wymiany baterii, gdzie np. w S5 jest taka możliwość.
 3. Aby dobrze komunikować się po angielsku nie potrzeba zdawać egzaminu. Zdanie egzaminu C1 o którym mówisz nie jest warunkiem koniecznym, żeby znaleźć dobrą pracę(chodź pewnie dużo daje w CV). Poza tym skąd wiesz na jakim poziomie znam język angielski?
 4. Zgadzam się, język angielski to teraz podstawa, z tym nie ma problemu, ale sam język mimo wszystko nie wystarcza. To jedna z opcji którą rozważałem, chodź po powrocie do Polski priorytetem byłby zakup własnego mieszkania i znalezienie tu pracy. Od października zacząłem studia techniczne na wymagającym kierunku, stąd chciałbym mieć w razie czego opcję awaryjną. Jednak studia są dla mnie priorytetem aktualnie. Oprócz uprawnień, które można uzyskać tylko po studiach są może jakieś kursy czy uprawienia, które dają możliwość lepszej pracy? Nie mam tutaj na myśli byle papierka.
 5. Witam. Ostatnio się zastanawiam nad tym czy lepiej jest wyjechać za granicę(Holandia, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Wielka Brytania), dorobić się i wrócić do Polski lub osiedlić się za granicą czy skończyć studia, które dadzą porządny fach(inżynierskie) i żyć w ojczyźnie czy może wyjechać z ukończonymi studiami za granicę? Czy zamiast studiów może warto zrobić jakieś kursy, uprawienia(np. dźwig) i wyjechać za granicę? Jakie są Wasze przemyślenia/opinie/doświadczenia w tym temacie?
 6. Cześć. W tym miesiącu minął już rok od rozstania z moją pierwszą dziewczyną(byłem z nią około 5 lat). Ostatnio zaczęły mnie nachodzić myśli o niej i analizowanie tego całego związku. Mam ostatnio dużo na głowie(nowe środowisko), czuję, że mam gorszy czas i zbiera mi się na jakieś sentymenty i wyrzuty. Ma to miejsce najczęściej przed zaśnięciem. Od pół roku jest zablokowana i zero kontaktu jest z nią. Chociaż ostatnio gadała z moją rodzicielką i mówiła, że się martwi jak sobie radzę(studiuje daleko od rodzinnego miasta). Ostatnio przez to zacząłem przeglądać wspólne zdjęcia i czytać wiadomości. Jakieś rady i wytłumaczenie skąd się te myśli biorą i jak sobie z tym radzić?
 7. Tak właśnie było w moim przypadku. Miałem być na orbicie i dostarczać czasem pani atencji jak to do niej nie wzdycham po rozstaniu, jak się odezwie do mnie.
 8. "Nie możemy być teraz razem. Za 10, 20 lat, ale nie teraz." "Nie wiem co czuję. Chcę być sama." A jakiś czas później poszła do "kolegi" "Zasługujesz na lepszą dziewczynę. Jesteś dla mnie za dobry." "Nie chcę tracić z Tobą kontaktu. Zostańmy przyjaciółmi." "Za dużo się w moim życiu ostatnio wydarzyło. Muszę to wszystko przemyśleć." "Coś we mnie pękło." One są chyba zaprogramowane, bo wszystkie gadają tak samo.
 9. Witam. Dostałem się na elektrotechnikę oraz elektronikę i telekomunikację. Mam dylemat na co iść. Nie wiem po czym są lepsze perspektywy na znalezienie pracy. Z chęcią dowiem się co na ten temat sądzicie.
 10. @Ksanti Jeśli chodzi o informatykę, to praca po tym kierunku jest prawie zawsze. Pracodawcy już pod koniec studiów zatrudniają studentów. AiR to oblegany kierunek z dużymi progami zazwyczaj i szczerze mówiąc byłem przekonany, że po tym kierunku nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Ja zaś ruszam na elektrotechnikę od października 😜
 11. Mówisz konkretnie o jakichś kierunkach? Nie zgadzam się tutaj z Tobą do końca.
 12. Jeśli chodzi o teorię to polecam stronkę ZdamyTo. Wydaje mi się, że to najlepszy wybór. Za cenę 12 złotych na miesiąc jest dostępna baza wszystkich pytań, które mogą znaleźć się na egzaminie. Plusem jest to, że można korzystać na komputerze, jak i pobrać apke na telefon.
 13. Widzę, że post trochę odświeżony Już dawno pani jest zablokowana wszędzie. Od założenia wątku moje podejście się trochę zmieniło. Zniknął żal i przyszło zrozumienie zachowań pani i tego co się stało. Czas robi swoje. W to można włączyć przeczytane książki, zdobytą wiedzę, obejrzane filmy. Wiem, że nadal muszę się dużo nauczyć w materii kobiet i związków. Tyle jeszcze przede mną. Wszystko dopiero się zacznie Teraz mam inne zmartwienie, bo trwają rekrutacje na studia. Trzymajcie kciuki ✊
 14. Dzisiaj wyniki są, po maturce jestem. Elektrotechnika/elektronika. Nie była wtedy ze mną już, jak byliśmy w parze na studniówce. Po prostu poszliśmy razem, ale wtedy coś kręciła już z tym typem. Nawet może z nim była, nie wiem. Wtedy kontakt się urwał. Nie ma okazji. Dwa razy proponowałem i nic, pisać z nią o jakiś pierdołach mi się nie chce. Trzeci raz o spotkanie prosił się nie będę. Ogólnie dziewczyna jest w porządku. Pod względem związku nie byłaby taka zła, ale wiązać się przed studiami nie ma sensu. Jak mogę ją spławić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.