Jump to content

Zeppelin

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

180 Świetna

About Zeppelin

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,000 profile views
 1. Tyle że większość studenciaków jest raczej za szczepieniem. Większość robi to dla świętego spokoju, nie dla (nie)zdrowia. "A to będzie problem gdzieś wyjechać, a to może będą coś gadać, będę miał to już z głowy".
 2. A jaka uczelnia jeśli to nie tajemnica? O ile wiążesz przyszłość ze swoim zawodem to warto zrobić tego magistra. Nigdy nie wiesz kiedy Ci się papierek przyda. Warto rozważyć studiowanie zaoczne, jeśli byś miał taką możliwość. Jeśli nie to praca w zawodzie, żebyś zdobył doświadczenie i starać się to pogodzić ze studiami. Na 4 i 5 roku prowadzący inaczej patrzą na studentów, mając świadomość, że wchodzą na rynek pracy.
 3. Dowiedziałem, że moja uczelnia wydała komunikat odnośnie możliwości szczepień na ich terenie. Niezaszczepieni zaś będą objęci systemem specjalnej ochrony od przyszłego semestru, gdyż uczelnia chce rozpocząć nauczanie stacjonarne. Jestem ciekawy czy jest to straszak czy rzeczywiście będzie się to wiązało z ostracyzmem albo robieniem takim studentom pod górkę.
 4. Odnośnie tematu, takie sprawy stawia się na ostrzu noża w chwili, gdy się dzieją, a nie rozmkinia po fakcie, co się mogło powiedzieć. Bronisz swoich granic, zakładając że je masz i liczysz się z konsekwencjami tego. W Twoim przypadku dostęp do tzipy. Szanuj się i nie daj sobie wchodzić na głowę!
 5. Co najlepsze, przemoc według jej ideologii ma płeć, ale w posiadaniu faceta jej to nie przeszkadza.
 6. Myślę, że ten temat rozwieje Twoje wątpliwości. Procedura rejestracji i wymagania, które się z nią wiążą, pomagają zachować porządek i kulturę na forum.
 7. Facebook już od jakiegoś czasu, podobnie zresztą jak Twitter, usuwa treści niepoprawnie politycznie. Ale jak fanpejdże po drugiej stronie barykady śmieszkują z prawaków to problemu nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.