Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inny i Wyjątkowy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  363
 • Donations

  6.66 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

380 Świetna

About Inny i Wyjątkowy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2850 profile views
 1. @verde Rzeczywiście ręka chuda, jednak nic poza granicami normy. Jedyny problem jaki może Ci przysporzyć to ciężki dobór zegarka, jak chcesz obiektywnie określić jej rozmiar to skorzystaj z tego poradnika: https://theslenderwrist.com/measure-your-wrist/.
 2. A nie zapłacili przypadkiem za cały, 5 minutowy filmik?
 3. Gdyby rzeczywiście to była kwestia gustu, to facebook, google, reddit, itd. nie zatrudniałyby całych zespołów od projektowania interfejsów.
 4. Z zaciśniętymi ustami może być ciężko cokolwiek powiedzieć.
 5. Nie było oparte na mandze, lecz ilustrowanych powieściach gdzie dwa ostatnie tomy (21 i 22) zostały dokończone przez ghost writera na podstawie dość szczegółowych notatek oryginalnego autora. Anime również doczekało się zakończenia po czteroletniej przerwie pomiędzy ostatnimi sezonami, lepszego w mojej opinii niż to co zostało zaserwowane w książkach.
 6. Tyle że jak ktoś dobrze wygląda to jego rezultaty są zależne od podjętych działań, w przypadku słabego wyglądu sprawa ma się zupełnie inaczej, można się starać itd. ale nic to nie da. I nie dotyczy to tylko kobiet, ale i również życia towarzyskiego oraz zawodowego, co zostało już dość dobrze przez naukowców przebadane.
 7. @Fit Daria Rozumiem, nie doczytałem całego wątku i źle zrozumiałem to zdanie o Konfederacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.