Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inny i Wyjątkowy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  393
 • Donations

  6.66 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

419 Świetna

About Inny i Wyjątkowy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3190 profile views
 1. A nie jest przypadkiem tak, że kontakt fizyczny ze zwierzętami daje podobne efekty co przytulanie? W świetle tego raczej nie widzę sensu tej terapii. Ja bym wolał przytulić psa.
 2. Ja polecam Encore Rockmaster OE. Bardzo dobre słuchawki, dużą zaletą jest odpinany kabel.
 3. Czy byłeś często krytykowany przez rodzinę w dzieciństwie? To może być źródło problemu. Co do "powłoki ochronnej" to również niewykluczone, że jest to główna przyczyna tego stanu, sam tak miałem i teraz również odczuwam stres w sytuacjach o których piszesz.
 4. Zabawne jak spiczaste uszy powodują konflikty na tle rasowym, ale kolor skóry już nie.
 5. HBO, seriale znacznie wyższej jakości - Soprano, Prawo ulicy, Czarnobyl, Kompania Braci, Detektyw, Dolina Krzemowa, więc jeśli nie oglądało się któregoś z nich to HBO jest znacznie lepszym wyborem. Poza tym można przez jeden miesiąć używać HBO, a przez drugi Netflixa, nie trzeba się trzymać jednej platformy. Na HBO też jest The Walking Dead.
 6. 1. Zasypianie regularnie o tej samej porze 2. Spanie w temperaturze około 18 stopni. 3. Dwie godziny przed snem nie patrzeć na ekrany (a jeśli już jest to konieczne, to korzystać z filtru niebieskiego światła). Warto również mieć jakieś rolety żeby zredukować światło z zewnątrz. 4. Rezygnacja z alkoholu. 5. Unikanie napojów z kofeiną po południu. 6. Aktywny tryb życia. 7. Zdrowa dieta bogata w błonnik oraz z niskim poziomem cukru. 8. Nie chodzenie spać będąc głodnym lub zbyt najedzonym. Nic więcej doradzić nie mogę.
 7. Warto zadbać o dobry sen, minimum 7.5 godziny. W dniu w którym następuje zmiana czasu z zimowego na letni następuje wzrost ataków serca o 24%.
 8. Ja nie polecam matemaksa ani etrapeza. Po prostu rozwiązują zadania bez mówienia dlaczego robią tak a nie inaczej, wiele się człowiek z tego nie nauczy.
 9. Sądzę, że osobom nieatrakcyjnym fizycznie domena nie będzie się kojarzyć pozytywnie i zachęcać do zakupów.
 10. Żółty, opis w ogóle do mnie nie pasuje, jak już coś to jestem przeciwieństwem. Test oceniam jako gówniany. Zapewne został wymyślony, żeby doić pieniądze z jeleni, co kupują książki związane z tego typu tematyką. Czerwony (A): 0 Niebieski (B): 18 Żółty (C): 21 Biały (D): 6
 11. James Clear - Atomic Habits. Najlepsza książka o nawykach jaką kiedykolwiek przeczytałem, bardzo praktycznie podchodzi do tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.