Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inny i Wyjątkowy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  382
 • Donations

  6.66 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

400 Świetna

About Inny i Wyjątkowy

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3012 profile views
 1. Żółty, opis w ogóle do mnie nie pasuje, jak już coś to jestem przeciwieństwem. Test oceniam jako gówniany. Zapewne został wymyślony, żeby doić pieniądze z jeleni, co kupują książki związane z tego typu tematyką. Czerwony (A): 0 Niebieski (B): 18 Żółty (C): 21 Biały (D): 6
 2. James Clear - Atomic Habits. Najlepsza książka o nawykach jaką kiedykolwiek przeczytałem, bardzo praktycznie podchodzi do tematu.
 3. @self-aware To co opisałeś brzmi jak ChAD + inne zaburzenia, w tym przypadku wygląda to na paranoję/schizofrenie paranoidalną.
 4. Ja polecam Paperwhite 4, ze względu na wodoodporność, warto poczekać na jakąś promocję, dość często są obniżki o 40 euro. Jeśli chcesz czytać w języku obcym i używać słowników, to nie kupuj czytnika bez ekranu dotykowego. @MrThruster Czytać może, ale będzie to bardzo niewygodne. Czytniki są słabe nawet w wyświetlaniu plików pdf, ze skanami będzie jeszcze gorzej.
 5. Jak ktoś chce prostego opisu o co w tym chodzi to tutaj jest to dość prosto wyjaśnione: https://www.math.uni.wroc.pl/~newelski/dydaktyka/wdm-A/skrypt3/skrypt/skrypt.html.
 6. Skoki spadochronowe mocno obciążają kręgosłup, więc lepiej z tym uważać.
 7. Jak tylko usłyszałem o tym Noblu to zacząłem szukać informacji o jej poglądach na kwestie polsko-żydowskie i nie zawiodłem się: https://nczas.com/2018/05/23/olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-czy-za-to-dostala-nagrode-bookera/ Pokojowe i literackie Noble to żart, ciekawi mnie tylko jak obecnie wygląda sytuacja za nagrody przyznawane za osiągnięcia naukowe.
 8. To nie pierwszy filmik z tego kanału przy którym również odnoszę takie wrażenie. Jednak wcześniej nie byłem w stanie wskazać co konkretnie wywołuje we mnie takie odczucia, a teraz jedna z przyczyn jest oczywista, dlatego sam zabieg uważam za niezręczny.
 9. Stać mnie na komfort składania gratulacji, bo nie moje 😛 To pytanie było akurat do deomi 😛
 10. Gdzie się podział Twój antynatalizm? @Lalka Gratuluję. Czyżby przymiarki do realizacji jednego z celów życiowych za 20 lat?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.