Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kosaa12

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Świetna

About kosaa12

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do bicia kobiet, nigdy nie uderzyłem żadnej do czasu - aż sama o to poprosiła. Nowo poznana koleżanka "fajniutka, milutka, skromna" podczas seksu wzięła moją rękę i zaczęła się bić nią po twarzy. Myślę sobie: "co do kurwy" xD. No i teraz jak czasem do niej wpadam, sprzedaję jej lekkie liście podczas seksu, niesamowicie ją to nakręca i szybciej dochodzi. I tak się powoli żyje w tym kraju.. 😅
 2. Ujmę to tak: "Czy Tobie Wąski czasem sufit na łeb się nie spadł?"
 3. Rucham koleżankę z roku. Pytam jej: "a co gdybyśmy wpadli?" Odpowiada: "Nic, mój chłopak będzie je ze mną wychowywał a Ty po cichu będziesz dawał mi pieniądze". 🤷‍♂️
 4. Zagadujesz ją na fejsie czy w życiu realnym? Jeśli w internecie to się nie dziw - ładne dziewczyny mają masę adoratorów. Grunt to podbijać do ładnych dupek w życiu realnym, wtedy to one czują się zakłopotane, a tylko głupie, patologiczne szmaty powiedzą Ci 'spierdalaj', a nawet jeśli, to i tak nic się nie stanie. Atakuj w realu, pozdro
 5. Ja pierdole ale rozkminy. Wynika to tylko z tego, że faceci nie stosują się do jednej zasady - kobieta ma być tylko dodatkiem, uzupełnieniem Twojego życia. Gdybyś miał konkretne zajęcie, własny biznes lub dobry, opłacalny i ważny projekt - olałbyś lalunię od strzała i zajął się najważniejszymi dla Ciebie rzeczami. Weź się Stary za siebie i olej tępą dzidę, takich są tysiące. I jak to mój stary, dobry znajomy mówi "baby są po to, żeby je ruchać". Myśl jak jaskiniowiec, a nie będziesz rozmyślał jak baba. Urywasz kontakt i masz ją w dupie - tyle.
 6. Cieszę się, że nie trafiałem na takie kobiety. Współczuję Stary ale dobra decyzja, że ją zostawiłeś - mega toksyczna osoba. Tak jak wyżej, urwij kontakt na maksa, ona sama się ośmiesza dzwoniąc po ludziach i obrabiając Ci dupę.
 7. Teraz wszystko jest inwigilowane i każdy trzęsie portkami, zarówno operatorzy jak i beneficjenci, muszą rozliczyć się z każdego grosika. Słyszałem o gościu co wziął kilkaset tysięcy i nie wywiązał się z kilku drobnych rzeczy przez co nie zrealizował założonego bizensplanu. Musiał wszystko oddać z odsetkami. Podobno komornik wjechał. Takich jest wielu. Tak jak wyżej, na jakieś lewe usługi nie przejdzie bo Cię dojadą. Ja raczej od tych tematów radziłbym się trzymać z daleka.
 8. Widziałem, że są 2 typy mutacji pewnego genu: jedna forma idzie w stronę monogamii, druga w stronę poligamii. Widocznie jesteś w tej drugiej grupie Rób co chcesz, ale nie rób nadziei żadnemu z partnerów, że jest to coś poważnego: only sex. A zapytam tylko.. jak wygląda/ wyglądała u Ciebie sytuacja w domu? Liczę na szczerą odpowiedź czyli czy masz jednego rodzica, czy dwóch, czy występował w domu alkoholizm, przemoc itd.
 9. Witam. Masz 200k pln. Jaki biznes robisz? (załóżmy, że 70% musi iść na środki trwałe)
 10. Lata 2000'. Gdyby stało się to teraz to mężczyźni byliby bardziej świadomi swoich praw. Z tego co wiem to są razem po dziś dzień, a najlepsze lata go ominęły, bo wpadka w wieku 19 lat, a powodzenie miał niesamowite - model z wyglądu i spoko z charakteru.
 11. Jezu, to jest naprawdę trudna sytuacja Ale mimo wszystko, nawet jeżeliby chciał z nią z tego dziecka, to jest pierwszy krok do zdetronizowania go i poddania się jej. Później dojdą kolejne ultimatum dotyczące wyboru mieszkania, samochodu, itp. bo jak nie, to koniec z nami a Ty płacisz alimenty. Ja bym się wycofał na jego miejscu. Ona kocha siebie, a nie jego. Jak to Admin powiedział w którymś z nagrań: kobieta może kochać dziecko, ale nie męża, to obcy człowiek.. Nie zgadzam się w 100% z tymi słowami ponieważ jest to trochę generalizowanie, ale w tym przypadku zupełnie się zgadzam. Jednym słowem, ja bym pakował jej (lub swoje) walizki. Nawet jak ona tej decyzji nie zaakceptuje, to niech uważa, żeby go po prostu nie wykorzystała Pamiętam historię z mojego miasteczka, gdzie średnia laska dorwała najprzystojniejszego chłopaka na imprezie i gdy ten był już "3 sekundy przed", ona ścisnęła go udami i krzyknęła "zostań ojcem mojego dziecka!"... no i tak się stało
 12. Istnieje szansa że chce, by zaklepał po kimś ale bardziej prawdopodobne wg mnie jest to, że ostro jej zaczął zegar biologiczny tykać i musi mieć dziecko bo będzie po niej. Tak samo jak on bym to wziął do siebie - jeśli wpadka to spoko, jeśli ultimatum to zrobiłbym krok w tył. No ale tak: firma na głowie, 33 lata i nie ma się tyle wigoru a przede wszystkim CZASU by szukać kogoś na nowo. Naprawdę nie wiem co bym zrobil w jego sytuacji, ale na jej ultimatum po prostu bym nie przystał. Może ogarnie sobie jakieś w miarę poukadane 28 lat?
 13. W takim razie 'next'. Zerwij z nią i szybko znajdź nową dziewczynę. Brutalne to ale tak jest najlepiej
 14. Proszę Cię z całego serca, nie wracaj do niej. Wejdź na podrywaj.org i przeczytaj zakładkę podstawy. Znajdź nową dziewczynę i postaraj się, aby w ciągu pierwszego miesiąca znajomości mieć z nią seks. To wszystko, trzymam za Ciebie kciuki!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.