Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kosaa12

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About kosaa12

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja wierzę w takie zejścia. Jedna i druga strona rozstała się w pokojowych warunkach, nie było poważnego powodu jak np. zdrada lub problemy psychiczne. Jedno trochę posmakowało życia, drugie się wyszalało i znów wrócili do siebie. Wg mnie taki związek może być bardziej trwały, niż licealne pary które są dla siebie tymi "pierwszymi", a potem skaczą po bokach, bo chcą zobaczyć "jak to jest z innym/inną", lub stwierdzą, że po prostu się nie wyszaleli w młodości.
 2. No ale powiem Wam, że jestem w ciężkim szoku. Dopiero teraz zauważyłem, że baby są jednak takie same, nie ma wyjątków. Grunt to poznać schemat działania tej "maszynki" i stosować wobec niej odpowiednią strategię .
 3. Panowie, bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi. Powiem mu aby uderzał do prawnika oraz sprawdził monitoring w hotelach (w tej miejscowości są max 3 hotele). Poradzę mu też by wyjął hajs że wspólnego rachunku w banku na wszelki wypadek. Dzięki jeszcze raz, Bracia
 4. Witam. Jestem Krzysiek i zajmuję się szkoleniami dofinansowanymi ze środków unijnych. Przyszedłem tu po poradę. Mam nadzieję, że po czasie też będę mógł pomóc. Pozdrawiam!
 5. Dzień dobry wszystkim! Jestem nowy na forum i sytuacja skłoniła mnie do założenia konta tutaj. Już opisuję. Wczoraj mój chrzestny po 35 latach małżeństwa nakrył ciotkę na zdradzie. To była ostatnia osoba w naszej rodzinie, którą można było podejrzewać o zdradę - pobożna, dobra, uczciwa - a jednak.. Wujka coś tknęło jak bardzo dobrze ubrana wybierała się z domu, gdy wracał od znajomego. Pojechał za nią (jechała tak szybko jak nigdy) i w lesie skręciła, wpadła w objęcia ich dobrego znajomego wsiadła do jego auta i odjęchali (oba małżeństwa jeżdżą na wycieczki, ostatni raz byli razem kilka dni temu..). Po 1,5 godziny wrócili (prawdopodobnie byli w hotelu) i wujek wyskoczył zza samochodu i ich nakrył.. byli totalnie zamurowani. Zajebał chłopowi i odjechał. Teraz pytanie Panowie, co robić? Ma składać wniosek o rozwód z winy ciotki? Nie ma dowodów, nie ma zdjęcia. Ciotka jest chytra i będzie odwracać sytuację że to on ją zdradzał, mimo że to nieprawda (już zaczęła odwracać kota ogonem). Czy uda mu się wygrać w sądzie? O całej sytuacji powiedział roztrzęsiony mojej mamie, jedynej osobie w naszej rodzinie której może zaufać. Mi chodzi o to, aby ciotka nie przejęła mieszkania i chrzestnego nie wyrzuciła na bruk. Mama poradziła mu tylko, żeby nagłośnił sprawę wśród znajomych, zanim ciotka nie wymyśli czegoś, że to on ją zdradzał itd. Za każde dobre słowo co w tej sytuacji poradzić mojemu chrzestnemu serdecznie dziękuję!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.