Jump to content

goryl

Starszy Użytkownik
 • Posts

  520
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,225 profile views

goryl's Achievements

Plutonowy

Plutonowy (6/23)

633

Reputation

 1. Bo użyłeś innych słów. To tak jakbyś napisał: "w wakacje jadę nad może" i kierował się tym, jak zareaguje edytor. Czy Tobie naprawdę nie jest wstyd pouczać innych, kiedy masz problemy z pisownią na poziomie podstawówki?
 2. Pozostaje jeszcze kilka małych poprawek, jak śmierć czy choroby.
 3. Szkoda, że ceny są takie wygórowane. Tak, to dałbym 1500 złotych, niech mieszka u mnie, myje się i czeka na mnie. Miałbym z kim grać w fifę, pić piwo i uprawiać seks. Świat byłby prawie idealny.
 4. Ale jak przydzielane? Z urzędu? To ja bym złożył wniosek o dwie, z racji tego, że ciężko pracuję. Wieczorem oglądałbym walki bokserskie, blondynkę bym posadził po lewej stronie, a brunetkę po prawej i dawałbym im klapsy, a one donosiłyby mi piwo i chipsy.
 5. Nagie ciało powinno być naturalnym widokiem dla każdego człowieka. O ile mniej byłoby frustracji seksualnych... W krajach arabskich, gdzie kobiety są zakryte od stóp do głów, mężczyźni potrafią podniecić się na widok odsłoniętej kostki.
 6. Na forum wielu ulega głosowi ogółu. Tak naprawdę jest tylko garstka indywidualistów, którzy myślą sami, reszta znalazła tu cichą przystań, społeczność, do której próbują się wpasować motywowani lękiem przed samotnością. Ważniejsza od poszukiwania prawdy jest dla nich akceptacja innych użytkowników, a ja nie jestem tu dla zawierania przyjaźni, więc dlaczego miałbym się przejmować jakimś ignorem od obcego człowieka?
 7. Czy to nie jest obrzydliwe? @Messer zarzucił temat, który jak twierdził dyskredytuje jednego z użytkowników, a kiedy bierzemy go pod lupę, czy faktycznie miał rację, to namawia innych aby tego nie robić, bo nie warto. Czy takie zachowanie nie jest haniebne? Rzucił oskarżenie, a kiedy chcemy je zweryfikować, to stawia się w roli mędrca i mówi, że nie warto, ustąpmy, niech sobie myślą, że mieli rację, ale nie sprawdzajmy tego. Moim zdaniem jest to ohydna manipulacja.
 8. Używanie ostrego języka nie było odpowiednie, ale więcej grzechów u niego nie znajduję. Co wyjaśnił @Messer? Wkleił link do tematu, gdzie podobnoż podważył słowa użytkownika, którego uważał za @archa. Sprawdziłem, jego dowód opierał się na jednej rozmowie z koleżanką, co w żadnym stopniu nie stanowiło o braku racji rozmówcy. Jakby tego było mało, gdy się z nim nie zgodziłem, to postanowił nazwać mnie samego @archem. Klasyka gatunku. Gdzie jest ten wysoki poziom? Proszę, skoro zdecydowałeś się napisać ten komentarz, to prześledź dokładnie wpis @Messera, przeanalizuj wątek który przytoczył i wyjaśnij mi w czym się mylę, jeżeli uważam, że ta jedna koleżanka nie dowodzi braku racji użytkownika uchodzącego za @archa.
 9. Niestety nie mam, musiałbyś zorientować się, kiedy mniej więcej odbyło się głosowanie i poszukać na oficjalnej stronie sejmu.
 10. Każdy człowiek posiada dwa razy więcej żeńskich przodków aniżeli męskich. Żeby sobie to lepiej obrazowo statystycznie uzmysłowić załóżmy, że każda kobieta, która kiedykolwiek żyła poczęła średnio jedno dziecko. Wówczas musielibyśmy założyć, że połowa żyjących mężczyzn poczęła dwójkę dzieci, zaś druga połowa nigdy nie została ojcami. To kobieta ze swojej natury spogląda na połowę mężczyzn i mówi: nie.
 11. Jestem wielkim zwolennikiem oszczędzania pieniędzy, bo wiem, że aby je zarobić marnuję najcenniejszą walutę jaką posiadam, czyli czas. W związku z tym wydaję je tylko na to, co konieczne. Uważam, że problem zaczyna się u kogoś, kto oszczędza bez konkretnego planu. Na przykład i tak wie, że będzie pracował do emerytury, bo nie ma ochoty inwestować, a mimo to skąpi każdego grosza. Takie działanie jest błędne, bo jak to mawiał Henry Ford: oszczędność może prowadzić do gnuśności, bez wątpienia jest lepsza od rozrzutności, ale gorsza od użytku.
 12. Skłonności o którym mowa w temacie są wykształconym podczas ewolucji mechanizmem oszczędzania czasu i energii. Preselekcja - bo o niej mowa, sprawia, że zajęty osobnik jest atrakcyjniejszy, ponieważ został już wybrany przez innego człowieka, w związku z czym jest potencjalnie przetestowany. Skoro ktoś inny żyje z tym człowiekiem, to oznacza, że: a) ma on coś, czym potrafił zaimponować, b) jest (przynajmniej) znośny w codziennym życiu, c) prawdopodobnie nie jest psycholem, mordercą, czy gwałcicielem i tak dalej, i tak dalej...
 13. Ta konkretna wypowiedź posła niewątpliwie bardzo trafna, aczkolwiek nie zapominajmy, że Dobromir Sośnierz wstrzymał się (jako jedyny z Konfederacji) w głosowaniu za ustawą o ochronie własności w Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego, czyli popularną anty 447, przeciw roszczeniom Żydowskim. Oto wyniki w/w głosowania: https://sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=10&NrGlosowania=7
 14. Niech no pomogę Ci w naszej ostatniej interakcji na tym forum, żebyś mnie źle nie wspominał. Otóż najeżdżasz kursorem na mój nick, ten po lewej stronie obok mojej odpowiedzi i na wyświetlonym menu na dole pomiędzy "Wiadomość" a "Znajdź zawartość" masz "Ignoruj". Klikasz na to, a dalej już sobie poradzisz.
 15. Nie mam screenów. Pod jednym z filmików na youtube, gdzie opowiadałeś, że ludzie nie chcą się odwdzięczać za pomoc i nie są aktywni na samiecweb napisałem, że ja chciałem się odwdzięczyć i założyłem konto na forum, tak jak prosiłeś, pomogłem kilku chłopakom i założyłem temat oparty na teorii ewolucji, po czym od razu dostałem bana. Zapytałeś mnie w komentarzu o nick, ja podałem, po czym napisałeś, że konto jest odblokowane i żebym Cie nie zawiódł. To było mniej więcej w maju 2019 roku, zaraz po założeniu przeze mnie konta. Komentarze na youtube po załatwieniu sprawy usunąłem z ostrożności, bo wspominałeś, że hejterzy na wszelkie sposoby próbują zidentyfikować forumowiczów i im później szkodzić. Nie wiem, być może u Ciebie gdzieś w ustawieniach konta youtube, w panelu administratora, twoje komentarze (odpowiedzi) do mnie (a nawet moje) nadal tam będą. Jak chcesz, to mogę spróbować ustalić, który dokładnie to był film. Nie wiem jak to wygląda, ale może też macie tutaj w panelu administratora informacje, kiedy kto dostał bana i kiedy ban został ściągnięty. Jeżeli to ma jakieś znaczenie, to mój ban był taki, że znikły wszystkie treści które do momentu nałożenia stworzyłem. Nie rozumiem jaki miałaś cel w tych osobistych wynurzeniach, jaki to jestem beznadziejny. Wytykanie innym bez żadnego powodu braku umiejętności interpersonalnych (gdzie na forum powinniśmy się wspierać) jest właśnie chyba dobrym przykładem braku empatii, o który to mnie posądzasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.