Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rooner

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetna

About rooner

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. No urocze - ale akurat tego typu teksty zacząłeś ty... Atak na kogoś na podstawie wyznawanej przez niego wiary. Kolejny przykład lewicowego bezmózga:) Smutno mi raczej z tego powodu, że największy odsetek pedofili, rekrutuje się w społeczności gejowskiej... I masz rację, zajmij się lepiej swoim chłopakiem - zrób sobie tatuaż z czegewarą na tej pustej pale. Pozdrawiam ciepło:)
 2. Kilka??? https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/309219895-Mao-Zedong-Czerwony-cesarz-ktory-zabil-wiecej-ludzi-niz-Adolf-Hitler.html
 3. Czy ty umiesz coś więcej niż tylko powtórzyć co do ciebie napisałem:)? Litości, dlaczego tak zawsze wygląda dyskusja z lewakami? ZERO pomyślunku. I skąd po raz kolejny ta liczba mnoga w twojej odpowiedzi? kto ci dał prawo aby tak się wypowiadać? Nie zauważyłeś pajacu, że jesteś na tym forum nawet nie mniejszością a folklorem? A przemawiasz jakbyś był rzecznikiem klaunie. I ta lewicowa "wrażliwość" - wyborca Biedronia odsyła mnie (bo ja go tam posłałem:)) na fora gejowskie.... Nie mam pytań:) No ale skoro Pan Biedroń ma na lodówce naklejke czegewary to czego się spodziewać po jego wyborcach? na pewno nie mózgu. Pozdrawiam ciepło:) ps. a w dupę to cię ruchał pewnie twój tata w nocy;)
 4. Na razie, to akurat tobie jest bliżej do kandydatury pewnego pana... A kolegów to sobie poszukaj na jakimś forum dla gejów, bo ja twoim nie jestem. Miłego dnia:)
 5. A czym się niby różniła prezydentura pana Komorowskiego (tego co chciał stawiać pomniki czerwonoarmistom idącym na Warszawę w 20 roku)? Przecież też klepał wszystko co mu Peło i ryży cudak podesłali. To są jakieś opary absurdu. Facet głosuje przeciw rozwiązaniu WSI, robi takie jaja jak: https://wpolityce.pl/polityka/209596-pomnik-dobrego-bolszewika-czyli-prezydent-komorowski-wczoraj-i-dzis I zostaje prezydentem Polski. Zresztą Pis nie jest wiele lepszy bo mieli parę lat aby uczcić godnie "osiemnastą, decydującą w dziejach świata". I nie zrobili nic. Pomnik mają najeźdźcy i agresorzy z pod znaku sierpa i młota a nie obrońcy. Czcimy szaleństwo (powstanie warszawskie) a nie ogromny triumf nad odwiecznym wrogiem. Tylko Bosak - choć wiem, że bez szans. To, że polskie społeczeństwo dziś zachowuje się i myśli jak homo sovieticus to też jest niestety zwycięstwo pogrobowe Lenina, Stalina, Tuchaczewskiego, Budionnego czyli tych których II Rzeczpospolita (jako jedyni na świecie) pokonała. (no,nie liczę agresji na Afganistan w 1979r.)
 6. Aha. Tyle, że "prawnik" czegewara to był kapitalista z avatarem zbrodniarza - komucha - to wystarczy za komentarz. A Polonia Christina - jest akurat medium przede wszystkim prawicowym. Powodzenia w lizaniu męskich odbytów... Podobnie jak twój kandydat:) Pozdrawiam ciepło. ps. pies mojej koleżanki czasem zjada gówna - jak to się ma do teorii o homoseksualiźmie wśród zwierząt;)?
 7. Proszę pamiętać, że " wysyłasz katolickie media jako obiektywne źródła informacji" cały czas czekam na jakiś dowód tego typu twierdzeń - no chyba, że z drugiej strony za obiektywne źródło robi wybiórcza czy tvn
 8. Proponuję zacząć zjadać gówna. Miliony much nie mogą się mylić;)
 9. A ja się będę upierał przy swoim - gdyby spełniło się to co Polacy śpiewali w 1989r. i naprawdę na drzewach zamiast liści... Inaczej by Polska dziś wyglądała. No ale cóż - dogadanie się komuchów ze swoją agenturą w magdalence i przy okrągłym stole - no i efekt mamy taki jaki jest - żydokomuna (Kuroń, Michnik, Geremek, Mazowiecki, Suchocka etc) taki kraj stworzyła aby Broń Boże nie ukarać zbrodniarzy z czasów komuny i tych którzy byli renegatami i odszczepieńcami od swojego narodu i wysługiwali się obcemu mocarstwu po to aby niewolić własny naród. Nigdy nie ponieśli żadnej kary - ani Kiszczak ani Jaruzel - nikt. W aktualnym składzie Sądu Najwyższego jest 5 sędziów którzy skazywali opozycjonistów w czasie stanu wojennego. Czy potrzebny jest jakiś komentarz do tego? No ale barany i tak będą wychodzić na ulicę aby bronić "wolnych" sądów
 10. Dokładnie. W Arłamowie. "Straszne" musiało być to internowanie;) https://telewizjarepublika.pl/tak-bawil-sie-internowany-walesa-quotwodka-289-butelekquot-a-to-dopiero-poczatek-listy,41962.html
 11. No właśnie Lemingi po takie pozycje w życiu nie sięgną, zresztą w tym towarzystwie, poza wyborczą, w ogóle się niewiele czyta
 12. Pewnie, że nie uwierzą. Mam paru takich w pracy. Jak Kiszczakowa zwróciła teczkę bolka, myślałem, że może coś trafi do nich. Nic nie trafi. Jak po takim numerze, ludzie nadal wierzą, że Wałęsa był samodzielny a Kiszczak mając u siebie w domu papiery na niego, w ogóle nim nie sterował... I tak komuna dogadała się przy okrągłym stole ze swoją agenturą i stworzyła kraj, gdzie najlepiej na przemianach wyszła esbecja:) Pacynka Kiszczaka dowieziona na wybrzeże, żeby ugasić strajk.
 13. Poleć takiemu Januszowi wujkiem Staszkiem;) http://dowcipy.autentyki.pl/524
 14. Paliłem 15 lat. Przytyłem, przy wzroście 184 ważyłem paląc 74-75, teraz 79-80. Wiadomo, człowiek odzyskuje smak i węch - wszystko Ci będzie smakować. Poczucie nieuzasadnionego niepokoju to miałem jedynie na kacu - nieprzyjemne toto. Rzucałem przy pomocy tabexu - dla mnie super lek. A uzależnienie psychiczne jest gorsze od fizycznego - sam się o tym przekonałem. Prawdziwy test przychodzi jak masz jakieś kłopoty (ale takie prawdziwe typu choroba w rodzinie, rozstanie etc) Ja miałem wtedy nawrót - ale szczęśliwie znów nie palę. Bo rzucić i nie palić jak nie ma kłopotów - wcale nie jest tak strasznie jak mówią. Mnie cieszyło raczej, zwłaszcza przy tych cenach (a ma być jeszcze gorzej) Jakieś 600 zł w kieszeni co miesiąc mi zostaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.