Jump to content

Kosik

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

5 Neutralna

About Kosik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie takią akcje jak przespanie się z mężem swojej siostry zrobiła po tym jak zerwałem z nią całkowicie kontakt.
 2. Wtedy miała 17 lat. To było zajebiste doświadczenie zobaczyć, że dziewica niczym się nie różni od puszczalskich kurew. Lekcja na całe życie. Miałem w głowie niezły bajzel i byłem rozbity, że związek nie wyszedł i że mnie kopnęła w dupę. Zerwała ze mną pisząc mi wiadomość sms co jeszcze bardziej mnie zdołowało. Po zerwaniu jeszcze się widzieliśmy i chciała się ze mną całować to się odsunąłem od niej. Wkurwiło mnie to, że takie akcje odwala i robi mi fałszywą nadzieję po tym jak mnie zostawiła. Wydzwaniała do mnie i mówiła że mnie kocha ale to były puste i fałszywe słowa. I zobaczcie bra
 3. Bez różnicy. Dziewica powiedział mi, że mnie kocha i jesteśmy sobie przeznaczeni, po czym dwa dni później poszła w objęcia innego kolesia mówiąc mi, że bardziej się jej podoba. Był to dla mnie bolesny moment w życiu i zarazem przełomowy. Zarzucała mi później, że chcę ją tylko przelecieć po czym dała dupy mężowi swojej siostry starszemu od niej 20 lat. Jeżeli myślicie, że dziewica to jakiś jednorożec to się mylicie.
 4. Miałem mnóstwo podejść ale zawsze wpadałem z powrotem w błędne koło. Najdłużej wytrzymałem 40 dni. Teraz mam 3 dni na liczniku i moim celem jest 365 dni. Będę pisał w temacie jak mi idzie.
 5. @Riczard02 poniżej podam linki, lecz nie wiem czy będą to książki dla Ciebie. Ja bardzo interesowałem się duchowością i oświeceniem. Ponadto wychodzę z ciała i śnię świadomie. Książki U. G. Krishnamurtiego były dla mnie bardzo pomoce, szczególnie, że w trakcie medytacji miałem wgląd w jedność, lecz niestety nie było to trwałe, aczkolwiek jedna z najlepszych rzeczy jaka mnie w życiu spotkała. https://www.ugkrishnamurti.org/ug/polish_translation/nwo/ Książki są przetłumaczone.
 6. @Mroczek mógłbyś wrzucić w tym temacie książki, które Ci pomogły?
 7. Jak bym czytał o sobie tylko, że jestem na razie na etapie, gdzie wychodzę z tego gówna. Też przeczytałem wiele książek o ezoteryce typu sekret itd i jakiś czas temu doszedłem to wniosku, że to pic na wodę i wkręcanie ludzi. To tylko kolejny biznes. Jedyne książki o duchowości, które mi coś dały to książki U. G. Krishnamurtiego, gdzie jasno nakreślił, że duchowość to oszukiwanie ludzi i biznes. Ile ja czasu straciłem, wierząc w to magiczne myślenie. Jestem przez to w dupie.
 8. Witam! Mam na imię Krzysztof, lat 29. Od dosyć sporego czasu interesuje się relacjami damsko-męskimi. Na forum trafiłem jakiś czas temu i bardzo dobrze się złożyło, gdyż wiele tematów, które tutaj przeczytałem tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że branie ślubu to jedna z największych pomyłek jakie można w życiu zrobić. Miałem to szczęście, że nigdy mi z żadną kobietą mi nie wyszło, dzięki czemu nie wpakowałem się bagno. Od około dwóch lat zacząłem też zauważać, jakim jestem białorycerzem i jak bardzo przez wiele lat polerowałem swoją zbroję. Teraz czeka mnie mnóstwo pracy, aby zmienić
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.