Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Halinka

Użytkownik
 • Content Count

  231
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

131 Świetna

About Halinka

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

646 profile views
 1. Czy jest dobrym ojcem? Jeśli tak, to rozstanie będzie zbyt traumatyczne dla dzieci. Ale skoro masz jasne dowody, że facet zabawia się innymi, dlaczego sama masz sobie odmówić? Jego nie zmienisz, ale sobie możesz dać trochę rozrywki. Wiesz ilu młodych jest chętnych na doświadczone mamuśki? Co do spotykania się z innymi - wg mnie w momencie, gdy pada deklaracja/pierwszy wspólny seks, koniec randkowania. Już widzę, gdzie przy takim temacie pisanym przez faceta byłoby "pogoń babę", "wyruchaj póki możesz i szukaj lepszej". Ciebie już żadne deklaracje tego faceta nie powinny interesować, baw się.
 2. Znam gościa, co nogi nawet zimą wygolone, a na zainteresowanie nie narzekał.
 3. Przepisów na dania już pełno, więc podam przepis, żeby nie wpaść w rutynę: - na zmianę smaż, gotuj, zapiekaj, - różne sosy, - różne mięsa, ryby.
 4. Nie wiem czego nie rozumiesz. Trzeba być doświadczoną dziewicą, mądrą, piękną, towarzyską, wykształconą, samodzielną finansowo i oczywiście mieć 20 lat.
 5. "Nie spodobało się to i tamto"... Albo zwiazales się z zaburzoną, która tak cię sprawdza, albo realnie jej się coś nie podoba, ale gdy przytaknąłeś, świadomość końca związku ją przerosła. Dla dobra Was obojga, lepiej byłoby to zakończyć. Są pary, gdzie nie ma takich akcji.
 6. Dokładnie, a że człowiek zawsze ma w sobie pewne luki, których nie znosi, to taka relacja może go ciągle niefajnie aktywować. W jakimś artykule czytałam, że 7-9 miesięcy i bliźniacze dusze dopasowują się do siebie do takiego stopnia, że nie są w stanie się dłużej trawić. Związek to 2 różne bieguny, pomiędzy bratnimi duszami może też być za mało różnic, aby to naturalnie i szczęśliwie przetrwało. Bo ludzie się znudzą, znasz drugą osobę na wylot wylotów, jest Twoim odbiciem, niby fajnie, bo swojsko, ale ile można? To są moje przemyślenia, wątku raczej nie będę o tym tworzyć, bo nie wiem czy świadomość tego jakoś wpływa życie.
 7. Skąd te informacje? Bliźniacza dusza ma 0 wspólnego z udanym związkiem.
 8. Małżeństwo opcjonalnie, jak ma być to ok, a jak nie - też fajnie. Natomiast z bombelkami inna sprawa - chcę mieć.
 9. Możliwe, że odpowiednio dawkowany hartuje na kolejne podobnie bolesne doświadczenia, ale czy równocześnie nie pozbawia doceniania rzeczy dobrych? Ludzie z silną traumą z dzieciństwa często do końca życia poddają się skrajnym sytuacjom, a nie są w stanie znieść spokoju. Co jest często widoczne w związkach. Myślę, że to jest zwyczajny głód cierpienia, do którego się przywykło.
 10. Bo to jest w ich biologicznym, podświadomym interesie. Żeby czuli się potrzebni w roli zapładniacza i ojca. Tylko jedno pytanie - dlaczego to myślenie miałoby nas obchodzić? Im szybciej opanuje się wpuszczane jednym uchem, a wypuszczanie drugim, tym lepiej.
 11. A jak po czasie jednak kobieta się nie rozwinie, to pozostaje śliski kocyk, bo za szerzenie, że lekiem na każdą dolegliwość kobiety jest bombelek nikt odpowiedzialności nie ponosi. Są mężczyźni, którzy na budowie jedynie sobie ręce połamią i są kobiety, które w depresji poporodowej niszczą życie sobie i dzieciom. To skrajne przypadki, ale jak najbardziej realne. A na to czy chcesz i dasz radę być matką - sama musisz sobie odpowiedzieć.
 12. Wcześniej nie podobała mi się nazwa działu "ploty-dupoobrabialnia", ale ten temat wpasowuje się idealnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.