Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys poznałem.psycholke.potem kolejna psycholke z plastikowego domku.potem psycholke co miała film na dzieciaka.potem psycholke pokrzywdzona przez mamusie.potem psycholke...nie ta w zasadzie była w miare normalna,ale miałem za nia rozpaczac.potem dobrze ze sie nie spotkałem z pewna psycholką ale ona chciała mnie tylko wykorzystac zeby skumac co i jak z blachami(a prawie uwierzyłem ze jest normalna i w zasadzie była ostatnia której wogole w cos uwierzyłem)potem jak juz tylko kumałem ze gar jest nie ten teges to pozostawałem przy znajomosci tylko telefonicznej.szybko odpuszczaja na szczescie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys poznałem.psycholke.potem kolejna psycholke z plastikowego domku.potem psycholke co miała film na dzieciaka.potem psycholke pokrzywdzona przez mamusie.potem psycholke...nie ta w zasadzie była w miare normalna,ale miałem za nia rozpaczac.potem dobrze ze sie nie spotkałem z pewna psycholką ale ona chciała mnie tylko wykorzystac zeby skumac co i jak z blachami(a prawie uwierzyłem ze jest normalna i w zasadzie była ostatnia której wogole w cos uwierzyłem)potem jak juz tylko kumałem ze gar jest nie ten teges to pozostawałem przy znajomosci tylko telefonicznej.szybko odpuszczaja na szczescie%-)

 

Nie ma dla Ciebie nadziei, jeżeli się nie nawrócisz, ukorzysz i wpłacisz kasę na rzecz: wstawić dowolną sektę/religię/psychonaciągaczy xD No i wtedy poczujesz się lepiej bo zapłaciłeś za swoje szczęście xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge

jebnieta idiotka gotowa jest synem ryzykować dla własnego widzimisię,i pieprzenia z pastowanym chlopczykiem

brak slow,nerwow,psycha już siada,ale puki dycham kurwa nie odpuszczę.

a macicorozum dalej swoje,tylko ze tutaj najpierw dzieciaka zabierają,a później........................zapomnij

a jak dojdzie do nieszczęścia to i tak moja wina bedzie

tylko jakie to będzie mieć znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.