Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie turysta szlakiem przez tatry i w pewnym momencie zatrzymuje się.

Jego oczom ukazują się ule przy szlaku a ma na nie uczulenie.

Baca obserwuje to skrzywienie:

- Co wy panocku tacy skrzywieni?- pyta się.

- Na pszczoły jestem uczulony. Co mnie pogryzą to jaja puchną.

-Nie bojcie się panocku, nie pogryzą. A nawet jeśli, to wam za stodołą miskę ze śmietaną zostawie i wymocycie sobie.

 

Turysta nie przekonany jednak poszedł. Oczywiście pszczoły go pogryzły a jaja spuchły.

Wracając zrezygnowany zaszedł za stodołę, patrzy- tam faktycznie miska ze śmietaną.

Nie wiele myśląc opuścił spodnie i z ulga na twarzy zamoczył i biznes i jaja.

Zza stodoły wychodzi babuleńka, staje zaskoczona widokiem i sama do siebie:

-Tyle razy widziałam, co się chłop spuszczał, ale żeby tankował to ino pierwszy jak żyję!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi staruszek do seksuologa. Lekarz do niego:

- Co panu dolega?

- No wie pan... Mam problem i to nie mały...- jąka się staruszek.

- Proszę śmiało i nie wstydzić się. Jesteśmy mężczyznami i poza ten gabinet nie wyjdzie. Ręczę swoim słowem-

Próbuje zachęcić lekarz pacjenta.

- No więc... Wie pan... Mnie i żonę przestał bawić seks- wzdycha staruszek.

- A ile macie państwo lat?- jedyne co był wstanie wydukać zaskoczony lekarz

- Ja mam 81, żona 78.

- A kiedy państwo doszli do tego wniosku?- pyta lekarz mając wrażenie, że przesłyszał się.

- Wczoraj wieczorem dwa razy i dziś rano jeden raz...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może był, może nie był.

Dedykuję moim dwóm uroczym koleżankom-przyjaciółkom, które niedługo wychodzą za mąż. A które, po napojeniu miksem okowity i soków owocowych w fikuśnej szklaneczce ze słomką powiedziały mi wprost - jest jaki jest, inny-lepszy już się raczej nie trafi! Kwintesencja kobiecego podejścia :D Może pić, może bić ale niech poślubi - później już ja mu pokażę co i jak! Ale na razie niech zdejmie z mego serca strach  przed defektem 'staropanieństwa' i niemymi drwinami innych kobiet. Ciekawe, kiedy obaj świeżo poślubieni małżonkowie-panowie zaczną mieć problemy z 'bólem głowy' partnerek... A szkoda, bo obie szczupłe, zgrabne i zdecydowanie nadające się do długich zabaw w różne różności... Jak mawiają

wyznawcy #swagu i #yolo - szarpałbym jak Reksio szynkę ;D

 

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro nie mogla zejść niżej. Chyba, że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi pewna kobieta poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę"
-To już coś, mój były nawet roboty nie miał- pomyślała kobieta- ale zobaczę, co jest wyżej.
Na drugim piętrze był napis:
"Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci"
-Miło, ale zobaczymy co jest wyżej.
Na trzecim piętrze była tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni"
-No coraz lepiej- pomyślała - ale wyżej to musi być już w ogóle extra w takim razie.
Na czwartym piętrze można było przeczytać:
"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych"
-Słodko, słodko... ale chyba wejdę piętro wyżej.
Na piątym piętrze informacja:
"Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku"
-No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?!
Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała:
"Tu nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom za cholerę nie można dogodzić..."

 

S.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat.

Jesteśmy skazani na kobiety.

Należałoby, jednak, znaleźć taką metodą, aby ograniczyć "straty" do minimum.

 

Pracujemy nad tym. Pracujemy kolegialnie. I przyznaję, że dzięki forum i zawartej tu treści można się sporo nauczyć.

S.

 

A żeby nie offtopować:

 

 

 

Dwóch facetów wpada na siebie w centrum handlowym:

- Och, przepraszam pana!

- Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam tu mojej żony.

- Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda?

- Wysoka, włosy płomienny kasztan, ścięte na okrągło z końcówkami podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrne pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoltem. A pańska?

- Nieważne! Szukajmy pańskiej!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.