Skocz do zawartości

Gała


NEO

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swego czasu często grałem, w czasach szkolnych grałem w drużynie szkolnej, potem w klubie. No ale potem coraz rzadziej, czasami na studiach. Obecnie przestałem grywać w ten sport. Przeżuciłem się na bieganie i klaistenikę z siłownią. Powiem ci, że pilka nożna zaczeła mnie wkurwiać ze względu na swoją otoczkę, cipowatość pilkarzy, chujową ligę itd. Brak zgody fifa na video weryfikację, przyzwolenie na udawanie fauli. Spójrz na rugby czy piłkę ręczną, tam jest walka o piłkę... Dlatego już raczej nie gram, wolę inaczej zagospodarować czas. Nie mniej jednak może kiedyś uda się zebrać grupę fajnych gości i się coś zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin mam takie samo zdanie co do piłki nożnej. Chociaż dla mojego pokolenia piłka kopana była chyba najpowszechniejszym sportem w młodości. Jak dla kogoś kapitan Tsubasa nie jest obcą postacią, to wie o czym piszę. Zastanawiające, że dzisiaj nie ma to żadnego przełożenia na jej poziom w naszym kraju. Akurat ja zawsze cieniowałem w soccera, ale pamiętam jak dziś, że każdy chciał być napastnikiem, a nikt nie chciał stać na bramce  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.