Skocz do zawartości

Kino Kobiet ? Dlaczego nie Kino Samców


jasam

Rekomendowane odpowiedzi

 Sieć kin Helios organizuje zazwyczaj raz w miesiącu spotkania kobiet połączone z seansem filmowym . Zazwyczaj z jakimś łzawym nowym babskim filmem. Zazwyczaj przed seansem są organizowane jakieś konkursy , są firmy z kosmetykami i żarełkiem. Ogólnie podobno kupa śmiechu jak mówi moja żona. Sam ją na te imprezy wypycham z bardzo prozaicznego powodu-mam wtedy święty spokój a i laska wraca roześmiana i zadowolona co zazwyczaj skutkuje ciekawymi scenami w moim łóżku ( hłe, hłe -mniamm). Jednocześnie jej zazdroszczę. Sam bym chciał pójść na dobry facecki film z innymi facetami których bawią czy kręcą te same sceny. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są bardzo podatne na manipulacje kapitalizmu, a firmy doskonale wiedzą, że ich nierozważność i możliwości trwonienia zasobów na mało potrzebne rzeczy są dużo większe niż u mężczyzn.

 

Dlatego pod przykrywkami komplementów jakie budzą w umysłach kobiet firmy pt. ,,kobiecości, silnej niezależnej, pięknej, wyjątkowej, wartościowej" organizuje sie takie spędy, gdzie programuje się samiczki na konkretne produkty.

 

Później Panie już doskonale wiedzą na co wydadzą kase, czują się niby dowartosciowane ale według mnie to zwykła manipulacja owieczkami.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jasam napisał:

(...)facecki film

Rozwiń bracie nieco ten skrót myślowy, gdyż nie mam pojęcia co autor ma na myśli.

Dla jednego "faceckim filmem" będzie "Rocco invades Poland", a drugi powie, że "Mission Impossible". 

Edytowane przez Rick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maaarcin- kobiety może i są podatne a faceci ?. Gdyby Ci sie chciało obejrzec w sieci co tam laski robią nie pieprz..... byś bez sensu. Nikt tam niczego nie wciska na siłę. A Ty jako facet tym bardziej byś sie nie dał. Nie !;) Chodziło mi o fun. I nie miał bym nic przeciwko gdyby ktoś pokazał np jakies fajne gadzety dla facetów ktore mozna zobaczyc tylko na necie.

Rick-nie idziesz na wszystko tylko na to co może Ci się spodobać. Masz wybór, no chyba że problem z decydowaniem.

5 godzin temu, Rnext napisał:

Helios? Omijam. Toż to Agory - i wszystko jasne.

No chłopaku - tak zwięźle i jasno. Gratuluję. Konstruktywna krytyka czy coś wciągnięte. Ale ni h... Cię nie rozumiem.

 

42 minuty temu, Radzyminiak napisał:

To jaki problem skrzyknąć znajomych i iść? Ja nie potrzebowałbym do tego specjalnych wieczo

Mistrzu, chociaż to niepojęte to są goście ktorzy nikogo nie skrzykną bo to czy tanto. Co oni mają zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy to czy tamto? Jesteś wyalienowany z towarzystwa? Nie masz nawet jednego kumpla? Może spróbować rozrywek jedno-osobowych? Brak Ci towarzystwa? To idź do pobliskiego baru. Zawsze znajdzie się ktoś do pogadania? Na takie wieczory dla facetów nie ma co liczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kobiet łatwiej wyciągnąć cash! 

 

Natomiast po tzw komediach romantycznych widzę, jak skręcają w lewo, pokazywane są tam rzeczy mało moralne, które rozbierają instytucje rodziny, najczęściej winny jest biały heteroseksualny mężczyzna, potem dopiero jest „prawdziwa” miłość i rodzina. Czyli ktoś udaje, że nie jego sperma to jego sperma. Sic.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w d....pę  Dzieki Metody za uświadomienie. Czyli wszystkie te godziny w filharmonii, teatrze na koncercie Iron Maiden to wszystko stracone chwile mojego zycia przeciez mogłem wtedy nap....lać sie z innymi samcami maczugami, żłopać browary kopulować o ja głupi wsiór bez kultury. 

Zuckerfrei - a wktórą strone skręcają faceci po Rambo itp z rozpierdówą totalną niekończącymi się magazynkami i flakami wroga i przyjaciela na okolicznych drzewach ???

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.