Skocz do zawartości

Kolejne publiczne oskrażenie o pobicie


Rekomendowane odpowiedzi

"Po wydaniu oświadczenia, była Jurkowskiego usunęła zdjęcia posiniaczonego ciała z Instagrama."

 

Czyżby jednak było tak jak mówi Juras? Dlaczego nie poszła z tym na policję, tylko do mediów społecznościowych? Szybko mogłoby się okazać, że jest tak jak mówi Łukasz Jurkowski, czyli, że jego była ma problemy psychiczne i sama go zaatakowała. Ciekawe jak to się skończy...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras, będąc osobą publiczną i powszechnie znaną w polskim środowisku MMA musiałby być debilem do sześcianu, aby się czegoś takiego dopuścić. Miały pozamiataną karierę komentatorską. Zawodniczą, którą niedawno reaktywował, zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery to boję się wchodzić w związek z kobietą nawet mam pewne opory przed zwykłym pobyciem razem. Tyle co się naczytałem o tym wszystkim to strach się bać.

Chociaż nie ma jeszcze tego ekstremum jak na zachodzie to i tak jest masakra.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym jest jeszcze aspekt wsadzania mężczyzn do więzień. Ale nie takich z kratami, tylko pozornie na wolnej przestrzeni, jedynie nafaszerowanej kamerami szpiegowskimi - nie będzie innego wyjścia. Oczywiście dzięki prawnemu i społecznemu przyzwoleniu na bierną agresję ze strony kobiet i wyposażenie ich w odpowiednie do tego narzędzia, którymi mogą nawet dla kaprysu i bez konsekwencji zagrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/2/2018 at 9:12 AM, Rnext said:

W tym jest jeszcze aspekt wsadzania mężczyzn do więzień. Ale nie takich z kratami, tylko pozornie na wolnej przestrzeni, jedynie nafaszerowanej kamerami szpiegowskimi - nie będzie innego wyjścia. Oczywiście dzięki prawnemu i społecznemu przyzwoleniu na bierną agresję ze strony kobiet i wyposażenie ich w odpowiednie do tego narzędzia, którymi mogą nawet dla kaprysu i bez konsekwencji zagrać. 

I czytając o takich sytuacjach utwierdzam się w przekonaniu, że nie jestem aż takim paranoikiem :) 

Mam w domu monitoring zewnętrzny jak również wewnętrzny - tak widoczny jak i ukryty (sypialnie).

 

Dupochron piękny, DVR nagrywa obraz z dźwiękiem więc nawet dyktafonu nie muszę mieć. 

Dodatkową piękną sprawą jest, że jak mi kobieta wmawia "przecież Ci wczoraj mówiłam" - to mogę sobie po prostu to odtworzyć.

Oduczyłem ją tylu typowo babskich zagrywek w ten sposób, że aż się śmieję na samo wspomnienie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.