Skocz do zawartości

rozwód z wampirem


Rekomendowane odpowiedzi

braciasamcy witam.18 lat związku.6 lat po ślubie.super praca i dobra kasa u mnie.wampir chce rozwodu.dom skończony.wybaczylem wcześniejsze zdrady bo dziecko rodzina i odpowiedzialność.etc.kiedy chata na ukończeniu to i małżeństwo szlag trafił.jak to nie doceniam tego co ona robi.maluje sama bo ty złe zrobisz kamień dekor sama kladziebo ty nie umiesz.mimo że chce zrobić to mi nie wolno bo wiadomo będzie złe.wtedy gdy jestem w robocie sama coś tam grzebie jak umie.ale potem cudowna opowieść jak to ona sama wszystko robi bo chłop umie tylko się napić.aby tylko pokazać że na co jej mąż skoro nic nie potrafi.walne browar na nerwy a tu nagranie jak pije prowokuje do kłótni i nagrywa.ponoc żali się na psach że ja strasze.a to bzdury.a wszystko jak chata na ukończeniu.non stop dym o bzdury.rozwod na włosku.ale jak wyjść z tego w miarę cało?dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok - masz nagrania? Zakładasz niebieską kartę jako ofiara przemocy psychicznej. Albo pryskasz z domu, zanim ona Ci założy, do czego, jak widzę zmierza.

Druki krok - nagrywasz konsekwentnie wszystko. 24h na dobę bez przerwy. Nawet, jak jesteś w klopie.

Trzeci krok - instalujesz w swoim telefonie ACR albo inną apkę do nagrywania rozmów telefonicznych.

 

W domu nie przeklinasz, nie wyzywasz, nie podnosisz głosu, nie pijesz nawet ćwierć piwa!!!!!!, nie informujesz o niczym, co mogłoby zostać odebrane jako groźba, nawet, że zamierzasz się rozwieść. W sytuacji, gdy ona próbuje wzniecać awantury nagrywasz a następnie wychodzisz z domu.

 

Nie jeździsz samochodem w żadne podejrzane miejsca. Nie nagabujesz jej rodziców.

 

Nie podpisujesz żadnych papierów, jakie daje Ci do podpisu. 

 

I czekasz.

 

I zero seksu z żoną, jeśli zależy Ci na rozwodzie.

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracia samcy.chodzi o to że nie wiem jak to ugryźć.wampir dąży by zrobić ze mnie tyrana pijaka najgorszego z najgorszych i rozwód na bank z orzekaniem o winie.bo wystarczy że napiszę SMS co tam w domu to ona będąc w pracy ciska tel o ścianę jakieś płacze nagłe załamania.to ludzie już widzą że mąż drań na lini.aktorzy by mieć świadków swojej udręki myślę.twierdzi że ja nekam gnebie i z tym jak twierdzi była już na psach.az się boję do chaty wracać.lajdactwa jej nie udowodnie choć czuje to mocno w kościach.bestia jest bardzo cwana.nie znałem jej z tej strony.ludzie mi teraz co nieco opowiedzieli na temat wampira z którym żyłem tyle lat.wyssala mnie z chęci do życia z kasy i na koniec walnie mi alimenty i stracę chyba chatę choć za wspólną jest kasę.co mogę zrobić? nie wiem jak się zabrać do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, lxdead napisał:

@Konstruktor @mirek_handlarz_ludzmi Jeśli widzicie że gość ani nie dodał avatara, ani się nie przywitał - NIE ODPOWIADAJCIE. Kompletny brak szacunku dla regulaminu i forum.

Napisałem, ale skasowałem. Jak założy awatar, to mu odpiszę.

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
czekam aż kolega założy awatar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.