Skocz do zawartości

Hostessa jako towarzyszka na imprezach


Doggie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po licznych imprezach na które byłem zapraszany pojawiła mi się pewna myśl. Zazwyczaj zjawiałem się na nich z kimś z powodu, że jestem na wózku i potrzebuję drobnej pomocy. Jak były dobrze znane mi osoby, to mogłem sobie pozwolić na samodzielne wyjście. Aktualnie nie jestem w związku i nie ma zamiaru wchodzić w jakieś głębsze relacje, a z koleżankami trzymam pewien dystans. Raz jedną zaprosiłem na wesele, a ta do końca się nie potrafiła się zdeklarować. Ostatecznie ze mną nie poszła i nie żałuję tego, bo bawiłem się świetnie. W pewien sposób sobie skalkulowałem, że i tak byłbym stratny ją zapraszając nie ważne czy na wesel lub większą imprezę u znajomych. Poje, wypije i trzeba jeszcze księżniczkę zawieść do domu, bo jest po alkoholu. Nie wiem też jakby się zachowywała wśród innych osób.

Tak sobie pomyślałem, że wynajęcie hostessy na takie okoliczności nie byłoby złym pomysłem. Sama przyjedzie, dobrze i stosownie będzie ubrana, a do tego nie zgorszy gości złym zachowaniem. Jak będzie też uprzejma to piwo lub wódkę naleje. Możliwe, że wywoła też pewną ciekawość u pań. ;) Jak myślicie, jest to dobre rozwiązanie dla osoby w moje sytuacji?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy ale aby podejść profesjonalnie do sprawy musisz ustalić zakres "obowiązków" takiej pani. Jeśli to ma wpływać korzystnie na Twój wizerunek @Doggie to jak najbardziej ale pamiętaj, że przyjdzie taki dzień, że ktoś zwietrzy, że to pani do wynajęcia i wtedy obrobią cię jak kukurydzę z kolby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.