Skocz do zawartości

Dotyczy: Czy kobiety są naprawdę głupie tak jak wciska ludziom onet.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym chciała wiedzieć kto / gdzie / jak zmierzył, że kobiety mają tylko emocje. :D Jakieś badania naukowe?

Z definicji --> vide "uczucia wyższe", bo tu trochę pomotali pomiędzy emocją a uczuciem.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Emocja

 

A tutaj wystarczy zamienić psychopata/osobowość dyssocjalna na kobieta i będzie git ;-)

http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu nie słowami a czynami dowiedz tych osławionych emocji. Na razie w tym temacie tylko słowa. Do Ciebie nie podobne abyś nie mógł tego dowieść. Niemoc twórcza? Brak argumentów? 

 

Emocją doprowadzić się do orgazmu, no nie wiem. Pikaczu najdroższy, najmądrzejszy mężczyzny nie jest w stanie nic zastąpić, cokolwiek to jest, nie jest to mężczyzną. Ja nie wiem jak można nawet przyjąć taką alternatywę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do różnicy wieku z moich obserwacji zauważyłam, że małżeństwa ze sporą różnicą wieku mają się dobrze. Dużo rozpadło się małżeństw rówieśników.

 

Czas dla kobiet zawsze jest niekorzystny, zawsze. Nie wiem jakbyśmy dbały o siebie to nie mamy tak dobrze jak mężczyźni. Z większością mężczyzn jest jak z winem, im starsi tym lepsi. Nabieracie patyny, szlachetności, kolorytu, aromatu, dojrzałości.

 

Zbliżony wiek małżonków daje większe szanse na przetrwanie związku, a przynajmniej tak twierdzą spece od małżeństw. ;)

 

Z mniejszością mężczyzn jest jak z winem - tylko nieliczni nabierają szlachetności po 40ce i później. Reszta też się sypie (jeśli nie brzuszek, bo dbają, to może łysinka?). Kobiety się szybciej nie starzeją. Chodzi o to, że uroda jest mniej ważna w przypadku mężczyzn, oraz że nie traktuje się u nich jako poważniejszego defektu zmarszczek na czole, koło oczu, siwizny na skroniach. A u kobiety takie oznaki przemijania odbierane są jako brzydota i  sypanie się, jak stary siennik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program był na zalukaj albo na seans online i całe te badania były przeprowadzane w Szwecji albo Dani.badania były przeprowadzane pod rezonansem magnetycznym i kobitka bez niczego siłą mysli doprowadziła sie do orgazmu, były prowadzone badania nad aktywnościa mózgu podczas sexu(przed oczami mam normalnie urywki filmu a znaleźć go za chuj nie moge)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież człowieczeństwo jest nam obce

 

A przejdź się ty ulicą i krzyknij "Ej człowieku!" I zobaczysz, że tylko faceci się obrócą. Jaki z tego wniosek? Kobieta to nie człowiek.

 

 

Bardzo to naukowe :D Frustracja sika oczami :lol:

Widać, że nie znasz dzieł kultury i najnowszych pereł filozofii prostaczko.

Edytowane przez Quizas
Post za postem w ciągu minuty (połączyłem, ale można było wcześniej edytować) i na przyszłość bez takich osobistych wycieczek proszę, nie daj się sam ponieść emocjom ;) Tym razem pouczenie, następnym poleci ostrzeżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.