Skocz do zawartości

Dziewczyna z tatuażem.


Bronisław

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Bronisław napisał:

A Wy chłopaki lubicie kobiety z tatuażami?

Owszem, ale jeden "malutki" warunek.

Dziara MUSI (!) mieć sens, pasować do pani i być prima-sort wykonana.

Wtedy można sycić oczy.

 

Przykład DOBRZE zrobionych tatuaży:
Monika Miller (chociaż jej styl mi nie podchodzi)
Mishon (żona jutubera "z dupy") - tą to bym oglądał i tarmosił :)

 

Antyprzykład - Marta Linkiewicz

 

Niestety - 90+% pań ma dziary na zasadzie "A se wezne i pierdolne coś, Dżesika już też ma, hehe".

I dziarają jakieś ścierwo w stylu róża na stopie (JPRDL...), czy koślawy tribal nad dupą. Oh wait, teraz na topie są rozety/mandale wokół cycków...

Oczywiście wykon tego "arcydzieła" jest jak kolką ze struny od gitary i tuszem z długopisu - no ale "mam sto złoty, to se jebne tatu"...

Dobrze wydziarane plecy damskie to koszt rzędu 10kPLN. Tu już jest mowa o rysunku klasy naprawę arcymistrzowskiej.

Tylko - kurwamać - jak robię coś co ma mnie zdobić, być nieusuwalne (!) na całe życie, to czy serio, kryterium ceny jest najistotniejsze???

 

A no tak, jak pani płaci ze swoich, to wąż w kieszeni...

 

8 godzin temu, Bronisław napisał:

Conny przekonuje za pośrednictwem mediów, że tatuaże wcale nie odzwierciedlają jej charakteru.

Tak naprawdę jest troskliwą, lojalną i rodzinną dziewczyną o konserwatywnych wartościach. 

"Wydziabałem sobie na czole "jebać sąd", ale w gruncie rzeczy jestem pacyfistą i wielkim zwolennikiem demokratycznych systemów prawnych."

 

A na serio - mi to pachnie desperacją w związku z osiągnięciem terminu przydatności do spożycia.

Pani się podstarzała, a konkurencja pod postacią absolwentek 1. roku europeistyki jest wiecznie młoda...

Stąd "konserwatywne, rodzinne wartości, kochaj mnie i bądź mym księciem"...

 

8 godzin temu, Bronisław napisał:

Macie jakiś tatuaż?  

Nie. I nie zamierzam.

 

8 godzin temu, Bronisław napisał:

Ps. Liczy się dusza, a nie wygląd

Liczy się DUPA, a nie wygląd ?

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie dymac niewiasty z tatuazami - strasznie mnie to kreci.

Posuwasz ja I podziwiasz dzielo sztuki (musi byc profesjonalnie zrobione) na plecach tuz nad tylkiem albo kolo szparko groty.

 

...ale niewiasty z tatuazami w wiekszosci maja nie teges w glowie, jakies kompleksy zaburzenia - im wiecej tatuazy oraz im bardziej widoczne tym w glowie bardziej najebane.

 

Co do ruchania - niestety zdarzaja sie klody z tatuazami - przerobilem.

 

 

Brak polskich liter - computer w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.