Skocz do zawartości

Nagrany film iPhone’m nie jest widoczny po podłączeniu do komputera


koksownik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Nagralem niedawno iPhone’m SE film trwający ponad 2 godziny. Chciałem przerzucić go na dysk komputera, lecz ku mojemu zdziwieniu po podłączeniu telefonu do peceta, nie znalazłem go. Warto podkreślić, że w pamięci urządzenia miałem krótsze klipy o długości 10 oraz 20 minut i były one widoczne w eksploatorze Windows. Co  zrobić, aby móc bez przeszkód przenieść plik?

 

Z góry dziękuję za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

Może w sofcie SE podzielisz ten film na kilka części i wtedy zobaczy? U mnie jest opcja chyba iVideo czy jakoś tak, może wtedy się uda?

Zrobiłem tak jak mówisz. Skróciłem klip do ok. 50 minut. Niestety, nadal nic. Druga część filmu straciła się bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby się druga część usunęła, poszukaj jeszcze. Nie ma takiej opcji żeby nie kliknąć usuń i coś zniknęło, ajfony mają dobry soft.

 

Jak znajdziesz drugą część to pierwszą podziel na dwa i może wtedy się mniejsze pliki zrzucić na kompa.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest coś takiego jak "przywróć oryginał" przy edytowanym filmie. Strasznie to nieintuicyjne. Zwłaszcza, że widocznych nie ma dwóch plików - oryginalny i skrócony, tylko ten skrócony. Jak skończę dzielić na parę sposobów, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.