Skocz do zawartości

Pogubiłem się...


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.12.2018 o 22:51, Veterano napisał:

Znam ten bol. Jesli miales pasje to ci ja zabrala ta dziewczyna. I potem sobie poszla.Ty straciles pasje, wiec nigdy nie pozwol na to ponownie.Ale na inna  dziewczyne zawsze trafisz. I NIE szukaj zadnej bo one same przyjda.Zarabianie pieniedzy przychodzi ci dobrze, wiec sie koncentruj na ich gromadzeniu.Ale niech nikt nie wie ile ich masz.Z braku pieniedzy padaja panstwa a ludzie sie sprzedaja. Nigdy nie powierzaj swoich pieniedzy komukolwiek, a jesli masz je inwestowac to tylko w to co rozumiesz. Jedz wiec w swiat i zawsze bzykaj z kondonem. Jak najczesciej i nigdy nie mow zadnej ze ja kochasz. Ucz sie komunikacji miedzyludzkiej, szukaj wiele zrodel.Taka umiejetnosc ci ulatwi zycie i pchnie do przodu.I niczego sie nie boj.Tak po prostu.

Nic nie straciłem przez kobietę. 

 

Trafię? A guzik prawda. od roku jestem sam i co, trafiłem? Nie, więc nie gadajcie głupot, że przyjdą same. Tak, zarabianie dla mnie to jest pikuś i serio, mam już dosć tej kasy... Po co mi tyle kasy? Do grobu ich nie wezmę. Już wolałbym jakąś pannę sponsorować, trochę chyba kasy wydał, ale przyjemność na 1 miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2018 o 00:23, RealLife napisał:

Nie mniej ja stwierdzenia "kobieta szczęście nie daje" nie rozumiem.

Bo jesteś na haju odnośnie tej z którą być nie możesz. Powiedzmy że byłbyś jednak z nią. Idę o zakład że za 5 lat nie napisałbyś powyższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.