Skocz do zawartości

Jak to rozegrać?


Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Świeży tu jestem i oswajam się z klimatem forum.. a więc.. dobrze znana mi pani M (tak ją nazwijmy) wysłała swojej kumpeli kilka moich prezencyjnych fotek. Pani M oznajmiła mi, że kumpela zainteresowana i wgl.Ble,ble,ble.Nie poddawajcie w wątpliwość tego czy jest zainteresowana czy nie. Chodzi mi o to co napisać w PIERWSZEJ WIADOMOŚCI  i jak to rozegrać (nie znam się z tą jej kumpelą prawie wogóle) po kilku wiadomościach zaproponować prosto spotkanie czy popisać troszeczkę żeby ją oswoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim jesteście wieku?

Jeśli babeczka jest faktycznie Tobą zainteresowana spróbowałbym na twoim miejscu podpuścić kumpelę tekstem, "jak jest zainteresowana to niech zagada, przecież nie gryzę" czy coś w tym stylu. Wtedy nie tracił byś pozycji wyższości i mógłbyś to już fajnie rozgrywać pod siebie ale minus jest taki że nie masz pewności że panna do Ciebie napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pozytywny napisał:

Nie pisz za dużo z nią. Konkretami walisz. Jak zainteresowana to się nie będzie czaiła tylko od razu się zgodzi na spotkanie.

 

Dziękówa

16 minut temu, Still napisał:

Nic a nic nie rozumiem ? 

Twoje portfolio, jakaś panna wysłała innej? A ta inna stwierdziła, niczego sobie...? 

A teraz masz szał plemników, pomieszany z zachwytem i pytasz, czy się odezwać? 

Takie akcje to ja miałem w technikum, mając 17 lat..

Mam 21 ledwo skończone. Mam napisać "poznaliśmy się przelotem parę lat temu a teraz mam cie ochotę nadziac na kolec" albo "hej. Podobno lecisz na mnie. Czy to prawda?" No bez sensu. Chodzi mi bardziej o wiadomość rozpoczynającą. Kompletnie nie mam pomysłu.

8 minut temu, MMorda napisał:

Pewnie niezłe z ciebie zjawisko, jak samice sobie przekazują twoje foto.... :D

Wyczuwam ironię tak na wszelki wypadek.. pewnie słusznie :D

Edytowane przez Andromeda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andromeda napisał:

. Chodzi mi bardziej o wiadomość rozpoczynającą. Kompletnie nie mam pomysłu

Jak dla panny pojawiają się ? w brzuchu na twój widok, sama się odezwie. W innym przypadku, śmierdzi mi desperacja w twojej osobie. Warto? Nie sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MMorda napisał:

@Andromeda No ironia, czekasz aż ktoś stworzy ci gotowego smsa, tekst cokolwiek? Wal do panny, ale bez desperacji i nie uzależniaj swojego życia od niej. Nie ta to inna!

W sumie masz rację. Jutro napisze parę wiadomości i od razu lecę z propozycją spotkania.Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Andromeda napisał:

zaproponować prosto spotkanie czy popisać troszeczkę żeby ją oswoić.

Skoro jest zainteresowana a ty wiesz jak wygląda i ci się podoba to wal od razu na spotkanie. Nie ma się z czym oswajać skoro wpadłeś jej w oko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pytonga napisał:

Albo zamiast na kawę to na drinka i starasz się ją pojechać na pierwszej randce.

 

Tylko komunikat zaproszenie ma być krótki - jakiś fajny lokal blisko Twojego lokum.

No tylko, że ona mieszka 35 km od mojego miejsca zamieszkania. Ustawić się u niej czy u siebie? Ona chyba jeszcze nie ma prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.