Skocz do zawartości

Gdy w małżeństwie nie ma emocji.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, leto napisał:

Słuszny pomysł, niestety nie zawsze to działa.

Jak nie działa, to z nią o tym pogadać, jak nie działa to wprowadzić plan ewakuacyjny lub straszaka. Jeśli ma się czym straszyć. Jeśli nic nie działa to:

9 minut temu, leto napisał:

O to to.

No to zostaje zmiana partnerki i poniesienie odpowiedzialności, konsekwencji za tak wspaniały wybór ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2018 o 10:31, Pazur2000 napisał:

Co zrobić, żeby wzbudzić w sobie pożądanie? Nie wiem, nie szukam rozwiązania

Moim zdaniem po spadku intensywności pożądania, intymności poniżej pewnej granicy już nic nie da się naprawić w związku dwojga ludzi. 

 

Co więcej tkwienie w martwym związku blokuje męska energię, to wegetacji bez motywacji do robienia czegokolwiek. To wiem z doświadczenia. Więc albo samotność albo satysfakcjonujący pełny związek. Mnich albo partner. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2018 o 17:06, Tim2049 napisał:

Co więcej tkwienie w martwym związku blokuje męska energię, to wegetacji bez motywacji do robienia czegokolwiek. To wiem z doświadczenia. Więc albo samotność albo satysfakcjonujący pełny związek. Mnich albo partner. 

Pełna zgoda, Bracie. Mam takie samo przemyślenie. Parę lat przesiedziałem w swoim związku, który właśnie był wegetacją- było to bez sensu. Szkoda czasu. Wolę być sam - mam święty spokój. Odzyskuję energię. Nikt nie pierdoli za uchem. Robię rzeczy, których mi brakowało i nie jest to ruchanie co tydzień innej panny. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pazur2000 napisał:

nie jest to ruchanie co tydzień innej

Właśnie ta zmiana podejścia do seksu pozwala uwrażliwić się na inne potrzeby. Czerpać zadowolenie z realizacji swoich potrzeb w sposób nieprzytloczony tematem dostępności cipki. 

 

Dzięki za wsparcie @Pazur2000

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.