Skocz do zawartości

Dzień Dobry Witam Wszystkich Forumowiczów :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze :)

 

Cieszę się, ze dołączyłem do tak zacnego grono bracii samców, jest to dla mnie zaszczyt.

 

Cóż muszę przedstawić się, napisać coś o sobie,  ciężko tutaj samego opisywać, więc postaram się w dużym skrócie, jak najlepiej,


Jestem 30 letnim kawalerem z prowincji, który goni za swoimi marzeniami, i stara się zmienić coś w swoim życiu , być najlepszą formą siebie, który przeszedł trochę w życiu upokorzeń, cześć bez własnej woli a cześć ze swojej młodzieńczej głupoty, który w pewnym momencie znalazł się na rozdrożu życiowym, przez co zamiast akceptować stan w jakim byłem, staram się zmienić swoją rzeczywistość , zrozumieć lepiej prawa, schematy, jakie mnie otaczają w życiu i właśnie poszukując różnych informacji na temat radzenia sobie z zawodem miłosnym (przeżywałem w tym czasie zawód miłosny), samorozwoju, informacji o funkcjonowaniu prawa w Polsce i właśnie przez przypadek znalazłem kanał na youtube radiosamiec, zacząłem słuchać audycji w czasie kiedy coś robiłem, Marek otworzył mi oczy na wiele rzeczy, spostrzeżeń, na które wcześniej nie zwracałem uwagi, pozwolił lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, warto z taką osoba, która jest do bólu szczera, utrzymywać kontakt i warto należeć do ludzi, którzy są inteligentni, dzięki nim pomagają mi rozwijać się

 

Nie chciałem zaakceptować takiego schematu jak przyjęło wielu moich znajomych i co wpajali mi rodzice,znajomi. Wielu moich znajomych w moim wieku ożeniło się , porobiło dzieci, ch'''ja w życiu widzieli, mają szeregową pracę za 2500 netto na rekee, ożenili się z dziewczynami, z którymi ja bym nie chciał być, zamiast tego poszedłem na studia inżynierskie zaoczne, robię kursy zawodowe, (prawo jazdy kat C i i kurs na spawacza) zmieniłem pracę, zacząłem chodzić na siłownie, zacząłem wdrażać moje pomysły w życie, zobaczę co z tego wyjdzie, jeśli nic, wówczas będę musiał sobie poszukać innej drogi w życiu. Chcę coś w życiu najpierw zobaczyć, wykształcić się, dojść do jakiegoś statusu społecznego i wówczas wtedy ożenić się, spełnić swoje marzenia. z drugiej strony jak będę gonił za czymś na siłe wówczas to będzie oddalać się ode mnie, więc staram się być szczęśliwy z tego co mam, posiadam, po to by przyciągnąć więcej

 

 

 

Pozdrawiam Bracii Samców

Boromir

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Boromir said:

Jestem 30 letnim kawalerem z prowincji, który goni za swoimi marzeniami, i stara się zmienić coś w swoim życiu , być najlepszą formą siebie, który przeszedł trochę w życiu upokorzeń, cześć bez własnej woli a cześć ze swojej młodzieńczej głupoty, który w pewnym momencie znalazł się na rozdrożu życiowym, przez co zamiast akceptować stan w jakim byłem, staram się zmienić swoją rzeczywistość , zrozumieć lepiej prawa, schematy, jakie mnie otaczają w życiu i właśnie poszukując różnych informacji na temat radzenia sobie z zawodem miłosnym (przeżywałem w tym czasie zawód miłosny), samorozwoju, informacji o funkcjonowaniu prawa w Polsce i właśnie przez przypadek znalazłem kanał na youtube radiosamiec, zacząłem słuchać audycji w czasie kiedy coś robiłem, Marek otworzył mi oczy na wiele rzeczy, spostrzeżeń, na które wcześniej nie zwracałem uwagi, pozwolił lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, warto z taką osoba, która jest do bólu szczera, utrzymywać kontakt i warto należeć do ludzi, którzy są inteligentni, dzięki nim pomagają mi rozwijać się

Cześć. I jednocześnie gratuluję. Tak długiego jednego zdania już dawno nigdzie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.