Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Boromir

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Donations

  75.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Świetna

About Boromir

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Panie po głębszym namyślę muszę tobie przyznać rację. Dziękuję, że poszerzyłeś moje horyzonty myślowe. Pozdrawiam
 2. Tylko wtedy według mnie, jak dziewczyna żyje w patologicznym związku, gdzie facet ją bije, niszczy psychicznie, a jest za słaba psychicznie, żeby się wyrwać, wiedząc, że ta dziewczyna to nie patola.
 3. Chłopie kobieta to nie pępek świata, to jest twoja tylko iluzja, że jesteś nieszczęśliwy, że nie masz kobiety, nawyku szczęścia możesz w sobie wyrobić, jak nie czujesz bazy żeby się hajtać, nie wiesz jak działa prawo, to nawet się w to nie pakuj !!!!!!!!!!!!!!!!. Po za tym nie chcę tobie mówić seks z prostytutką kosztuje 150 złotych, chyba nie chcesz za 150 złotych robić z siebie desperata ? Ja mam 30 lat jeszcze nic w życiu jeszcze nie osiągnąłem, zacząłem studia inżynierskie zaocznie, i chcę coś najpierw osiągnąć, poukładać się, dopiero zacząć szukać sobie jakieś dziewczyny. Samemu jak chcesz się bawić, to nawet dobrze, jak pójdziesz na dicho chociażby, koledzy nie będą tobie przeszkadzać, jak będziesz zarywał panny, jeśli nie masz kumpli poszukaj sobie nowych, jak mieszkasz w mieście, masz szeroką możliwość zakręcenia się wokół fajnych ludzi, grupa katolicka, grupa lubująca się w surwiwalu, samotnych serc, tego jest multum. Musisz poszukać kogo chcesz znać i kogo chciałbyś, żeby ciebie znał. Nie rób nic na siłę, chcesz poszukać panny proszę bardzo, mieszkasz w mieście, masz szeroki wachlarz możliwości. Wszystko zależy od ciebie.
 4. Ja chodziłem z 1 katoliczką a z drugą spotykałem się z jeszcze inna, zauważyłem, ze te kobiety niczym specjalnym nie różnią się od innych dziewczyn, z tą różnica, że jedna i druga jak chciały mnie olać zaczęły mi mówić o emocjach uczuciach , że przeinwestowałem swoją relację, nie wie co czuje, że jest tylko kobieta, za pierwszym razem dałem się nabrać na te ch..we gierki. Za drugim napisałem jej tylko tyle, że "dzięki za wszystko, dzięki za miło spędzony czas, ale teraz będę totalnie zajechany, nie wiem czy tobie mówiłem najmłodszy brat z rodzeństwa mojego pradziadka, który brał udział w wojnie domowej w Hiszpanii , wżenił się w jakąś szlachecka rodzinę , powiązana z tamtejsza rodziną królewską i to że przepisał na mnie 30 % udziału własnościowym w hotelu w Hiszpanii w Barcelonie, niedaleko Sagrada Familia, Nie wiem co po postępowaniu mam robić, mam prowadzić działalność gospodarczą, na której się nie znam w obcym kraju, czy mam sprzedać swoje udziały i zająć się w życiu czymś innym. Życzę tobie wszystkiego dobrego, mi też życz, Żegnam :):):):) Z 1 chciałem iść do łózka to mi odmawiała strasznie długo i to było jedną ran śmiertelnych relacji. Słyszałem, że katoliczki są wyposzczone, tylko coś mi tu nie gra.
 5. Boromir

  W co aktualnie gracie?

  Hereos III Might and magic Wake of Gods. Wiele gier znudziło mi się, a w to będę grał cały czas. No może jeszcze Starcraft ale rzadziej Nawet mój awatar, jest jak Gelu, mój ulubiona postać ze świata Heroes III.
 6. Żeby zar%chać chociażby, albo z ciekawości, ja tam wolałbym białą kobietę, z całym szacunkiem dla murzynek, ale wolę Blondynki, rude, czarne, lub z kręconymi włosami.
 7. Dasz radę kupić sprawny samochód, tylko rata kredytu 1000 złotych na miesiąc na kilka lat. I dodatkowo trzeba z parę stówek odkładać na bok na wczasy, da się to zrobić, tylko trzeba żyć bardzo skromniutko.
 8. Takie grzmocenie jest fajne, ale do pewnego momentu. Dobrą długotrwałą relację nie zastąpi ci diva, jedynie spełni twoje podstawowe potrzeby kopulacji, prokreacji. Pamiętaj tylko żebyś nie przeginał z tymi divami. Bo taka relacja może tobie popsuć sposób postrzegania Pań, kandydatek na twoją partnerkę.
 9. Ja też od dłuższego czasu nie spotykam się, przeznaczyłem ten czas na studia inżynierskie i naukę dwóch języków obcych oraz sportu, jak nie spotykasz się, przeznacz ten czas na samorozwój, pasję jak najlepiej. Więc ja nie widze w tym problemu, tylko żeby za przeproszeniem nie ocipieć można przecież od czasu do czasu popisać z jakąś koleżanką, zagadać do jakieś dziewczyny, jak masz możliwość, tylko nic na siłę.
 10. Taki model społeczeństwa nic dobrego nie wróży na przyszłość, pomijając socjal , poziom życia. Będzie wyrastało pokolenie frustratów, desperatów, ludzi słabych psychicznie, zalęknionych. Lepiej nie, nie wszystko co z zachodu jest dobre, nie chciałbym takiego modelu w Polsce.
 11. Ja tutaj trafiłem przez przypadek, szukałem rozwiązania nurtujących mnie pytań na różne tematy (miłość, samorozwój, jak radzić sobie z zawodem miłosnym, jak znaleźć w sobie boską cząstkę, pasję) od razu spodobało mi się Tak samo kanał radio samiec, który został skasowany niestety Mam nadzieje, ze Marek odtworzy swoje stare audycje, albo youtube, vimeo mu te zwróci, chociaż w to wątpię, chciałbym żeby Marek nagrał te audycje jeszcze raz, tylko jeszcze lepiej !!!!!!!. Wiele audycji było po prostu genialnych także WODZU PROWADŹ
 12. Witam i o zdrowie pytam
 13. Niezłe polecam tobie bujaka albo Sabaton. Tutaj coś na poprawę humoru
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.