Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Boromir

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2323
 • Donations

  335.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Boromir last won the day on May 24

Boromir had the most liked content!

Community Reputation

758 Świetna

About Boromir

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1728 profile views
 1. Marek Aureliusz - Rozmyślania. Talmud. Marek Kotoński - Kobietopedia. Sun Tzu - Sztuka Wojny. Księga Syracha i Koheleta. Jacek Wiśniowski - Rusz Dupę.
 2. Zobacz, jak szkolą się mnisi z klasztoru Shaolin, jak zaginają rzeczywistość.
 3. To co teraz masz to tylko twoje urojenia, które funduje ci mózg, że to jedna, jedyna.To nie ty, tylko twoja podświadomość. Iluzja, haj zakochania, później haj mija i wtedy będziesz myślał sobie ku%wa jaki ja byłem głupi, dołowałem się dla kogoś, kto miał mnie gdzieś, są faceci, którzy tak dołują się latami, a nawet całe życie, zamiast poszukać sobie innej, zając się pasjami, samorozwojem, zrozumieć rzeczywistośc, jak działa, jak jesteś okłamywany, ożynany. Jak masz doła dobry jest sport, wyrzucenie złych emocji, albo płacz, ale nie tak, żeby ciebie wszyscy widzieli, tylko w samotności, pobeczeć się z kilka razy, mi pomogło. Ja sobie wyobrażałem, ze moja luba, w której sie zakochałem, ze pierdzi, a nawet klocka stawia na tronie.
 4. Polecam: https://www.ceneo.pl/40856292 https://www.ceneo.pl/40856292
 5. Czytam, świetne to jest. Polecam Talmud, ciężko dostępny, albo Torę. https://allegro.pl/oferta/tora-piecioksiag-mojzesza-wydawnictwo-austeria-7917735289 https://allegro.pl/oferta/talmud-literatura-tematu-9350015858 https://allegro.pl/oferta/talmud-babilonski-tora-pardes-red-rabin-pecaric-8961925603?reco_id=d5a5f33e-be5d-11ea-ba23-b026284b9ca0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118
 6. To nie jest jeszcze złe. Gorzej jakbyś miał takie zainteresowanie jak zbieractwo, ale nie w sensie, kolekcjonowania, tylko zbierania różnych rzeczy, tak,ze twój plac, mieszkanie niczym nie różni się od śmietnika
 7. Tylko rodzi się tutaj kolejny problem, jak nie trafi się na dobrego fachowca, tylko na kogoś, który będzie stosował bezużyteczne terapie, po to tylko, żeby wyciągnąć hajs, to nie jest za dobre. Albo lepszy numer wyfiołkowane psycholożki, które będą radzić, jak dziewczyna ciebie zlewa, kup jej kwiaty, futro, powiedz jakiś tekst na podryw, na pewno zmieni zdanie Droga na skóry, tylko czy dobra, pewnych rzeczy nie da się załatwić dobrymi tekstami, odpowiedziami na shit testy dziewczyn. Jednak nie zmienia faktu, że jak słuchałem rożnych tych trenerów, u jednych wykorzystując w praktyce ich wiedzę zaszkodziłem sobie w relacjach z kobietami, podczas gdy jak korzystałem od innych, bardzo mi się przydały ich rady w życiu codziennym. Trzeba spośród tych kamieni polnych , bo jest ich wiele wyłowić grudkę złota i właśniejeden z powodów, dla których napisałem ten post.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.