Jump to content

Boromir

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  510.00 PLN 

Boromir last won the day on March 13

Boromir had the most liked content!

Community Reputation

2,014 Świetna

5 Followers

About Boromir

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,359 profile views
 1. Zgodzę się z tobą, tylko co zrobisz, jak panna ma fajny biust, figurę, wcięcie w talii, fajnie się nią gada, zagaduje do ciebie w klubie gogo a kręci się wokół ciebie same przeciętne dziewczyny z twojego kręgu znajomych, które tobie się wogule nie podobają, nawet nie chciałbyś z nimi iść do łózka, albo jakaś mało ładna rozwódka z dzieciakiem, wiadomo, dziewczyna z ładnym biustem, wcięciem w talii, figura, na dodatek coś z sobą reprezentuje mają olbrzymią rzesze adoratorów, I TO JEST PROBLEM. Kolejna rzecz jest więcej gości niż kobiet, odjąć te kobiety, które są brzydkie, z jakimiś przejściami,
 2. Taka swego rodzaju randka Tam też są niezłe panny, lepszy klub gogo niż burdel. spróbować można, jednak średnio, wątpię, żeby coś z tego wyszło. Zawsze tak jest, sam byłem w klubie nocnym, nie gogo, pogadałem z panna, chciała mi strpitiz za 150 zł zrobić, chciałem tel, powiedziała, ze klientom numerów prywatnych nie rozdają, więc NARA. Wypiłem drinka i poszedłem w pizdu. A panna bardzo ładna była, podobała mi się, tylko co z tego, skoro mnie zlała, tak samo inna, co do mnie zagadywała, jak dostajesz zlewkę, to nie ma żadnej wartości, czy Panna ci się podoba
 3. |Chyba lepsze niż to: Film nazywa się: This is how they dance in Jamaica, użytkownik Karim Mertily 198 subskrybent Nie wszystkie, wyczaiłem pannę, która robi loda za 50 złotych w gumie, na mieszkaniu 20 minut, jak chcesz bez gumy, to dopłacisz parę dych, a Panna 170 cm , figura, wcięcie w talii, bardzo ładny biust.
 4. Kogo to obchodzi, może to robić nawet ze stadem szympansów, byleby szympansy były zadowolone.
 5. Szkoda kasy, prostytutka 150 złotych kosztuje, a masz full serwis.
 6. Masz czuć, fan luz, zabawę, a nie spinać się, tak jakbyś miał się zaraz zesrać za przeproszeniem. Kolejna rzecz kup sobie ta książkę Krzysztofa Króla, tam jest dużo podanych fajnych otwieraczy, (tylko wiesz, zmodyfikuj sobie na swój sposób, żeby nie uczył się na pamięć i nie był to monolog, jak zacząć rozmowę z dziewczyną, jak nie masz pomysłu.
 7. Mi to od razu chciałoby się grzmocić, więc nic z tego, po za tym chciałbym od niej nr telefonu, żeby się umówić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.