Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Boromir

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  617
 • Donations

  235.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

227 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

933 profile views
 1. Tez racja, jak ma się dziecko, trzeba mieć elastyczny grafik, jak go się nie ma, to ciężko pogodzić wychowanie z pracą.
 2. Nie opisałeś siebie pokrótce ? A prosiłem
 3. Ona jest w związku małżeńskim ? Czy nie ? To istotne ?
 4. Tylko jest jedno pytanie czy taki pantofel w życiu codziennym będzie samcem dominującym ?
 5. Najpierw specyficznego wirusa trzeba stworzyć w laboratoriach.
 6. Przeżyłeś zawód miłosny ? Pamiętaj, że to co siedzi w twojej głowie odnośnie byłej to tylko iluzja, którą funduje ci twój mózg. Odkochiwanie w moim przypadku wyglądało to tak, ze wbijałem klina w klin, albo płacz, ale nie taki, że wszyscy widza , tylko w samotności, albo sport. Pozdro
 7. To jest lokalny wirus jak Ebola, czy Marburg, jeszcze nie ma mowy, żeby mówić o epidemii, poczytaj sobie jak wyglądały epidemię Hiszpanki, dżumy.
 8. Jak znajdziesz tam kobietę, to pomyśl ona przyleci do Polski , będzie tu musiała żyć z dala od domu ,albo ty tam zostaniesz. Jak chcesz kobietę z drugiego końca świata musisz brac to pod uwagę.
 9. Pierścionek, a nie sądzisz, że to może być zwykły pierścionek, tak jak wiele kobiet nosi błyskotki, kolczyki etc.... Po kogo naciskiem Pań ??? W samo sedno Jeden pierścień by wszystkimi rządzić
 10. Tak jest możliwy, tylko musi zaakceptować to , ze mniej zarabiasz i jesteś na niższym statusie społecznym, jeśli nie, to trzeba się rozstać, bo jak zdecydujesz się, najważniejsze o ile będzie ciebie chciała ta partnerka, to może ci to później wytykać, lecz nie musi. Pierwsza rzecz AKCEPTACJA.
 11. WITAJ I OPISZ SIEBIE POKRÓTCE
 12. Nie znam się na facetach azjatyckich, więc ciężko mi jest ocenić Freddie był ponad czasowy, niesamowity wokalista i kompozytor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.