Jump to content

Boromir

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,656
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  630.00 PLN 

Boromir last won the day on March 13

Boromir had the most liked content!

Community Reputation

2,125 Świetna

5 Followers

About Boromir

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,703 profile views
 1. Kwestia czasu, teraz będzie uważał, ze niepotrzebne, za kilka lat, jak dostanie po tyłku na rynku pracy wróci do programowania. Racja ale dyplom to dyplom, tego akurat nie przeskoczysz. Ale kursów określanych zawodowo nie zrobisz bez dyplomu, musisz mieć.
 2. Tylko jest ale, wywalasz na kurs 40 tys 20 tyś i programujesz masz cel, tutaj masz studia, teraz tobie nie będą potrzebne, za 10 lat już tak, nie musisz robić kursów, sam się uczysz, a robiąc kurs musisz się uczyć, wiedząc, ze już pracujesz na takich samych falach jak 10 lat temu., masz dyplom, możesz od razu szukać. Podstawowa różnica
 3. Za 10 tyś, 20 tys na miesiąc czemu nie ? Są zawody tematy, gdzie tego nie miniesz, nie ważne czy tobie się to podoba czy nie. Zbuduj wieżowiec, po średnich bez kwalifikacji. To się nauczysz, zrobisz kwalifikacje, ty będziesz bez studiów do roboty, a ten po studiach do myśenia, ty zarobisz 8 tys i będziesz się cieszył, twój przełożony 15 tys i będzie pracował w biurze a ty na zmiany na dworze.
 4. |Teraz nie, potem dostanie kilka kopniaków w życiu, wtedy już tak. 10 lat temu startowałem z historią zamiast informatyki, mechatroniki, automatyki teraz żałuje. Teraz się tego ucz. Bo z tego możesz coś osiągnąć. Tego jest cała masa, wiec racji tego warto mieć wyższe.
 5. Jeden z wielu, tutaj chodzi o szeregowych Ziutków. Jak ktoś zaczyna studia jak ma 20 lat i ma zielone pojęcie jeszcze o życiu, to może wydawać się atrakcyjne takie podejście , skończy kierunek, który mu odpowiada , co z tego ,ze będzie robił to co lubi skoro nie zarobi ? Teraz niech skónczy, potem będzie miał jeszcze trudniej, wiem to po sobie, teraz zacząłem, gorzej mi idzie nauka niż te 10 lat temu.
 6. o dupie Marynie każdy może sobie gadać, wystarczy umieć to sprzedać, a co jeśli chodzi o tematy techniczne ?
 7. Rzuciłeś jeden wartościowy kierunek , na drugi, który również jest wartościowy,m a co jeśli ktoś rzuci takie studia np. na turystykę , zarządzanie sportem, to co ? Ma studiować turystykę, rekreację ,pedagogikę, bo to go racjonuje ? a z tego chleba nie będzie ? Bez konkretnych studiów bardzo często będziesz miał problem przebić się, kolejna rzecz chcesz zrobić kwalifikacje zawodowe, musisz mieć wyższe, nie masz , możesz być alfa i omega , tego nie przeskoczyć, chociażby prze prawodawstwo. Dojdziesz na wysokie stanowisko, ktoś na ciebie doniesie do urzędu do inspektoratu, i masz pozamiat
 8. Jak umiesz dobrze pomóc, albo dobrze ściemniać.
 9. Za przeproszeniem , nie pierdol skończ ten inżynierski i dopiero szukaj tego, czego lubisz, jak te studia są przepustką do lepszej pracy, skończ to , potem rób studia, które lubisz. Ja tak zrobiłem, zrobiłem studia, które były dla mnie super, tylko potem na rynku pracy trudno miałem się odnaleźć. makroekonomika, makroekonomia,statystyka, szeregowa matematyko to jest nic w porównaniu do fizyki kwantowej, mechatroniki, automatyki, którą mam na uczelni i tego się uczę. Pójdziesz do pracy, nawet z tego nie będziesz korzystał a będziesz zarabiał 10 tys na miesiąc, jak nie
 10. Szukaj w Ochniku, widziałem z insygniami dywizjonu 303 https://allegro.pl/oferta/kurtka-skorzana-meska-pilotka-f-35-l-11063756045?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MzUyNjY3MjItOWM1Yy00ODNmLWJjNTctZTZhYmNiZmFlZDUwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=10c79792-fe54-4e49-a00a-f85e4fa97e00 https://allegro.pl/oferta/ochnik-kurtka-meska-zimowa-pilotka-kurms-0214-m-10458477235 https://mrvintage.pl/2014/11/pilotka-nie-tylko-dla-pilotow.html
 11. Często takie mechaniczne walenie jest lepsze niż seks z koleżanka, która potem może tobie sadzić fochy, tutaj płacisz, wymagasz. Kolejna rzecz divy muszą dbać o higienę, w przeciwnym razie w netach będą źle o nich mówić straci klientów oraz możliwość zarobkowania, w najgorszym wypadku może zostać podana na Policje, ze celowo zaraża. Częściej bywaj na mieście, w bibliotece, zmień znajomych, szukaj tych, gdzie kręca się fajne panny, bywaj w miejscach, gdzie jest dużo fajnych dziewczyn.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.